ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 140

Klasa Nr żagla Zawodnik Klub Data Potwierdzenie
Klasa regatowa POL 68 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 03 cze 2021
Klasa regatowa POL 107 Weronika Folmer KST Elektryk Grudziądz 18 maj 2021
Klasa regatowa POL 95 Szymon Jankowski UKS Szkwał Złocieniec 02 cze 2021
Klasa regatowa POL 25 Sebastian Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 02 cze 2021
Klasa regatowa POL 97 Piotr Krzystoforski UKŻ Keja Mirosławiec 05 cze 2021
Klasa regatowa POL 62 Paulina Piotrowska KST Elektryk Grudziądz 29 maj 2021
Klasa regatowa POL 3 Nikodem Kowalewski UKS Szkwał Złocieniec 02 cze 2021
Klasa regatowa POL 91 Michał Ślusarczyk UKS Szkwał Złocieniec 02 cze 2021
Klasa regatowa POL 96 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 03 cze 2021
Klasa regatowa POL 7 Mateusz Cogiel UKS Szkwał Złocieniec 02 cze 2021
Klasa regatowa POL 109 Marcin Jarosz UKS Szkwał Złocieniec 03 cze 2021
Klasa regatowa POL 50 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 03 cze 2021
Klasa regatowa POL 69 Kacper Klucznik KST Elektryk Grudziądz 29 maj 2021
Klasa regatowa GER 3 Jan Leśniak UKS "KEJA" świnoujście 04 cze 2021
Klasa regatowa POL 2 Hieronim Norkiewicz UKS Szkwał Złocieniec 03 cze 2021
Klasa regatowa POL 66 Hanna Ślusarz UKS "KEJA" świnoujście 04 cze 2021
Klasa regatowa POL 87 Bartosz Polonis UKS Szkwał Złocieniec 02 cze 2021
Klasa regatowa POL 1 Aleksandra Patecka UKS "KEJA" świnoujście 04 cze 2021
Klasa regatowa POL 106 Adam Jarosz KSW Bydgoszcz Brdyujście 30 maj 2021
Klasa regatowa POL 632 Zofia Jaśniewicz WKŻ Wolsztyn 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 34 Wiktoria Bazyli WKŻ Wolsztyn 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 127 Patrycja Mośko Jacht klub koszalin 04 cze 2021
Klasa regatowa POL 17 Nikolas Głowacki WKŻ Wolsztyn 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 126 Martyna Mariak ŻLKS Poznań 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 149 Marcin Staniewicz Jacht klub koszalin 04 cze 2021
Klasa regatowa POL 1058 Laura Tomikowska ŻLKS Poznań 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 85 Joanna Kiełczewska JKW Poznań 03 cze 2021
Klasa regatowa POL 1115 Jan Kisielewicz WKŻ Wolsztyn 31 maj 2021
Klasa regatowa DEN 1581 Jan Pachla UKŻ Środa 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 7 Jakub Bendowski WKŻ Wolsztyn 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 158 Jacek Woźny UKŻ Środa 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 52 Filip Pańczyszyn WKŻ Wolsztyn 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 150 Borys Boratyński Jacht klub koszalin 04 cze 2021
Klasa regatowa POL 138 Bartosz Leżała UKŻ Środa 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 81 Antoni Jarosz UKS Szkwał Złocieniec 02 cze 2021
Klasa regatowa POL 9 Ania Witczak ŻLKS Poznań 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 41 Alicja Siputa WKŻ Wolsztyn 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 115 Agnieszka Kiełczewska JKW Poznań 03 cze 2021
Klasa regatowa POL 108 Adam Langner UKŻ Środa 02 cze 2021
Klasa regatowa POL 215169 Martyna Twarogowska KST Elektryk Grudziądz 25 maj 2021
Klasa regatowa POL 189551 Maciej Malitowski KW LOK Garland Gliwice 03 cze 2021
Klasa regatowa POL 205746 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 03 cze 2021
Klasa regatowa POL 200986 Jan Sawicki JKW Poznań 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 198208 Angelina Zubel MKŻ Żnin 03 cze 2021
Klasa regatowa POL 1497 Łucja Borkowska AZS Poznań 22 maj 2021
Klasa regatowa POL 237 Wojtek Walkowiak Jacht klub koszalin 04 cze 2021
Klasa regatowa POL 1112 Wojciech Lisiecki ŻMKS Orlę Szczecinek 01 cze 2021
Klasa regatowa POL 941 Wojciech Sygnet AZS Poznań 22 maj 2021
Klasa regatowa POL 1960 Wojciech Gralak Centrum Żeglarskie Szczecin 17 maj 2021
Klasa regatowa POL 2526 Witold Safijan MKŻ Żnin 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 40 Wiktor Dzilne ŻLKS Poznań 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 1325 Szymon Rubanowicz Jacht klub koszalin 04 cze 2021
Klasa regatowa POL 3531 Szymon Pindral ŻMKS Orlę Szczecinek 01 cze 2021
Klasa regatowa POL 673 Szymon Bach ŻLKS Poznań 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 1611 Szymon Tucholski MKŻ Żnin 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 1140 Stanisław Olszanowski AZS Poznań 22 maj 2021
Klasa regatowa POL 37 Piotr Bohdziewicz Jacht klub koszalin 04 cze 2021
Klasa regatowa POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 26 maj 2021
Klasa regatowa POL 1778 Piotr Czajka MKŻ Żnin 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 1230 Paweł Wiliński AZS Poznań 22 maj 2021
Klasa regatowa POL 794 Patryk Rataj ŻLKS Poznań 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 1794 Oliwier Zagajewski UKS Szkwał Złocieniec 03 cze 2021
Klasa regatowa POL 196 Oliwia Piotrowska Centrum Żeglarskie Szczecin 17 maj 2021
Klasa regatowa POL 5119 Olaf Banasiak Centrum Żeglarskie Szczecin 30 maj 2021
Klasa regatowa POL 1209 Mikołaj Basek Centrum Żeglarskie Szczecin 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 122 Mikołaj Kordyka Centrum Żeglarskie Szczecin 29 maj 2021
Klasa regatowa POL 5067 Michał Jaśkiewicz Centrum Żeglarskie Szczecin 26 maj 2021
Klasa regatowa POL 2156 Matylda Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 25 maj 2021
Klasa regatowa POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 22 maj 2021
Klasa regatowa POL 999 Maria Olejniczak JKW Poznań 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 162 Maria Nycz JKW Poznań 21 maj 2021
Klasa regatowa POL 125 Marcel Haufa ŻLKS Poznań 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 1959 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 22 maj 2021
Klasa regatowa POL 1622 Maksymilian Malinowski JKW Poznań 21 maj 2021
Klasa regatowa POL 3471 Maja Miernik UKS Szkwał Złocieniec 03 cze 2021
Klasa regatowa POL 1918 Maja Sikorska UKS Szkwał Złocieniec 25 maj 2021
Klasa regatowa POL 4 Maja Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 29 maj 2021
Klasa regatowa POL 1805 Maja Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 25 maj 2021
Klasa regatowa POL 1507 Maja Wojciechowska Centrum Żeglarskie Szczecin 29 maj 2021
Klasa regatowa POL 108 Maciej Urbaniak JKW Poznań 21 maj 2021
Klasa regatowa POL 1627 Lena Tomikowska ŻLKS Poznań 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 1428 Lena Roszak AZS Poznań 22 maj 2021
Klasa regatowa POL 1965 Laura Urbańska JKW Poznań 21 maj 2021
Klasa regatowa POL 1501 Krzysztof Kanclerz Centrum Żeglarskie Szczecin 17 maj 2021
Klasa regatowa POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań 21 maj 2021
Klasa regatowa POL 1882 Karolina Gajda UKS Barnim Goleniów 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 1513 Kamila Siewior Centrum Żeglarskie Szczecin 29 maj 2021
Klasa regatowa POL 1054 Kacper Zagdan ŻMKS Orlę Szczecinek 01 cze 2021
Klasa regatowa POL 1919 Kacper Sikorski UKS Szkwał Złocieniec 25 maj 2021
Klasa regatowa POL 1238 Julek Stachowiak Jacht klub koszalin 04 cze 2021
Klasa regatowa POL 1412 Jan Gwóźdź YKP Szczecin 02 cze 2021
Klasa regatowa POL 922 Jan Nowoświecki Centrum Żeglarskie Szczecin 17 maj 2021
Klasa regatowa POL 149 Jan Nycz JKW Poznań 25 maj 2021
Klasa regatowa POL 1404 Jakub Nowicki YKP Szczecin 02 cze 2021
Klasa regatowa POL 2070 Jakub Cynowski SEJK Pogoń Szczecin 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 1 Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów 29 maj 2021
Klasa regatowa POL 1514 Jagoda Wiśniewska Centrum Żeglarskie Szczecin 17 maj 2021
Klasa regatowa POL 220 Jagoda Sawicka JKW Poznań 21 maj 2021
Klasa regatowa POL 1772 Jacek Tucholski MKŻ Żnin 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 1957 Jacek Kordyka Centrum Żeglarskie Szczecin 29 maj 2021
Klasa regatowa POL 920 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 22 maj 2021
Klasa regatowa POL 1793 Iga Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 25 maj 2021
Klasa regatowa POL 195 Hubert Frączkowski SEJK Pogoń Szczecin 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 209 Hubert Siewior Centrum Żeglarskie Szczecin 29 maj 2021
Klasa regatowa POL 94 Gustaw Wojcieszak AZS Poznań 22 maj 2021
Klasa regatowa POL 535 Franciszek Dudek YKP Szczecin 02 cze 2021
Klasa regatowa POL 38 Filip Modzelewski AZS Poznań 22 maj 2021
Klasa regatowa POL 1376 Filip Tucholski MKŻ Żnin 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 1237 Eliza Kałużna Jacht klub koszalin 04 cze 2021
Klasa regatowa POL 1500 Dawid Mularczyk Centrum Żeglarskie Szczecin 27 maj 2021
Klasa regatowa POL 1367 Cyprian Włodarz Centrum Żeglarskie Szczecin 01 cze 2021
Klasa regatowa POL 20411 Antonina Majchrzak SEJK Pogoń Szczecin 03 cze 2021
Klasa regatowa POL 2270 Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów 25 maj 2021
Klasa regatowa POL 1804 Amelia Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 29 maj 2021
Klasa regatowa POL 3481 Aleksander Lenart KSW BALTIC Dziwnów 25 maj 2021
Klasa regatowa POL 1883 Adam Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 3553 Zuzanna Borucka JKW Poznań 19 maj 2021
Klasa regatowa POL 1888 Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 2101 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 19 maj 2021
Klasa regatowa POL 3481 Michał Jaroszek KSW BALTIC Dziwnów 25 maj 2021
Klasa regatowa POL 1547 Maksymilian Koschel JKW Poznań 19 maj 2021
Klasa regatowa POL 2036 Maja Wójcik KSW BALTIC Dziwnów 25 maj 2021
Klasa regatowa POL 2152 Maja Stormann KSW BALTIC Dziwnów 25 maj 2021
Klasa regatowa POL 3460 Magdalena Luśnia Centrum Żeglarskie Szczecin 26 maj 2021
Klasa regatowa POL 3459 Lena Kaczmarek Centrum Żeglarskie Szczecin 30 maj 2021
Klasa regatowa POL 1881 Kamil Nadolny UKS Barnim Goleniów 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 670 Jeremiasz Konieczny ŻLKS Poznań 31 maj 2021
Klasa regatowa POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 19 maj 2021
Klasa regatowa POL 1929 Jan Makowski JKW Poznań 19 maj 2021
Klasa regatowa POL 3461 Jakub Jan Podgórny Centrum Żeglarskie Szczecin 30 maj 2021
Klasa regatowa POL 2023 Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów 25 maj 2021
Klasa regatowa POL 3517 Jakub Kuraś JKW Poznań 19 maj 2021
Klasa regatowa POL 978 Hanna Chojnicka JKW Poznań 19 maj 2021
Klasa regatowa POL 1806 Filip Szymanek KSW BALTIC Dziwnów 25 maj 2021
Klasa regatowa POL 2024 Filip Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 25 maj 2021
Klasa regatowa POL 1974 Filip Miller Centrum Żeglarskie Szczecin 30 maj 2021
Klasa regatowa POL 1865 Andrzej Grochal KSW BALTIC Dziwnów 25 maj 2021
Klasa regatowa POL 2154 Aleksandra Bobrowska KSW BALTIC Dziwnów 25 maj 2021
Klasa regatowa POL 1920 Adrian Adasiak UKS Szkwał Złocieniec 25 maj 2021
Klasa regatowa POL 1829 Adam Chojnicki JKW Poznań 19 maj 2021