ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 140

Klasa Nr żagla Zaloga Klub Data Potwierdzenie
Klasa regatowa POL 68 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 2021-06-03 17:07:49
Klasa regatowa POL 107 Weronika Folmer KST Elektryk Grudziądz 2021-05-18 17:31:51
Klasa regatowa POL 95 Szymon Jankowski UKS Szkwał Złocieniec 2021-06-02 19:46:47
Klasa regatowa POL 25 Sebastian Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 2021-06-02 19:59:39
Klasa regatowa POL 97 Piotr Krzystoforski UKŻ Keja Mirosławiec 2021-06-05 08:39:17
Klasa regatowa POL 62 Paulina Piotrowska KST Elektryk Grudziądz 2021-05-29 16:53:47
Klasa regatowa POL 3 Nikodem Kowalewski UKS Szkwał Złocieniec 2021-06-02 19:49:52
Klasa regatowa POL 91 Michał Ślusarczyk UKS Szkwał Złocieniec 2021-06-02 19:52:22
Klasa regatowa POL 96 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 2021-06-03 17:02:47
Klasa regatowa POL 7 Mateusz Cogiel UKS Szkwał Złocieniec 2021-06-02 20:10:03
Klasa regatowa POL 109 Marcin Jarosz UKS Szkwał Złocieniec 2021-06-03 11:30:40
Klasa regatowa POL 50 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 2021-06-03 17:06:46
Klasa regatowa POL 69 Kacper Klucznik KST Elektryk Grudziądz 2021-05-29 16:55:29
Klasa regatowa GER 3 Jan Leśniak UKS "KEJA" świnoujście 2021-06-04 18:32:10
Klasa regatowa POL 2 Hieronim Norkiewicz UKS Szkwał Złocieniec 2021-06-03 11:32:03
Klasa regatowa POL 66 Hanna Ślusarz UKS "KEJA" świnoujście 2021-06-04 18:29:29
Klasa regatowa POL 87 Bartosz Polonis UKS Szkwał Złocieniec 2021-06-02 19:48:30
Klasa regatowa POL 1 Aleksandra Patecka UKS "KEJA" świnoujście 2021-06-04 18:31:04
Klasa regatowa POL 106 Adam Jarosz KSW Bydgoszcz Brdyujście 2021-05-30 22:22:25
Klasa regatowa POL 632 Zofia Jaśniewicz WKŻ Wolsztyn 2021-05-31 17:47:02
Klasa regatowa POL 34 Wiktoria Bazyli WKŻ Wolsztyn 2021-05-31 18:30:11
Klasa regatowa POL 127 Patrycja Mośko Jacht klub koszalin 2021-06-04 19:35:18
Klasa regatowa POL 17 Nikolas Głowacki WKŻ Wolsztyn 2021-05-31 23:59:31
Klasa regatowa POL 126 Martyna Mariak ŻLKS Poznań 2021-05-31 19:29:08
Klasa regatowa POL 149 Marcin Staniewicz Jacht klub koszalin 2021-06-04 19:36:45
Klasa regatowa POL 1058 Laura Tomikowska ŻLKS Poznań 2021-05-31 19:25:23
Klasa regatowa POL 85 Joanna Kiełczewska JKW Poznań 2021-06-03 22:45:04
Klasa regatowa POL 1115 Jan Kisielewicz WKŻ Wolsztyn 2021-05-31 17:37:42
Klasa regatowa DEN 1581 Jan Pachla UKŻ Środa 2021-05-31 13:38:34
Klasa regatowa POL 7 Jakub Bendowski WKŻ Wolsztyn 2021-05-31 23:56:15
Klasa regatowa POL 158 Jacek Woźny UKŻ Środa 2021-05-31 13:24:13
Klasa regatowa POL 52 Filip Pańczyszyn WKŻ Wolsztyn 2021-05-31 17:55:32
Klasa regatowa POL 150 Borys Boratyński Jacht klub koszalin 2021-06-04 19:38:14
Klasa regatowa POL 138 Bartosz Leżała UKŻ Środa 2021-05-31 13:50:16
Klasa regatowa POL 81 Antoni Jarosz UKS Szkwał Złocieniec 2021-06-02 19:51:07
Klasa regatowa POL 9 Ania Witczak ŻLKS Poznań 2021-05-31 19:20:28
Klasa regatowa POL 41 Alicja Siputa WKŻ Wolsztyn 2021-05-31 17:50:31
Klasa regatowa POL 115 Agnieszka Kiełczewska JKW Poznań 2021-06-03 22:37:10
Klasa regatowa POL 108 Adam Langner UKŻ Środa 2021-06-02 11:39:15
Klasa regatowa POL 215169 Martyna Twarogowska KST Elektryk Grudziądz 2021-05-25 20:22:28
Klasa regatowa POL 189551 Maciej Malitowski KW LOK Garland Gliwice 2021-06-03 16:36:21
Klasa regatowa POL 205746 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 2021-06-03 17:05:51
Klasa regatowa POL 200986 Jan Sawicki JKW Poznań 2021-05-31 21:21:40
Klasa regatowa POL 198208 Angelina Zubel MKŻ Żnin 2021-06-03 17:03:51
Klasa regatowa POL 1497 Łucja Borkowska AZS Poznań 2021-05-22 15:01:14
Klasa regatowa POL 237 Wojtek Walkowiak Jacht klub koszalin 2021-06-04 19:42:41
Klasa regatowa POL 1112 Wojciech Lisiecki ŻMKS Orlę Szczecinek 2021-06-01 21:09:02
Klasa regatowa POL 941 Wojciech Sygnet AZS Poznań 2021-05-22 15:01:14
Klasa regatowa POL 1960 Wojciech Gralak Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-17 21:21:52
Klasa regatowa POL 2526 Witold Safijan MKŻ Żnin 2021-05-31 19:34:24
Klasa regatowa POL 40 Wiktor Dzilne ŻLKS Poznań 2021-05-31 19:49:23
Klasa regatowa POL 1325 Szymon Rubanowicz Jacht klub koszalin 2021-06-04 19:40:17
Klasa regatowa POL 3531 Szymon Pindral ŻMKS Orlę Szczecinek 2021-06-01 20:50:15
Klasa regatowa POL 673 Szymon Bach ŻLKS Poznań 2021-05-31 19:42:03
Klasa regatowa POL 1611 Szymon Tucholski MKŻ Żnin 2021-05-31 19:34:24
Klasa regatowa POL 1140 Stanisław Olszanowski AZS Poznań 2021-05-22 15:01:54
Klasa regatowa POL 37 Piotr Bohdziewicz Jacht klub koszalin 2021-06-04 19:43:50
Klasa regatowa POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 2021-05-26 21:11:18
Klasa regatowa POL 1778 Piotr Czajka MKŻ Żnin 2021-05-31 19:34:24
Klasa regatowa POL 1230 Paweł Wiliński AZS Poznań 2021-05-22 15:01:54
Klasa regatowa POL 794 Patryk Rataj ŻLKS Poznań 2021-05-31 19:36:11
Klasa regatowa POL 1794 Oliwier Zagajewski UKS Szkwał Złocieniec 2021-06-03 16:52:36
Klasa regatowa POL 196 Oliwia Piotrowska Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-17 21:21:53
Klasa regatowa POL 5119 Olaf Banasiak Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-30 21:00:42
Klasa regatowa POL 1209 Mikołaj Basek Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-31 07:28:05
Klasa regatowa POL 122 Mikołaj Kordyka Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-29 21:33:12
Klasa regatowa POL 5067 Michał Jaśkiewicz Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-26 17:48:37
Klasa regatowa POL 2156 Matylda Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 2021-05-25 18:54:39
Klasa regatowa POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 2021-05-22 15:01:14
Klasa regatowa POL 999 Maria Olejniczak JKW Poznań 2021-05-31 20:01:36
Klasa regatowa POL 162 Maria Nycz JKW Poznań 2021-05-21 14:07:18
Klasa regatowa POL 125 Marcel Haufa ŻLKS Poznań 2021-05-31 19:32:20
Klasa regatowa POL 1959 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 2021-05-22 15:01:14
Klasa regatowa POL 1622 Maksymilian Malinowski JKW Poznań 2021-05-21 14:07:18
Klasa regatowa POL 3471 Maja Miernik UKS Szkwał Złocieniec 2021-06-03 14:11:12
Klasa regatowa POL 1918 Maja Sikorska UKS Szkwał Złocieniec 2021-05-25 19:16:48
Klasa regatowa POL 4 Maja Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-29 00:32:41
Klasa regatowa POL 1805 Maja Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-25 23:35:48
Klasa regatowa POL 1507 Maja Wojciechowska Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-29 18:32:09
Klasa regatowa POL 108 Maciej Urbaniak JKW Poznań 2021-05-21 14:07:18
Klasa regatowa POL 1627 Lena Tomikowska ŻLKS Poznań 2021-05-31 19:39:11
Klasa regatowa POL 1428 Lena Roszak AZS Poznań 2021-05-22 15:01:14
Klasa regatowa POL 1965 Laura Urbańska JKW Poznań 2021-05-21 14:07:18
Klasa regatowa POL 1501 Krzysztof Kanclerz Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-17 21:21:53
Klasa regatowa POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań 2021-05-21 14:07:18
Klasa regatowa POL 1882 Karolina Gajda UKS Barnim Goleniów 2021-05-31 11:16:48
Klasa regatowa POL 1513 Kamila Siewior Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-29 21:33:12
Klasa regatowa POL 1054 Kacper Zagdan ŻMKS Orlę Szczecinek 2021-06-01 20:40:31
Klasa regatowa POL 1919 Kacper Sikorski UKS Szkwał Złocieniec 2021-05-25 19:16:48
Klasa regatowa POL 1238 Julek Stachowiak Jacht klub koszalin 2021-06-04 19:44:51
Klasa regatowa POL 1412 Jan Gwóźdź YKP Szczecin 2021-06-02 21:57:03
Klasa regatowa POL 922 Jan Nowoświecki Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-17 21:21:52
Klasa regatowa POL 149 Jan Nycz JKW Poznań 2021-05-25 16:53:55
Klasa regatowa POL 1404 Jakub Nowicki YKP Szczecin 2021-06-02 21:57:03
Klasa regatowa POL 2070 Jakub Cynowski SEJK Pogoń Szczecin 2021-05-31 14:04:47
Klasa regatowa POL 1 Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-29 00:32:41
Klasa regatowa POL 1514 Jagoda Wiśniewska Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-17 21:21:52
Klasa regatowa POL 220 Jagoda Sawicka JKW Poznań 2021-05-21 14:07:18
Klasa regatowa POL 1772 Jacek Tucholski MKŻ Żnin 2021-05-31 19:34:24
Klasa regatowa POL 1957 Jacek Kordyka Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-29 21:33:12
Klasa regatowa POL 920 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 2021-05-22 15:01:14
Klasa regatowa POL 1793 Iga Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 2021-05-25 18:54:39
Klasa regatowa POL 195 Hubert Frączkowski SEJK Pogoń Szczecin 2021-05-31 11:27:49
Klasa regatowa POL 209 Hubert Siewior Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-29 21:33:12
Klasa regatowa POL 94 Gustaw Wojcieszak AZS Poznań 2021-05-22 15:01:14
Klasa regatowa POL 535 Franciszek Dudek YKP Szczecin 2021-06-02 22:23:04
Klasa regatowa POL 38 Filip Modzelewski AZS Poznań 2021-05-22 15:01:14
Klasa regatowa POL 1376 Filip Tucholski MKŻ Żnin 2021-05-31 19:34:24
Klasa regatowa POL 1237 Eliza Kałużna Jacht klub koszalin 2021-06-04 19:41:32
Klasa regatowa POL 1500 Dawid Mularczyk Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-27 04:00:24
Klasa regatowa POL 1367 Cyprian Włodarz Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-06-01 11:34:26
Klasa regatowa POL 20411 Antonina Majchrzak SEJK Pogoń Szczecin 2021-06-03 11:41:25
Klasa regatowa POL 2270 Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-25 23:35:48
Klasa regatowa POL 1804 Amelia Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-29 00:32:41
Klasa regatowa POL 3481 Aleksander Lenart KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-25 23:35:48
Klasa regatowa POL 1883 Adam Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 2021-05-31 11:16:48
Klasa regatowa POL 3553 Zuzanna Borucka JKW Poznań 2021-05-19 08:53:46
Klasa regatowa POL 1888 Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów 2021-05-31 11:16:47
Klasa regatowa POL 2101 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 2021-05-19 08:53:46
Klasa regatowa POL 3481 Michał Jaroszek KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-25 23:35:48
Klasa regatowa POL 1547 Maksymilian Koschel JKW Poznań 2021-05-19 08:53:46
Klasa regatowa POL 2036 Maja Wójcik KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-25 23:35:48
Klasa regatowa POL 2152 Maja Stormann KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-25 23:35:48
Klasa regatowa POL 3460 Magdalena Luśnia Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-26 16:39:27
Klasa regatowa POL 3459 Lena Kaczmarek Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-30 12:28:56
Klasa regatowa POL 1881 Kamil Nadolny UKS Barnim Goleniów 2021-05-31 11:16:48
Klasa regatowa POL 670 Jeremiasz Konieczny ŻLKS Poznań 2021-05-31 19:45:23
Klasa regatowa POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 2021-05-19 08:53:46
Klasa regatowa POL 1929 Jan Makowski JKW Poznań 2021-05-19 08:53:46
Klasa regatowa POL 3461 Jakub Jan Podgórny Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-30 18:00:52
Klasa regatowa POL 2023 Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-25 23:35:48
Klasa regatowa POL 3517 Jakub Kuraś JKW Poznań 2021-05-19 08:53:46
Klasa regatowa POL 978 Hanna Chojnicka JKW Poznań 2021-05-19 08:53:46
Klasa regatowa POL 1806 Filip Szymanek KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-25 23:35:48
Klasa regatowa POL 2024 Filip Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-25 23:35:48
Klasa regatowa POL 1974 Filip Miller Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-30 22:52:29
Klasa regatowa POL 1865 Andrzej Grochal KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-25 23:35:48
Klasa regatowa POL 2154 Aleksandra Bobrowska KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-25 23:35:48
Klasa regatowa POL 1920 Adrian Adasiak UKS Szkwał Złocieniec 2021-05-25 19:16:48
Klasa regatowa POL 1829 Adam Chojnicki JKW Poznań 2021-05-19 08:53:46