Mc Zawodnik Klub Wiek Punkty Kat
K
Kat
M
R1 R2 R3
1
Jakub Jan Podgórny POL 3461 Centrum Żeglarskie Szczecin 2008 8,00 1000 1 2 2 4
2
Michał Jaroszek POL 3481 KSW BALTIC Dziwnów 2006 10,00 1000 2 3 4 3
3
Jan Kamieński POL 172 JKW Poznań 2006 14,00 1000 3 1 12 1
4
Maja Stormann POL 2152 KSW BALTIC Dziwnów 2007 20,00 1 1000 9 9 2
5
Jakub Kuraś POL 3517 JKW Poznań 2007 21,00 1000 4 5 10 6
6
Zuzanna Borucka POL 3553 JKW Poznań 2007 21,00 2 1000 6 8 7
7
Filip Harasimowicz-Krysztofiak POL 2024 KSW BALTIC Dziwnów 2007 23,00 1000 5 7 6 10
8
Jakub Szurko 2023 KSW BALTIC Dziwnów 1970 24,00 1000 6 15 1 8
9
Aleksandra Bobrowska POL 2154 KSW BALTIC Dziwnów 2007 24,00 3 1000 4 7 13
10
Andrzej Grochal POL 1865 KSW BALTIC Dziwnów 2007 27,00 1000 7 8 5 14
11
Lena Kaczmarek POL 3459 Centrum Żeglarskie Szczecin 2008 30,00 4 1000 16 3 11
12
Filip Szymanek POL 1806 KSW BALTIC Dziwnów 2006 36,00 1000 8 18 13 5
13
Maksymilian Koschel POL 1547 JKW Poznań 2007 36,00 1000 9 12 15 9
14
Jan Makowski POL 1929 JKW Poznań 2007 40,00 1000 10 14 11 15
15
Adam Chojnicki POL 1829 JKW Poznań 2009 41,00 1000 11 10 14 17
16
Kamil Nadolny POL 1881 UKS Barnim Goleniów 2008 46,00 1000 12 11 19 16
17
Hanna Chojnicka POL 978 JKW Poznań 2010 48,00 5 1000 13 16 19
18
Jeremiasz Konieczny POL 670 ŻLKS Poznań 2007 49,00 1000 13 17 20 12
19
Adrian Adasiak POL 1920 UKS Szkwał Złocieniec 2007 59,00 1000 14 19 18 22
20
Magdalena Luśnia POL 3460 Centrum Żeglarskie Szczecin 2007 59,00 6 1000 20 21 18
21
Filip Miller 1954 Centrum Żeglarskie Szczecin 1970 60,00 1000 15 22 17 21
22
Maja Wójcik POL 2036 KSW BALTIC Dziwnów 2008 63,00 7 1000 21 22 20
23
Stanisław Cholewicki POL 2101 JKW Poznań 2007 69,00 1000 16 23 23 23
Mc Zawodnik Klub Wiek Punkty Kat
K
Kat
M
R1 R2 R3
1
Maja Wojciechowska POL 1507 Centrum Żeglarskie Szczecin 2009 11,00 1 1000 1 5 5
2
Ignacy Pospieszny 920 AZS Poznań 2009 12,00 1000 1 9 2 1
3
Marta Gajdzińska POL 991 AZS Poznań 2010 14,00 2 1000 7 3 4
4
Maja Harasimowicz-Krysztofiak POL 3527 KSW BALTIC Dziwnów 2009 17,00 3 1000 2 1 14
5
Laura Urbańska POL 1965 JKW Poznań 2009 17,00 4 1000 6 4 7
6
Jakub Chudyk POL 3526 KSW BALTIC Dziwnów 2009 22,00 1000 2 12 8 2
7
Aleksander Lenart POL 3481 KSW BALTIC Dziwnów 2009 28,00 1000 3 4 18 6
8
Maria Nycz POL 162 JKW Poznań 2009 32,00 5 1000 8 7 17
9
Piotr Malitowski POL 1387 KW LOK Garland Gliwice 2011 35,00 1000 4 3 20 12
10
Klaudia Lipińska POL 919 JKW Poznań 2010 36,00 6 1000 15 13 8
11
Lena Roszak POL 1428 AZS Poznań 2009 37,00 7 1000 13 9 15
12
Maks Czarnecki POL 1959 AZS Poznań 2009 38,00 1000 5 17 10 11
13
Adam Jakubowski POL 1240 PKM LOK Poznań 2008 39,00 1000 6 14 16 9
14
Łucja Borkowska POL 1497 AZS Poznań 2010 40,00 8 1000 20 17 3
15
Jan Nycz POL 149 JKW Poznań 2011 40,00 1000 7 10 12 18
16
Marcel Haufa POL 125 ŻLKS Poznań 2009 50,00 1000 8 23 6 21
17
Witold Safijan POL 2526 MKŻ Żnin 2009 51,00 1000 9 5 11 35
18
Filip Modzelewski POL 938 AZS Poznań 2009 52,00 1000 10 11 19 22
19
Lena Tomikowska POL 1627 ŻLKS Poznań 2009 62,00 9 1000 18 14 30
20
Maksymilian Malinowski POL 1622 JKW Poznań 2009 63,00 1000 11 28 22 13
21
Karolina Gajda POL 1882 UKS Barnim Goleniów 2009 64,00 10 1000 16 28 20
22
Wojciech Sygnet POL 941 AZS Poznań 2010 65,00 1000 12 24 15 26
23
Amelia Ferenc POL 1804 KSW BALTIC Dziwnów 2010 67,00 11 1000 30 21 16
24
Paweł Wiliński POL 1230 AZS Poznań 2010 76,00 1000 13 25 27 24
25
Hubert Frączkowski POL 195 SEJK Pogoń Szczecin 2009 81,00 1000 14 22 36 23
26
Maria Olejniczak POL 999 JKW Poznań 2009 85,00 12 1000 29 37 19
27
Jagoda Wiśniewska POL 1514 Centrum Żeglarskie Szczecin 2009 87,00 13 1000 47 30 10
28
Jakub Nowicki POL 1404 YKP Szczecin 2010 89,00 1000 15 19 33 37
29
Jacek Tucholski POL 1945 MKŻ Żnin 2011 89,00 1000 16 26 31 32
30
Iga Kowalik POL 1793 UKS Szkwał Złocieniec 2011 98,00 14 1000 36 29 33
31
Stanisław Olszanowski POL 1140 AZS Poznań 2012 100,00 1000 17 33 23 44
32
Wojciech Gralak POL 1960 Centrum Żeglarskie Szczecin 2011 102,00 1000 18 38 39 25
33
Mikołaj Basek POL 1952 Centrum Żeglarskie Szczecin 2009 102,00 1000 19 31 26 45
34
Maja Ferenc POL 1805 KSW BALTIC Dziwnów 2013 104,00 15 1000 45 32 27
35
Wojciech Lisiecki POL 1112 ŻMKS Orlę Szczecinek 2010 108,00 1000 20 42 35 31
36
Jagoda Sawicka POL 220 JKW Poznań 2010 110,00 16 1000 58 24 28
37
Maciej Urbaniak POL 108 JKW Poznań 2009 111,00 1000 21 32 41 38
38
Szymon Tucholski POL 1611 MKŻ Żnin 2013 121,00 1000 22 34 47 40
39
Oliwia Piotrowska POL 196 Centrum Żeglarskie Szczecin 2011 126,00 17 1000 21 63 42
40
Kacper Sikorski POL 1919 UKS Szkwał Złocieniec 2009 127,00 1000 23 44 49 34
41
Wiktor Dzilne POL 40 ŻLKS Poznań 2010 127,00 1000 24 35 43 49
42
Szymon Bach POL 3489 ŻLKS Poznań 2011 129,00 1000 25 43 57 29
43
Jacek Kordyka POL 1957 Centrum Żeglarskie Szczecin 2010 131,00 1000 26 49 25 57
44
Dawid Mularczyk POL 1500 Centrum Żeglarskie Szczecin 2012 131,00 1000 27 27 51 53
45
Szymon Pindral POL 3531 ŻMKS Orlę Szczecinek 2010 133,00 1000 28 52 45 36
46
Kacper Zagdan POL 1054 ŻMKS Orlę Szczecinek 2009 137,00 1000 29 46 50 41
47
Gustaw Wojcieszak 94 AZS Poznań 1970 141,00 1000 30 37 61 43
48
Matylda Kowalik POL 2156 UKS Szkwał Złocieniec 2009 143,00 18 1000 39 46 58
49
Julian Stachowiak POL 1238 Jacht klub koszalin 2009 143,00 1000 31 51 44 48
50
Wojtek Walkowiak 237 Jacht klub koszalin 1970 146,00 1000 32 53 38 55
51
Antonina Chomont POL 2270 KSW BALTIC Dziwnów 2011 146,00 19 1000 41 53 52
52
Jan Nowoświecki POL 922 Centrum Żeglarskie Szczecin 2011 152,00 1000 33 50 40 62
53
Eliza Kałużna 1237 Jacht klub koszalin 1970 152,00 1000 34 40 58 54
54
Antonina Majchrzak POL 20411 SEJK Pogoń Szczecin 2010 155,00 20 1000 57 52 46
55
Szymon Rubanowicz 1325 Jacht klub koszalin 1970 159,00 1000 35 48 64 47
56
Cyprian Włodarz POL 1367 Centrum Żeglarskie Szczecin 2011 161,00 1000 36 67 55 39
57
Franciszek Dudek POL 1535 YKP Szczecin 2010 172,00 1000 37 70 34 68
58
Olaf Banasiak POL 5119 Centrum Żeglarskie Szczecin 2011 173,00 1000 38 55 59 59
59
Filip Tucholski POL 1376 MKŻ Żnin 2014 174,00 1000 39 59 42 dnf
60
Maja Sikorska POL 1918 UKS Szkwał Złocieniec 2013 178,00 21 1000 65 48 65
61
Jakub Cynowski POL 2070 SEJK Pogoń Szczecin 2010 178,00 1000 40 56 56 66
62
Piotr Czajka POL 1778 MKŻ Żnin 2011 179,00 1000 41 60 68 51
63
Jan Gwóźdź POL 535 YKP Szczecin 2010 180,00 1000 42 68 62 50
64
Maja Miernik POL 3471 UKS Szkwał Złocieniec 2013 180,00 22 1000 54 70 56
65
Marcin Małota POL 1468 KN Lider Kraków 2009 184,00 1000 43 64 60 60
66
Krzysztof Kanclerz POL 1501 Centrum Żeglarskie Szczecin 2012 187,00 1000 44 61 65 61
67
Hubert Siewior POL 209 Centrum Żeglarskie Szczecin 2010 195,00 1000 45 71 54 70
68
Patryk Rataj POL 794 ŻLKS Poznań 2009 195,00 1000 46 63 69 63
69
Mikołaj Kordyka POL 122 Centrum Żeglarskie Szczecin 2012 200,00 1000 47 69 67 64
70
Piotr Bohdziewicz 37 Jacht klub koszalin 1970 201,00 1000 48 62 72 67
71
Kamila Siewior POL 1513 Centrum Żeglarskie Szczecin 2012 201,00 23 1000 66 66 69
72
Oliwier Zagajewski POL 1794 UKS Szkwał Złocieniec 2012 214,00 1000 49 72 71 71
Mc Zawodnik Klub Wiek Punkty Kat
K
Kat
M
Mc Zawodnik Klub Wiek Punkty Kat
K
Kat
M
Mc Zawodnik Klub Wiek Punkty Kat
K
Kat
M