REGATY

W Y S Z U K I W A R K A

REGATY, ZGRUPOWANIA
Termin Nazwa Miejsce Klasa ZoR
48 dni 12 - 14 kwi 2024 Puchar TS Kuźnia Rybnik Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.6   OPP B
49 dni 13 - 14 kwi 2024 Charzykowy Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
56 dni 20 - 21 kwi 2024 Puchar WOZŻ I Nieporęt Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
56 dni 20 - 21 kwi 2024 Otwarte Mistrzostwa LOK jez. Dzierżno Małe, Pyskowice Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
56 dni 20 - 21 kwi 2024 Otwarcie sezonu Żeglarskiego Bagry Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
67 dni 01 - 04 maj 2024 Puchar KS Zatoka Puck - OPP A, Eliminacje Mistrzostw Europy Puck Klasa regatowa
2.0   OPP A
68 dni 02 - 03 maj 2024 Charzykowy Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
69 dni 03 - 04 maj 2024 Puchar KS Zatoka Puck - OPP B Puck Klasa regatowa
1.0   OPP B
69 dni 03 - 03 maj 2024 Spotkanie Zarządu z trenerami, godzina 20.00 sala konferencyjna w porcie Puck Klasa regatowa Klasa regatowa
77 dni 11 - 12 maj 2024 Puchar KS Spójnia Warszawa Nieporęt Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
77 dni 11 - 12 maj 2024 Charzykowy Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
77 dni 11 - 12 maj 2024 INTER PUCHAR ZAGŁĘBIA 2024 Dąbrowa Górnicza, JEZIORO POGORIA 3 Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
83 dni 17 - 19 maj 2024 Charzykowy Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.6   OPP B
84 dni 18 - 21 maj 2024 Gdynia Klasa regatowa
2.0   OPP A
84 dni 18 - 18 maj 2024 Spotkanie z trenerami, sala klubowa godzina 20.00 Charzykowy Klasa regatowa Klasa regatowa
84 dni 18 - 19 maj 2024 Regaty Ekologiczne Kraków - Zalew Bagry Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
90 dni 24 - 26 maj 2024 Nieporęt Klasa regatowa
1.6   OPP B
91 dni 25 - 26 maj 2024 X Memoriał Krzysztofa Zawalskiego Narodowe Centrum Żeglarstwa AWFiS Gdańsk Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
96 dni 30 maj - 02 cze 2024 Dziwnów Klasa regatowa
2.0   OPP A
98 dni 01 - 02 cze 2024 Puchar Burmistrza Człuchowa Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
98 dni 01 - 02 cze 2024 Szczecin Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
98 dni 01 - 02 cze 2024 Żeglarski Dzień dziecka Kraków - Zalew Bagry Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
104 dni 07 - 09 cze 2024 Żagle 2024 XXIII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Złocienieckiej Złocieniec Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa
105 dni 08 - 09 cze 2024 XXVII Regaty Żeglarskie o Puchar Prezydenta Ełku Jezioro Ełk Klasa regatowa
1.0   OPP B
105 dni 08 - 09 cze 2024 Siewierz Jeziorna Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
105 dni 08 - 09 cze 2024 Błękitna Wstęga Jeziora Miedwie Morzyczyn, Szczecińska 10A Klasa regatowa
1.0   OPP B
105 dni 08 - 09 cze 2024 Baza TKŻ w Zalesiu - Jezioro Chełmżyńskie Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
105 dni 08 - 09 cze 2024 Regaty Dni Morza Poznań/Kiekrz Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
105 dni 08 - 09 cze 2024 Puchar Nysy Głębinów Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
105 dni 08 - 09 cze 2024 Złoty Puchar Mazur Jezioro Czos, Mrągowo Klasa regatowa
1.0   OPP B
111 dni 14 - 16 cze 2024 Puchar Trzech Ryb, eliminacja MP młodzików Giżycko Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.6   OPP B
112 dni 15 - 16 cze 2024 Puchar Safege Małe jez. w Żninie Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
112 dni 15 - 16 cze 2024 LIII Regaty o Puchar Leonida Teligi jez. Myśliborskie Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
112 dni 15 - 16 cze 2024 Sopot Cup Sopot Optimist Cup Klasa regatowa
1.0   OPP B
119 dni 22 - 24 cze 2024 Sarnówek k/Iławy Klasa regatowa Klasa regatowa
119 dni 22 - 23 cze 2024 Regaty o Puchar Kormorana Janikowo, Jezioro Pakosie Klasa regatowa
1.0   OPP B
119 dni 22 - 23 cze 2024 Olsztyn, Jezioro Ukiel Klasa regatowa
1.0   OPP B
126 dni 29 - 30 cze 2024 XXIV Puchar Żubra Zalew Siemianówka Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
129 dni 02 - 04 lip 2024 NORD CUP GDAŃSK 2024 Gdańsk / Górki Zachodnie Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.6   OPP B
133 dni 06 - 07 lip 2024 IX Regaty o Puchar Columba jez. Deczno, Sulnówko Klasa regatowa
1.0   OPP B
133 dni 06 - 07 lip 2024 jez. Charzykowy Klasa regatowa
138 dni 11 - 13 lip 2024 KINDER Joy of moving Puchar Trenerów Gdynia Klasa regatowa
1.6   OPP B
140 dni 13 - 14 lip 2024 Charzykowy Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
146 dni 19 - 21 lip 2024 Mistrzostwa PSKO do lat 9 Tarnobrzeg Klasa regatowa Klasa regatowa
147 dni 20 - 21 lip 2024 Charzykowy Klasa regatowa
1.0   OPP B
152 dni 25 - 28 lip 2024 EKO Regaty o puchar Burmistrza Trzebiatowa, Eliminacje MŚ i OOM Mrzeżyno Klasa regatowa
2.0   OPP A
153 dni 26 - 28 lip 2024 Iława/Siemiany Klasa regatowa
1.6   OPP B
160 dni 02 - 04 sie 2024 Poznań Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.6   OPP B
161 dni 03 - 03 sie 2024 Spotkanie z trenerami, sala klubowa godzina 20.00 Kiekrz Klasa regatowa Klasa regatowa
167 dni 09 - 11 sie 2024 Żagle 2024 XIX Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist do lat 11 Złocieniec Klasa regatowa Klasa regatowa
175 dni 17 - 18 sie 2024 XXIII Regaty Żeglarskie o Puchar Starosty Ełckiego jez. Ełk Klasa regatowa
1.0   OPP B
175 dni 17 - 18 sie 2024 XXX Memoriał Adama Banaszka Jezioro Żywieckie Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
178 dni 20 - 23 sie 2024 Gdynia Klasa regatowa
183 dni 25 - 29 sie 2024 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziwnów Klasa regatowa
189 dni 31 sie - 01 wrz 2024 XV Puchar UKS Żeglarz Wrocław Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
189 dni 31 sie - 01 wrz 2024 Puchar Żnina Małe jez. w Żninie Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
196 dni 07 - 08 wrz 2024 XIII Regaty Optysiowe Włocławek, Zalew Włocławski, Przystań OSiR ul. Płocka 187 Włocławek Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
196 dni 07 - 08 wrz 2024 Charzykowy Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
202 dni 13 - 15 wrz 2024 Dziwnów Klasa regatowa
3.0   OPP A
203 dni 14 - 15 wrz 2024 Puchar Wójta Gminy Człuchów Jezioro Rychnowskie Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
203 dni 14 - 15 wrz 2024 XXI Puchar Prezydenta Krakowa Kraków - Zalew Bagry Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
203 dni 14 - 15 wrz 2024 Puchar Burmistrza Pszczyny Jezioro Łąka Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
210 dni 21 - 22 wrz 2024 Puchar Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytet Warszawski Nieporęt Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
216 dni 27 - 29 wrz 2024 VI Dzierżno Cup Dzierżno Duże - Rzeczyce Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.6   OPP B
217 dni 28 - 29 wrz 2024 Mistrzostwa MOS (Mrągowo) Mrągowo Klasa regatowa
217 dni 28 - 29 wrz 2024 Iława Klasa regatowa
217 dni 28 - 29 wrz 2024 Otwarte Zespołowe Mistrzostwa Małopolski Kraków - Zalew Bagry Klasa regatowa
224 dni 05 - 06 paź 2024 Mistrzostwa Warszawy jez. Zegrzyńskie Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
224 dni 05 - 06 paź 2024 Charzykowy Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa
1.0   OPP B
224 dni 05 - 06 paź 2024 Regaty Świętokrzyskie Cedzyna Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
230 dni 11 - 13 paź 2024 Gdynia Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
231 dni 12 - 13 paź 2024 Regaty Pamięci Lecha Pawlika - Zakończenie Sezonu Nieporęt Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
231 dni 12 - 13 paź 2024 Charzykowy Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
231 dni 12 - 13 paź 2024 Szczecin Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
231 dni 12 - 13 paź 2024 XIII Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia o Puchar Marszałka woj. Podkarpackiego Tarnobrzeg Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B