WPISOWE DO REGAT Terminy zgłoszeń oraz wysokość wpisowego

80 PLN
Termin 09 - 30 cze 2022
Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa
płatność gotówką płatność przelewem

DOKUMENTY Podstawowe dokumenty dot. regaty

O REGATACH

Ludowy Klub Sportowy Charzykowy serdecznie zaprasza na regaty o Puchar Burmistrza Chojnic, które będą rozgrywane w dniach 2-3 lipca na akwenie jeziora Charzykowskiego. Regaty w Charzykowach to najlepszy pomysł na początek sportowych wakacji! Jezioro Charzykowskie to rewelacyjny akwen treningowy i regatowy zarówno dla najmłodszych jak i dla zaawansowanych zawodników, bliskie sąsiedztwo portu daje pełen komfort zarówno komisji regatowej jak i trenerom oraz rodzicom i dziadkom obserwującym swoje pociechy. Dwa duże ośrodki regatowe, kilka hoteli, restauracji zapewnia świetną bazę socjalną dla uczestników zawodów.

Tym razem zapraszamy zawodników klas: 420, L’equipe, Open Skiff oraz oczywiście optimiściarzy (grupę A i B). Wyścigi będą odbywały się w Charzykowach, na „Małym Jeziorze”. Gwarantujemy słoneczną pogodę, zmienny wiatr, profesjonalną komisję regatową i obsługę techniczną regat, atrakcyjne nagrody i oryginalne trofea dla zwycięzców regat.

Regaty o Puchar Burmistrza Chojnic są kolejnymi zawodami organizowanymi przez nasz klub w ramach obchodów 100. rocznicy powstania pierwszego klubu żeglarskiego w odrodzonej Rzeczypospolitej.

Grupa na WhatsApp: 

https://chat.whatsapp.com/IK2VoNoxx0uJ8uv5IOBRAu

 

DOJAZD NA REGATY Baza regatowa