ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 236

Klasa Nr żagla Zaloga Klub Data
Klasa regatowa POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 2021-07-15 09:35:53
Klasa regatowa POL 1227 Krzysztof Zawadzki Marina poraj 2021-07-14 19:47:28
Klasa regatowa POL 709 Weronika Piąty KŻ Horn Kraków 2021-07-14 15:52:54
Klasa regatowa POL 709 Weronika Piąty KŻ Horn Kraków 2021-07-14 15:37:04
Klasa regatowa POL 1800 Katarzyna Biernacka UKS Fir Warszawa 2021-07-14 15:01:21
Klasa regatowa POL 3547 Antoni Kugacz AZS Uniwersytet Warszawski 2021-07-14 12:44:57
Klasa regatowa POL 1950 Marcelina Drescher AZS Uniwersytet Warszawski 2021-07-14 12:43:00
Klasa regatowa POL 893 Klara Krzywicka AZS Uniwersytet Warszawski 2021-07-14 12:36:44
Klasa regatowa POL 836 Janina Gawor Lider Kraków 2021-07-13 23:41:06
Klasa regatowa POL 3450 Maksymilian Kajdy UKS Fir Warszawa 2021-06-30 05:37:32
Klasa regatowa POL 424 Dominik Kmin UKS Fir Warszawa 2021-06-30 05:37:33
Klasa regatowa POL 3465 Piotr Kowalewski Sailing Legia 2021-07-14 09:02:08
Klasa regatowa POL 1975 Maksymilian Ambroziak Sailing Legia Warszawa 2021-07-14 08:32:15
Klasa regatowa POL 3515 Szymon Mocarski YK Stal Gdynia 2021-07-13 19:50:29
Klasa regatowa POL 2089 Norbert Herba Yacht Klub Stal Gdynia 2021-07-13 19:17:08
Klasa regatowa POL 2000 Maksymilian Kuchar YK Stal Gdynia 2021-07-13 19:01:42
Klasa regatowa POL 1663 Maria Januszewska YK STAL GDYNIA 2021-07-13 18:58:18
Klasa regatowa POL 2000 Maksymilian Kuchar YK Stal Gdynia 2021-07-13 18:05:35
Klasa regatowa POL 2000 Maksymilian Kuchar YK Stal Gdynia 2021-07-13 18:05:16
Klasa regatowa POL 3535 Maria Stajewska YK Stal Gdynia 2021-07-13 17:50:47
Klasa regatowa POL 2155 Jan Wilk SSW MOS ILAWA 2021-07-13 13:41:17
Klasa regatowa POL 3476 NATAN DZIEDZIAK SSW MOS IŁAWA 2021-07-13 13:31:10
Klasa regatowa POL 258 Maksymilian Jurkowski OKŻ Olsztyn 2021-07-13 10:01:00
Klasa regatowa POL 131 Piotr Słomka TS Kuźnia Rybnik 2021-07-13 09:20:43
Klasa regatowa POL 2091 Aleksandra Szuba OKŻ Olsztyn 2021-07-12 22:00:59
Klasa regatowa POL 963 Remigiusz Kużel KS Zatoka Puck 2021-07-12 21:44:59
Klasa regatowa POL 2099 Mikołaj Zmitrowicz OKŻ Olsztyn 2021-07-12 17:00:41
Klasa regatowa POL 1235 Jakub Talarczyk YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ 2021-07-12 11:26:09
Klasa regatowa POL 1188 Karol Popko YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ 2021-07-12 11:21:05
Klasa regatowa POL 188 Adam Pabian YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ 2021-07-12 11:15:31
Klasa regatowa POL 2092 Robert Martyn OKŻ Olsztyn 2021-07-12 06:41:36
Klasa regatowa POL 1780 Eryk Krause OPTI CWM Gdynia 2021-07-11 22:02:11
Klasa regatowa POL 1592 Mikołaj Łoboda OPTI CWM Gdynia 2021-07-11 18:37:14
Klasa regatowa POL 107 Laura Przybyłowicz MKŻ Arka Gdynia 2021-07-10 11:03:46
Klasa regatowa POL 104 Hanna Osękowska MKŻ Arka Gdynia 2021-07-10 11:02:17
Klasa regatowa POL 441 Lena Rybicka OKŻ Olsztyn 2021-07-10 08:47:20
Klasa regatowa POL 443 Aleksandra Skura OKŻ Olsztyn 2021-07-10 08:29:18
Klasa regatowa POL 1577 Jakub Nakonieczny OKŻ Olsztyn 2021-07-10 08:10:27
Klasa regatowa POL 3471 Maja Miernik UKS Szkwał Złocieniec 2021-07-09 16:49:16
Klasa regatowa POL 2141 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 2021-07-09 07:12:36
Klasa regatowa POL 2044 Zofia Karaś Stowarzyszenie Marina Poraj 2021-07-08 17:28:50
Klasa regatowa POL 3542 Łucja Gabriel OPTI CWM Gdynia 2021-06-30 23:52:45
Klasa regatowa POL 1369 Zuzanna Kumor Stowarzyszenie Marina Poraj 2021-07-07 14:27:31
Klasa regatowa POL 1340 Zuzanna Siergiej KW LOK Garland Gliwice 2021-07-01 08:16:25
Klasa regatowa POL 1518 Zofia Szczypka UKS AKŻ LESZCZ 2021-06-29 13:14:40
Klasa regatowa POL 3533 Zofia Rolbiecka LKS Charzykowy 2021-07-03 21:18:18
Klasa regatowa POL 1659 Zofia Brzozowicz Port Mechelinki 2021-07-01 14:39:19
Klasa regatowa POL 1712 Zofia Kuszewska Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-01 16:38:52
Klasa regatowa POL 11758 Zofia Gil CHKŻ Chojnice 2021-06-28 22:11:20
Klasa regatowa POL 1931 Wojciech Wolszon KS Zatoka Puck 2021-07-01 22:36:19
Klasa regatowa POL 1540 Wojciech Kluczniok TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-30 11:15:57
Klasa regatowa POL 825 Wincenty Sanecki KŻ Nysa 2021-07-02 12:00:48
Klasa regatowa POL 3444 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia 2021-07-02 09:28:56
Klasa regatowa POL 709 Weronika Piąty KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:26
Klasa regatowa POL 2084 Weronika Pawlak OPTI CWM Gdynia 2021-06-30 23:52:46
Klasa regatowa POL 1245 Tymon Kapala KS Spójnia Warszawa 2021-06-30 07:54:45
Klasa regatowa POL 1369 Tomasz Guzik Stowarzyszenie Marina Poraj 2021-07-04 18:46:15
Klasa regatowa POL 1606 Tomasz Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2021-07-02 07:12:46
Klasa regatowa POL 3610 Tomasz Tracz Port Mechelinki 2021-07-01 14:39:19
Klasa regatowa POL 2138 Tomasz Zawadka YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:03
Klasa regatowa POL 15 Tola Sobolew MKŻ Arka Gdynia 2021-06-30 16:19:16
Klasa regatowa POL 1424 Tadeusz Kozłowski UKS Fir Warszawa 2021-06-30 05:37:32
Klasa regatowa POL 1008 Szymon Wielewicki KS Zatoka Puck 2021-07-01 22:36:20
Klasa regatowa POL 3515 Szymon Mocarski YK Stal Gdynia 2021-07-05 20:10:45
Klasa regatowa POL 1139 Stanisław Tracz MKS Dwójka Warszawa 2021-07-05 13:14:31
Klasa regatowa POL 2201 Stanisław Wróblewski AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-30 12:20:54
Klasa regatowa POL 1266 Stanisław Robak KS Zatoka Puck 2021-07-01 22:36:19
Klasa regatowa POL 1913 Stanisław Manecki KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:26
Klasa regatowa POL 980 Stanisław Mars KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:26
Klasa regatowa POL 3478 Stanisław Kalk OPTI CWM Gdynia 2021-06-30 23:52:46
Klasa regatowa POL 1926 Stanisław Czerwiak YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:03
Klasa regatowa POL 2552 Sebastian Wawrzyniak Port Mechelinki 2021-07-01 14:39:20
Klasa regatowa POL 1269 Remigiusz Kużel KS Zatoka Puck 2021-07-01 22:36:20
Klasa regatowa POL 1384 Rafał Bednar Klub Sportowy Wiaterni 2021-07-05 23:03:04
Klasa regatowa POL 1585 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 2021-07-03 21:18:18
Klasa regatowa ITA 9024 Pola Wójcik AZS Uniwersytet Warszawski 2021-07-04 23:54:04
Klasa regatowa POL 1335 Piotr Bystrowski Klub Sportowy Wiaterni 2021-07-05 22:54:52
Klasa regatowa POL 3511 Piotr Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 2021-07-04 23:54:04
Klasa regatowa POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 2021-07-01 08:16:25
Klasa regatowa POL 131 Piotr Słomka TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-30 11:15:56
Klasa regatowa POL 2117 Piotr Tutkowski YK Stal Gdynia 2021-07-05 13:37:32
Klasa regatowa POL 1865 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 2021-06-28 22:11:20
Klasa regatowa POL 1544 Paweł Friedrich KS Zatoka Puck 2021-07-01 22:36:19
Klasa regatowa POL 2063 Paulina Szczepa KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:25
Klasa regatowa CZE 444 Patrick Štafa MYK 2021-06-29 12:56:37
Klasa regatowa POL 1794 Oliwier Zagajewski UKS Szkwał Złocieniec 2021-07-06 12:23:34
Klasa regatowa POL 2112 Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia 2021-06-30 23:52:46
Klasa regatowa POL 1300 Olga Baranowska Gdański Klub Żeglarski 2021-06-29 21:55:32
Klasa regatowa POL 9369 Olaf Krupa Port Mechelinki 2021-07-01 14:39:20
Klasa regatowa POL 2075 Olaf Nestorowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:20:54
Klasa regatowa POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 2021-07-02 09:28:56
Klasa regatowa POL 2065 Nina Zajdel KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:26
Klasa regatowa POL 3546 Nina Sildatke YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:03
Klasa regatowa POL 58 Nina Kobus CHKŻ Chojnice 2021-06-28 22:11:20
Klasa regatowa POL 2067 Natasza Solarz KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:26
Klasa regatowa POL 3482 Natasza Micewicz YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:03
Klasa regatowa POL 3476 Natan Dziedziak SSW MOS Iława 2021-06-29 12:13:42
Klasa regatowa POL 166 Natalia Gąsienica-Wawrytko Klub Sportowy Wiaterni 2021-07-05 22:48:16
Klasa regatowa POL 1330 Natalia Maciąg KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:26
Klasa regatowa POL 2150 Nadia Wielkiewicz Klub Sportowy Wiaterni 2021-07-05 22:44:46
Klasa regatowa POL 2051 Miłosz Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 2021-07-01 08:16:25
Klasa regatowa POL 1608 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-01 16:54:38
Klasa regatowa POL 1602 Miłosz Szmagliński YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:04
Klasa regatowa POL 2113 Mila Pawłowska CHKŻ Chojnice 2021-06-28 22:11:20
Klasa regatowa POL 11257 Mikołaj Grabowski UKS AKŻ LESZCZ 2021-06-29 11:39:53
Klasa regatowa POL 1559 Mikołaj Korek MKŻ Arka Gdynia 2021-06-30 16:07:58
Klasa regatowa POL 1709 Mikołaj Głowa KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:26
Klasa regatowa POL 111 Mikołaj Grey OPTI CWM Gdynia 2021-06-30 23:52:46
Klasa regatowa POL 1662 Michał Legutko Klub Sportowy Wiaterni 2021-07-05 22:59:14
Klasa regatowa POL 226 Michał Szota KŻ Nysa 2021-07-02 12:00:48
Klasa regatowa POL 1241 Michał Johan KW LOK Garland Gliwice 2021-07-01 08:16:25
Klasa regatowa POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 2021-06-29 21:55:32
Klasa regatowa POL 1753 Michał Trawicki KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:20:54
Klasa regatowa POL 8 Michalina Klimczak Port Mechelinki 2021-07-01 14:39:19
Klasa regatowa POL 1010 Michal Kulawiec KŻ Horn Kraków 2021-07-01 06:30:20
Klasa regatowa POL 2156 Matylda Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 2021-07-06 10:33:32
Klasa regatowa POL 1809 Matylda Jankowska YK Stal Gdynia 2021-07-02 09:28:56
Klasa regatowa POL 3007 Mateusz Bogdziewicz Port Mechelinki 2021-07-01 14:39:20
Klasa regatowa POL 3522 Mateusz Piskorz YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:03
Klasa regatowa POL 1997 Martyna Szczepa KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:26
Klasa regatowa POL 1906 Marta Wójciak TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-30 11:15:57
Klasa regatowa POL 3548 Marta Kupc YKP Gdynia 2021-06-29 23:00:08
Klasa regatowa POL 2140 Marta Józkowicz YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:04
Klasa regatowa POL 1703 Marianna Jasińska UKS AKŻ LESZCZ 2021-06-29 12:40:12
Klasa regatowa POL 1932 Marian Kozdryk KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:20:54
Klasa regatowa POL 1489 Maria Wojcieszyńska LKS Charzykowy 2021-07-03 21:18:18
Klasa regatowa POL 1663 Maria Januszewska YK Stal Gdynia 2021-07-02 09:28:56
Klasa regatowa POL 3535 Maria Stajewska YK Stal Gdynia 2021-07-02 09:28:56
Klasa regatowa POL 1799 Marcin Winiszewski YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:04
Klasa regatowa POL 1950 Marcelina Drescher AZS Uniwersytet Warszawski 2021-07-04 23:54:04
Klasa regatowa POL 1327 Marcel Całek KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:26
Klasa regatowa POL 1018 Maksymilian Kloka LKS Charzykowy 2021-07-03 21:18:18
Klasa regatowa POL 2000 Maksymilian Kuchar YK Stal Gdynia 2021-07-02 09:28:56
Klasa regatowa POL 1764 Maksymilian Krella YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:03
Klasa regatowa POL 1363 Maja Leśniewska Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-01 16:38:52
Klasa regatowa POL 2202 Magdalena Kaczyńska UKS Fir Warszawa 2021-06-30 05:37:33
Klasa regatowa POL 1284 Magdalena Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-30 11:15:57
Klasa regatowa POL 2032 Maciej Kundzier Gdański Klub Żeglarski 2021-06-29 21:55:32
Klasa regatowa POL 2055 Maciej Ciągło OPTI CWM Gdynia 2021-06-30 23:52:46
Klasa regatowa POL 1522 Maciej Sitek OPTI CWM Gdynia 2021-06-30 23:52:45
Klasa regatowa POL 1702 Lucjan Wong MKŻ Arka Gdynia 2021-06-30 16:05:18
Klasa regatowa POL 38 Lena Houda UKS AKŻ LESZCZ 2021-06-29 12:11:41
Klasa regatowa POL 1127 Lena Musialska KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:26
Klasa regatowa POL 1802 Lena Bukowska YK Stal Gdynia 2021-07-02 09:28:56
Klasa regatowa POL 3520 Lena Herba YK Stal Gdynia 2021-07-02 09:28:56
Klasa regatowa POL 3534 Ksawery Chlebowski YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:03
Klasa regatowa POL 1227 Krzysztof Zawadzki Stowarzyszenie Marina Poraj 2021-07-04 12:34:41
Klasa regatowa POL 105 Krzysztof Krauze MKŻ Arka Gdynia 2021-06-30 16:10:12
Klasa regatowa POL 182 Krzysztof Szkudlarek Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-01 16:38:52
Klasa regatowa POL 3549 Krystyna Wasilewska YKP Gdynia 2021-06-29 01:28:46
Klasa regatowa POL 120 Konstanty Koziarski KW LOK Garland Gliwice 2021-07-01 08:16:25
Klasa regatowa POL 2083 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia 2021-06-30 23:52:46
Klasa regatowa POL 893 Klara Krzywicka AZS Uniwersytet Warszawski 2021-07-04 23:54:04
Klasa regatowa POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 2021-06-30 23:52:45
Klasa regatowa POL 2007 Katarzyna Liedtke SSW MOS Iława 2021-06-29 12:13:42
Klasa regatowa POL 3550 Kamila Maziarz KW LOK Garland Gliwice 2021-07-01 08:16:25
Klasa regatowa POL 2087 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 2021-06-29 21:55:32
Klasa regatowa POL 657 Kalina Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:20:54
Klasa regatowa POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia 2021-06-30 23:52:45
Klasa regatowa POL 1125 Kacper Musialski KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:26
Klasa regatowa POL 2108 Julian Hinz YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:03
Klasa regatowa POL 1254 Julia Nagórska Port Mechelinki 2021-07-01 17:23:12
Klasa regatowa POL 1913 Julia Świercz KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:26
Klasa regatowa POL 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS Iława 2021-06-29 12:13:42
Klasa regatowa POL 2035 Julia Żórawska YKP Gdynia 2021-06-29 22:56:24
Klasa regatowa POL 1835 Jędrzej Głuszyk KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:20:54
Klasa regatowa POL 1911 Jan Waśkiewicz KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:26
Klasa regatowa POL 2155 Jan Wilk SSW MOS Iława 2021-06-29 12:13:42
Klasa regatowa POL 2139 Jan Mucharski YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:03
Klasa regatowa POL 180 Jan Matysiak CHKŻ Chojnice 2021-06-28 22:11:20
Klasa regatowa POL 101 Jakub Steinborn MKŻ Arka Gdynia 2021-06-30 16:13:17
Klasa regatowa POL 1329 Jakub Burnus KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:26
Klasa regatowa POL 1446 Jakub Kuźmiński YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:03
Klasa regatowa POL 1290 Ilia Gushchin Gdański Klub Żeglarski 2021-06-29 21:55:32
Klasa regatowa POL 1803 Igor Saj Port Mechelinki 2021-07-01 14:39:20
Klasa regatowa POL 2403 Igor Iljin YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:03
Klasa regatowa POL 992 Ignacy Jankowski Klub Sportowy Wiaterni 2021-07-05 23:06:25
Klasa regatowa POL 3446 Ignacy Moritz UKS Fir Warszawa 2021-06-30 05:37:32
Klasa regatowa POL 1793 Iga Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 2021-07-06 10:33:32
Klasa regatowa POL 19 Ida Młynarczyk KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:26
Klasa regatowa POL 3479 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 2021-06-30 23:52:45
Klasa regatowa POL 3441 Hubert Kunc Port Mechelinki 2021-07-01 14:39:20
Klasa regatowa POL 2606 Henryk Kalk OPTI CWM Gdynia 2021-06-30 23:52:46
Klasa regatowa POL 103 Helena Pękalska MKŻ Arka Gdynia 2021-06-30 16:16:31
Klasa regatowa POL 1011 Helena Radziwon KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:26
Klasa regatowa POL 177 Helena Fursewicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-01 16:38:52
Klasa regatowa POL 1999 Helena Kisiel KS Spójnia Warszawa 2021-06-30 07:54:45
Klasa regatowa POL 2021 Gustaw Kowalski TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-30 11:15:57
Klasa regatowa POL 1079 Grzegorz Górecki TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-30 11:15:57
Klasa regatowa POL 1991 Gabriela Friedrich KS Zatoka Puck 2021-07-01 22:36:19
Klasa regatowa POL 1756 Franciszek Całek KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:26
Klasa regatowa POL 1913 Franciszek Sowa KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:26
Klasa regatowa POL 1364 Franciszek Fuk Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-01 16:38:52
Klasa regatowa POL 2401 Franciszek Klusek SSW MOS Iława 2021-06-29 12:13:42
Klasa regatowa POL 3492 Franciszek Karmoliński OPTI CWM Gdynia 2021-06-30 23:52:45
Klasa regatowa POL 1889 Franciszek Wodkowski OPTI CWM Gdynia 2021-06-30 23:52:45
Klasa regatowa POL 1812 Franciszek Miłosz YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:03
Klasa regatowa POL 1499 Franciszek Kamola KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:20:54
Klasa regatowa POL 3496 Franciszek Marszałek KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:20:54
Klasa regatowa POL 570 Filip Leśniewski Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-01 16:38:52
Klasa regatowa POL 1813 Filip Mierzwicki YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:03
Klasa regatowa POL 704 Fabian Wong MKŻ Arka Gdynia 2021-06-30 16:02:52
Klasa regatowa POL 2157 Ewelina Michulec KS Spójnia Warszawa 2021-06-30 07:54:45
Klasa regatowa POL 1470 Ewa Bańbura UKS Fir Warszawa 2021-06-30 05:37:33
Klasa regatowa POL 1267 Elżbieta Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-30 11:15:57
Klasa regatowa POL 1665 Dominika Kluczka YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:03
Klasa regatowa POL 1779 Dominik Rolbiecki LKS Charzykowy 2021-07-03 21:18:18
Klasa regatowa POL 1433 DAWID MAŁACHOWSKI OPTI CWM Gdynia 2021-06-30 23:52:45
Klasa regatowa POL 1515 Daniela Wejher KS Zatoka Puck 2021-07-01 22:36:19
Klasa regatowa POL 1784 Blanka Mrugalska TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-30 11:15:57
Klasa regatowa POL 1818 Blanka Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:20:54
Klasa regatowa POL 1940 Bartłomiej Bil YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:03
Klasa regatowa POL 1823 Artur Gorzycki CHKŻ Chojnice 2021-06-28 22:11:20
Klasa regatowa POL 2173 Antonina Dziekańska Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-01 16:38:52
Klasa regatowa POL 757 Antonina Wiatrowska CHKŻ Chojnice 2021-06-28 22:11:20
Klasa regatowa POL 3547 Antoni Kugacz AZS Uniwersytet Warszawski 2021-07-04 23:54:04
Klasa regatowa POL 1879 Antoni Malicki AZS Uniwersytet Warszawski 2021-07-04 23:54:04
Klasa regatowa POL 959 Antoni Koterba UKS Fir Warszawa 2021-06-30 05:37:33
Klasa regatowa POL 4707 Antoni Zając Gdański Klub Żeglarski 2021-06-29 21:55:32
Klasa regatowa POL 1334 Antoni Marcinkiewicz KS Spójnia Warszawa 2021-06-30 07:54:45
Klasa regatowa POL 1963 Anna Olchowik AZS Uniwersytet Warszawski 2021-07-04 23:54:04
Klasa regatowa POL 1188 Anna Zaczkowska Stowarzyszenie Marina Poraj 2021-07-04 14:52:15
Klasa regatowa POL 1624 Anna Chrobak KŻ Nysa 2021-07-02 12:00:48
Klasa regatowa POL 1669 Anna Wasielewska SSW MOS Iława 2021-06-29 12:13:42
Klasa regatowa POL 1069 Anna Sobieraj CHKŻ Chojnice 2021-06-28 22:11:20
Klasa regatowa POL 196 Amelia Bac Cardenas TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-30 11:15:57
Klasa regatowa POL 648 Ambroży Mars KŻ Horn Kraków 2021-06-29 18:57:26
Klasa regatowa POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 2021-07-02 09:28:56
Klasa regatowa POL 1478 Aleksandra Bańbura UKS Fir Warszawa 2021-06-30 05:37:33
Klasa regatowa POL 1498 Aleksandra Pupek Gdański Klub Żeglarski 2021-06-29 21:55:32
Klasa regatowa POL 11 Aleksandra Wiśniowska YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:03
Klasa regatowa POL 3487 Aleksander Szczepara UKS AKŻ LESZCZ 2021-06-29 11:27:28
Klasa regatowa POL 3429 Aleksander Nadolski SSW MOS Iława 2021-06-29 12:13:42
Klasa regatowa POL 3409 Agata Kowalska SSW MOS Iława 2021-06-29 12:13:42
Klasa regatowa POL 1081 Adam Kikmunter LKS Charzykowy 2021-07-03 21:18:18
Klasa regatowa POL 1561 Adam Zawadka YKP Gdynia 2021-06-29 01:26:03