ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 236

Klasa Nr żagla Zawodnik Klub Data
Klasa regatowa POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 15 lip 2021
Klasa regatowa POL 1227 Krzysztof Zawadzki Marina poraj 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 709 Weronika Piąty KŻ Horn Kraków 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 709 Weronika Piąty KŻ Horn Kraków 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 1800 Katarzyna Biernacka UKS Fir Warszawa 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 3547 Antoni Kugacz AZS Uniwersytet Warszawski 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 1950 Marcelina Drescher AZS Uniwersytet Warszawski 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 893 Klara Krzywicka AZS Uniwersytet Warszawski 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 836 Janina Gawor Lider Kraków 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 3450 Maksymilian Kajdy UKS Fir Warszawa 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 424 Dominik Kmin UKS Fir Warszawa 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 3465 Piotr Kowalewski Sailing Legia 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 1975 Maksymilian Ambroziak Sailing Legia Warszawa 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 3515 Szymon Mocarski YK Stal Gdynia 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 2089 Norbert Herba Yacht Klub Stal Gdynia 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 2000 Maksymilian Kuchar YK Stal Gdynia 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 1663 Maria Januszewska YK STAL GDYNIA 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 2000 Maksymilian Kuchar YK Stal Gdynia 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 2000 Maksymilian Kuchar YK Stal Gdynia 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 3535 Maria Stajewska YK Stal Gdynia 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 2155 Jan Wilk SSW MOS ILAWA 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 3476 NATAN DZIEDZIAK SSW MOS IŁAWA 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 258 Maksymilian Jurkowski OKŻ Olsztyn 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 131 Piotr Słomka TS Kuźnia Rybnik 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 2091 Aleksandra Szuba OKŻ Olsztyn 12 lip 2021
Klasa regatowa POL 963 Remigiusz Kużel KS Zatoka Puck 12 lip 2021
Klasa regatowa POL 2099 Mikołaj Zmitrowicz OKŻ Olsztyn 12 lip 2021
Klasa regatowa POL 1235 Jakub Talarczyk YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ 12 lip 2021
Klasa regatowa POL 1188 Karol Popko YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ 12 lip 2021
Klasa regatowa POL 188 Adam Pabian YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ 12 lip 2021
Klasa regatowa POL 2092 Robert Martyn OKŻ Olsztyn 12 lip 2021
Klasa regatowa POL 1780 Eryk Krause OPTI CWM Gdynia 11 lip 2021
Klasa regatowa POL 1592 Mikołaj Łoboda OPTI CWM Gdynia 11 lip 2021
Klasa regatowa POL 107 Laura Przybyłowicz MKŻ Arka Gdynia 10 lip 2021
Klasa regatowa POL 104 Hanna Osękowska MKŻ Arka Gdynia 10 lip 2021
Klasa regatowa POL 441 Lena Rybicka OKŻ Olsztyn 10 lip 2021
Klasa regatowa POL 443 Aleksandra Skura OKŻ Olsztyn 10 lip 2021
Klasa regatowa POL 1577 Jakub Nakonieczny OKŻ Olsztyn 10 lip 2021
Klasa regatowa POL 3471 Maja Miernik UKS Szkwał Złocieniec 09 lip 2021
Klasa regatowa POL 2141 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 09 lip 2021
Klasa regatowa POL 2044 Zofia Karaś Stowarzyszenie Marina Poraj 08 lip 2021
Klasa regatowa POL 3542 Łucja Gabriel OPTI CWM Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1369 Zuzanna Kumor Stowarzyszenie Marina Poraj 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 1340 Zuzanna Siergiej KW LOK Garland Gliwice 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 1518 Zofia Szczypka UKS AKŻ LESZCZ 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 3533 Zofia Rolbiecka LKS Charzykowy 03 lip 2021
Klasa regatowa POL 1659 Zofia Brzozowicz Port Mechelinki 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 1712 Zofia Kuszewska Giżycka Grupa Regatowa 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 11758 Zofia Gil CHKŻ Chojnice 28 cze 2021
Klasa regatowa POL 1931 Wojciech Wolszon KS Zatoka Puck 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 1540 Wojciech Kluczniok TS "Kuźnia" Rybnik 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 825 Wincenty Sanecki KŻ Nysa 02 lip 2021
Klasa regatowa POL 3444 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia 02 lip 2021
Klasa regatowa POL 709 Weronika Piąty KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 2084 Weronika Pawlak OPTI CWM Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1245 Tymon Kapala KS Spójnia Warszawa 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1369 Tomasz Guzik Stowarzyszenie Marina Poraj 04 lip 2021
Klasa regatowa POL 1606 Tomasz Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 02 lip 2021
Klasa regatowa POL 3610 Tomasz Tracz Port Mechelinki 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 2138 Tomasz Zawadka YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 15 Tola Sobolew MKŻ Arka Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1424 Tadeusz Kozłowski UKS Fir Warszawa 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1008 Szymon Wielewicki KS Zatoka Puck 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 3515 Szymon Mocarski YK Stal Gdynia 05 lip 2021
Klasa regatowa POL 1139 Stanisław Tracz MKS Dwójka Warszawa 05 lip 2021
Klasa regatowa POL 2201 Stanisław Wróblewski AZS Uniwersytet Warszawski 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1266 Stanisław Robak KS Zatoka Puck 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 1913 Stanisław Manecki KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 980 Stanisław Mars KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 3478 Stanisław Kalk OPTI CWM Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1926 Stanisław Czerwiak YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 2552 Sebastian Wawrzyniak Port Mechelinki 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 1269 Remigiusz Kużel KS Zatoka Puck 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 1384 Rafał Bednar Klub Sportowy Wiaterni 05 lip 2021
Klasa regatowa POL 1585 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 03 lip 2021
Klasa regatowa ITA 9024 Pola Wójcik AZS Uniwersytet Warszawski 04 lip 2021
Klasa regatowa POL 1335 Piotr Bystrowski Klub Sportowy Wiaterni 05 lip 2021
Klasa regatowa POL 3511 Piotr Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 04 lip 2021
Klasa regatowa POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 131 Piotr Słomka TS "Kuźnia" Rybnik 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 2117 Piotr Tutkowski YK Stal Gdynia 05 lip 2021
Klasa regatowa POL 1865 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 28 cze 2021
Klasa regatowa POL 1544 Paweł Friedrich KS Zatoka Puck 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 2063 Paulina Szczepa KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa CZE 444 Patrick Štafa MYK 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1794 Oliwier Zagajewski UKS Szkwał Złocieniec 06 lip 2021
Klasa regatowa POL 2112 Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1300 Olga Baranowska Gdański Klub Żeglarski 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 9369 Olaf Krupa Port Mechelinki 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 2075 Olaf Nestorowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 02 lip 2021
Klasa regatowa POL 2065 Nina Zajdel KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 3546 Nina Sildatke YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 58 Nina Kobus CHKŻ Chojnice 28 cze 2021
Klasa regatowa POL 2067 Natasza Solarz KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 3482 Natasza Micewicz YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 3476 Natan Dziedziak SSW MOS Iława 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 166 Natalia Gąsienica-Wawrytko Klub Sportowy Wiaterni 05 lip 2021
Klasa regatowa POL 1330 Natalia Maciąg KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 2150 Nadia Wielkiewicz Klub Sportowy Wiaterni 05 lip 2021
Klasa regatowa POL 2051 Miłosz Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 1608 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 1602 Miłosz Szmagliński YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 2113 Mila Pawłowska CHKŻ Chojnice 28 cze 2021
Klasa regatowa POL 11257 Mikołaj Grabowski UKS AKŻ LESZCZ 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1559 Mikołaj Korek MKŻ Arka Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1709 Mikołaj Głowa KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 111 Mikołaj Grey OPTI CWM Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1662 Michał Legutko Klub Sportowy Wiaterni 05 lip 2021
Klasa regatowa POL 226 Michał Szota KŻ Nysa 02 lip 2021
Klasa regatowa POL 1241 Michał Johan KW LOK Garland Gliwice 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1753 Michał Trawicki KS AZS AWFiS Gdańsk 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 8 Michalina Klimczak Port Mechelinki 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 1010 Michal Kulawiec KŻ Horn Kraków 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 2156 Matylda Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 06 lip 2021
Klasa regatowa POL 1809 Matylda Jankowska YK Stal Gdynia 02 lip 2021
Klasa regatowa POL 3007 Mateusz Bogdziewicz Port Mechelinki 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 3522 Mateusz Piskorz YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1997 Martyna Szczepa KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1906 Marta Wójciak TS "Kuźnia" Rybnik 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 3548 Marta Kupc YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 2140 Marta Józkowicz YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1703 Marianna Jasińska UKS AKŻ LESZCZ 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1932 Marian Kozdryk KS AZS AWFiS Gdańsk 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1489 Maria Wojcieszyńska LKS Charzykowy 03 lip 2021
Klasa regatowa POL 1663 Maria Januszewska YK Stal Gdynia 02 lip 2021
Klasa regatowa POL 3535 Maria Stajewska YK Stal Gdynia 02 lip 2021
Klasa regatowa POL 1799 Marcin Winiszewski YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1950 Marcelina Drescher AZS Uniwersytet Warszawski 04 lip 2021
Klasa regatowa POL 1327 Marcel Całek KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1018 Maksymilian Kloka LKS Charzykowy 03 lip 2021
Klasa regatowa POL 2000 Maksymilian Kuchar YK Stal Gdynia 02 lip 2021
Klasa regatowa POL 1764 Maksymilian Krella YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1363 Maja Leśniewska Giżycka Grupa Regatowa 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 2202 Magdalena Kaczyńska UKS Fir Warszawa 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1284 Magdalena Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 2032 Maciej Kundzier Gdański Klub Żeglarski 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 2055 Maciej Ciągło OPTI CWM Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1522 Maciej Sitek OPTI CWM Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1702 Lucjan Wong MKŻ Arka Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 38 Lena Houda UKS AKŻ LESZCZ 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1127 Lena Musialska KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1802 Lena Bukowska YK Stal Gdynia 02 lip 2021
Klasa regatowa POL 3520 Lena Herba YK Stal Gdynia 02 lip 2021
Klasa regatowa POL 3534 Ksawery Chlebowski YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1227 Krzysztof Zawadzki Stowarzyszenie Marina Poraj 04 lip 2021
Klasa regatowa POL 105 Krzysztof Krauze MKŻ Arka Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 182 Krzysztof Szkudlarek Giżycka Grupa Regatowa 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 3549 Krystyna Wasilewska YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 120 Konstanty Koziarski KW LOK Garland Gliwice 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 2083 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 893 Klara Krzywicka AZS Uniwersytet Warszawski 04 lip 2021
Klasa regatowa POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 2007 Katarzyna Liedtke SSW MOS Iława 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 3550 Kamila Maziarz KW LOK Garland Gliwice 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 2087 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 657 Kalina Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1125 Kacper Musialski KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 2108 Julian Hinz YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1254 Julia Nagórska Port Mechelinki 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 1913 Julia Świercz KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS Iława 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 2035 Julia Żórawska YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1835 Jędrzej Głuszyk KS AZS AWFiS Gdańsk 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1911 Jan Waśkiewicz KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 2155 Jan Wilk SSW MOS Iława 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 2139 Jan Mucharski YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 180 Jan Matysiak CHKŻ Chojnice 28 cze 2021
Klasa regatowa POL 101 Jakub Steinborn MKŻ Arka Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1329 Jakub Burnus KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1446 Jakub Kuźmiński YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1290 Ilia Gushchin Gdański Klub Żeglarski 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1803 Igor Saj Port Mechelinki 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 2403 Igor Iljin YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 992 Ignacy Jankowski Klub Sportowy Wiaterni 05 lip 2021
Klasa regatowa POL 3446 Ignacy Moritz UKS Fir Warszawa 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1793 Iga Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 06 lip 2021
Klasa regatowa POL 19 Ida Młynarczyk KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 3479 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 3441 Hubert Kunc Port Mechelinki 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 2606 Henryk Kalk OPTI CWM Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 103 Helena Pękalska MKŻ Arka Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1011 Helena Radziwon KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 177 Helena Fursewicz Giżycka Grupa Regatowa 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 1999 Helena Kisiel KS Spójnia Warszawa 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 2021 Gustaw Kowalski TS "Kuźnia" Rybnik 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1079 Grzegorz Górecki TS "Kuźnia" Rybnik 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1991 Gabriela Friedrich KS Zatoka Puck 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 1756 Franciszek Całek KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1913 Franciszek Sowa KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1364 Franciszek Fuk Giżycka Grupa Regatowa 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 2401 Franciszek Klusek SSW MOS Iława 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 3492 Franciszek Karmoliński OPTI CWM Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1889 Franciszek Wodkowski OPTI CWM Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1812 Franciszek Miłosz YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1499 Franciszek Kamola KS AZS AWFiS Gdańsk 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 3496 Franciszek Marszałek KS AZS AWFiS Gdańsk 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 570 Filip Leśniewski Giżycka Grupa Regatowa 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 1813 Filip Mierzwicki YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 704 Fabian Wong MKŻ Arka Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 2157 Ewelina Michulec KS Spójnia Warszawa 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1470 Ewa Bańbura UKS Fir Warszawa 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1267 Elżbieta Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1665 Dominika Kluczka YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1779 Dominik Rolbiecki LKS Charzykowy 03 lip 2021
Klasa regatowa POL 1433 DAWID MAŁACHOWSKI OPTI CWM Gdynia 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1515 Daniela Wejher KS Zatoka Puck 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 1784 Blanka Mrugalska TS "Kuźnia" Rybnik 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1818 Blanka Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1940 Bartłomiej Bil YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1823 Artur Gorzycki CHKŻ Chojnice 28 cze 2021
Klasa regatowa POL 2173 Antonina Dziekańska Giżycka Grupa Regatowa 01 lip 2021
Klasa regatowa POL 757 Antonina Wiatrowska CHKŻ Chojnice 28 cze 2021
Klasa regatowa POL 3547 Antoni Kugacz AZS Uniwersytet Warszawski 04 lip 2021
Klasa regatowa POL 1879 Antoni Malicki AZS Uniwersytet Warszawski 04 lip 2021
Klasa regatowa POL 959 Antoni Koterba UKS Fir Warszawa 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 4707 Antoni Zając Gdański Klub Żeglarski 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1334 Antoni Marcinkiewicz KS Spójnia Warszawa 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1963 Anna Olchowik AZS Uniwersytet Warszawski 04 lip 2021
Klasa regatowa POL 1188 Anna Zaczkowska Stowarzyszenie Marina Poraj 04 lip 2021
Klasa regatowa POL 1624 Anna Chrobak KŻ Nysa 02 lip 2021
Klasa regatowa POL 1669 Anna Wasielewska SSW MOS Iława 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1069 Anna Sobieraj CHKŻ Chojnice 28 cze 2021
Klasa regatowa POL 196 Amelia Bac Cardenas TS "Kuźnia" Rybnik 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 648 Ambroży Mars KŻ Horn Kraków 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 02 lip 2021
Klasa regatowa POL 1478 Aleksandra Bańbura UKS Fir Warszawa 30 cze 2021
Klasa regatowa POL 1498 Aleksandra Pupek Gdański Klub Żeglarski 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 11 Aleksandra Wiśniowska YKP Gdynia 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 3487 Aleksander Szczepara UKS AKŻ LESZCZ 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 3429 Aleksander Nadolski SSW MOS Iława 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 3409 Agata Kowalska SSW MOS Iława 29 cze 2021
Klasa regatowa POL 1081 Adam Kikmunter LKS Charzykowy 03 lip 2021
Klasa regatowa POL 1561 Adam Zawadka YKP Gdynia 29 cze 2021