Mc Zawodnik Klub Wiek Punkty Kat
K
Kat
M
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
1
Natan Dziedziak POL 3476 SSW MOS Iława 2010 43,00 1000 1 3.0 2.0 2.0 2.0 4.0 3.0 (63.0 UFD) 10.0 17.0
2
Radosław Dudkiewicz POL 1585 LKS Charzykowy 2009 44,00 1000 2 5.0 9.0 1.0 4.0 10.0 6.0 4.0 (25.0) 5.0
3
Ida Kocięda POL 13479 OPTI CWM Gdynia 2010 44,00 1 1000 8.0 4.0 3.0 7.0 (13.0) 4.0 5.0 9.0 4.0
4
Jan Mucharski POL 2139 YKP Gdynia 2009 47,00 1000 3 3.0 6.0 15.0 11.0 1.0 2.0 (63.0 UFD) 8.0 1.0
5
Alicja Saj POL 2116 YK Stal Gdynia 2010 49,00 2 1000 5.0 3.0 5.0 1.0 3.0 21.0 (63.0 UFD) 4.0 7.0
6
Miłosz Ciechanowicz POL 2168 Giżycka Grupa Regatowa 2010 50,00 1000 4 6.0 9.0 1.0 3.0 5.0 22.0 (63.0 UFD) 2.0 2.0
7
Michał Roman POL 1993 Gdański Klub Żeglarski 2009 70,00 1000 5 4.0 3.0 11.0 3.0 24.0 16.0 3.0 6.0 (35.0)
8
Maksymilian Stańko POL 2141 Port Mechelinki 2009 75,00 1000 6 1.0 1.0 4.0 1.0 28.0 14.0 19.0 7.0 (33.0)
9
Mateusz Piskorz POL 3522 YKP Gdynia 2010 82,00 1000 7 10.0 4.0 7.0 2.0 14.0 19.0 (21.0) 15.0 11.0
10
Stanisław Wróblewski POL 2201 KS AZS AWFiS Gdańsk 2010 92,00 1000 8 13.0 10.0 2.0 1.0 23.0 28.0 9.0 (39.0) 6.0
11
Jan Wilk POL 2155 SSW MOS Iława 2010 95,00 1000 9 6.0 5.0 6.0 5.0 12.0 27.0 12.0 22.0 (31.0)
12
Aleksander Szczepara POL 3409 UKS AKŻ LESZCZ 2009 97,00 1000 10 1.0 1.0 1.0 (63.0 UFD) 41.0 18.0 6.0 19.0 10.0
13
Natasza Micewicz POL 3482 YKP Gdynia 2009 100,00 3 1000 7.0 14.0 20.0 8.0 22.0 17.0 1.0 11.0 (45.0)
14
Piotr Malitowski POL 1387 KW LOK Garland Gliwice 2011 100,00 1000 11 11.0 6.0 17.0 4.0 9.0 8.0 27.0 (28.0) 18.0
15
Sebastian Wawrzyniak POL 2552 Port Mechelinki 2010 103,00 1000 12 8.0 5.0 10.0 6.0 18.0 9.0 17.0 (34.0) 30.0
16
Aleksandra Wiśniowska POL 11 YKP Gdynia 2009 106,00 4 1000 7.0 7.0 12.0 3.0 25.0 7.0 (63.0 UFD) 18.0 27.0
17
Zofia Gil POL 2010 CHKŻ Chojnice 2010 108,00 5 1000 2.0 1.0 3.0 (63.0 UFD) 37.0 1.0 39.0 16.0 9.0
18
Antonina Dziekańska POL 2006 Giżycka Grupa Regatowa 2011 109,00 6 1000 4.0 4.0 4.0 (63.0 UFD) 11.0 15.0 63.0 UFD 5.0 3.0
19
Kajetan Liszewski POL 122 OPTI CWM Gdynia 2010 110,00 1000 13 13.0 11.0 5.0 9.0 17.0 (25.0) 22.0 14.0 19.0
20
Konrad Czech POL 8023 OPTI CWM Gdynia 2010 111,00 1000 14 9.0 8.0 20.0 5.0 16.0 13.0 20.0 20.0 (21.0)
21
Patrick Stafa CZE 444 1970 120,00 1000 15 7.0 8.0 7.0 (63.0 UFD) 2.0 24.0 63.0 UFD 1.0 8.0
22
Blanka Sójkowska POL 1818 KS AZS AWFiS Gdańsk 2009 125,00 7 1000 14.0 19.0 14.0 16.0 15.0 (40.0) 10.0 3.0 34.0
23
Marta Wójciak POL 1906 TS "Kuźnia" Rybnik 2009 138,00 8 1000 22.0 2.0 9.0 15.0 (39.0) 34.0 13.0 27.0 16.0
24
Kamil Roman POL 2087 Gdański Klub Żeglarski 2011 142,00 1000 16 19.0 (63.0 UFD) 6.0 9.0 26.0 5.0 2.0 43.0 32.0
25
Piotr Sołtysiak POL 1865 CHKŻ Chojnice 2010 154,00 1000 17 8.0 13.0 18.0 (63.0 UFD) 30.0 12.0 7.0 54.0 12.0
26
Gabriela Friedrich POL 1991 KS Zatoka Puck 2011 155,00 9 1000 14.0 7.0 22.0 16.0 6.0 35.0 43.0 12.0 (47.0)
27
Pola Wojcik POL 3551 Giżycka Grupa Regatowa 2012 157,00 10 1000 18.0 6.0 17.0 14.0 31.0 20.0 15.0 36.0 (56.0)
28
Jan Matysiak POL 180 CHKŻ Chojnice 2010 159,00 1000 18 15.0 8.0 12.0 6.0 (58.0) 10.0 44.0 49.0 15.0
29
Kamila Maziarz POL 3550 KW LOK Garland Gliwice 2009 160,00 11 1000 10.0 23.0 28.0 10.0 (44.0) 26.0 26.0 24.0 13.0
30
Gustaw Kowalski POL 1023 TS "Kuźnia" Rybnik 2009 165,00 1000 19 20.0 18.0 22.0 17.0 (48.0) 31.0 8.0 26.0 23.0
31
Szymon Mocarski POL 3515 YK Stal Gdynia 2010 166,00 1000 20 15.0 11.0 16.0 7.0 33.0 36.0 16.0 32.0 (44.0)
32
Kalina Sójkowska POL 657 KS AZS AWFiS Gdańsk 2011 170,00 12 1000 4.0 12.0 10.0 (63.0 UFD) 47.0 44.0 14.0 13.0 26.0
33
Piotr Tutkowski POL 2117 YK Stal Gdynia 2011 177,00 1000 21 9.0 2.0 9.0 2.0 19.0 48.0 30.0 (59.0) 58.0
34
Piotr Kowalewski POL 3465 Sailing Legia Warszawa 2010 180,00 1000 22 5.0 9.0 5.0 4.0 53.0 (63.0 DSQ) 46.0 44.0 14.0
35
Norbert Herba POL 2089 YK Stal Gdynia 2010 183,00 1000 23 16.0 13.0 25.0 15.0 7.0 42.0 (63.0 UFD) 23.0 42.0
36
Matylda Jankowska POL 1809 YK Stal Gdynia 2010 185,00 13 1000 28.0 11.0 8.0 5.0 21.0 43.0 (63.0 UFD) 29.0 40.0
37
Klara Malec POL 1281 OPTI CWM Gdynia 2010 185,00 14 1000 11.0 5.0 24.0 8.0 36.0 32.0 29.0 40.0 (51.0)
38
Olaf Nestorowicz POL 2075 KS AZS AWFiS Gdańsk 2011 187,00 1000 24 21.0 21.0 15.0 32.0 8.0 23.0 (63.0 UFD) 31.0 36.0
39
Miłosz Rubinkowski POL 2051 KW LOK Garland Gliwice 2009 193,00 1000 25 11.0 19.0 18.0 12.0 32.0 (63.0 RET) 34.0 42.0 25.0
40
Maksymilian Kajdy POL 1422 UKS Fir Warszawa 2010 194,00 1000 26 16.0 20.0 22.0 11.0 20.0 47.0 (63.0 UFD) 21.0 37.0
41
Paulina Szczepa POL 2063 KŻ Horn Kraków 2010 200,00 15 1000 21.0 15.0 13.0 13.0 40.0 (45.0) 18.0 41.0 39.0
42
Grzegorz Górecki POL 1079 TS "Kuźnia" Rybnik 2010 202,00 1000 27 1.0 7.0 6.0 9.0 42.0 52.0 38.0 47.0 (59.0)
43
Piotr Słomka POL 131 TS "Kuźnia" Rybnik 2009 202,00 1000 28 14.0 15.0 14.0 11.0 46.0 (58.0) 23.0 38.0 41.0
44
Igor Saj POL 1803 Port Mechelinki 2009 207,00 1000 29 9.0 25.0 19.0 (63.0 UFD) 27.0 11.0 11.0 55.0 50.0
45
Lena Bukowska POL 1802 YK Stal Gdynia 2010 209,00 16 1000 17.0 20.0 7.0 23.0 34.0 (51.0) 41.0 45.0 22.0
46
Miłosz Szmagliński POL 1602 YKP Gdynia 2009 210,00 1000 30 35.0 15.0 11.0 13.0 (57.0) 33.0 24.0 33.0 46.0
47
Agata Kowalska POL 3409 SSW MOS Iława 2010 213,00 17 1000 2.0 26.0 17.0 14.0 45.0 29.0 32.0 48.0 (60.0)
48
Magdalena Kaczyńska POL 2202 UKS Fir Warszawa 2010 217,00 18 1000 10.0 28.0 10.0 27.0 35.0 (57.0) 33.0 46.0 28.0
49
Zofia Kuszewska POL 1712 Giżycka Grupa Regatowa 2010 221,00 19 1000 3.0 3.0 4.0 (63.0 UFD) 54.0 55.0 47.0 17.0 38.0
50
Elżbieta Psiuk POL 1267 TS "Kuźnia" Rybnik 2011 230,00 20 1000 18.0 38.0 8.0 18.0 38.0 37.0 36.0 37.0 (48.0)
51
Antoni Koterba POL 959 UKS Fir Warszawa 2012 239,00 1000 31 17.0 26.0 16.0 27.0 (55.0) 54.0 35.0 35.0 29.0
52
Mikołaj Łoboda POL 1592 OPTI CWM Gdynia 2010 250,00 1000 32 24.0 16.0 13.0 (63.0 UFD) 49.0 38.0 37.0 30.0 43.0
53
Antoni Zając POL 4707 Gdański Klub Żeglarski 2012 262,00 1000 33 23.0 20.0 24.0 7.0 43.0 50.0 42.0 (57.0) 53.0
54
Magdalena Psiuk POL 1284 TS "Kuźnia" Rybnik 2010 263,00 21 1000 27.0 23.0 25.0 10.0 51.0 (53.0) 28.0 50.0 49.0
55
Amelia Bac Cardenas POL 2177 TS "Kuźnia" Rybnik 2009 268,00 22 1000 34.0 17.0 8.0 (63.0 UFD) 52.0 41.0 40.0 56.0 20.0
56
Tomasz Tracz POL 3610 Port Mechelinki 2011 270,00 1000 34 17.0 22.0 19.0 25.0 (59.0) 49.0 25.0 58.0 55.0
57
Marcin Winiszewski POL 1799 YKP Gdynia 2010 273,00 1000 35 25.0 30.0 15.0 8.0 50.0 46.0 48.0 51.0 (57.0)
58
Artur Gorzycki POL 1823 CHKŻ Chojnice 2011 276,00 1000 36 (63.0 DSQ) 22.0 2.0 20.0 29.0 63.0 DNE 63.0 UFD 53.0 24.0
59
Franciszek Klusek POL 2401 SSW MOS Iława 2010 284,00 1000 37 18.0 10.0 11.0 (63.0 UFD) 60.0 39.0 31.0 61.0 54.0
60
Dominika Kluczka POL 1665 YKP Gdynia 2010 288,00 23 1000 28.0 10.0 40.0 17.0 56.0 30.0 45.0 (62.0) 62.0
61
Bartłomiej Bil POL 1940 YKP Gdynia 2012 302,00 1000 38 12.0 21.0 14.0 21.0 62.0 59.0 (63.0 UFD) 52.0 61.0
62
Anna Wasielewska POL 29 SSW MOS Iława 2009 344,00 24 1000 13.0 27.0 12.0 (63.0 UFD) 61.0 56.0 63.0 DNF 60.0 52.0
63
Julia Agnieszczak POL 3524 SSW MOS Iława 2010 72,00 25 1000 2.0 (63.0 UFD) 3.0 63.0 UFD 1.0 1.0 1.0 1.0
64
Paweł Friedrich POL 1544 KS Zatoka Puck 2009 89,00 1000 39 (30.0) 19.0 29.0 16.0 8.0 12.0 2.0 3.0
65
Tomasz Sobota POL 1606 Stowarzyszenie Marina Poraj 2009 104,00 1000 40 22.0 (39.0) 31.0 23.0 9.0 6.0 9.0 4.0
66
Antoni Malicki POL 1714 AZS Uniwersytet Warszawski 2009 108,00 1000 41 16.0 32.0 27.0 (48.0) 4.0 10.0 3.0 16.0
67
Tomasz Zawadka POL 2138 YKP Gdynia 2009 116,00 1000 42 33.0 (42.0) 26.0 12.0 3.0 13.0 8.0 21.0
68
Maria Wojcieszyńska POL 1930 LKS Charzykowy 2011 127,00 26 1000 (33.0) 13.0 24.0 29.0 13.0 27.0 13.0 8.0
69
Krystyna Wasilewska POL 3549 YKP Gdynia 2010 132,00 27 1000 26.0 31.0 38.0 15.0 14.0 (51.0) 6.0 2.0
70
Marcelina Drescher POL 1950 AZS Uniwersytet Warszawski 2009 132,00 28 1000 31.0 25.0 (45.0) 33.0 10.0 8.0 7.0 18.0
71
Tadeusz Kozłowski POL 1424 UKS Fir Warszawa 2010 138,00 1000 43 24.0 24.0 (32.0) 28.0 7.0 23.0 26.0 6.0
72
Olaf Krupa POL 9369 Port Mechelinki 2009 140,00 1000 44 (36.0) 36.0 36.0 13.0 5.0 20.0 19.0 11.0
73
Piotr Szklarski POL 3511 AZS Uniwersytet Warszawski 2009 142,00 1000 45 12.0 (46.0) 34.0 22.0 21.0 21.0 23.0 9.0
74
Tomasz Guzik POL 1369 Stowarzyszenie Marina Poraj 2010 144,00 1000 46 (52.0) 35.0 28.0 19.0 28.0 9.0 15.0 10.0
75
Michał Johan POL 1241 KW LOK Garland Gliwice 2009 145,00 1000 47 30.0 (47.0) 30.0 10.0 19.0 7.0 30.0 19.0
76
Adam Kikmunter POL 1081 LKS Charzykowy 2010 148,00 1000 48 23.0 18.0 19.0 22.0 15.0 37.0 (43.0) 14.0
77
Ewa Bańbura POL 1470 UKS Fir Warszawa 2010 157,00 29 1000 27.0 29.0 (40.0) 26.0 11.0 4.0 29.0 31.0
78
Nina Zajdel POL 2065 KŻ Horn Kraków 2010 160,00 30 1000 (41.0) 21.0 39.0 19.0 25.0 18.0 11.0 27.0
79
Kacper Musialski POL 20681 KŻ Horn Kraków 2009 161,00 1000 49 32.0 24.0 (38.0) 24.0 24.0 26.0 5.0 26.0
80
Franciszek Miłosz POL 1812 YKP Gdynia 2009 162,00 1000 50 46.0 32.0 (47.0) 26.0 12.0 5.0 18.0 23.0
81
Marianna Jasińska POL 1703 UKS AKŻ LESZCZ 2012 167,00 31 1000 19.0 17.0 46.0 (63.0 UFD) 22.0 11.0 20.0 32.0
82
Maksymilian Kuchar POL 2000 YK Stal Gdynia 2011 170,00 1000 51 35.0 16.0 39.0 38.0 27.0 3.0 12.0 (41.0)
83
Olivier Wyżychowski POL 2112 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 1970 170,00 1000 52 15.0 (37.0) 33.0 30.0 16.0 15.0 27.0 34.0
84
Ewelina Michulec POL 2157 KS Spójnia Warszawa 2009 171,00 32 1000 20.0 (63.0 UFD) 23.0 21.0 18.0 32.0 44.0 13.0
85
Nina Kobus POL 58 CHKŻ Chojnice 2009 176,00 33 1000 21.0 41.0 18.0 29.0 2.0 2.0 (63.0 DNC) 63.0 DNC
86
Remigiusz Kużel POL 963 KS Zatoka Puck 2009 177,00 1000 53 (40.0) 17.0 37.0 39.0 6.0 30.0 10.0 38.0
87
Zofia Szczypka POL 1518 UKS AKŻ LESZCZ 2012 177,00 34 1000 (43.0) 33.0 16.0 30.0 17.0 28.0 28.0 25.0
88
Nina Sildatke POL 3546 YKP Gdynia 2011 179,00 35 1000 43.0 14.0 34.0 20.0 20.0 (56.0) 33.0 15.0
89
Aleksandra Skura POL 443 OKŻ Olsztyn 2009 181,00 36 1000 (38.0) 34.0 38.0 31.0 30.0 22.0 21.0 5.0
90
Michał Legutko POL 1662 KLUB SPORTOWY WIATERNI 1970 182,00 1000 54 36.0 28.0 35.0 6.0 40.0 (41.0) 25.0 12.0
91
Krzysztof Krauze POL 105 MKŻ Arka Gdynia 2008 183,00 1000 55 12.0 (63.0 UFD) 21.0 63.0 UFD 60.0 16.0 4.0 7.0
92
Julia Nagórska POL 1254 Port Mechelinki 2010 190,00 37 1000 39.0 40.0 (45.0) 20.0 29.0 24.0 16.0 22.0
93
Dawid Małachowski POL 1433 OPTI CWM Gdynia 2011 193,00 1000 56 37.0 25.0 21.0 31.0 26.0 17.0 36.0 (48.0)
94
Nadia Wielkiewicz POL 2150 KLUB SPORTOWY WIATERNI 1970 195,00 1000 57 30.0 37.0 (40.0) 17.0 37.0 31.0 14.0 29.0
95
Ignacy Moritz POL 3446 UKS Fir Warszawa 2010 198,00 1000 58 32.0 36.0 26.0 26.0 23.0 35.0 (49.0) 20.0
96
Natalia Gąsienica-Wawrytko POL 1746 KS Wiaterni 2011 200,00 38 1000 35.0 34.0 (52.0) 32.0 38.0 14.0 17.0 30.0
97
Maria Januszewska POL 1663 YK Stal Gdynia 2012 200,00 39 1000 34.0 (38.0) 23.0 21.0 32.0 29.0 24.0 37.0
98
Zofia Rolbiecka POL 3533 LKS Charzykowy 2011 210,00 40 1000 23.0 26.0 42.0 28.0 (45.0) 43.0 31.0 17.0
99
Wojciech Wolszon POL 1931 KS Zatoka Puck 2011 211,00 1000 59 33.0 33.0 31.0 23.0 (48.0) 19.0 37.0 35.0
100
Maciej Kundzier POL 2032 Gdański Klub Żeglarski 2012 215,00 1000 60 37.0 12.0 32.0 18.0 36.0 47.0 (51.0) 33.0
101
Lena Herba POL 3520 YK Stal Gdynia 2013 223,00 41 1000 26.0 16.0 37.0 (63.0 UFD) 41.0 25.0 42.0 36.0
102
Mikołaj Głowa POL 12068 KŻ Horn Kraków 2010 230,00 1000 61 39.0 (63.0 UFD) 29.0 12.0 42.0 45.0 39.0 24.0
103
Wojciech Kluczniok POL 1540 TS "Kuźnia" Rybnik 2011 230,00 1000 62 42.0 31.0 32.0 27.0 33.0 33.0 32.0 (63.0 DNC)
104
Eryk Krause POL 1780 OPTI CWM Gdynia 2011 234,00 1000 63 41.0 39.0 25.0 32.0 (50.0) 36.0 22.0 39.0
105
Dominik Rolbiecki POL 1779 LKS Charzykowy 2009 234,00 1000 64 29.0 29.0 29.0 25.0 39.0 38.0 45.0 (46.0)
106
Franciszek Fuk POL 1364 Giżycka Grupa Regatowa 2011 238,00 1000 65 42.0 31.0 21.0 14.0 49.0 34.0 (50.0) 47.0
107
Aleksandra Szuba POL 2091 OKŻ Olsztyn 2010 247,00 42 1000 38.0 30.0 35.0 33.0 34.0 (49.0) 35.0 42.0
108
Zofia Brzozowicz POL 1659 Port Mechelinki 2010 250,00 43 1000 34.0 37.0 36.0 24.0 (47.0) 42.0 34.0 43.0
109
Dominik Kmin POL 1800 UKS Fir Warszawa 2012 251,00 1000 66 38.0 14.0 (49.0) 33.0 35.0 44.0 47.0 40.0
110
Piotr Bystrowski POL 1335 KLUB SPORTOWY WIATERNI 1970 256,00 1000 67 20.0 41.0 28.0 (63.0 DSQ) 55.0 46.0 38.0 28.0
111
Maksymilian Kloka POL 1018 LKS Charzykowy 2010 256,00 1000 68 24.0 30.0 27.0 22.0 (57.0) 48.0 54.0 51.0
112
Helena Kisiel POL 1999 KS Spójnia Warszawa 2011 265,00 44 1000 19.0 35.0 31.0 40.0 31.0 (59.0) 53.0 56.0
113
Julian Hinz POL 2108 YKP Gdynia 2011 269,00 1000 69 41.0 18.0 36.0 35.0 46.0 (52.0) 48.0 45.0
114
Julia Żórawska POL 2035 YKP Gdynia 2013 276,00 45 1000 27.0 34.0 45.0 42.0 43.0 (50.0) 41.0 44.0
115
Mateusz Bogdziewicz POL 3007 Port Mechelinki 2009 277,00 1000 70 45.0 23.0 43.0 37.0 (51.0) 40.0 40.0 49.0
116
Jakub Kuźmiński POL 1446 YKP Gdynia 2009 293,00 1000 71 25.0 27.0 33.0 19.0 (63.0 DNC) 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC
117
Robert Martyn POL 2092 OKŻ Olsztyn 2010 293,00 1000 72 28.0 39.0 44.0 30.0 54.0 (55.0) 46.0 52.0
118
Janka Gawor POL 836 KN Lider Kraków 2009 294,00 46 1000 43.0 33.0 47.0 25.0 44.0 (53.0) 52.0 50.0
119
Aleksandra Bańbura POL 1478 UKS Fir Warszawa 2012 298,00 47 1000 37.0 29.0 50.0 36.0 53.0 39.0 (55.0) 54.0
120
Ilia Gushchin POL 1290 Gdański Klub Żeglarski 2012 299,00 1000 73 31.0 32.0 9.0 (63.0 UFD) 58.0 54.0 58.0 57.0
121
Stanisław Tracz POL 1139 MKS Dwójka Warszawa 2012 315,00 1000 74 22.0 44.0 52.0 34.0 52.0 (57.0) 56.0 55.0
122
Lucjan Wong POL 1702 MKŻ Arka Gdynia 2012 319,00 1000 75 6.0 (63.0 UFD) 26.0 63.0 UFD 56.0 58.0 57.0 53.0
123
Katarzyna Biernacka POL 1800 UKS Fir Warszawa 2011 320,00 48 1000 32.0 40.0 39.0 29.0 59.0 (63.0 DNC) 63.0 DNC 58.0
124
Maciej Sitek POL 1522 OPTI CWM Gdynia 2009 334,00 1000 76 25.0 24.0 33.0 (63.0 UFD) 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC
125
Łucja Gabriel POL 3542 OPTI CWM Gdynia 2010 109,00 49 1000 29.0 35.0 41.0 (63.0 UFD) 2.0 1.0 1.0
126
Mikołaj Grey POL 111 OPTI CWM Gdynia 2009 126,00 1000 77 42.0 45.0 23.0 (47.0) 6.0 3.0 7.0
127
Aleksander Nadolski POL 3429 SSW MOS Iława 2011 127,00 1000 78 (63.0 UFD) 22.0 20.0 63.0 UFD 1.0 12.0 9.0
128
Marta Kupc POL 3548 YKP Gdynia 2009 142,00 50 1000 (48.0) 38.0 46.0 24.0 11.0 6.0 17.0
129
Adam Pabian POL 188 1970 146,00 1000 79 (45.0) 36.0 13.0 63.0 DNE 5.0 26.0 3.0
130
Hubert Kunc POL 3441 Port Mechelinki 2010 148,00 1000 80 45.0 (53.0) 27.0 37.0 12.0 14.0 13.0
131
Igor Iljin POL 2403 YKP Gdynia 2010 151,00 1000 81 48.0 47.0 30.0 (63.0 UFD) 9.0 9.0 8.0
132
Aleksandra Pupek POL 1498 Gdański Klub Żeglarski 2010 158,00 51 1000 31.0 40.0 (41.0) 35.0 20.0 17.0 15.0
133
Anna Olchowik POL 1963 AZS Uniwersytet Warszawski 2012 159,00 52 1000 54.0 41.0 (58.0) 37.0 10.0 7.0 10.0
134
Mila Pawłowska POL 2113 CHKŻ Chojnice 2012 162,00 53 1000 26.0 43.0 37.0 (63.0 UFD) 3.0 27.0 26.0
135
Jakub Nakonieczny POL 1577 OKŻ Olsztyn 2009 163,00 1000 82 46.0 44.0 35.0 (63.0 UFD) 15.0 5.0 18.0
136
Franciszek Karmoliński POL 3492 OPTI CWM Gdynia 2011 166,00 1000 83 47.0 28.0 48.0 (63.0 UFD) 8.0 10.0 25.0
137
Daniela Wejher POL 1515 KS Zatoka Puck 2009 168,00 54 1000 53.0 42.0 49.0 (63.0 UFD) 4.0 4.0 16.0
138
Fabian Wong POL 704 MKŻ Arka Gdynia 2010 173,00 1000 84 39.0 51.0 34.0 36.0 (62.0 DNC) 2.0 11.0
139
Anna Sobieraj POL 1728 CHKŻ Chojnice 2012 181,00 55 1000 47.0 44.0 (48.0) 18.0 13.0 32.0 27.0
140
Lena Rybicka POL 441 OKŻ Olsztyn 2010 182,00 56 1000 29.0 (63.0 UFD) 30.0 63.0 UFD 19.0 22.0 19.0
141
Michalina Klimczak POL 8 Port Mechelinki 2010 184,00 57 1000 (51.0) 50.0 47.0 43.0 14.0 16.0 14.0
142
Maksymilian Jurkowski POL 258 OKŻ Olsztyn 2008 186,00 1000 85 40.0 48.0 44.0 (63.0 UFD) 29.0 20.0 5.0
143
Klara Krzywicka POL 893 AZS Uniwersytet Warszawski 2011 188,00 58 1000 (63.0 UFD) 49.0 43.0 31.0 17.0 24.0 24.0
144
Maja Leśniewska POL 1363 Giżycka Grupa Regatowa 2011 200,00 59 1000 50.0 43.0 57.0 (63.0 UFD) 25.0 19.0 6.0
145
Ksawery Chlebowski POL 3534 YKP Gdynia 2011 201,00 1000 86 51.0 (52.0) 42.0 28.0 21.0 28.0 31.0
146
Maksymilian Krella POL 3561 YKP Gdynia 2010 204,00 1000 87 (63.0 UFD) 48.0 44.0 44.0 24.0 11.0 33.0
147
Filip Leśniewski POL 570 Giżycka Grupa Regatowa 2012 205,00 1000 88 40.0 27.0 52.0 (63.0 UFD) 28.0 29.0 29.0
148
Antoni Marcinkiewicz POL 1334 KS Spójnia Warszawa 2010 209,00 1000 89 56.0 (63.0 UFD) 54.0 63.0 UFD 16.0 8.0 12.0
149
Maksymilian Ambroziak POL 1975 Sailing Legia Warszawa 2012 209,00 1000 90 47.0 (49.0) 42.0 41.0 18.0 40.0 21.0
150
Ida Młynarczyk POL 34091 UKS AKŻ LESZCZ 2009 209,00 60 1000 (59.0) 46.0 53.0 38.0 27.0 25.0 20.0
151
Krzysztof Zawadzki POL 1227 Stowarzyszenie Marina Poraj 2009 211,00 1000 91 (63.0 DNC) 63.0 DNF 63.0 DNF 63.0 DNF 7.0 13.0 2.0
152
Karol Popko POL 1188 1970 212,00 1000 92 48.0 (55.0) 49.0 46.0 31.0 34.0 4.0
153
Jakub Steinborn POL 101 MKŻ Arka Gdynia 2008 215,00 1000 93 49.0 47.0 55.0 (63.0 UFD) 26.0 15.0 23.0
154
Maciej Ciągło POL 2055 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM 1970 224,00 1000 94 55.0 (63.0 UFD) 51.0 39.0 22.0 23.0 34.0
155
Antoni Kugacz POL 3547 AZS Uniwersytet Warszawski 2010 232,00 1000 95 (46.0) 42.0 46.0 45.0 35.0 36.0 28.0
156
Stanisław Czerwiak POL 1926 YKP Gdynia 2011 232,00 1000 96 44.0 45.0 (53.0) 35.0 32.0 35.0 41.0
157
Stanisław Mars POL 2068 KŻ Horn Kraków 2011 244,00 1000 97 53.0 43.0 (63.0 UFD) 49.0 33.0 30.0 36.0
158
Lena Musialska POL 2061 KŻ Horn Kraków 2012 253,00 61 1000 36.0 53.0 50.0 54.0 30.0 (62.0 DNC) 30.0
159
Helena Radziwon POL 1011 KŻ Horn Kraków 2012 253,00 62 1000 57.0 (58.0) 57.0 36.0 37.0 31.0 35.0
160
Lena Houda POL 7 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ 1970 258,00 1000 98 44.0 45.0 56.0 34.0 36.0 (62.0 DNC) 43.0
161
Stanisław Manecki POL 2069 KŻ Horn Kraków 2012 260,00 1000 99 57.0 48.0 41.0 41.0 (62.0 DNC) 41.0 32.0
162
Zofia Karaś POL 2044 Stowarzyszenie Marina Poraj 2010 265,00 63 1000 52.0 (56.0) 54.0 52.0 34.0 33.0 40.0
163
Maria Stajewska POL 3535 YK Stal Gdynia 2011 269,00 64 1000 51.0 51.0 60.0 (63.0 UFD) 23.0 42.0 42.0
164
Anna Zaczkowska POL 1621 Stowarzyszenie Marina Poraj 2010 278,00 65 1000 (63.0 DNF) 50.0 61.0 42.0 42.0 44.0 39.0
165
Natasza Solarz POL 2067 KŻ Horn Kraków 2011 282,00 66 1000 (63.0 DNC) 63.0 DNC 63.0 DNC 63.0 DNC 38.0 18.0 37.0
166
Mikołaj Grabowski POL 3569 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY AKŻ LESZCZ 1970 286,00 1000 100 52.0 56.0 54.0 (63.0 DNC) 40.0 62.0 DNC 22.0
167
Jakub Talarczyk POL 1235 1970 288,00 1000 101 56.0 59.0 55.0 39.0 41.0 (62.0 DNC) 38.0
168
Laura Przybyłowicz POL 107 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 1970 297,00 1000 102 50.0 51.0 51.0 (63.0 DNC) 62.0 DNC 21.0 62.0 DNC
169
Jakub Burnus POL 101 KŻ Horn Kraków 2012 310,00 1000 103 54.0 57.0 58.0 40.0 39.0 (62.0 DNC) 62.0 DNF
170
Mikołaj Korek POL 1559 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 1970 311,00 1000 104 49.0 54.0 50.0 34.0 (62.0 DNC) 62.0 DNC 62.0 DNC
171
Helena Pękalska POL 103 MKŻ Arka Gdynia 2012 313,00 67 1000 44.0 54.0 53.0 (63.0 DNC) 62.0 DNC 38.0 62.0 DNC
172
Franciszek Sowa POL 1004 KŻ Horn Kraków 1970 314,00 1000 105 58.0 49.0 43.0 40.0 (62.0 DNC) 62.0 DNC 62.0 DNC
173
Martyna Szczepa POL 1997 KŻ Horn Kraków 2013 317,00 68 1000 (63.0 DNC) 12.0 56.0 63.0 DNF 62.0 DNC 62.0 DNC 62.0 DNC
174
Katarzyna Liedtke POL 2007 SSW MOS Iława 2012 318,00 69 1000 49.0 46.0 48.0 51.0 (62.0 DNC) 62.0 DNC 62.0 DNC
175
Tymon Kapala POL 1245 KS Spójnia Warszawa 2011 324,00 1000 106 55.0 50.0 56.0 (63.0 UFD) 62.0 DNC 39.0 62.0 DNF
176
Weronika Piąty POL 709 KŻ Horn Kraków 2012 327,00 70 1000 50.0 52.0 51.0 50.0 (62.0 DNC) 62.0 DNC 62.0 DNC
177
Tola Sobolew POL 102 MKŻ Arka Gdynia 2012 332,00 71 1000 53.0 55.0 (63.0 UFD) 63.0 DNC 62.0 DNC 37.0 62.0 DNC
178
Karol Niziński POL 1797 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 1970 332,00 1000 107 (63.0 DNC) 57.0 55.0 53.0 62.0 DNF 43.0 62.0 DNC
179
Franciszek Całek POL 1756 KŻ Horn Kraków 2011 350,00 1000 108 (63.0 DNC) 63.0 DNF 63.0 DNF 38.0 62.0 DNC 62.0 DNC 62.0 DNC