ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 396

Klasa Nr żagla Zaloga Klub Data Potwierdzenie
Klasa regatowa POL 353 Matylda Jankowska YK Stal Gdynia 2021-09-09 08:27:17
Klasa regatowa POL 1108 Bartosz Żmudziński CHKŻ Chojnice 2021-09-07 12:08:24
Klasa regatowa SWE 4825 Adele Ramm-Ericson KSSS 2021-07-23 18:16:53
Klasa regatowa POL 117 Jan Konkol YKP Gdynia 2021-09-03 12:25:55
Klasa regatowa RUS 2177 Ivan Ikonnikov Sailing Academy SP 2021-07-22 17:23:45
Klasa regatowa GER 1415 Jaro Hoffmann SSVLG 2021-07-19 00:24:00
Klasa regatowa POL 1867 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława 2021-09-03 22:01:18
Klasa regatowa RUS 3021 Veronika Basalkina Sailing Academy SP 2021-07-22 17:23:01
Klasa regatowa SWE 4736 Wilma Kallin LDSS 2021-08-22 12:16:47
Klasa regatowa POL 1936 Eryk Majewski KS Baza Mrągowo 2021-09-05 20:11:57
Klasa regatowa POL 3479 Zofia Brdulak Sailing Legia Warszawa 2021-08-03 10:44:42
Klasa regatowa POL 3436 Adam Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-07 11:39:54
Klasa regatowa SWE 4798 Annie Hinton Röss 2021-07-19 21:21:18
Klasa regatowa SWE 4587 Ernst Aakesson KSSS 2021-08-11 21:14:03
Klasa regatowa SWE 4802 Linnea Aakesson KSSS 2021-08-11 21:12:49
Klasa regatowa SWE 4824 Casper Ramm-Ericson KSSS 2021-07-23 18:18:45
Klasa regatowa SWE 4837 Levi Bernhardtz Röss 2021-07-16 12:00:57
Klasa regatowa SWE 4814 Leah Bernhardtz Röss 2021-07-16 12:03:07
Klasa regatowa SWE 4861 Zacharias Widestam Kullaviks KKK 2021-07-29 20:01:09
Klasa regatowa SWE 4836 Herta Liljegren KSSS 2021-08-11 11:22:09
Klasa regatowa NOR 3461 Maja Giak RAN 2021-09-04 10:08:47
Klasa regatowa SWE 4557 Wilma Lundholm HjBK 2021-09-03 01:22:30
Klasa regatowa SWE 4672 Alice Lundholm HjBK 2021-09-03 01:21:25
Klasa regatowa SWE 4773 Vendela Egeland HjBK 2021-08-08 15:00:51
Klasa regatowa POL 4112 Józef Krasowski Sail & Ski Klub Warszawa 2021-07-22 02:54:49
Klasa regatowa SWE 4421 Josefin Arnell KSSS 2021-08-08 11:57:44
Klasa regatowa POL 111 Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów 2021-09-08 20:35:26
Klasa regatowa POL 3487 Aleksander Szczepara UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 2021-09-10 12:04:11
Klasa regatowa SWE 4865 Didrik Dahlberg KSSS 2021-07-25 14:32:40
Klasa regatowa POL 13479 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 2021-09-12 12:14:38
Klasa regatowa POL 12 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 2021-09-07 12:08:24
Klasa regatowa POL 11622 Laura Urbańska JKW Poznań 2021-09-04 19:47:07
Klasa regatowa POL 187 Antoni Malicki AZS Uniwersytet Warszawski 2021-09-09 09:47:53
Klasa regatowa POL 1764 Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia 2021-09-16 23:28:27
Klasa regatowa LTU 526 Mingailė Plučaitė "Bangpūtys" 2021-09-12 22:13:11
Klasa regatowa LTU 590 Rokas Rimša BANGPŪTYS 2021-09-12 21:54:26
Klasa regatowa POL 3577 Alicja Tutkowska YKP Gdynia 2021-09-03 12:25:55
Klasa regatowa POL 3548 Marta Kupc YKP Gdynia 2021-09-05 21:32:42
Klasa regatowa POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 2021-09-09 17:06:21
Klasa regatowa POL 2124 Agata Koropecka OPTI CWM Gdynia 2021-09-09 17:06:22
Klasa regatowa POL 3521 Michał Piskorz YKP Gdynia 2021-09-03 12:25:55
Klasa regatowa POL 3469 Mateusz Kluczka YKP Gdynia 2021-09-03 12:25:55
Klasa regatowa POL 2157 Wojciech Henryk Komenda Sailing Legia Warszawa 2021-08-03 10:44:42
Klasa regatowa POL 2140 Marta Józkowicz YKP Gdynia 2021-09-05 21:32:42
Klasa regatowa POL 2138 Tomasz Zawadka YKP Gdynia 2021-09-05 21:32:42
Klasa regatowa POL 1791 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 2021-09-16 19:37:23
Klasa regatowa POL 1570 Antoni Brzozowski Sailing Legia Warszawa 2021-08-03 10:44:42
Klasa regatowa POL 1940 Filip Bil YKP Gdynia 2021-09-03 12:25:55
Klasa regatowa POL 1665 Dominika Kluczka YKP Gdynia 2021-09-06 15:15:50
Klasa regatowa POL 2078 Stanisław Ługowski Sailing Legia Warszawa 2021-08-03 10:44:42
Klasa regatowa POL 1523 Olga Wietek YKP Gdynia 2021-09-03 12:25:55
Klasa regatowa POL 11 Aleksandra Wiśniowska YKP Gdynia 2021-09-05 21:32:42
Klasa regatowa POL 3564 Szymon Kolka YKP Gdynia 2021-09-03 12:25:55
Klasa regatowa POL 1452 Juliusz Bartczak Sailing Legia Warszawa 2021-08-03 10:44:42
Klasa regatowa POL 3522 Mateusz Piskorz YKP Gdynia 2021-09-05 21:32:41
Klasa regatowa POL 3482 Natasza Micewicz YKP Gdynia 2021-09-05 21:32:42
Klasa regatowa POL 1999 Jan Muszyński Sailing Legia Warszawa 2021-08-03 10:44:42
Klasa regatowa POL 2139 Jan Mucharski YKP Gdynia 2021-09-05 21:32:41
Klasa regatowa POL 3464 Paweł Włodarczyk Sailing Legia Warszawa 2021-08-03 10:44:42
Klasa regatowa POL 2137 Piotr Toczek YKP Gdynia 2021-09-03 12:25:56
Klasa regatowa POL 1970 Timothy Melentyev YKP Gdynia 2021-09-03 12:25:55
Klasa regatowa POL 1863 Mateusz Gąsiorowski YKP Gdynia 2021-09-03 12:25:56
Klasa regatowa POL 1602 Miłosz Szmagliński YKP Gdynia 2021-09-05 21:32:42
Klasa regatowa POL 15 Jan Wiśniowski YKP Gdynia 2021-09-03 12:25:55
Klasa regatowa POL 1983 Krystian Białkowski YKP Szczecin 2021-09-09 10:25:18
Klasa regatowa POL 1535 Franciszek Dudek YKP Szczecin 2021-09-09 10:25:18
Klasa regatowa POL 535 Jan Gwóźdź YKP Szczecin 2021-09-09 10:25:18
Klasa regatowa POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 2021-08-18 10:03:06
Klasa regatowa POL 1492 Filip Dudziński UKS Żeglarz Wrocław 2021-08-18 10:03:06
Klasa regatowa POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 2021-09-09 17:06:21
Klasa regatowa POL 1529 Wojciech Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 2021-08-18 10:03:06
Klasa regatowa POL 3483 Julia Turniak UKS Żeglarz Wrocław 2021-08-18 10:03:06
Klasa regatowa POL 3563 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 2021-09-09 17:06:21
Klasa regatowa POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 2021-09-09 17:06:22
Klasa regatowa POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 2021-09-09 17:06:22
Klasa regatowa POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 2021-09-09 17:06:21
Klasa regatowa POL 2244 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 2021-09-09 17:06:21
Klasa regatowa POL 3425 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 2021-09-09 17:06:22
Klasa regatowa POL 3490 Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia 2021-09-09 17:06:22
Klasa regatowa POL 162 Maria Nycz JKW Poznań 2021-09-04 19:47:07
Klasa regatowa POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 2021-09-04 19:47:07
Klasa regatowa POL 3431 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 2021-09-09 17:06:21
Klasa regatowa POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław 2021-09-09 17:06:21
Klasa regatowa POL 2205 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-12 20:29:07
Klasa regatowa POL 1924 Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-12 20:29:07
Klasa regatowa RUS 1582 Egor Sidelnikov Giżycka Grupa Regatowa 2021-08-30 14:55:26
Klasa regatowa POL 2210 Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-07 11:39:54
Klasa regatowa RUS 582 Ivan Mikhalev Giżycka Grupa Regatowa 2021-08-03 19:43:26
Klasa regatowa POL 3434 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-12 20:29:07
Klasa regatowa CZE 867 Julie Caganova Jachtklub Brno 2021-08-06 09:36:51
Klasa regatowa POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-12 20:29:07
Klasa regatowa POL 2204 Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-12 20:29:07
Klasa regatowa CZE 819 Beáta Dokoupilová Jachtklub Brno 2021-08-06 09:33:43
Klasa regatowa POL 2209 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-12 20:29:07
Klasa regatowa POL 3422 Mateusz Kozłowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-12 20:29:07
Klasa regatowa SWE 4188 Oliver Bjorkman MSS 2021-07-12 19:17:21
Klasa regatowa POL 2219 Igor Mazurkiewicz UKS AKŻ LESZCZ 2021-09-10 15:14:00
Klasa regatowa POL 34091 Ida Młynarczyk UKS AKŻ Leszcz 2021-09-13 10:52:27
Klasa regatowa SWE 4755 Mollie Skogfeldt Lommabuktens Seglarklubb 2021-07-14 10:32:33
Klasa regatowa POL 1547 Maksymilian Koschel JKW Poznań 2021-08-10 07:17:33
Klasa regatowa CZE 859 Tomas Peterka Cesky Yacht Klub 2021-08-05 12:27:26
Klasa regatowa POL 1829 Adam Chojnicki JKW Poznań 2021-08-10 07:17:33
Klasa regatowa POL 198 Adam Szalewicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-29 20:34:47
Klasa regatowa POL 2101 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 2021-08-10 07:17:33
Klasa regatowa POL 3566 Maja Horoszkiewicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-29 20:34:47
Klasa regatowa POL 172 Jan Kamieński JKW Poznań 2021-08-10 07:17:33
Klasa regatowa POL 2166 Aleksander Zajączkowski Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-29 20:34:48
Klasa regatowa POL 1929 Jan Makowski JKW Poznań 2021-08-10 07:17:32
Klasa regatowa POL 2071 Piotr Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 2021-09-14 10:38:03
Klasa regatowa POL 3517 Jakub Kuraś JKW Poznań 2021-08-10 07:17:33
Klasa regatowa POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-29 20:34:48
Klasa regatowa POL 2184 Karol Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 2021-09-14 10:38:03
Klasa regatowa POL 978 Hanna Chojnicka JKW Poznań 2021-08-10 07:17:33
Klasa regatowa POL 1365 Zofia Kuszewska Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-29 20:34:47
Klasa regatowa CZE 444 Patrick Štafa Gizycka Grupa Regatowa 2021-07-18 14:29:40
Klasa regatowa POL 2006 Antonina Dziekańska Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-29 20:34:47
Klasa regatowa POL 3515 Szymon Mocarski YK Stal Gdynia 2021-09-09 08:27:18
Klasa regatowa POL 1608 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-29 20:34:47
Klasa regatowa POL 2211 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 2021-09-14 10:53:54
Klasa regatowa POL 16 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 2021-09-05 09:05:42
Klasa regatowa POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 2021-09-09 08:27:18
Klasa regatowa NOR 3973 Cornelius Sannerud Moss Seilforening 2021-08-31 08:11:52
Klasa regatowa POL 3535 Maria Stajewska YK Stal Gdynia 2021-09-13 09:50:57
Klasa regatowa NOR 3738 Cedrik Sannerud Moss Seilforening 2021-08-19 17:32:22
Klasa regatowa POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 2021-09-09 08:27:17
Klasa regatowa ITA 9217 ANDREA DEMURTAS FRAGLIA VELA RIVA 2021-08-23 22:07:09
Klasa regatowa POL 2117 Piotr Tutkowski YK Stal Gdynia 2021-09-09 08:27:18
Klasa regatowa POL 1804 Amelia Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 2021-09-08 20:35:25
Klasa regatowa ITA 9517 VICTORIA DEMURTAS FRAGLIA VELA RIVA 2021-08-23 22:05:41
Klasa regatowa POL 2023 Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów 2021-09-08 20:35:26
Klasa regatowa POL 2154 Aleksandra Bobrowska KSW BALTIC Dziwnów 2021-09-08 20:35:26
Klasa regatowa POL 2036 Maja Wójcik KSW BALTIC Dziwnów 2021-09-08 20:35:26
Klasa regatowa POL 2177 Amelia Bac Cardenas TS "Kuźnia" Rybnik 2021-08-30 15:47:25
Klasa regatowa POL 1023 Gustaw Kowalski TS "Kuźnia" Rybnik 2021-08-30 15:47:24
Klasa regatowa POL 1852 Piotr Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 2021-08-30 15:47:24
Klasa regatowa POL 131 Piotr Słomka TS "Kuźnia" Rybnik 2021-08-30 15:47:24
Klasa regatowa POL 3470 Piotr Grendziak TS "Kuźnia" Rybnik 2021-08-30 15:47:25
Klasa regatowa POL 1805 Maja Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 2021-09-08 20:35:25
Klasa regatowa POL 2119 Karol Gaj TS "Kuźnia" Rybnik 2021-08-30 15:47:24
Klasa regatowa POL 1906 Marta Wójciak TS "Kuźnia" Rybnik 2021-08-30 15:47:25
Klasa regatowa POL 1417 Jan Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 2021-08-30 15:47:24
Klasa regatowa POL 133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 2021-08-30 15:47:24
Klasa regatowa POL 2024 Filip Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 2021-09-08 20:35:25
Klasa regatowa CZE 823 Jakub Lojka JK Cerna v Posumavi 2021-08-04 18:12:29
Klasa regatowa POL 2152 Maja Stormann KSW BALTIC Dziwnów 2021-09-08 20:35:26
Klasa regatowa CZE 843 Karolina Lojkova JK Cerna v Posumavi 2021-08-04 18:09:40
Klasa regatowa POL 4 Maja Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 2021-09-08 20:35:25
Klasa regatowa POL 2029 Alexander Nowak UKS Sindbad Legionowo 2021-08-22 21:20:15
Klasa regatowa POL 2025 Jakub Wegiera UKS Sindbad Legionowo 2021-08-22 21:20:15
Klasa regatowa POL 2028 Borys Łabędzki UKS Sindbad Legionowo 2021-08-22 21:20:15
Klasa regatowa POL 2270 Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów 2021-09-08 20:35:25
Klasa regatowa POL 1909 Michał Guszcza UKS Sindbad Legionowo 2021-08-22 21:20:15
Klasa regatowa CZE 38 Svetlana Vlckova VS Duchcov 2021-08-31 16:06:32
Klasa regatowa CZE 910 Petr Knorr VS Duchcov 2021-08-24 09:20:18
Klasa regatowa POL 2785 Igor Kanik UKS Nad Jeziorkiem 2021-09-10 22:08:21
Klasa regatowa POL 3511 Piotr Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 2021-09-10 22:08:21
Klasa regatowa ITA 9515 Pietro Zanoni Fraglia Vela Riva 2021-08-23 20:03:14
Klasa regatowa CZE 932 Matyas Raza VS Duchcov 2021-08-24 09:17:26
Klasa regatowa ITA 9416 MATTIA DI LORENZO FRAGLIA VELA RIVA 2021-08-24 17:45:34
Klasa regatowa POL 38 Filip Modzelewski AZS Poznań 2021-09-13 19:06:58
Klasa regatowa CZE 868 Lukáš Krč YC Prostějov 2021-08-04 17:55:58
Klasa regatowa POL 1497 Łucja Borkowska AZS Poznań 2021-09-13 19:06:58
Klasa regatowa POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 2021-09-13 19:06:57
Klasa regatowa POL 1574 Emilia Siekierczak AZS Poznań 2021-09-13 19:06:58
Klasa regatowa POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-09-09 09:47:52
Klasa regatowa POL 1644 Martyna Grzegorczyk KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-09-09 09:47:52
Klasa regatowa POL 1784 Kamil Marczak PKM LOK Poznań 2021-09-06 13:19:36
Klasa regatowa POL 2222 Karol Stachowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-09-09 09:47:52
Klasa regatowa LTU 473 Mantas Rasiukevicius Bangputys 2021-09-12 21:13:28
Klasa regatowa POL 1078 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań 2021-09-06 13:19:36
Klasa regatowa POL 1870 Ignacy Kościelak PKM LOK Poznań 2021-09-06 13:19:36
Klasa regatowa LTU 422 Vaidas Abraitis Bangputys 2021-09-12 22:46:58
Klasa regatowa LTU 440 Aiste Rasiukeviciute Bangputys 2021-09-12 21:10:00
Klasa regatowa POL 1676 Piotr Grzesiek PKM LOK Poznań 2021-09-06 13:19:36
Klasa regatowa LTU 900 Jokubas Cepla Bangputys 2021-09-12 23:23:23
Klasa regatowa POL 1538 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań 2021-09-06 13:19:36
Klasa regatowa POL 3565 Jolanta Siwek KN Lider Kraków 2021-09-02 21:04:42
Klasa regatowa POL 1533 Antoni Wyroba KN Lider Kraków 2021-09-02 21:04:42
Klasa regatowa POL 1522 Mikołaj Kościelak PKM LOK Poznań 2021-09-06 13:19:36
Klasa regatowa POL 3417 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 2021-09-02 21:04:42
Klasa regatowa POL 1541 Mateusz Kuchowicz PKM LOK Poznań 2021-09-06 13:19:36
Klasa regatowa POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków 2021-09-02 21:04:42
Klasa regatowa RUS 99 Andrei Zhakov Sailing Academy/RAUTU 2021-09-03 08:53:40
Klasa regatowa GER 1711 Matty Urban SYC Schweriner Yachtclub 2021-07-12 22:14:27
Klasa regatowa GER 13500 Anneli Stengel YCW 2021-07-13 08:17:16
Klasa regatowa GER 13487 Jasper Porthun SSV von 1894 e.V. 2021-07-12 22:01:38
Klasa regatowa CZE 854 Antonin Horky YC CERE 2021-08-04 15:03:49
Klasa regatowa GER 1313 Edda Sperling Schweriner Yachtclub 2021-07-24 11:46:22
Klasa regatowa GER 13654 Jada Mae Nitzsche Schweriner Yacht Club 2021-08-01 18:23:00
Klasa regatowa CZE 845 Jiri Tomes Jachtklub Ceska Lipa 2021-08-18 11:11:51
Klasa regatowa GER 1723 Gustav Grünbaum YCW 2021-07-12 22:57:34
Klasa regatowa NOR 3924 Sol Kopperud Moss 2021-08-17 12:45:36
Klasa regatowa NOR 4054 Storm Kopperud Moss 2021-08-17 12:43:37
Klasa regatowa NOR 3990 Ferdinand Toll-Kjær Tønsberg 2021-08-31 16:02:03
Klasa regatowa GER 1629 Malea Hochbaum SSV von 1894 e.V. 2021-07-12 22:00:35
Klasa regatowa NOR 3847 Viktor Strøm Fredrikstad 2021-08-18 23:35:11
Klasa regatowa POL 3907 Maciej CIoczek UKS Żegluj Lublin 2021-09-07 11:52:07
Klasa regatowa NOR 3717 Ulrik Strøm Fredrikstad 2021-08-18 23:31:19
Klasa regatowa POL 21 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin 2021-09-07 11:52:07
Klasa regatowa POL 1939 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin 2021-09-07 11:52:07
Klasa regatowa NOR 3773 August Strøm Fredrikstad 2021-08-18 23:33:28
Klasa regatowa POL 1601 Hieronim Pazur UKS Żegluj Lublin 2021-09-07 11:52:07
Klasa regatowa POL 907 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin 2021-09-07 11:52:07
Klasa regatowa POL 3420 Adam Aljabali UKS Żegluj Lublin 2021-09-07 11:52:07
Klasa regatowa SWE 4841 Alexander Forssén KSSS 2021-07-21 21:53:53
Klasa regatowa POL 2 Zofia Księżniak UKS Żegluj Lublin 2021-09-07 11:52:07
Klasa regatowa CZE 830 Marek Štolba Český Yacht Klub 2021-08-05 11:22:51
Klasa regatowa POL 1834 Mikołaj Łukasik UKS Żegluj Lublin 2021-09-07 11:52:07
Klasa regatowa CZE 810 Richard Kovac JK Prostejov 2021-08-04 18:15:13
Klasa regatowa CZE 772 Vladimir Kovac JK Prostejov 2021-08-04 18:16:20
Klasa regatowa CZE 870 Johana Klimova Cesky Yacht Klub 2021-08-05 10:30:43
Klasa regatowa CZE 840 Jachym Klima Cesky Yacht Klub 2021-08-05 10:29:33
Klasa regatowa CZE 813 Vaclav Zakoucky CYK 2021-08-28 17:29:12
Klasa regatowa CZE 881 Anna Skorepova Cesky Yacht Klub 2021-08-05 10:31:53
Klasa regatowa CZE 180 Hynek Zakoucky CYK 2021-08-28 17:30:45
Klasa regatowa CZE 846 Ondrej Sercl TJ Delfin Jablonec 2021-09-06 23:55:28
Klasa regatowa CZE 81 Jan Verl TJ Delfin Jablonec 2021-09-06 23:57:38
Klasa regatowa CZE 756 Daniel Zima TJ Delfin Jablonec 2021-09-07 22:43:06
Klasa regatowa NOR 3594 Ada Elise Berg Gilbo Arendal seilforening 2021-08-24 16:10:10
Klasa regatowa NOR 4043 Martinius Melleby Hopstock ASF 2021-08-20 10:26:04
Klasa regatowa SWE 4800 Nils Netterlid LBSK 2021-07-18 23:42:16
Klasa regatowa SWE 4832 Oskar Netterlid LBSK 2021-07-19 00:18:30
Klasa regatowa CZE 927 Tereza Ptáčková YC Velké Dářko 2021-08-24 21:09:47
Klasa regatowa CZE 954 Markéta Ptáčková YC Velké Dářko 2021-08-24 21:12:09
Klasa regatowa SWE 4869 Maja Larsson-Bergqvist Lerss 2021-08-03 07:02:31
Klasa regatowa RUS 3067 Ian Kurtish Sailing Academy SP 2021-07-22 17:11:17
Klasa regatowa RUS 575 Nikolay Larchenkov Sailing Academy SP 2021-07-22 17:25:44
Klasa regatowa RUS 762 Nikita Chernikh Sailing Academy SP 2021-07-22 17:10:04
Klasa regatowa RUS 4 Roman Majorov Sailing Academy SP 2021-07-31 11:13:16
Klasa regatowa RUS 54 Stepan Sborshikov Sailing Academy SP 2021-08-09 23:11:33
Klasa regatowa RUS 3064 Pavel Gushin Sailing Academy SP 2021-07-22 17:24:42
Klasa regatowa RUS 90 Daniil Larchenkov Sailing Academy SP 2021-07-22 17:26:49
Klasa regatowa RUS 3780 Anastasiia Babanova Sailing Academy SP 2021-07-22 17:18:17
Klasa regatowa RUS 10 Ksenia Romanova Sailing Academy SP 2021-07-31 11:19:43
Klasa regatowa RUS 3063 Vladimir Liubomirov Sailing Academy SP 2021-07-22 17:12:17
Klasa regatowa RUS 24 Vasilii Danilenko Sailing Academy SP 2021-07-22 17:22:04
Klasa regatowa RUS 3060 Milana Krupnikova Sailing Academy SP 2021-07-22 17:19:27
Klasa regatowa POL 1975 Jan Tomaszewski UKS Żeglarz Wrocław 2021-08-18 10:03:06
Klasa regatowa CZE 714 Liliana Dymáková YC Vysoké Mýto 2021-08-19 17:33:15
Klasa regatowa POL 1018 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 2021-09-03 23:32:28
Klasa regatowa POL 3528 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS Uniwersytet Warszawski 2021-09-14 10:33:41
Klasa regatowa POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań 2021-09-04 19:47:07
Klasa regatowa POL 1586 Michał Kozłowski KSW BALTIC Dziwnów 2021-09-08 20:35:26
Klasa regatowa POL 4983 Olivier Kuźma MKŻR Marina Hotele 2021-09-09 10:25:18
Klasa regatowa POL 2709 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 2021-09-03 22:01:18
Klasa regatowa POL 3402 Hanna Rogowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-09-09 09:47:52
Klasa regatowa POL 3624 Wiktoria Sajdak Stowarzyszenie Marina Poraj 2021-09-11 08:02:37
Klasa regatowa POL 1388 Aleksander Skowroński UKS Zalew Kielce 2021-09-10 14:10:03
Klasa regatowa POL 3525 Jan Żyła KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-09-09 09:47:52
Klasa regatowa POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-09-09 09:47:52
Klasa regatowa POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-09-09 09:47:52
Klasa regatowa POL 3476 Natan Dziedziak SSW MOS Iława 2021-08-30 18:48:47
Klasa regatowa POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 2021-09-08 14:17:19
Klasa regatowa POL 2201 Stanisław Wróblewski KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-09-09 09:47:53
Klasa regatowa POL 936 Maurycy Kosmowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-09-09 09:47:52
Klasa regatowa POL 910 Michał Banasiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-09-09 09:47:52
Klasa regatowa POL 1818 Blanka Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-09-09 09:47:52
Klasa regatowa POL 1921 Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-09-09 09:47:52
Klasa regatowa POL 917 Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-09-09 09:47:52
Klasa regatowa POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS Iława 2021-09-03 22:01:18
Klasa regatowa POL 3459 Lena Kaczmarek Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-09-01 11:28:04
Klasa regatowa POL 1153 Jacopo Saglio UKS Żeglarz Wrocław 2021-09-10 13:23:51
Klasa regatowa POL 1747 Zofia Dembowska KS Baza Mrągowo 2021-09-01 21:26:19
Klasa regatowa POL 1622 Maksymilian Malinowski JKW Poznań 2021-09-04 20:02:10
Klasa regatowa POL 2121 Joanna Michalska UKS YACHT CLUB SŁAWA 2021-07-25 22:22:56
Klasa regatowa POL 1404 Jakub Nowicki YKP Szczecin 2021-09-09 10:25:18
Klasa regatowa POL 149 Jan Nycz JKW Poznań 2021-09-04 19:47:07
Klasa regatowa POL 1910 Pola Wdowiak Sailing Legia Warszawa 2021-08-03 10:44:41
Klasa regatowa POL 1937 Maciej Szawkowski KS Baza Mrągowo 2021-09-01 15:01:01
Klasa regatowa POL 747 Oliwia Kaczyńska KS Baza Mrągowo 2021-09-01 21:26:19
Klasa regatowa POL 1307 Bartosz Peczka CHKŻ Chojnice 2021-09-07 12:08:24
Klasa regatowa POL 959 Antoni Koterba UKS Fir Warszawa 2021-08-17 08:39:11
Klasa regatowa POL 2202 Magdalena Kaczyńska UKS Fir Warszawa 2021-08-17 08:39:11
Klasa regatowa POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS Iława 2021-09-03 22:01:18
Klasa regatowa POL 1879 Igor Grzelak CHKŻ Chojnice 2021-09-07 12:08:24
Klasa regatowa POL 1735 Bartosz Dynia CHKŻ Chojnice 2021-09-07 12:08:24
Klasa regatowa POL 3428 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 2021-09-07 12:08:24
Klasa regatowa POL 106 Filip Nosol CHKŻ Chojnice 2021-09-07 09:00:23
Klasa regatowa POL 1750 Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice 2021-09-07 08:58:58
Klasa regatowa POL 2200 Kaja Śledzińska CHKŻ Chojnice 2021-09-07 12:08:24
Klasa regatowa POL 1 Mateusz Graczyk CHKŻ Chojnice 2021-09-07 12:08:24
Klasa regatowa POL 1514 Jagoda Wiśniewska Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-09-01 12:59:47
Klasa regatowa POL 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS Iława 2021-08-30 18:48:47
Klasa regatowa POL 2151 Jan Rohde SSW MOS Iława 2021-09-03 22:01:18
Klasa regatowa POL 1507 Maja Wojciechowska Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-09-01 11:27:32
Klasa regatowa POL 2191 Eryk Kąkolewski KS Spójnia Warszawa 2021-09-01 20:57:55
Klasa regatowa POL 3460 Magdalena Luśnia Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-09-01 11:32:49
Klasa regatowa NOR 4051 Milla Sandmo Birkeland Ran Sailing Club 2021-09-04 01:35:34
Klasa regatowa SWE 4852 Hugo Flygare Slanor BK 2021-08-03 18:02:51
Klasa regatowa SWE 4733 Marius Graudums Swedish Royal Yacht Club 2021-08-05 23:45:15
Klasa regatowa SWE 4487 Filip Carselid LBSK 2021-08-03 00:23:44
Klasa regatowa NOR 3960 Victor Loof TSF 2021-08-17 18:00:41
Klasa regatowa CZE 925 Ela Štolbová Český Yacht Klub 2021-08-05 11:19:45
Klasa regatowa SWE 4551 Carl Norman KSSS 2021-08-07 18:51:41
Klasa regatowa SWE 4705 Isak Kaplan Royal Swedish Yacht Club 2021-08-02 16:20:04
Klasa regatowa SWE 4807 Viktor Elfving KSSS 2021-08-07 20:50:09
Klasa regatowa CZE 814 Jan Skoda CYK 2021-09-06 23:30:42
Klasa regatowa SWE 4822 Victor Wennberg KSSS 2021-08-07 23:18:01
Klasa regatowa RUS 758 Kristian Pishchikov Khlebnikovo Moscow 2021-08-03 11:48:54
Klasa regatowa SWE 4574 Alexandra Sandgren HjBK 2021-08-10 08:14:27
Klasa regatowa SWE 4851 Lisa Brase Skanörs Båtklubb 2021-07-12 19:28:19
Klasa regatowa SWE 4830 Beata Edler KSSS 2021-08-07 19:31:01
Klasa regatowa SWE 4864 Malcolm Dahlberg KSSS 2021-07-25 08:31:41
Klasa regatowa SWE 4806 Alexander Olsson Ksss 2021-07-22 16:43:35
Klasa regatowa SWE 4634 Felix Palm KSSS 2021-08-07 18:29:51
Klasa regatowa CZE 866 David Dáda Hrubý YCN 2021-09-04 23:09:25
Klasa regatowa NOR 4048 Hanna Marie Tvete Fredrikstad 2021-08-17 12:46:18
Klasa regatowa SWE 4829 Jonathan Hammarström KSSS 2021-07-17 21:45:04
Klasa regatowa NOR 2846 Sigurd Melleby Royal Norwegian Yacht Club 2021-08-23 19:07:33
Klasa regatowa SWE 4658 David Aldurén KSSS 2021-09-07 23:01:34
Klasa regatowa SWE 4627 Klara Länje LESS 2021-08-03 22:42:10
Klasa regatowa CZE 844 František Burda JK Česká Lípa 2021-07-29 16:48:35
Klasa regatowa SWE 4643 Elin Cederbom Lerums segelsällskap 2021-08-03 00:15:19
Klasa regatowa CZE 908 Max Valenta YC CERE 2021-08-04 14:16:40
Klasa regatowa CZE 926 Jan Valenta YC CERE 2021-08-04 14:15:42
Klasa regatowa CZE 150 Kateřina Tomolová Cesky Yacht Klub (CYK) 2021-09-05 21:34:17
Klasa regatowa GER 1630 Timeon Rieckhof Schweriner Seglerverein v. 1894 e.V. 2021-07-12 22:13:47
Klasa regatowa SWE 4808 Thyra Westbom LESS 2021-08-20 09:11:07
Klasa regatowa SWE 4786 Henric Wigforss KSSS 2021-07-21 17:01:20
Klasa regatowa CZE 781 Roxie Berta Bartušková Český Yacht Klub 2021-08-26 21:20:44
Klasa regatowa SWE 4702 Adrian Domack LDSS 2021-07-12 14:35:18
Klasa regatowa SWE 4778 Johan Barregren HjBK 2021-07-23 21:41:18
Klasa regatowa SWE 4508 Edwin Collstrand HjBK 2021-08-02 21:12:48
Klasa regatowa ITA 9601 Lorenzo Ghirotti FRAGLIA DELLA VELA RIVA 2021-08-23 18:29:24
Klasa regatowa GER 1185 Helene Gienap SSH 2021-07-12 21:55:51
Klasa regatowa CZE 769 Jeremias Prikryl Lodní Sporty Kroměříž 2021-08-04 18:06:56
Klasa regatowa SWE 4813 Lukas Wolfgang HjBK 2021-07-23 21:20:44
Klasa regatowa SWE 4812 Victoria Novak BOJK 2021-07-27 09:47:51
Klasa regatowa SWE 4729 Melker Bondjers LESS 2021-08-06 12:53:38
Klasa regatowa SWE 4632 Ella Fagerberg KKKK 2021-08-01 17:25:58
Klasa regatowa SWE 4859 Erik Eriksson Brunius LDSS 2021-07-29 11:00:56
Klasa regatowa ITA 8919 Francesco Hollander Fraglia Vela Riva 2021-08-24 11:27:58
Klasa regatowa ITA 9511 LEONARDO GROSSI FRAGLIA VELA RIVA DEL GARDA 2021-08-23 18:15:16
Klasa regatowa CZE 911 Federico Falc YC CERE 2021-08-04 15:06:43
Klasa regatowa ITA 9591 Giovanni Bedoni Fraglia Vela Riva del Garda 2021-08-23 12:52:14
Klasa regatowa SWE 4811 Leo Florèn KKKK 2021-08-01 19:42:20
Klasa regatowa SWE 4718 Ella Kristensen KSSS 2021-08-12 14:46:44
Klasa regatowa SWE 4818 Jacob Brännström LDSS 2021-08-02 08:02:59
Klasa regatowa POL 3450 Maksymilian Kajdy UKS Fir Warszawa 2021-08-17 08:39:11
Klasa regatowa SWE 4494 Sophie Brännström LDSS 2021-08-02 08:04:49
Klasa regatowa SWE 4862 Kajsa Andersson LDSS 2021-08-03 21:26:08
Klasa regatowa SWE 4854 Selma Hård KKKK 2021-07-16 16:09:35
Klasa regatowa SWE 4803 Lovisa Arnell KSSS 2021-08-08 11:58:23
Klasa regatowa POL 2155 Jan Wilk SSW MOS Iława 2021-08-30 18:48:47
Klasa regatowa POL 1428 Lena Roszak AZS Poznań 2021-09-13 19:06:58
Klasa regatowa POL 2193 Igor Prekiel AZS Uniwersytet Warszawski 2021-09-10 22:19:57
Klasa regatowa POL 1403 Kacper Kibiersza OPTI CWM Gdynia 2021-09-09 17:06:21
Klasa regatowa POL 535 Ania Trzaska YKP Szczecin 2021-09-09 10:25:18
Klasa regatowa POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-09-09 09:47:52
Klasa regatowa POL 1663 Maria Januszewska YK Stal Gdynia 2021-09-09 08:27:18
Klasa regatowa POL 3481 Michał Jaroszek KSW BALTIC Dziwnów 2021-09-08 20:35:26
Klasa regatowa POL 1806 Filip Szymanek KSW BALTIC Dziwnów 2021-09-08 20:35:25
Klasa regatowa POL 1865 Andrzej Grochal KSW BALTIC Dziwnów 2021-09-08 20:35:25
Klasa regatowa POL 3481 Aleksander Lenart KSW BALTIC Dziwnów 2021-09-08 20:35:25
Klasa regatowa POL 777 Ignacy Sobczak Sailing legia 2021-09-06 22:37:26
Klasa regatowa POL 1240 Adam Jakubowski PKM LOK Poznań 2021-09-06 13:19:36
Klasa regatowa POL 1754 Aleksander Nowakowski KS Dobra Marina Szczecin 2021-09-06 08:31:43
Klasa regatowa POL 263 Kacper Góralski KS Dobra Marina Szczecin 2021-09-06 08:31:43
Klasa regatowa POL 1108 Radosław Naróć KS Dobra Marina Szczecin 2021-09-06 08:31:43
Klasa regatowa POL 17541 Oliwia Pietkiewicz KS Dobra Marina Szczecin 2021-09-06 08:31:43
Klasa regatowa POL 51 Gustaw Olejniczak KS Dobra Marina Szczecin 2021-09-06 08:31:43
Klasa regatowa POL 11891 Szymon Góralski KS Dobra Marina Szczecin 2021-09-06 08:31:43
Klasa regatowa POL 3551 Pola Wojcik Giżycka Grupa Regatowa 2021-09-03 13:04:23
Klasa regatowa POL 2001 Oskar Sylka YKP Gdynia 2021-09-03 12:25:55
Klasa regatowa POL 2122 Aleks Ertel UKS YACHT CLUB SŁAWA 2021-08-30 21:18:16
Klasa regatowa POL 1336 Aleksander Łukanowski TS "Kuźnia" Rybnik 2021-08-30 15:47:25
Klasa regatowa POL 1666 Jakub Nawrot JK Kotwica Tarnobrzeg 2021-08-28 13:13:00
Klasa regatowa POL 2888 Maja Szostak JK Kotwica Tarnobrzeg 2021-08-28 13:13:00
Klasa regatowa POL 1974 Wiktoria Kosior JK Kotwica Tarnobrzeg 2021-08-28 13:13:00
Klasa regatowa POL 3576 Jan Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 2021-08-28 13:13:00
Klasa regatowa POL 1872 Marianna Bednarz JK Kotwica Tarnobrzeg 2021-08-28 13:13:00
Klasa regatowa POL 1973 Michał Mac JK Kotwica Tarnobrzeg 2021-08-28 13:12:59
Klasa regatowa POL 3545 Igor Piechota UKS YACHT CLUB SŁAWA 2021-07-25 22:22:56
Klasa regatowa POL 3419 Krzysztof Junczyk UKS Sindbad Legionowo 2021-08-22 21:20:15
Klasa regatowa POL 1658 Filip Sroczyński UKS Sindbad Legionowo 2021-08-22 21:20:15
Klasa regatowa POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław 2021-08-18 10:03:06
Klasa regatowa POL 2102 Krzysztof Maksymowicz Sailing Legia Warszawa 2021-08-03 10:44:42
Klasa regatowa POL 1991 August Sobczak Sailing Legia Warszawa 2021-08-03 10:44:42
Klasa regatowa POL 1305 Karol Kucharczyk UKS YACHT CLUB SŁAWA 2021-07-25 22:22:56
Klasa regatowa CZE 180 Hynek Zakoucky CYK 2021-10-18 17:08:15
Klasa regatowa CZE 820 Anna Busta CYK 2021-09-08 15:53:13
Klasa regatowa CZE 811 Vojtěch Verl TJ Delfin Jablonec 2021-09-06 23:59:10
Klasa regatowa RUS 999 Ekaterina Barbina Sailing Academy/RAUTU 2021-09-03 19:51:26
Klasa regatowa NOR 3822 Ingrid Lyngvi-Østerhus Arendals Seilforening 2021-08-31 19:40:05
Klasa regatowa NOR 3500 Ole Stokke-Olsen Arendals Seilforening 2021-08-31 15:05:14
Klasa regatowa CZE 618 Jan Kříž SK Štětí 2021-08-27 19:44:03
Klasa regatowa NOR 3948 Emilia Bergman Arendals Seilforening 2021-08-26 21:41:38
Klasa regatowa CZE 615 Jan Snizek VS Duchcov 2021-08-24 09:19:02
Klasa regatowa MLT 28 Villiams Osipovs Toscolano Maderno C.V. 2021-08-18 17:48:15
Klasa regatowa UKR 262 ARTEMII PYSARENKO Obolon Sailing Club 2021-08-04 14:33:06
Klasa regatowa GER 13491 Sydney-Kanoa Kampa BSCF 2021-07-24 15:32:14
Klasa regatowa RUS 106 Roman Ivanovskiy Sailing Academy SP 2021-07-22 17:20:49
Klasa regatowa SWE 4867 Oscar Wetter KSSS 2021-07-21 22:29:48
Klasa regatowa GER 1553 Filipa Hoffmann SSVLG 2021-07-19 00:28:09
Klasa regatowa SWE 4863 Hugo Hovlind LJS 2021-07-17 11:23:03
Klasa regatowa GER 1177 Sten-ole Heidenreich Wsc 2021-07-15 23:08:36