Mc Zawodnik Klub Wiek Punkty Kat
K
Kat
M
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8
1
Nikita Chernikh RUS 762 2007 9,00 1000 1 1 1 2 1 1 (24) 2 1
2
Filip Nosol POL 106 CHKŻ Chojnice 2007 19,00 1000 2 (6) 1 3 4 1 5 1 4
3
Lorenzo Ghirotti ITA 9601 1 19,00 1000 3 2 2 1 3 2 4 (12) 5
4
Jacob Brännström SWE 4818 2007 32,00 1000 4 2 3 2 3 1 (57) 5 16
5
Fabian Kocięda POL 3563 OPTI CWM Gdynia 2007 37,00 1000 5 3 6 5 2 4 2 15 (21)
6
Selma Hård SWE 4854 2007 47,00 1 1000 2 2 4 2 13 (66) 13 11
7
MATTIA DI LORENZO ITA 9416 2008 60,00 1000 6 1 4 3 2 7 16 27 (41)
8
David Aldurén SWE 4658 2006 60,00 1000 7 3 (27) 5 3 3 20 16 10
9
Szymon Kolka POL 3564 YKP Gdynia 2008 61,00 1000 8 8 5 7 6 7 9 (29) 19
10
Alexander Olsson SWE 4806 2006 67,00 1000 9 1 41 7 6 2 7 (44) 3
11
Levi Bernhardtz SWE 4837 2007 67,00 1000 10 9 4 1 5 7 27 (49) 14
12
Victor Loof NOR 3960 2009 68,00 1000 11 3 1 4 6 9 (56) 6 39
13
Filip Harasimowicz-Krysztofiak POL 2024 KSW BALTIC Dziwnów 2007 71,00 1000 12 8 8 8 8 14 18 7 (49)
14
Henric Wigforss SWE 4786 2008 76,00 1000 13 17 8 11 10 8 (69) 14 8
15
Ian Kurtish RUS 3067 2007 77,00 1000 14 23 11 10 9 9 (29) 9 6
16
Victoria Novak SWE 4812 2006 79,00 2 1000 10 1 3 5 18 38 4 (48)
17
Alicja Tutkowska POL 3577 YKP Gdynia 2007 80,00 3 1000 8 3 16 8 5 (46) 31 9
18
Krzysztof Ołowiak POL 1764 YKP Gdynia 2008 81,00 1000 15 4 5 7 4 19 (67) 35 7
19
Filip Rostek POL 2209 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2006 82,00 1000 16 2 11 2 1 6 19 41 (67)
20
Giovanni Bedoni ITA 9591 1 83,00 1000 17 5 15 21 1 (26) 15 8 18
21
Alicja Dampc POL 3428 CHKŻ Chojnice 2008 88,00 4 1000 (dnc) 9 12 9 9 12 22 15
22
Igor Kawałko POL 2244 OPTI CWM Gdynia 2007 94,00 1000 18 7 5 4 7 5 (42) 40 26
23
Thyra Westbom SWE 4808 2006 95,00 5 1000 7 7 8 34 6 14 19 (36)
24
VICTORIA DEMURTAS ITA 9517 2008 99,00 6 1000 1 13 10 11 25 22 (39) 17
25
Julia Padzik POL 1221 OPTI CWM Gdynia 2009 99,00 7 1000 17 17 17 14 5 6 23 (33)
26
Carl Norman SWE 4551 2006 100,00 1000 19 5 12 13 24 14 3 (38) 29
27
Wojtek Wójcik POL 133 TS "Kuźnia" Rybnik 2008 101,00 1000 20 14 13 6 11 10 26 21 (47)
28
Bartosz Peczka POL 1307 CHKŻ Chojnice 2007 102,00 1000 21 (dnc) 20 15 16 6 40 3 2
29
Jan Valenta CZE 926 2026 103,00 1000 22 5 14 11 7 11 (81) 33 22
30
Ivan Mikhalev RUS 582 KN Lider Kraków 2009 107,00 1000 23 4 7 9 5 3 35 (46) 44
31
Filip Marjański POL 917 KS AZS AWFiS Gdańsk 2007 111,00 1000 24 7 2 1 1 56 34 10 (62)
32
Jiri Tomes CZE 845 2010 111,00 1000 25 11 6 6 (ufd) 16 1 17 54
33
Marius Graudums SWE 4733 2008 112,00 1000 26 13 4 7 4 10 (82) 32 42
34
Vladimir Liubomirov RUS 3063 2008 113,00 1000 27 23 10 4 7 3 (51) 42 24
35
Hugo Flygare SWE 4852 2007 115,00 1000 28 13 2 16 19 2 (50) 36 27
36
Lila Sochaj POL 2043 KS AZS AWFiS Gdańsk 2007 119,00 8 1000 10 10 9 7 11 21 51 (69)
37
Melker Bondjers SWE 4729 2007 124,00 1000 29 9 3 3 6 8 58 37 (72)
38
Jan Kamieński POL 172 JKW Poznań 2006 124,00 1000 30 11 17 9 8 8 (55) 25 46
39
Olga Wietek POL 1523 YKP Gdynia 2008 125,00 9 1000 3 3 5 2 16 65 (77) 31
40
Joanna Michalska POL 2121 UKS YACHT CLUB SŁAWA 2007 127,00 10 1000 6 8 1 3 1 52 56 (65)
41
Storm Kopperud NOR 4054 2007 130,00 1000 31 28 13 15 26 6 30 (75) 12
42
Hanna Rogowska POL 3402 KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 130,00 11 1000 7 9 29 10 17 10 48 (80)
43
Kajsa Andersson SWE 4862 2007 132,00 12 1000 (dnc) 19 8 20 22 8 20 35
44
Anastasiia Babanova RUS 3780 2008 132,00 13 1000 18 14 24 20 25 (49) 18 13
45
Cedrik Sannerud NOR 3738 2007 138,00 1000 32 15 22 5 14 2 (63) 57 23
46
Filip Bil POL 1940 YKP Gdynia 2009 139,00 1000 33 9 6 44 8 11 36 (81) 25
47
Malcolm Dahlberg SWE 4864 2008 145,00 1000 34 4 5 2 13 4 31 (dnc) dnc
48
Martinius Melleby Hopstock NOR 4043 2008 150,00 1000 35 22 19 18 16 17 28 (67) 30
49
Jakub Kuraś POL 3517 JKW Poznań 2007 152,00 1000 36 11 14 42 14 7 (54) 30 34
50
Aleksandra Bobrowska POL 2154 KSW BALTIC Dziwnów 2007 153,00 14 1000 10 6 8 5 16 (61) 50 58
51
Stanisław Ługowski POL 2078 Sailing Legia Warszawa 2008 154,00 1000 37 4 7 9 9 8 43 (79) 74
52
Beáta Dokoupilová CZE 819 2008 154,00 15 1000 16 18 15 12 15 23 (65) 55
53
Zacharias Widestam SWE 4861 2008 158,00 1000 38 12 4 6 17 24 (78) 63 32
54
Piotr Trella POL 3431 MKŻ Arka Gdynia 2008 158,00 1000 39 21 9 17 24 23 11 53 (61)
55
Karol Gaj POL 2119 TS "Kuźnia" Rybnik 2007 159,00 1000 40 6 15 13 13 14 (84) 60 38
56
Aleksandra Zybert POL 2204 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2007 162,00 16 1000 12 16 20 14 14 25 61 (77)
57
Annie Hinton SWE 4798 2007 164,00 17 1000 5 11 6 13 22 44 (bfd) 63
58
Daniil Larchenkov RUS 90 2008 165,00 1000 41 16 27 23 13 15 (76) 28 43
59
Jeremias Prikryl CZE 769 2007 166,00 1000 42 25 26 19 22 10 17 47 (50)
60
Jan Marjański POL 1921 KS AZS AWFiS Gdańsk 2009 166,00 1000 43 31 13 22 11 21 (79) 11 57
61
Sigurd Melleby NOR 2846 2009 168,00 1000 44 58 18 12 12 10 13 45 (60)
62
Egor Sidelnikov RUS 1582 MKŻR Marina Hotele 2008 170,00 1000 45 16 8 31 26 13 (53) 24 52
63
Mateusz Gąsiorowski POL 1863 YKP Gdynia 2007 172,00 1000 46 8 7 14 9 5 (bfd) 76 53
64
Lukas Wolfgang SWE 4813 2008 177,00 1000 47 15 12 14 25 20 71 (73) 20
65
Cornelius Sannerud NOR 3973 2007 177,00 1000 48 15 18 28 12 18 (72) 58 28
66
Maksymilian Koschel POL 1547 JKW Poznań 2007 178,00 1000 49 21 19 20 12 21 48 (55) 37
67
Jan Rohde POL 2151 SSW MOS Iława 2008 179,00 1000 50 9 10 12 22 24 (74) 43 59
68
Kaja Śledzińska POL 2200 Sailing Legia Warszawa 2007 179,00 18 1000 14 23 13 18 12 (59) 59 40
69
Tymon Sochaj POL 2042 2007 180,00 1000 51 6 10 11 10 11 (80) 62 70
70
Oskar Wielczyk POL 1801 SSW MOS Iława 2007 183,00 1000 52 21 24 39 28 4 41 26 (51)
71
Antoni Brzozowski POL 1570 Sailing Legia Warszawa 2009 192,00 1000 53 17 23 23 15 41 39 34 (64)
72
Lisa Brase SWE 4851 2007 198,00 19 1000 14 25 10 22 16 47 64 (79)
73
Józef Krasowski POL 4112 Sail & Ski Klub Warszawa 2009 199,00 1000 54 20 12 16 28 3 68 52 (bfd)
74
Tomas Peterka CZE 859 2007 200,00 1000 55 23 29 19 15 15 45 54 (66)
75
Mateusz Kozłowski POL 3422 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008 208,00 1000 56 12 16 13 11 17 70 69 (83)
76
Adele Ramm-Ericson SWE 4825 2009 208,00 20 1000 18 17 21 18 29 60 (68) 45
77
Lukáš Krč CZE 868 2007 224,00 1000 57 20 16 11 22 13 (73) 71 71
78
January Szczukowski POL 12 CHKŻ Chojnice 2008 225,00 1000 58 (dnc) 11 10 10 4 33 82 75
79
Zofia Brdulak POL 3479 Sailing Legia Warszawa 2009 236,00 21 1000 15 20 28 27 12 62 72 (76)
80
Mateusz Kluczka POL 3469 YKP Gdynia 2006 239,00 1000 59 12 26 21 21 22 64 (80) 73
81
Stepan Sborshikov RUS 54 2008 244,00 1000 60 24 9 34 20 12 75 70 (78)
82
Igor Grzelak POL 1879 CHKŻ Chojnice 2007 247,00 1000 61 (dnc) 14 42 4 21 32 78 56
83
Jan Muszyński POL 1999 Sailing Legia Warszawa 2007 248,00 1000 62 13 16 (dnc) 17 18 37 66 81
84
Federico Falc CZE 911 2002 251,00 1000 63 29 21 12 19 28 (83) 74 68
85
Richard Kovac CZE 810 2008 273,00 1000 64 20 40 14 17 23 77 (83) 82
86
Maurycy Kosmowski POL 936 KS AZS AWFiS Gdańsk 2009 122,00 1000 65 (34) 20 33 23 24 13 7 2
87
Nikolay Larchenkov RUS 575 2008 126,00 1000 66 11 35 24 15 (37) 4 34 3
88
Rokas Rimša LTU 590 2008 134,00 1000 67 20 25 23 28 (30) 9 25 4
89
Maja Larsson-Bergqvist SWE 4869 2008 139,00 22 1000 16 (ufd) 38 31 13 7 9 25
90
Agata Koropecka POL 2124 OPTI CWM Gdynia 2009 148,00 23 1000 (32) 28 29 15 19 8 20 29
91
Ella Fagerberg SWE 4632 2008 149,00 24 1000 (dnc) 21 18 25 25 17 17 26
92
Bartosz Żmudziński POL 1108 CHKŻ Chojnice 2008 152,00 1000 68 (dnc) 15 19 scp 9 3 37 20
93
Andrei Zhakov RUS 99 2011 160,00 1000 69 26 24 28 23 35 5 19 (48)
94
Leah Bernhardtz SWE 4814 2009 162,00 25 1000 19 32 25 26 27 22 (bfd) 11
95
Weronika Grala POL 1608 Giżycka Grupa Regatowa 2010 163,00 26 1000 17 23 (44) 36 17 38 22 10
96
LEONARDO GROSSI ITA 9511 2030 165,00 1000 70 34 33 26 (38) 35 14 16 7
97
Veronika Basalkina RUS 3021 2009 169,00 27 1000 18 23 (38) 26 20 30 24 28
98
Linnea Aakesson SWE 4802 2007 170,00 28 1000 22 24 17 19 38 44 6 (70)
99
Maja Horoszkiewicz POL 3566 Giżycka Grupa Regatowa 2008 172,00 29 1000 38 34 19 27 30 18 (bfd) 6
100
Marcin Krawczyk POL 2205 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2007 179,00 1000 71 25 26 14 18 30 10 (62) 56
101
Alice Lundholm SWE 4672 2006 184,00 30 1000 22 25 20 16 46 (71) 8 47
102
Hubert Staroń POL 16 KŻ Horn Kraków 2008 184,00 1000 72 32 30 36 25 34 (48) 10 17
103
Tomasz Pakulski POL 1924 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008 184,00 1000 73 27 22 48 17 37 19 (bfd) 14
104
Mikołaj Bujalski POL 1880 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2006 187,00 1000 74 23 28 27 35 28 34 (38) 12
105
Tomasz Zadora POL 1939 UKS Żegluj Lublin 2007 188,00 1000 75 34 29 (dnc) 30 18 36 28 13
106
Mollie Skogfeldt SWE 4755 2007 191,00 31 1000 10 22 37 42 15 (60) 11 54
107
Mikołaj Głąb POL 3434 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008 191,00 1000 76 31 12 26 21 33 28 40 (60)
108
Wit Dmuchowski POL 2709 SSW MOS Iława 2009 195,00 1000 77 25 32 22 34 36 15 31 (76)
109
Milana Krupnikova RUS 3060 2009 199,00 32 1000 25 25 23 30 27 (37) 35 34
110
Maciej Szawkowski POL 1937 KS Baza Mrągowo 2008 200,00 1000 78 27 (dnc) 24 23 23 32 36 35
111
Timeon Rieckhof GER 1630 2010 202,00 1000 79 24 44 (62) 36 44 21 32 1
112
Herta Liljegren SWE 4836 2008 202,00 33 1000 32 (42) 24 32 34 24 18 38
113
Jakub Szurko POL 2023 2008 203,00 1000 80 19 26 39 20 21 23 (bfd) rdg
114
Tymon Szkołut POL 907 UKS Żegluj Lublin 2009 204,00 1000 81 22 39 29 25 20 16 (ret) 53
115
Nils Netterlid SWE 4800 2008 204,00 1000 82 28 (54) 33 31 19 40 23 30
116
Emilia Siekierczak POL 1574 2008 207,00 34 1000 14 37 25 21 47 (bfd) 55 8
117
Filip Carselid SWE 4487 2008 207,00 1000 83 (dnc) 28 32 34 43 12 13 45
118
Iga Dębecka-Strzyżewska POL 3528 AZS Uniwersytet Warszawski 2008 209,00 35 1000 18 18 27 29 26 39 (54) 52
119
Pavel Gushin RUS 3064 2008 210,00 1000 84 (dnc) 52 35 16 19 6 61 21
120
Mateusz Graczyk POL 1 CHKŻ Chojnice 2008 213,00 1000 85 (dnc) 44 61 24 12 1 53 18
121
Klara Länje SWE 4627 2007 213,00 36 1000 35 42 36 37 24 (67) 2 37
122
František Burda CZE 844 2010 214,00 1000 86 26 (58) 15 37 23 11 dne 16
123
Liliana Dymáková CZE 714 2010 214,00 37 1000 36 30 25 35 32 41 (42) 15
124
Gustav Grünbaum GER 1723 2010 225,00 1000 87 13 64 32 35 51 25 (bfd) 5
125
Emilia Paszek POL 1817 KS AZS AWFiS Gdańsk 2010 227,00 38 1000 24 17 30 33 22 33 (bfd) 68
126
Karol Stachowski POL 2222 KS AZS AWFiS Gdańsk 2009 227,00 1000 88 19 29 27 29 29 51 43 (59)
127
Mikołaj Waszkiewicz POL 2213 Jacht Klub NISKO 2009 228,00 1000 89 38 (59) 30 37 28 42 21 32
128
Felix Palm SWE 4634 2008 232,00 1000 90 43 24 16 33 44 31 (bfd) 41
129
Laura Urbańska POL 11622 JKW Poznań 2009 236,00 39 1000 43 38 42 48 31 (81) 12 22
130
Alicja Saj POL 2116 YK Stal Gdynia 2010 237,00 40 1000 36 31 22 35 33 29 (52) 51
131
Jan Psiuk POL 1417 TS "Kuźnia" Rybnik 2008 239,00 1000 91 26 33 44 45 (56) 27 33 31
132
Wilma Kallin SWE 4736 2006 239,00 41 1000 29 28 30 46 43 (82) 30 33
133
Mikołaj Cieślak POL 21 UKS Żegluj Lublin 2008 243,00 1000 92 38 39 50 38 34 (56) 4 40
134
Marta Gajdzińska POL 991 AZS Poznań 2010 249,00 42 1000 33 46 41 27 32 47 (64) 23
135
Wiktoria Sajdak POL 3624 Stowarzyszenie Marina Poraj 2006 252,00 43 1000 27 45 31 28 32 45 (47) 44
136
Ferdinand Toll-Kjær NOR 3990 2008 253,00 1000 93 19 27 26 18 (dnc) 2 dne 75
137
Jonathan Hammarström SWE 4829 2007 253,00 1000 94 24 36 17 36 (ufd) 20 58 62
138
Stanisław Nosol POL 1750 CHKŻ Chojnice 2010 256,00 1000 95 (dnc) 40 31 31 36 58 5 55
139
Roman Majorov RUS 4 2010 258,00 1000 96 30 37 52 45 20 (78) 1 73
140
Malea Hochbaum GER 1629 2011 261,00 44 1000 29 49 29 42 35 50 (56) 27
141
Hanna Marie Tvete NOR 4048 2009 263,00 45 1000 35 40 35 47 46 (73) 3 57
142
ANDREA DEMURTAS ITA 9217 2011 263,00 1000 97 30 39 31 34 40 80 (bfd) 9
143
Vladimir Kovac CZE 772 2010 267,00 1000 98 27 21 21 41 52 55 50 (71)
144
Maria Nycz POL 162 JKW Poznań 2009 271,00 46 1000 57 29 18 30 31 (59) 57 49
145
Jan Konkol POL 117 2008 271,00 1000 99 28 60 45 29 44 46 (bfd) 19
146
Patrick Štafa CZE 444 2010 272,00 1000 100 31 50 40 43 31 26 51 (64)
147
Miłosz Ciechanowicz POL 2168 Giżycka Grupa Regatowa 2010 274,00 1000 101 45 39 41 38 34 (76) 27 50
148
Piotr Toczek POL 2137 2007 275,00 1000 102 21 21 46 29 27 49 (bfd) 82
149
Milla Sandmo Birkeland NOR 4051 2008 277,00 47 1000 (dnc) 33 27 21 33 35 bfd 42
150
Wojciech Henryk Komenda POL 2157 Sailing Legia Warszawa 2008 282,00 1000 103 26 41 39 31 37 62 46 (66)
151
Ignacy Kalinowski POL 2076 JKW Poznań 2009 282,00 1000 104 (dnc) 36 28 39 41 57 45 36
152
Alexander Forssén SWE 4841 2010 283,00 1000 105 33 49 32 58 38 (69) 49 24
153
Tobiasz Zabiegałowski POL 2086 OPTI CWM Gdynia 2008 285,00 1000 106 (dnc) 22 18 32 26 43 67 77
154
Adrian Domack SWE 4702 2008 290,00 1000 107 41 53 40 37 26 52 41 (65)
155
Maja Harasimowicz-Krysztofiak POL 4 KSW BALTIC Dziwnów 2009 290,00 48 1000 56 35 24 41 55 65 14 (80)
156
Maciej CIoczek POL 3907 UKS Żegluj Lublin 2007 291,00 1000 108 38 45 49 30 32 54 (dnc) 43
157
Matyas Raza CZE 932 2008 294,00 1000 109 32 34 36 46 36 64 (65) 46
158
Piotr Kostrzewa POL 2071 Giżycka Grupa Regatowa 2008 297,00 1000 110 (dnc) 31 22 27 33 68 44 72
159
Jan Żyła POL 3525 KS AZS AWFiS Gdańsk 2009 298,00 1000 111 30 43 20 19 50 75 (dnc) 61
160
Maksymilian Malec POL 3425 OPTI CWM Gdynia 2008 301,00 1000 112 45 31 38 40 49 (83) 29 69
161
Michał Banasiewicz POL 910 KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 303,00 1000 113 36 31 36 54 54 53 39 (81)
162
Wilma Lundholm SWE 4557 2008 304,00 49 1000 53 19 34 44 51 77 26 (78)
163
Jan Makowski POL 1929 JKW Poznań 2007 310,00 1000 114 29 38 32 43 42 (72) 59 67
164
Paweł Łoboda POL 2037 OPTI CWM Gdynia 2008 312,00 1000 115 45 52 43 42 28 63 (bfd) 39
165
Hanna Chojnicka POL 978 JKW Poznań 2010 315,00 50 1000 28 32 43 32 40 (79) 66 74
166
Mateusz Walczak POL 2210 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2009 320,00 1000 116 (dnc) 37 30 40 53 66 15 79
167
Juliusz Bartczak POL 1452 Sailing Legia Warszawa 2008 324,00 1000 117 49 44 53 24 30 61 (63) 63
168
David Dáda Hrubý CZE 866 2012 328,00 1000 118 39 50 33 33 39 (bfd) 48 bfd
169
Julia Turniak POL 3483 UKS Żeglarz Wrocław 2008 339,00 51 1000 36 30 35 (dnc) 50 70 60 58
170
Maja Stormann POL 2152 KSW BALTIC Dziwnów 2007 341,00 52 1000 42 27 41 52 25 74 (dnc) rdg
171
Bartosz Dynia POL 1735 CHKŻ Chojnice 2009 185,00 1000 119 (dnc) 20 26 dnc 47 3 2
172
Karolina Lojkova CZE 843 2008 193,00 53 1000 39 41 52 (56) 36 21 4
173
Vaidas Abraitis LTU 422 2009 195,00 1000 120 33 43 50 44 (51) 14 11
174
Antonina Puchowska POL 2211 YK Stal Gdynia 2008 196,00 54 1000 40 43 43 46 (62) 6 18
175
Zofia Glaza POL 2081 OPTI CWM Gdynia 2008 198,00 55 1000 (48) 46 38 40 44 13 17
176
Pietro Zanoni ITA 9515 2010 201,00 1000 121 40 55 (58) 56 40 4 6
177
Jakub Wegiera POL 2025 UKS Sindbad Legionowo 2006 204,00 1000 122 52 51 (54) 40 39 10 12
178
Jokubas Cepla LTU 900 2008 211,00 1000 123 35 47 (57) 47 35 27 20
179
Eryk Kąkolewski POL 2191 KS Spójnia Warszawa 2009 211,00 1000 124 (dnf) 35 33 42 54 26 21
180
Ivan Ikonnikov RUS 2177 2009 213,00 1000 125 47 37 54 (57) 39 23 13
181
Ulrik Strøm NOR 3717 2008 214,00 1000 126 (dnc) 40 58 51 41 9 15
182
Helene Gienap GER 1185 2009 218,00 56 1000 37 (63) 41 44 42 46 8
183
Igor Mazurkiewicz POL 2219 UKS AKŻ LESZCZ 2008 218,00 1000 127 (55) 30 47 50 45 37 9
184
Maja Komorowska POL 3333 OPTI CWM Gdynia 2009 219,00 57 1000 (dnc) 51 63 39 31 16 19
185
Aleksander Szczepara POL 3487 UKS AKŻ LESZCZ 2009 220,00 1000 128 41 55 34 (57) 50 30 10
186
Vendela Egeland SWE 4773 2008 226,00 58 1000 37 (63) 61 36 45 18 29
187
Jasper Porthun GER 13487 2010 227,00 1000 129 53 45 45 (55) 42 35 7
188
Zuzanna Kapała POL 3490 OPTI CWM Gdynia 2009 229,00 59 1000 35 42 37 (62) 61 38 16
189
Leo Florèn SWE 4811 2010 230,00 1000 130 (dnc) 56 35 33 62 43 1
190
Adam Chojnicki POL 1829 JKW Poznań 2009 230,00 1000 131 40 61 50 47 27 5 (bfd)
191
Karol Kostrzewa POL 2184 Giżycka Grupa Regatowa 2008 237,00 1000 132 42 36 46 48 54 11 (bfd)
192
Johan Barregren SWE 4778 2008 245,00 1000 133 31 64 56 41 45 8 (bfd)
193
Paweł Włodarczyk POL 3464 Sailing Legia Warszawa 2008 246,00 1000 134 42 36 (64) 64 53 48 3
194
Tereza Ptáčková CZE 927 2006 246,00 60 1000 34 (54) 48 43 49 45 27
195
Maciej Kasprzak POL 2008 SSW MOS Iława 2008 250,00 1000 135 50 45 40 48 52 15 (bfd)
196
Natasza Micewicz POL 3482 YKP Gdynia 2009 252,00 61 1000 (dnc) 55 58 56 38 40 5
197
Elin Cederbom SWE 4643 2008 252,00 62 1000 (dnc) 49 54 38 48 31 32
198
Piotr Słomka POL 131 TS "Kuźnia" Rybnik 2009 254,00 1000 136 44 57 45 60 (62) 17 31
199
Jaro Hoffmann GER 1415 2009 254,00 1000 137 (dnf) 33 37 54 50 57 23
200
Szymon Mocarski POL 3515 YK Stal Gdynia 2010 255,00 1000 138 (51) 47 42 49 41 51 25
201
Jakub Chudyk POL 111 KSW BALTIC Dziwnów 2009 261,00 1000 139 48 49 47 45 42 (80) 30
202
Alexandra Sandgren SWE 4574 2008 263,00 63 1000 41 42 (55) 49 29 55 47
203
Lovisa Arnell SWE 4803 2009 267,00 64 1000 (dnc) 59 34 47 29 12 bfd
204
Julie Caganova CZE 867 2008 267,00 65 1000 48 32 48 53 57 29 (bfd)
205
Gustaw Kowalski POL 1023 TS "Kuźnia" Rybnik 2009 272,00 1000 140 37 55 (61) 52 52 41 35
206
Antoni Wyroba POL 1533 KN Lider Kraków 2011 274,00 1000 141 39 53 56 52 46 28 (bfd)
207
Ida Kocięda POL 13479 OPTI CWM Gdynia 2010 276,00 66 1000 (dnc) 52 63 57 57 25 22
208
Lena Kaczmarek POL 3459 Centrum Żeglarskie Szczecin 2008 276,00 67 1000 41 44 44 32 48 67 (bfd)
209
Piotr Harnasz POL 1852 TS "Kuźnia" Rybnik 2009 279,00 1000 142 51 50 43 46 (64) 63 26
210
Blanka Sójkowska POL 1818 KS AZS AWFiS Gdańsk 2009 283,00 68 1000 46 54 48 61 (67) 50 24
211
Edda Sperling GER 1313 2010 286,00 69 1000 48 41 55 48 38 56 (bfd)
212
Adam Szalewicz POL 198 Giżycka Grupa Regatowa 2008 287,00 1000 143 (dnf) 54 39 43 63 2 bfd
213
Vasilii Danilenko RUS 24 1 288,00 1000 144 52 61 (dnc) 49 39 49 38
214
Anneli Stengel GER 13500 2010 289,00 70 1000 49 60 50 39 47 44 (bfd)
215
Francesco Hollander ITA 8919 2009 290,00 1000 145 45 48 51 58 (66) 39 49
216
Natan Dziedziak POL 3476 SSW MOS Iława 2010 291,00 1000 146 51 51 51 56 (64) 54 28
217
Marcin Małota POL 1468 KN Lider Kraków 2009 293,00 1000 147 46 64 65 (75) 58 24 36
218
Edwin Collstrand SWE 4508 2009 295,00 1000 148 42 47 47 64 59 36 (bfd)
219
Martyna Grzegorczyk POL 1644 KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 296,00 71 1000 39 (dnc) 56 55 37 66 43
220
Małgorzata Wyrębska POL 3406 YK Stal Gdynia 2009 297,00 72 1000 (dnc) 47 66 52 45 1 bfd
221
Victor Wennberg SWE 4822 2008 297,00 1000 149 47 46 53 (ufd) 43 22 bfd
222
Kristian Pishchikov RUS 758 2006 298,00 1000 150 44 35 60 50 61 (73) 48
223
Adam Aljabali POL 3420 UKS Żegluj Lublin 2010 302,00 1000 151 (ret) 61 dnc 53 40 47 14
224
Jada Mae Nitzsche GER 13654