ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 64

Klasa Nr żagla Zawodnik Klub Data Potwierdzenie
Klasa regatowa POL 608 Franciszek Fuk Energa Giżycka Grupa Regatowa 30 maj 2022
Klasa regatowa POL 728 Anna Sobieraj CHKŻ Chojnice 26 maj 2022
Klasa regatowa POL 1226 Szymon Ciechanowski TKŻ Toruń 16 maj 2022
Klasa regatowa POL 1671 Marcel Frydrychowicz TKŻ Toruń 16 maj 2022
Klasa regatowa POL 2118 Radosław Grześ TKŻ Toruń 16 maj 2022
Klasa regatowa POL 1828 Jan Leciejewski TKŻ Toruń 16 maj 2022
Klasa regatowa POL 3613 Jan Narębski TKŻ Toruń 16 maj 2022
Klasa regatowa POL 1394 Mikołaj Paderewski TKŻ Toruń 16 maj 2022
Klasa regatowa POL 1141 Olgierd Łuczak TKŻ Toruń 16 maj 2022
Klasa regatowa POL 3612 Witold Zegarski TKŻ Toruń 16 maj 2022
Klasa regatowa POL 1200 Barbara Pilarska TKŻ Toruń 16 maj 2022
Klasa regatowa POL 3615 Maciej Paderewski TKŻ Toruń 16 maj 2022
Klasa regatowa POL 3614 Jakub Pawlikowski TKŻ Toruń 16 maj 2022
Klasa regatowa POL 987 Aleksander Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 23 maj 2022
Klasa regatowa POL 343 Hubert Kasztelan Nauticus Yacht Club Olsztyn 23 maj 2022
Klasa regatowa POL 2120 Marceli Grądzki Nauticus Yacht Club Olsztyn 23 maj 2022
Klasa regatowa POL 1941 Barbara Wacikowska Nauticus Yacht Club Olsztyn 23 maj 2022
Klasa regatowa POL 212 Łucja Piesik Nauticus Yacht Club Olsztyn 23 maj 2022
Klasa regatowa POL 258 Adam Borysewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 23 maj 2022
Klasa regatowa POL 958 Aleksander Czyżewski Nauticus Yacht Club Olsztyn 23 maj 2022
Klasa regatowa POL 1891 Jędrzej Kuleszo Nauticus Yacht Club Olsztyn 30 maj 2022
Klasa regatowa POL 3443 Barbara Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 24 maj 2022
Klasa regatowa POL 1363 Helena Fursewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 30 maj 2022
Klasa regatowa POL 1991 Ignacy Sobczak Sailing Legia Warszawa 18 maj 2022
Klasa regatowa POL 1965 Zuzanna Kolasińska SSW MOS Iława 13 maj 2022
Klasa regatowa POL 240 Katarzyna Liedtke SSW MOS Iława 13 maj 2022
Klasa regatowa POL 1614 Piotr Szkamelski SSW MOS Iława 13 maj 2022
Klasa regatowa POL 985 Hanna Górska SSW MOS Iława 13 maj 2022
Klasa regatowa POL 2401 Franciszek Klusek SSW MOS Iława 13 maj 2022
Klasa regatowa POL 3409 Agata Kowalska SSW MOS Iława 13 maj 2022
Klasa regatowa POL 2072 Aleksander Nadolski SSW MOS Iława 13 maj 2022
Klasa regatowa POL 1763 Zuzanna Romanowska SSW MOS Iława 13 maj 2022
Klasa regatowa POL 1865 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 26 maj 2022
Klasa regatowa POL 1062 Wojciech Gzubicki CHKŻ Chojnice 26 maj 2022
Klasa regatowa POL 1669 Iwo Matysiak CHKŻ Chojnice 26 maj 2022
Klasa regatowa POL 3480 Jan Matysiak CHKŻ Chojnice 26 maj 2022
Klasa regatowa POL 2113 Mila Pawłowska CHKŻ Chojnice 26 maj 2022
Klasa regatowa POL 2010 Zofia Gil CHKŻ Chojnice 26 maj 2022
Klasa regatowa POL 2033 Tymon Dampc CHKŻ Chojnice 26 maj 2022
Klasa regatowa POL 757 Antonina Wiatrowska CHKŻ Chojnice 26 maj 2022
Klasa regatowa POL 3421 Julian Hrybko CHKŻ Chojnice 26 maj 2022
Klasa regatowa POL 1593 Wiktor Balicki CHKŻ Chojnice 26 maj 2022
Klasa regatowa POL 1018 Maksymilian Kloka LKS Charzykowy 18 maj 2022
Klasa regatowa POL 1081 Adam Kikmunter LKS Charzykowy 18 maj 2022
Klasa regatowa POL 1550 Stanisław Dullek LKS Charzykowy 18 maj 2022
Klasa regatowa POL 3533 Zofia Rolbiecka LKS Charzykowy 18 maj 2022
Klasa regatowa POL 3597 Maria Wojcieszyńska LKS Charzykowy 18 maj 2022
Klasa regatowa POL 489 Jan Wieczorek LKS Charzykowy 18 maj 2022
Klasa regatowa POL 1489 Marcelina Staszków LKS Charzykowy 18 maj 2022
Klasa regatowa POL 1880 Kajetan Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 24 maj 2022
Klasa regatowa POL 2203 Robert Martyn Nauticus Yacht Club Olsztyn 24 maj 2022
Klasa regatowa POL 2002 Paweł Julian Zabielski Nauticus Yacht Club Olsztyn 24 maj 2022
Klasa regatowa POL 2204 Ryszard Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 24 maj 2022
Klasa regatowa POL 2209 Michał Jerzy Szlaga Nauticus Yacht Club Olsztyn 24 maj 2022
Klasa regatowa POL 2586 Marysia Felska Nauticus Yacht Club Olsztyn 24 maj 2022
Klasa regatowa POL 3646 Pascal Kuźmicki Nauticus Yacht Club Olsztyn 24 maj 2022
Klasa regatowa POL 3435 Julia Stawicka Nauticus Yacht Club Olsztyn 24 maj 2022
Klasa regatowa POL 2207 Antoni Żabiński Nauticus Yacht Club Olsztyn 24 maj 2022
Klasa regatowa POL 1863 Julia Żórawska YKP Gdynia 28 maj 2022
Klasa regatowa POL 1799 Marcin Winiszewski YKP Gdynia 28 maj 2022
Klasa regatowa POL 6 Julia Skawińska Energa Giżycka Grupa Regatowa 30 maj 2022
Klasa regatowa POL 966 Franciszek Kowal Energa Giżycka Grupa Regatowa 30 maj 2022
Klasa regatowa POL 11363 Jacek Grygianiec Energa Giżycka Grupa Regatowa 30 maj 2022
Klasa regatowa POL 570 Maja Kostrzewa Energa Giżycka Grupa Regatowa 30 maj 2022