ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 172

Klasa Nr żagla Zawodnik Klub Data Potwierdzenie
Klasa regatowa POL 13479 Aleksandra Kosowska OPTI CWM Gdynia 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 11460 Anna Niklaus ŻMKS Poznań 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 4704 Maciej Kundzier Gdański Klub Żeglarski 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 3646 Pascal Kuźmicki Nauticus Yacht Club Olsztyn 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 3625 Kornelia Urzędowska UKŻ Siódemka Białystok 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 3624 Zofia Karaś Stowarzyszenie Marina Poraj 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 3618 Jan Gwóźdź YKP Szczecin 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 3616 Maciej Stajewski YK Stal Gdynia 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 3615 Maciej Paderewski TKŻ Toruń 30 kwi 2022
Klasa regatowa POL 3614 Jakub Pawlikowski TKŻ Toruń 30 kwi 2022
Klasa regatowa POL 3613 Jan Narębski TKŻ Toruń 30 kwi 2022
Klasa regatowa POL 3612 Witold Zegarski TKŻ Toruń 30 kwi 2022
Klasa regatowa POL 3597 Maria Wojcieszyńska LKS Charzykowy 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 3593 Jan Wajda JKW Poznań 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 3590 Franciszek Jan Płoński UKŻ Siódemka Białystok 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 3584 Maja Janus OPTI CWM Gdynia 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 3582 Eryk Kazimierczyk UKS Sindbad Legionowo 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 3561 Maksymilian Krella YKP Gdynia 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 3547 Antoni Kugacz AZS Uniwersytet Warszawski 10 maj 2022
Klasa regatowa POL 3546 Nina Sildatke YKP Gdynia 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 3542 Łucja Gabriel OPTI CWM Gdynia 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 3541 Adam Zawadka YKP Gdynia 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 3537 Aleksandra Stefaniak PKM LOK Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 3535 Maria Stajewska YK Stal Gdynia 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 3534 Ksawery Chlebowski YKP Gdynia 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 3533 Zofia Rolbiecka LKS Charzykowy 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 3531 Szymon Pindral ŻMKS Orlę Szczecinek 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 3530 Jakub Nowicki YKP Szczecin 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 3520 Lena Herba YK Stal Gdynia 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 3518 Zofia Kaczmarek Klub Żeglarski Mewa Poznań 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 3480 Jan Matysiak CHKŻ Chojnice 12 maj 2022
Klasa regatowa POL 3478 Stanisław Kalk OPTI CWM Gdynia 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 3450 Maksymilian Kajdy UKS Fir Warszawa 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 3443 Barbara Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 3435 Julia Stawicka Nauticus Yacht Club Olsztyn 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 3432 Jakub Musiał KS Zjednoczeni Bydgoszcz 26 kwi 2022
Klasa regatowa POL 3421 Julian Hrybko CHKŻ Chojnice 12 maj 2022
Klasa regatowa POL 3409 Agata Kowalska SSW MOS Iława 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 3403 Maksymilian Pluciński ŻMKS Poznań 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 2403 Igor Iljin YKP Gdynia 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 2401 Franciszek Klusek SSW MOS Iława 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 2270 Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 2209 Michał Jerzy Szlaga Nauticus Yacht Club Olsztyn 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 2207 Antoni Żabiński Nauticus Yacht Club Olsztyn 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 2204 Ryszard Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 2203 Robert Martyn Nauticus Yacht Club Olsztyn 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 2202 Magdalena Kaczyńska UKS Fir Warszawa 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 2157 Jan Pietuszko KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 2136 Ida Krzemińska YKP Gdynia 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 2133 Iga Wójcicka YKP Gdynia 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 2118 Radosław Grześ TKŻ Toruń 30 kwi 2022
Klasa regatowa POL 2113 Mila Pawłowska CHKŻ Chojnice 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 2112 Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 2111 Kacper Szczodrowski CHKŻ Chojnice 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 2110 Tomasz Tracz YK Stal Gdynia 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 2108 Julian Hinz YKP Gdynia 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 2102 Leon Mostowski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 2090 Zofia Porwoł TS "Kuźnia" Rybnik 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 2087 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 2073 Urszula Lewandowska YKP Gdynia 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 2072 Aleksander Nadolski SSW MOS Iława 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 2044 Anna Zaczkowska Stowarzyszenie Marina Poraj 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 2036 Amelia Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 2035 LENA Szczepaniak Port Mechelinki 13 maj 2022
Klasa regatowa POL 2033 Tymon Dampc CHKŻ Chojnice 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 2025 Ewa Bańbura UKS Sindbad Legionowo 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 2010 Zofia Gil CHKŻ Chojnice 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 2002 Paweł Julian Zabielski Nauticus Yacht Club Olsztyn 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 1999 Helena Kisiel KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1967 Konstanty Koziarski KW LOK Garland Gliwice 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 1965 Zuzanna Kolasińska SSW MOS Iława 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 1963 Anna Olchowik AZS Uniwersytet Warszawski 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 1961 Adam Wojcieszak AZS Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1960 Wojciech Gralak Centrum Żeglarskie Szczecin 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1951 Cyprian Włodarz Centrum Żeglarskie Szczecin 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1940 Bartłomiej Bil YKP Gdynia 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 1926 Stanisław Czerwiak YKP Gdynia 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 1922 Michał Małagocki KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1910 Milan Puskar KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1909 Michał Guszcza UKS Sindbad Legionowo 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 1892 Patrycja Pietuszko KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1888 Julian Rynkiewicz UKS Barnim Goleniów 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 1887 Zofia Bekiesz UKŻ Siódemka Białystok 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1886 Piotr Barcik UKS Barnim Goleniów 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 1885 Aleksandra Bańbura UKS Sindbad Legionowo 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 1882 Jagoda Maliszewska UKS Barnim Goleniów 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 1865 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1863 Julia Żórawska YKP Gdynia 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 1832 Dominik Łuczak UKŻ Siódemka Białystok 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1828 Jan Leciejewski TKŻ Toruń 30 kwi 2022
Klasa regatowa POL 1823 Artur Gorzycki CHKŻ Chojnice 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1813 Joanna Kaczmarska Port Mechelinki 13 maj 2022
Klasa regatowa POL 1809 Matylda Jankowska YK Stal Gdynia 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1805 Maja Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 1804 Miłosz Prewencki KSW BALTIC Dziwnów 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 1799 Marcin Winiszewski YKP Gdynia 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 1780 Eryk Krause OPTI CWM Gdynia 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1763 Zuzanna Romanowska SSW MOS Iława 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 1751 Jacopo Saglio UKS Żeglarz Wrocław 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1728 Barbara Łukomska PKM LOK Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1676 Stanisław Błoch PKM LOK Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1669 Iwo Matysiak CHKŻ Chojnice 12 maj 2022
Klasa regatowa POL 1663 Maria Januszewska YK Stal Gdynia 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1659 Zofia Brzozowicz YK Stal Gdynia 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1647 Nadia Czerska KS Zjednoczeni Bydgoszcz 26 kwi 2022
Klasa regatowa POL 1614 Piotr Szkamelski SSW MOS Iława 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 1596 Alicja WAJDA Port Mechelinki 13 maj 2022
Klasa regatowa POL 1593 Wiktor Balicki CHKŻ Chojnice 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1586 Ignacy Koterski UKS Sindbad Legionowo 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 1548 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1547 Klaudia Lipińska JKW Poznań 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1540 Wojciech Kluczniok TS "Kuźnia" Rybnik 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 1535 Franciszek Dudek YKP Szczecin 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1513 Dawid Mularczyk Centrum Żeglarskie Szczecin 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1507 Małgorzata Buńkiewicz Centrum Żeglarskie Szczecin 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1506 Oliwia Piotrowska Centrum Żeglarskie Szczecin 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1501 Jacek Kordyka Centrum Żeglarskie Szczecin 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1498 Aleksandra Pupek Gdański Klub Żeglarski 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 1493 Wojciech Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 1460 Stanisław Trojanek ŻMKS Poznań 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 1446 PATRYCJA JELIŃSKA Port Mechelinki 13 maj 2022
Klasa regatowa POL 1412 Krzysztof Kanclerz YKP Szczecin 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1394 Mikołaj Paderewski TKŻ Toruń 30 kwi 2022
Klasa regatowa POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 1369 Jakub Błaszczyk Stowarzyszenie Marina Poraj 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1336 Samuel Bac Cardenas TS "Kuźnia" Rybnik 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 1283 Oskar Pluciśnki ŻMKS Poznań 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 1261 Piotr Kozłowski KSW BALTIC Dziwnów 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 1254 Julia Nagórska YK Stal Gdynia 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1224 Szymon Rowecki ŻMKS Poznań 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 1219 Kalina Bekiesz UKŻ Siódemka Białystok 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1200 Barbara Pilarska TKŻ Toruń 30 kwi 2022
Klasa regatowa POL 1198 Kalina Czajkowska AZS Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1151 Blanka Daliga KS Zjednoczeni Bydgoszcz 26 kwi 2022
Klasa regatowa POL 1141 Olgierd Łuczak TKŻ Toruń 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1140 Stanisław Olszanowski AZS Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1120 Witold Prus-Głowacki AZS Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1113 Igor Idczak ŻMKS Orlę Szczecinek 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 1112 Wojciech Lisiecki ŻMKS Orlę Szczecinek 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 1081 Adam Kikmunter LKS Charzykowy 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1075 Ignacy Moritz UKS Fir Warszawa 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 1062 Wojciech Gzubicki CHKŻ Chojnice 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1060 Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 1054 Filip Gabryś ŻMKS Orlę Szczecinek 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 1050 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 1018 Maksymilian Kloka LKS Charzykowy 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 978 Maja Dębicka PKM LOK Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 966 Natalia Zawiła TS "Kuźnia" Rybnik 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 959 Antoni Koterba UKS Fir Warszawa 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 941 Alicja Tychmanowicz AZS Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 922 Jan Nowoświecki Centrum Żeglarskie Szczecin 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 828 Juliusz Kruzel KS Zjednoczeni Bydgoszcz 26 kwi 2022
Klasa regatowa POL 777 Ignacy Sobczak Sailing Legia Warszawa 03 maj 2022
Klasa regatowa POL 757 Antonina Wiatrowska CHKŻ Chojnice 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 728 Anna Sobieraj CHKŻ Chojnice 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 695 Jadwiga Czwojdrak UKS Żeglarz Wrocław 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 585 Agata Dudkiewicz LKS Charzykowy 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 535 Natalia Barabas YKP Szczecin 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 255 Tytus Sautycz JKW Poznań 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 240 Katarzyna Liedtke SSW MOS Iława 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 212 Ida Siekierczak AZS Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 208 Ignacy Lampart TS "Kuźnia" Rybnik 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 149 Jan Nycz JKW Poznań 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 136 Dobromiła Czerniak Stowarzyszenie Marina Poraj 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 133 Elżbieta Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 131 Maja Bochat TS "Kuźnia" Rybnik 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 127 Franciszek Kaczmarek Klub Żeglarski Mewa Poznań 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 111 Maksymilian Lewandowski OPTI CWM Gdynia 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 109 Tomasz Guzik Stowarzyszenie Marina Poraj 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 94 Gustaw Wojcieszak AZS Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 11 Nikodem Zacharczuk YKP Szczecin 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1 Ksawery Przywóski UKS Żeglarz Wrocław 05 maj 2022