Wyszukaj zawodnika
Klasyfikacja
SailingNet
Mc Nr żagla Zawodnik Klub Wiek Punkty K M K9 M9 R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8
1 POL 2010 Zofia Gil
Logo
CHKŻ Chojnice
12 14,00 1 1000 1000 1000 3 2 3 (4) 1 1 2 2
2 POL 1865 Piotr Sołtysiak
Logo
CHKŻ Chojnice
12 17,00 1000 1 1000 1000 1 1 2 5 (6) 2 1 5
3 POL 1960 Wojciech Gralak
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
11 31,00 1000 2 1000 1000 6 1 1 3 3 7 10 (38)
4 POL 3450 Maksymilian Kajdy
UKS Fir Warszawa 12 31,00 1000 3 1000 1000 8 4 (9) 1 2 4 6 6
5 POL 3435 Julia Stawicka
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12 34,00 2 1000 1000 1000 5 4 14 1 1 1 (ufd) 8
6 POL 1547 Klaudia Lipińska
Logo
JKW Poznań
12 36,00 3 1000 1000 1000 3 2 5 2 5 8 (27) 11
7 POL 1140 Stanisław Olszanowski
AZS Poznań 10 37,00 1000 4 1000 1000 7 1 14 5 5 2 (38) 3
8 POL 133 Elżbieta Psiuk
TS "Kuźnia" Rybnik 11 37,00 4 1000 1000 1000 (14) 5 10 4 10 4 3 1
9 POL 3646 Pascal Kuźmicki
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12 39,00 1000 5 1000 1000 1 6 1 7 7 3 14 (15)
10 POL 1050 Adam Szymankiewicz
ŻMKS Poznań 11 48,00 1000 6 1000 1000 3 3 (dsq) 5 4 12 12 9
11 POL 2209 Michał Jerzy Szlaga
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12 49,00 1000 7 1000 1000 5 (ufd) 5 1 8 5 11 14
12 POL 2401 Franciszek Klusek
Logo
SSW MOS Iława
12 64,00 1000 8 1000 1000 11 (ufd) 10 11 3 6 13 10
13 POL 2072 Aleksander Nadolski
Logo
SSW MOS Iława
11 67,00 1000 9 1000 1000 11 18 2 6 9 17 (23) 4
14 POL 1809 Matylda Jankowska
Team
Logo
YK Stal Gdynia
12 68,00 5 1000 1000 1000 10 9 (23) 6 2 18 7 16
15 POL 2036 Amelia Ferenc
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
12 74,00 6 1000 1000 1000 20 19 7 3 8 8 9 (45)
16 POL 1153 Jacopo Saglio
UKS Żeglarz Wrocław 12 75,00 1000 10 1000 1000 8 14 12 7 6 10 18 (22)
17 POL 3618 Jan Gwóźdź
YKP Szczecin 12 79,00 1000 11 1000 1000 17 15 6 4 10 11 16 (44)
18 POL 1200 Barbara Pilarska
Logo
TKŻ Toruń
12 88,00 7 1000 1000 1000 19 16 19 2 3 10 19 (52)
19 POL 959 Antoni Koterba
UKS Fir Warszawa 10 88,00 1000 12 1000 1000 13 11 9 9 11 30 5 (54)
20 POL 11460 Anna Niklaus
ŻMKS Poznań 11 90,00 8 1000 1000 1000 5 4 11 11 15 20 (49) 24
21 POL 3409 Agata Kowalska
Logo
SSW MOS Iława
12 92,00 9 1000 1000 1000 4 2 29 14 2 16 (33) 25
22 POL 1081 Adam Kikmunter
Logo
LKS Charzykowy
12 92,00 1000 13 1000 1000 23 12 16 10 7 4 (50) 20
23 POL 1828 Jan Leciejewski
Logo
TKŻ Toruń
11 92,00 1000 14 1000 1000 7 12 6 13 13 14 (ufd) 27
24 POL 3614 Jakub Pawlikowski
Logo
TKŻ Toruń
12 93,00 1000 15 1000 1000 2 24 10 17 11 11 (46) 18
25 POL 1991 Ignacy Sobczak
Sailing Legia Warszawa 10 93,00 1000 16 1000 1000 9 10 17 6 15 19 17 (49)
26 POL 3597 Maria Wojcieszyńska
Logo
LKS Charzykowy
11 94,00 10 1000 1000 1000 20 11 11 15 10 15 (48) 12
27 POL 2087 Kamil Roman
Gdański Klub Żeglarski 11 96,00 1000 17 1000 1000 15 (ufd) 4 18 1 15 4 39
28 POL 922 Jan Nowoświecki
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
11 96,00 1000 18 1000 1000 17 13 17 3 4 13 29 (50)
29 POL 2110 Tomasz Tracz
Logo
YK Stal Gdynia
11 96,00 1000 19 1000 1000 12 5 5 17 17 10 (35) 30
30 POL 1823 Artur Gorzycki
Logo
CHKŻ Chojnice
11 98,00 1000 20 1000 1000 1 21 16 11 4 9 (ufd) 36
31 POL 3625 Kornelia Urzędowska
UKŻ Siódemka Białystok 12 101,00 11 1000 1000 1000 2 7 13 21 19 16 (40) 23
32 POL 2204 Ryszard Krawczyk
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11 102,00 1000 21 1000 1000 2 12 18 9 20 (ufd) 34 7
33 POL 1663 Maria Januszewska
Logo
YK Stal Gdynia
10 103,00 12 1000 1000 1000 9 20 2 9 23 19 (24) 21
34 POL 149 Jan Nycz
Logo
JKW Poznań
11 103,00 1000 22 1000 1000 7 34 4 8 7 17 (ufd) 26
35 POL 1922 Michał Małagocki
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 11 104,00 1000 23 1000 1000 14 24 7 2 5 23 (44) 29
36 POL 1254 Julia Nagórska
Logo
YK Stal Gdynia
12 104,00 13 1000 1000 1000 18 23 8 33 12 2 8 (40)
37 POL 2008 Aleksandra Kosowska
Logo
OPTI CWM Gdynia
10 104,00 14 1000 1000 1000 27 17 8 7 27 5 (30) 13
38 POL 1060 Maksymilian Flaczyński
ŻMKS Poznań 12 106,00 1000 24 1000 1000 12 5 3 15 26 14 (43) 31
39 POL 3615 Maciej Paderewski
Logo
TKŻ Toruń
12 107,00 1000 25 1000 1000 13 14 8 (30) 12 7 25 28
40 POL 1387 Piotr Malitowski
KW LOK Garland Gliwice 11 114,00 1000 26 1000 1000 10 6 1 26 (dsq) 3 15 53
41 POL 2270 Antonina Chomont
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
11 114,00 15 1000 1000 1000 22 13 15 18 18 7 21 (35)
42 POL 2403 Igor Iljin
Logo
YKP Gdynia
12 115,00 1000 27 1000 1000 6 20 18 16 14 5 36 (37)
43 POL 3613 Jan Narębski
Logo
TKŻ Toruń
12 117,00 1000 28 1000 1000 13 17 4 8 6 23 (51) 46
44 POL 2202 Magdalena Kaczyńska
UKS Fir Warszawa 12 118,00 16 1000 1000 1000 14 18 22 16 25 6 (ufd) 17
45 POL 2203 Robert Martyn
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12 124,00 1000 29 1000 1000 24 8 13 27 24 8 20 (58)
46 POL 111 Maksymilian Lewandowski
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 125,00 1000 30 1000 1000 4 3 20 22 23 21 32 (33)
47 POL 1805 Maja Ferenc
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
9 127,00 17 1000 1 1000 17 14 28 12 13 21 22 (43)
48 POL 1501 Jacek Kordyka
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
12 138,00 1000 31 1000 1000 6 23 22 20 26 13 28 (34)
49 POL 3534 Ksawery Chlebowski
Logo
YKP Gdynia
11 140,00 1000 32 1000 1000 37 7 7 15 21 27 26 (41)
50 POL 1224 Szymon Rowecki
ŻMKS Poznań 11 141,00 1000 33 1000 1000 9 22 33 27 20 11 (42) 19
51 POL 1888 Julian Rynkiewicz
UKS Barnim Goleniów 11 146,00 1000 34 1000 1000 18 18 11 10 22 25 (52) 42
52 POL 1540 Wojciech Kluczniok
TS "Kuźnia" Rybnik 11 147,00 1000 35 1000 1000 8 9 9 17 (ufd) 20 37 47
53 POL 1780 Eryk Krause
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 147,00 1000 36 1000 1000 11 16 12 (dsq) 8 9 ufd 32
54 POL 1799 Marcin Winiszewski
Logo
YKP Gdynia
12 147,00 1000 37 1000 1000 28 17 21 8 14 12 47 (51)
55 POL 156 Eryk Kazimierczyk
UKS Sindbad Legionowo 10 155,00 1000 38 1000 1000 4 23 22 19 16 30 41 (56)
56 POL 1404 Jakub Nowicki
YKP Szczecin 12 156,00 1000 39 1000 1000 29 21 6 23 16 16 45 (57)
57 POL 1863 Julia Żórawska
Logo
YKP Gdynia
9 157,00 18 1000 2 1000 12 9 24 12 21 (dnf) 31 48
58 POL 1493 Wojciech Bortkiewicz
UKS Żeglarz Wrocław 12 162,00 1000 40 1000 1000 10 25 3 14 16 (ufd) 39 55
59 POL 2118 Radosław Grześ
Logo
TKŻ Toruń
12 106,00 1000 41 1000 1000 24 13 20 16 (28) 18 10 5
60 POL 109 Tomasz Guzik
Stowarzyszenie Marina Poraj 12 122,00 1000 42 1000 1000 18 (28) 15 27 9 26 12 15
61 POL 1659 Zofia Brzozowicz
Logo
YK Stal Gdynia
12 132,00 19 1000 1000 1000 (35) 27 19 12 18 13 29 14
62 POL 3403 Maksymilian Pluciński
ŻMKS Poznań 12 133,00 1000 43 1000 1000 21 22 24 14 19 17 16 (ufd)
63 POL 1198 Kalina Czajkowska
AZS Poznań 12 140,00 20 1000 1000 1000 21 25 20 13 (32) 29 28 4
64 POL 3480 Jan Matysiak
Logo
CHKŻ Chojnice
12 147,00 1000 44 1000 1000 22 8 15 37 32 28 5 (ufd)
65 POL 2112 Olivier Wyżychowski
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 147,00 1000 45 1000 1000 16 29 (30) 24 20 25 13 20
66 POL 2207 Antoni Żabiński
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12 148,00 1000 46 1000 1000 27 (ufd) 32 34 27 9 8 11
67 POL 1394 Mikołaj Paderewski
Logo
TKŻ Toruń
9 149,00 1000 47 1000 1 20 29 24 19 14 21 22 (35)
68 POL 3546 Nina Sildatke
Logo
YKP Gdynia
11 150,00 21 1000 1000 1000 41 31 12 (50) 24 3 30 9
69 POL 3542 Łucja Gabriel
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 150,00 22 1000 1000 1000 35 31 25 25 24 6 4 (ufd)
70 POL 2102 Leon Mostowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 10 150,00 1000 48 1000 1000 (30) 26 23 29 9 26 27 10
71 POL 3537 Aleksandra Stefaniak
PKM LOK Poznań 12 151,00 23 1000 1000 1000 33 7 29 23 17 19 23 (ufd)
72 POL 3478 Stanisław Kalk
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 152,00 1000 49 1000 1000 32 24 25 26 32 (38) 1 12
73 POL 3584 Maja Janus
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 157,00 24 1000 1000 1000 23 (41) 27 26 28 30 17 6
74 POL 1804 Miłosz Prewencki
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
12 159,00 1000 50 1000 1000 15 15 (41) 24 27 34 3 41
75 POL 757 Antonina Wiatrowska
Logo
CHKŻ Chojnice
10 159,00 25 1000 1000 1000 16 10 30 29 42 (46) 19 13
76 POL 1885 Ewa Bańbura
UKS Sindbad Legionowo 12 163,00 26 1000 1000 1000 39 (ufd) 26 32 29 33 2 2
77 POL 3547 Antoni Kugacz
AZS Uniwersytet Warszawski 12 164,00 1000 51 1000 1000 16 (43) 37 35 30 1 42 3
78 POL 3432 Jakub Musiał
KS Zjednoczeni Bydgoszcz 12 164,00 1000 52 1000 1000 (33) 28 21 13 30 28 14 30
79 POL 1075 Ignacy Moritz
UKS Fir Warszawa 12 164,00 1000 53 1000 1000 27 19 33 20 19 15 31 (44)
80 POL 1478 Aleksandra Bańbura
UKS Sindbad Legionowo 10 166,00 27 1000 1000 1000 32 27 31 33 (35) 28 7 8
81 POL 2113 Mila Pawłowska
Logo
CHKŻ Chojnice
10 167,00 28 1000 1000 1000 31 21 16 (ufd) 30 ufd 9 1
82 POL 1910 Milan Puskar
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 10 169,00 1000 54 1000 1000 25 11 26 (dnf) 29 32 24 22
83 POL 3531 Szymon Pindral
ŻMKS Orlę Szczecinek 12 172,00 1000 55 1000 1000 36 6 (dnf) 40 23 22 6 39
84 POL 1506 Oliwia Piotrowska
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
11 176,00 29 1000 1000 1000 19 26 40 (ufd) 11 24 40 16
85 POL 3520 Lena Herba
Logo
YK Stal Gdynia
9 178,00 30 1000 3 1000 22 (44) 21 21 28 24 44 18
86 POL 1999 Helena Kisiel
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 11 179,00 31 1000 1000 1000 26 34 19 (38) 36 32 25 7
87 POL 165 Nadia Czerska
KS Zjednoczeni Bydgoszcz 12 181,00 32 1000 1000 1000 (35) 26 34 22 18 26 32 23
88 POL 3561 Maksymilian Krella
Logo
YKP Gdynia
12 183,00 1000 56 1000 1000 31 22 (dnf) 34 33 14 11 38
89 POL 3443 Barbara Maruszczak
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
10 184,00 33 1000 1000 1000 25 19 23 35 (39) 29 20 33
90 POL 1336 Samuel Bac Cardenas
TS "Kuźnia" Rybnik 10 185,00 1000 57 1000 1000 26 39 13 30 17 12 48 (ufd)
91 POL 2136 Ida Krzemińska
Logo
YKP Gdynia
10 185,00 34 1000 1000 1000 30 15 25 28 25 25 (39) 37
92 POL 2108 Julian Hinz
Logo
YKP Gdynia
11 185,00 1000 58 1000 1000 24 34 18 18 33 20 38 (47)
93 POL 1909 Michał Guszcza
UKS Sindbad Legionowo 11 186,00 1000 59 1000 1000 36 27 28 39 12 27 (50) 17
94 POL 94 Gustaw Wojcieszak
AZS Poznań 11 195,00 1000 60 1000 1000 (42) 31 17 25 37 34 15 36
95 POL 3533 Zofia Rolbiecka
Logo
LKS Charzykowy
11 196,00 35 1000 1000 1000 31 38 28 10 13 18 (dnf) dnf
96 POL 1120 Witold Prus-Głowacki
AZS Poznań 11 204,00 1000 61 1000 1000 23 37 29 19 44 31 (45) 21
97 POL 941 Alicja Tychmanowicz
AZS Poznań 10 206,00 36 1000 1000 1000 (41) 37 30 24 31 23 33 28
98 POL 1596 Alicja WAJDA
Port Mechelinki 52 208,00 1000 62 1000 1000 15 16 36 36 43 44 18 (ufd)
99 POL 1951 Cyprian Włodarz
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
11 209,00 1000 63 1000 1000 34 36 35 20 (49) 31 21 32
100 POL 2032 Maciej Kundzier
Gdański Klub Żeglarski 10 211,00 1000 64 1000 1000 19 8 41 23 31 37 52 (ufd)
101 POL 1112 Wojciech Lisiecki
ŻMKS Orlę Szczecinek 12 216,00 1000 65 1000 1000 36 30 26 28 26 35 35 (45)
102 POL 1728 Anna Sobieraj
Logo
CHKŻ Chojnice
10 217,00 37 1000 1000 1000 37 35 38 41 25 22 (46) 19
103 POL 1535 Franciszek Dudek
YKP Szczecin 12 220,00 1000 66 1000 1000 46 42 31 (48) 22 22 26 31
104 POL 3612 Witold Zegarski
Logo
TKŻ Toruń
12 224,00 1000 67 1000 1000 26 28 32 34 21 35 (dnf) 48
105 POL 2157 Jan Pietuszko
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 9 228,00 1000 68 1000 2 34 (50) 34 32 29 32 43 24
106 POL 1498 Aleksandra Pupek
Gdański Klub Żeglarski 12 230,00 38 1000 1000 1000 44 39 27 44 15 27 34 (ufd)
107 POL 978 Maja Dębicka
PKM LOK Poznań 12 240,00 39 1000 1000 1000 38 (ufd) 31 32 35 36 41 27
108 POL 3541 Adam Zawadka
Logo
YKP Gdynia
11 241,00 1000 69 1000 1000 38 47 14 33 (ufd) 33 47 29
109 POL 1228 Ida Siekierczak
AZS Poznań 9 241,00 40 1000 4 1000 40 25 37 36 37 41 (54) 25
110 POL 1963 Anna Olchowik
AZS Uniwersytet Warszawski 10 245,00 41 1000 1000 1000 38 47 34 30 33 29 (55) 34
111 POL 2033 Tymon Dampc
Logo
CHKŻ Chojnice
10 249,00 1000 70 1000 1000 29 (54) 39 31 34 41 49 26
112 POL 1728 Barbara Łukomska
PKM LOK Poznań 11 257,00 42 1000 1000 1000 21 20 49 43 (dns) 48 36 40
113 POL 2133 Iga Wójcicka
Logo
YKP Gdynia
10 257,00 43 1000 1000 1000 28 32 (dnf) 45 34 35 37 46
114 POL 1926 Stanisław Czerwiak
Logo
YKP Gdynia
11 260,00 1000 71 1000 1000 28 32 32 (ufd) 39 33 53 43
115 POL 3535 Maria Stajewska
Logo
YK Stal Gdynia
11 267,00 44 1000 1000 1000 34 (ufd) dnc 21 22 38 51 42
116 POL 3590 Franciszek Jan Płoński
UKŻ Siódemka Białystok 10 200,00 1000 72 1000 1000 (ufd) 35 dnf 42 35 24 2 3
117 POL 2002 Paweł Julian Zabielski
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11 204,00 1000 73 1000 1000 (45) 45 35 36 31 40 15 2
118 POL 3593 Jan Wajda
Logo
JKW Poznań
9 213,00 1000 74 1000 3 33 39 35 (47) 42 43 13 8
119 POL 1460 Stanisław Trojanek
ŻMKS Poznań 11 215,00 1000 75 1000 1000 44 (46) 42 39 34 44 11 1
120 POL 1887 Zofia Bekiesz
UKŻ Siódemka Białystok 10 221,00 45 1000 1000 1000 (53) 40 40 49 40 38 4 10
121 POL 3421 Julian Hrybko
Logo
YKP Gdynia
11 223,00 1000 76 1000 1000 (47) 44 39 41 41 39 12 7
122 POL 1886 Piotr Barcik
UKS Barnim Goleniów 12 225,00 1000 77 1000 1000 30 33 (48) 47 45 37 3 30
123 POL 2007 Katarzyna Liedtke
Logo
SSW MOS Iława
10 225,00 46 1000 1000 1000 45 45 38 (47) 36 40 8 13
124 POL 1051 Blanka Daliga
KS Zjednoczeni Bydgoszcz 12 229,00 47 1000 1000 1000 41 40 36 31 38 (42) 25 18
125 POL 1018 Maksymilian Kloka
Logo
LKS Charzykowy
12 232,00 1000 78 1000 1000 32 32 (dnc) ufd ufd 39 5 6
126 POL 1676 Stanisław Błoch
PKM LOK Poznań 9 233,00 1000 79 1000 4 (46) 41 42 42 46 41 9 12
127 POL 3313 Piotr Szkamelski
Logo
SSW MOS Iława
9 233,00 1000 80 1000 5 43 29 48 42 47 (dnf) 10 14
128 POL 1892 Patrycja Pietuszko
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 9 236,00 48 1000 5 1000 39 36 27 38 48 (dnf) 28 20
129 POL 1586 Ignacy Koterski
UKS Sindbad Legionowo 10 241,00 1000 81 1000 1000 (dnf) 48 44 41 38 36 7 27
130 POL 255 Tytus Sautycz
Logo
JKW Poznań
12 242,00 1000 82 1000 1000 43 38 33 40 40 (46) 16 32
131 POL 1412 Krzysztof Kanclerz
YKP Szczecin 10 248,00 1000 83 1000 1000 52 41 (dnc) 48 50 47 1 9
132 POL 1261 Piotr Kozłowski
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
11 248,00 1000 84 1000 1000 51 (52) 43 37 38 42 33 4
133 POL 1513 Dawid Mularczyk
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
10 248,00 1000 85 1000 1000 (dnf) 44 dnc 38 36 37 6 28
134 1813 Joanna Kaczmarska
Port Mechelinki 52 249,00 1000 86 1000 1000 (50) 33 45 39 47 45 19 21
135 POL 208 Ignacy Lampart
TS "Kuźnia" Rybnik 11 251,00 1000 87 1000 1000 40 51 54 25 (ufd) dnf 17 5
136 POL 2044 Anna Zaczkowska
Stowarzyszenie Marina Poraj 12 258,00 49 1000 1000 1000 52 36 51 45 44 (dnf) 14 16
137 POL 1051 Juliusz Kruzel
KS Zjednoczeni Bydgoszcz 11 258,00 1000 88 1000 1000 44 38 (dnc) 43 39 40 23 31
138 POL 1967 Konstanty Koziarski
KW LOK Garland Gliwice 12 259,00 1000 89 1000 1000 40 30 (dnf) ufd 43 36 22 29
139 POL 1832 Dominik Łuczak
UKŻ Siódemka Białystok 11 266,00 1000 90 1000 1000 37 37 (dnc) 37 42 31 40 42
140 POL 1507 Małgorzata Buńkiewicz
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
10 268,00 50 1000 1000 1000 (56) 53 46 29 41 43 20 36
141 POL 1283 Oskar Pluciśnki
ŻMKS Poznań 9 268,00 1000 91 1000 6 29 35 43 43 47 47 (ufd) 24
142 POL 2073 Urszula Lewandowska
Logo
YKP Gdynia
10 271,00 51 1000 1000 1000 48 48 (dnf) 44 41 39 29 22
143 POL 695 Jadwiga Czwojdrak
UKS Żeglarz Wrocław 11 273,00 52 1000 1000 1000 42 (49) 49 35 49 45 27 26
144 POL 2090 Zofia Porwoł
TS "Kuźnia" Rybnik 12 278,00 53 1000 1000 1000 46 40 (dnc) 45 40 34 34 39
145 POL 1141 Olgierd Łuczak
Logo
TKŻ Toruń
9 280,00 1000 92 1000 7 47 (dnf) dnf 46 45 46 26 11
146 POL 1763 Zuzanna Romanowska
Logo
SSW MOS Iława
9 287,00 54 1000 6 1000 39 43 50 22 (dnf) dnf 49 25
147 POL 1 Ksawery Przywóski
UKS Żeglarz Wrocław 10 288,00 1000 93 1000 1000 47 49 44 40 44 (ufd) 41 23
148 2035 LENA Szczepaniak
Port Mechelinki 52 289,00 1000 94 1000 1000 42 42 (dnc) 31 37 45 dsq 34
149 POL 1882 Jagoda Maliszewska
UKS Barnim Goleniów 12 291,00 55 1000 1000 1000 (dnc) 10 47 53 46 42 35 dnf
150 1446 PATRYCJA JELIŃSKA
Port Mechelinki 52 294,00 1000 95 1000 1000 (50) 50 46 50 45 48 18 37
151 POL 3624 Zofia Karaś
Stowarzyszenie Marina Poraj 12 294,00 56 1000 1000 1000 48 42 45 44 43 (50) 31 41
152 POL 966 Natalia Zawiła
TS "Kuźnia" Rybnik 11 305,00 57 1000 1000 1000 43 43 (dnc) 46 48 43 24 ufd
153 POL 1113 Igor Idczak
ŻMKS Orlę Szczecinek 11 306,00 1000 96 1000 1000 49 46 (dnc) 28 46 47 32 dnf
154 POL 585 Agata Dudkiewicz
Logo
LKS Charzykowy
9 312,00 58 1000 7 1000 45 47 (dnc) 48 ufd dnf 39 15
155 POL 1369 Jakub Błaszczyk
Stowarzyszenie Marina Poraj 11 317,00 1000 97 1000 1000 51 33 (dnf) 49 dnf dnf 21 45
156 POL 1940 Bartłomiej Bil
Logo
YKP Gdynia
10 321,00 1000 98 1000 1000 25 3 (dnf) dnf dnf dnf dnc dnf
157 POL 1996 Zuzanna Kolasińska
Logo
SSW MOS Iława
11 325,00 59 1000 1000 1000 51 46 47 51 (dnf) dnf 36 35
158 POL 1219 Kalina Bekiesz
UKŻ Siódemka Białystok 8 333,00 60 1000 8 1000 (dnc) dnc 51 46 dnf dnf 42 17
159 POL 1961 Adam Wojcieszak
AZS Poznań 9 337,00 1000 99 1000 8 55 30 53 (dnf) 48 49 dsq 44
160 POL 17 Natalia Barabas
YKP Szczecin 11 343,00 61 1000 1000 1000 48 45 (dnc) dnf dnf dnf 30 43
161 POL 1054 Filip Gabryś
ŻMKS Orlę Szczecinek 11 344,00 1000 100 1000 1000 49 51 52 51 49 44 48 (dnf)
162 POL 1133 Maja Bochat
TS "Kuźnia" Rybnik 9 345,00 62 1000 9 1000 53 (ret) dnc dnf dnf dnf 37 19
163 POL 136 Dobromiła Czerniak
Stowarzyszenie Marina Poraj 11 352,00 63 1000 1000 1000 (dnf) 52 53 52 dnf dnf 44 33
164 POL 3616 Maciej Stajewski
Logo
YK Stal Gdynia
7 357,00 1000 101 1000 9 (dnf) dnf ufd 49 50 dnf 43 38
165 POL 1062 Wojciech Gzubicki
Logo
CHKŻ Chojnice
9 379,00 1000 102 1000 10 54 (dnc) 50 dnf dnf dnf ufd 40
166 POL 1593 Wiktor Balicki
Logo
CHKŻ Chojnice
8 390,00 1000 103 1000 11 50 (dnc) dnf ufd ret dnf 46 dnf
167 POL 7 Nikodem Zacharczuk
YKP Szczecin 10 391,00 1000 104 1000 1000 (dnc) dnc dnc dnf dnf dnf 38 dnf
168 POL 2111 Kacper Szczodrowski
Logo
CHKŻ Chojnice
11 391,00 1000 105 1000 1000 (dnf) dnc 52 dnf ret dnf 45 dnf
169 POL 1669 Iwo Matysiak
Logo
CHKŻ Chojnice
10 400,00 1000 106 1000 1000 (dnc) dnc dnf dnf dnf dnf 47 dnf
170 POL 127 Franciszek Kaczmarek
Klub Żeglarski Mewa Poznań 9 401,00 1000 107 1000 12 49 (dnc) dnf dnc dnf dnf dnf dnf
Wyniki OFICJALNE OPP B
15 maj 2022 15:42