Wyszukaj zawodnika
Klasyfikacja
Mc Nr żagla Zawodnik Klub Wiek Punkty K M K9 M9 R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 3625 Kornelia Urzędowska UKŻ Siódemka Białystok 12 19,00 1 1000 1000 1000 1 3 7 5 3 11*
2 POL 3590 Franciszek Jan Płoński UKŻ Siódemka Białystok 10 21,00 1000 1 1000 1000 3 4 9 UFD* 2 3
3 POL 3615 Maciej Paderewski
Logo
TKŻ Toruń
12 22,00 1000 2 1000 1000 16* 1 3 13 4 1
4 POL 1828 Jan Leciejewski
Logo
TKŻ Toruń
11 22,00 1000 3 1000 1000 6 11* 11 2 1 2
5 POL 2118 Radosław Grześ
Logo
TKŻ Toruń
12 25,00 1000 4 1000 1000 7* 6 4 3 6 6
6 POL 1394 Mikołaj Paderewski
Logo
TKŻ Toruń
9 35,00 1000 5 1000 1 2 19* 1 18 5 9
7 POL 3614 Jakub Pawlikowski
Logo
TKŻ Toruń
12 43,00 1000 6 1000 1000 11 10 8 10 13* 4
8 POL 1363 Helena Fursewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 10 46,00 2 1000 1000 1000 5 15 10 6 10 21*
9 POL 1200 Barbara Pilarska
Logo
TKŻ Toruń
12 48,00 3 1000 1000 1000 12 16* 6 1 14 15
10 POL 127 Arkadiusz Murawski UKŻ Siódemka Białystok 10 53,00 1000 7 1000 1000 21 2 29* 4 8 18
11 POL 3613 Jan Narębski
Logo
TKŻ Toruń
12 54,00 1000 8 1000 1000 25* 5 13 22 7 7
12 POL 3612 Witold Zegarski
Logo
TKŻ Toruń
12 55,00 1000 9 1000 1000 15 17* 2 15 15 8
13 POL 1255 Kajetan Maksimowski UKS MOS Ełk 10 59,00 1000 10 1000 1000 43* 8 12 8 12 19
14 POL 1533 Antoni Wyroba KN Lider Kraków 11 59,00 1000 11 1000 1000 10 9 15 9 16 22*
15 POL 608 Franciszek Fuk Energa Giżycka Grupa Regatowa 11 63,00 1000 12 1000 1000 13 13 32* 11 9 17
16 POL 1524 Michał Sójka UKS MOS Ełk 12 85,00 1000 13 1000 1000 9 UFD* 17 12 23 24
17 POL 1880 Kajetan Bujalski
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
10 86,00 1000 14 1000 1000 18 26* 5 16 21 26
18 POL 1887 Zofia Bekiesz UKŻ Siódemka Białystok 10 86,00 4 1000 1000 1000 27 7 18 24 30* 10
19 POL 3443 Barbara Maruszczak
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
10 91,00 5 1000 1000 1000 22 28* 28 7 18 16
20 POL 1226 Szymon Ciechanowski
Logo
TKŻ Toruń
10 93,00 1000 15 1000 1000 17 18 31* 20 24 14
21 POL 2002 Paweł Julian Zabielski
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11 96,00 1000 16 1000 1000 19 29 35* 21 22 5
22 POL 1645 Wiktoria Poskrobko UKŻ MICHAŁOWO 10 97,00 6 1000 1000 1000 20 22 40* 32 11 12
23 POL 1505 Natalia Ostaszewska UKŻ MICHAŁOWO 11 107,00 7 1000 1000 1000 14 25 36* 28 27 13
24 POL 1902 Paweł Sitko KN Lider Kraków 10 108,00 1000 17 1000 1000 4 20 30 UFD* 17 37
25 POL 1253 Antoni Kordaszewski UKŻ GROT Suwałki 12 118,00 1000 18 1000 1000 26 12 22 17 41 44*
26 POL 999 Arkadiusz Szumowski PMOS Pisz 11 136,00 1000 19 1000 1000 37* 27 34 26 19 30
27 POL 1839 Miłosz Dworakowski UKŻ MICHAŁOWO 11 137,00 1000 20 1000 1000 31 24 37 19 26 46*
28 POL 2170 Maria Szlachta Energa Giżycka Grupa Regatowa 11 141,00 8 1000 1000 1000 23 42 43* 27 20 29
29 POL 96 Szymon Skura Energa Giżycka Grupa Regatowa 12 142,00 1000 21 1000 1000 28 14 23 41 36 49*
30 POL 6 Julia Skawińska Energa Giżycka Grupa Regatowa 11 144,00 9 1000 1000 1000 30 30 25 31 32* 28
31 POL 1837 Łukasz Sakowicz UKŻ MICHAŁOWO 10 145,00 1000 22 1000 1000 42* 32 19 42 25 27
32 POL 1630 Franciszek Fiertek PMOS Pisz 12 149,00 1000 23 1000 1000 32 33 20 33 39* 31
33 POL 343 Hubert Kasztelan
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
8 154,00 1000 24 1000 2 8 UFD* 24 UFD 43 20
34 POL 1836 Patrycja Zarzecka UKŻ MICHAŁOWO 11 154,00 10 1000 1000 1000 36 40* 14 35 34 35
35 POL 1234 Krzysztof Sadowski UKŻ GROT Suwałki 9 157,00 1000 25 1000 3 41 36 26 29 42* 25
36 POL 1273 Jakub Dąbrowski PMOS Pisz 52 160,00 1000 26 1000 1000 24 UFD* 44 23 33 36
37 POL 1017 Jan Guzik KN Lider Kraków 12 163,00 1000 27 1000 1000 29 21 41 37 35 48*
38 POL 1133 Zuzanna Ostaszewska UKŻ MICHAŁOWO 11 164,00 11 1000 1000 1000 40 45* 21 30 31 42
39 POL 11363 Jacek Grygianiec Energa Giżycka Grupa Regatowa 9 167,00 1000 28 1000 4 45* 23 27 40 37 40
40 POL 1840 Natasza Poskrobko UKŻ MICHAŁOWO 10 171,00 12 1000 1000 1000 34 47* 16 45 38 38
41 POL 1219 Kalina Bekiesz UKŻ Siódemka Białystok 8 172,00 13 1000 1 1000 35 34 33 25 45 50*
42 POL 1832 Dominik Łuczak UKŻ Siódemka Białystok 11 172,00 1000 29 1000 1000 38 31 39 36 28 45*
43 POL 3641 Aleksander Piotr Płoński UKŻ Siódemka Białystok 8 186,00 1000 30 1000 5 33 38 42 34 46* 39
44 POL 86 Jerzy Zawada
Logo
TKŻ Toruń
10 195,00 1000 31 1000 1000 48 39 41 49* 44 23
45 POL 1891 Jędrzej Kuleszo
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
10 207,00 1000 32 1000 1000 DNF* 41 46 DNF 29 32
46 POL 1630 Zofia Sobolewska PMOS Pisz 10 207,00 14 1000 1000 1000 39 43 45 39 50* 41
47 POL 986 Gustaw Jankowski
Logo
TKŻ Toruń
8 210,00 1000 33 1000 6 52* 37 52 47 40 34
48 POL 1610 Blanka Ordak
Logo
TKŻ Toruń
9 217,00 15 1000 2 1000 49 51 51 14 52 53*
49 POL 1163 Jaśmina Szurnicka
Logo
TKŻ Toruń
10 217,00 16 1000 1000 1000 44 35 48 43 47 52*
50 POL 97 Antonina Lesinska UKŻ PMOS PISZ 52 223,00 1000 34 1000 1000 46 44 38 48 49* 47
51 POL 1274 Magdalena Urzędowska UKŻ Siódemka Białystok 8 225,00 17 1000 3 1000 50* 50 50 44 48 33
52 POL 1598 Aleksandra Nowak PMOS Pisz 14 231,00 18 1000 1000 1000 47 48 47 38 53* 51
53 POL 1270 Antonina Podziewska UKŻ Siódemka Białystok 8 243,00 19 1000 4 1000 51 46 49 46 51 55*
54 POL 1191 Aleksandra Łuczak UKŻ Siódemka Białystok 8 263,00 20 1000 5 1000 DNF* 49 53 50 55 56
55 POL 709 Zofia Klimek
Logo
TKŻ Toruń
10 264,00 21 1000 1000 1000 53 52 DNF* 51 54 54
56 POL 1831 Zofia Klara Rutkowska UKŻ Siódemka Białystok 9 279,00 22 1000 6 1000 DNS* DNS DNS DNS UFD 43
57 POL 29 Ewa Faustyna Rutkowska UKŻ Siódemka Białystok 7 283,00 23 1000 7 1000 DNF* DNF DNF 52 56 57