ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 84

Klasa Nr żagla Załoga Klub Data
Klasa regatowa POL 522 Jędrzej Kuleszo OKŻ Olsztyn 2021-06-18 18:56:14
Klasa regatowa POL 1591 Antoni Kordaszewski UKŻ GROT Suwałki 2021-06-18 12:37:45
Klasa regatowa POL 1252 Wiktor Nowak UKŻ GROT Suwałki 2021-06-18 12:33:26
Klasa regatowa POL 1251 Stanisław Nowak UKŻ GROT Suwałki 2021-06-18 12:23:05
Klasa regatowa POL 2586 Maksymilian Jurkowski OKŻ Olsztyn 2021-06-17 08:57:55
Klasa regatowa POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków 2021-06-17 00:22:06
Klasa regatowa POL 1902 Paweł Sitko KN Lider Kraków 2021-06-17 00:22:06
Klasa regatowa POL 1469 Jerzy Toliński KN Lider Kraków 2021-06-17 00:22:06
Klasa regatowa POL 1193 Dawid Pachuta KN Lider Kraków 2021-06-17 00:22:06
Klasa regatowa POL 1662 Ignacy Kusy KN Lider Kraków 2021-06-17 00:22:06
Klasa regatowa POL 1533 Antoni Wyroba KN Lider Kraków 2021-06-17 00:22:06
Klasa regatowa POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 2021-06-17 00:22:06
Klasa regatowa POL 3417 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 2021-06-17 00:22:06
Klasa regatowa POL 445 Marek Nesterowicz OKŻ Olsztyn 2021-06-17 00:18:26
Klasa regatowa POL 3440 Michał Musielak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-16 22:09:40
Klasa regatowa POL 2210 Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-16 22:09:40
Klasa regatowa POL 570 Filip Leśniewski Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-16 21:50:35
Klasa regatowa POL 1363 Maja Leśniewska Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-16 21:50:35
Klasa regatowa POL 1364 Franciszek Fuk Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-16 21:50:35
Klasa regatowa POL 1608 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-16 21:50:35
Klasa regatowa POL 1608 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-16 21:50:35
Klasa regatowa POL 2177 Helena Fursewicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-16 21:50:35
Klasa regatowa POL 18271 Krzysztof Szkudlarek Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-16 21:50:35
Klasa regatowa POL 1712 Zofia Kuszewska Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-16 21:50:35
Klasa regatowa POL 1981 Adam Szalewicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-16 21:50:35
Klasa regatowa POL 2173 Antonina Dziekańska Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-16 21:50:35
Klasa regatowa POL 2176 Maja Horoszkiewicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-16 21:50:35
Klasa regatowa POL 007 Maurycy Prażmo UKS Żegluj Lublin 2021-06-16 20:58:11
Klasa regatowa POL 192 Lidia Jastrzębska OKŻ Olsztyn 2021-06-16 16:50:54
Klasa regatowa POL 1 Nina Starzyńska UKS Żegluj Lublin 2021-06-16 16:14:27
Klasa regatowa POL 4907 Szymon Wrzosek UKS Żegluj Lublin 2021-06-16 16:14:27
Klasa regatowa POL 1614 Brunon Kożuchowski UKS Żegluj Lublin 2021-06-16 16:14:27
Klasa regatowa POL 2036 Aleksander Kożuchowski UKS Żegluj Lublin 2021-06-16 16:14:27
Klasa regatowa POL 2097 Filip Kowal UKS Żegluj Lublin 2021-06-16 16:14:27
Klasa regatowa POL 1516 Hubert Głowala UKS Żegluj Lublin 2021-06-16 16:14:27
Klasa regatowa POL 1114 Nina Bułtowicz UKS Żegluj Lublin 2021-06-16 16:14:27
Klasa regatowa POL 308 Ada Bułtowicz UKS Żegluj Lublin 2021-06-16 16:14:27
Klasa regatowa POL 3420 Adam Aljabali UKS Żegluj Lublin 2021-06-16 16:14:27
Klasa regatowa POL 1749 Bartosz Miszczuk UKS Żegluj Lublin 2021-06-16 16:14:27
Klasa regatowa POL 1834 Mikołaj Łukasik UKS Żegluj Lublin 2021-06-16 16:14:27
Klasa regatowa POL 936 Maciej Misiuk UKS Żegluj Lublin 2021-06-16 16:14:27
Klasa regatowa POL 1747 Zofia Dembowska KS Baza Mrągowo 2021-06-16 08:39:06
Klasa regatowa POL 1937 Maciej Szawkowski KS Baza Mrągowo 2021-06-16 08:39:06
Klasa regatowa POL 446 Ignacy Lemecha OKŻ Olsztyn 2021-06-15 21:53:04
Klasa regatowa POL 3436 Adam Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-15 13:48:22
Klasa regatowa POL 443 Aleksandra Skura OKŻ Olsztyn 2021-06-14 18:32:38
Klasa regatowa POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-11 20:45:28
Klasa regatowa POL 15971 Szymon Gryczan Uczniowski Klub Żeglarski w Piszu 2021-06-08 19:19:48
Klasa regatowa POL 819 Filip Nowak Uczniowski Klub Żeglarski w Piszu 2021-06-08 19:19:48
Klasa regatowa POL 1273 Jakub Dąbrowski Uczniowski Klub Żeglarski w Piszu 2021-06-08 19:19:48
Klasa regatowa POL 1630 Franciszek Fiertek Uczniowski Klub Żeglarski w Piszu 2021-06-08 19:19:48
Klasa regatowa POL 1597 Ireneusz Szumowski Uczniowski Klub Żeglarski w Piszu 2021-06-08 19:19:48
Klasa regatowa POL 1599 Arkadiusz Szumowski Uczniowski Klub Żeglarski w Piszu 2021-06-08 19:19:48
Klasa regatowa POL 2077 Lena Nesterowicz PMOS PISZ 2021-06-08 19:19:48
Klasa regatowa POL 86 ANNA KAPLARNA TKŻ Toruń 2021-06-08 19:00:51
Klasa regatowa POL 1771 BARBARA PILARSKA TKŻ Toruń 2021-06-08 18:57:12
Klasa regatowa POL 1394 MACIEJ PADEREWSKI TKŻ Toruń 2021-06-08 18:55:31
Klasa regatowa POL 1141 MIKOŁAJ PADEREWSKI TKŻ Toruń 2021-06-08 18:53:53
Klasa regatowa POL 1226 SZYMON CIECHANOWSKI TKŻ Toruń 2021-06-08 18:52:24
Klasa regatowa POL 1026 JAKUB PAWLIKOWSKI TKŻ Toruń 2021-06-08 18:50:57
Klasa regatowa POL 2118 RADOSŁAW GRZEŚ TKŻ Toruń 2021-06-08 18:48:58
Klasa regatowa POL 1840 Wiktoria Poskrobko UKŻ MICHAŁOWO 2021-06-08 17:39:41
Klasa regatowa POL 1837 Natasza Poskrobko UKŻ MICHAŁOWO 2021-06-08 17:39:41
Klasa regatowa POL 1133 Zuzanna Ostaszewska UKŻ MICHAŁOWO 2021-06-08 17:39:41
Klasa regatowa POL 113 Natalia Ostaszewska UKŻ MICHAŁOWO 2021-06-08 17:39:41
Klasa regatowa POL 18391 Łukasz Sakowicz UKŻ MICHAŁOWO 2021-06-08 17:39:41
Klasa regatowa POL 1645 Julia Gryko UKŻ MICHAŁOWO 2021-06-08 17:39:41
Klasa regatowa POL 1836 Patrycja Zarzecka UKŻ MICHAŁOWO 2021-06-08 17:39:41
Klasa regatowa POL 1838 Dagmara Gobiec UKŻ MICHAŁOWO 2021-06-08 17:39:41
Klasa regatowa POL 1839 Miłosz Dworakowski UKŻ MICHAŁOWO 2021-06-08 17:39:41
Klasa regatowa POL 1887 Piotr Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 2021-06-06 23:20:40
Klasa regatowa POL 1832 Konstanty Kosiński UKŻ Siódemka Białystok 2021-06-06 23:20:40
Klasa regatowa POL 1270 Jakub Podziewski UKŻ Siódemka Białystok 2021-06-06 23:20:40
Klasa regatowa POL 127 Paweł Rusak UKŻ Siódemka Białystok 2021-06-06 23:20:40
Klasa regatowa POL 1831 Kornelia Urzędowska UKŻ Siódemka Białystok 2021-06-06 23:20:40
Klasa regatowa POL 1274 Dominik Łuczak UKŻ Siódemka Białystok 2021-06-06 23:20:40
Klasa regatowa POL 102 Franciszek Jan Płoński UKŻ Siódemka Białystok 2021-06-06 23:20:40
Klasa regatowa POL 1911 Piotr Dudziński UKŻ Siódemka Białystok 2021-06-06 23:20:40
Klasa regatowa POL 1941 Marta Piesik Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-04 21:48:28
Klasa regatowa POL 3434 Ryszard Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-04 21:48:28
Klasa regatowa POL 1880 Kajetan Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-04 21:48:28
Klasa regatowa POL 2002 Paweł Julian Zabielski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-04 21:48:28
Klasa regatowa POL 2120 Maja Wiszniewska Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-04 21:48:28
Klasa regatowa POL 2586 Marysia Felska Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-04 21:48:28