ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 46

Klasa Nr żagla Zawodnik Klub Data Potwierdzenie
Klasa regatowa POL 004 Janusz Piątkowski Jakub Flisikowski Igor Gondzewski, Szymon Gadzewski, Ignacy Główczewski UKŻ Lamelka Kartuzy 25 cze 2022
Klasa regatowa POL 005 Franciszek Czerwionka Krzysztof Zawada Szymon Mielewczyk, Jarosław Szmidt, Marcelina Adamczyk UKŻ Lamelka Kartuzy 25 cze 2022
Klasa regatowa POL 001 Mirosław Nojman Jacek Okrój Maciej Czaja, Jakub Majkowski,Krystian Majkowski, Karolina Pobłocka UKŻ Lamelka Kartuzy 25 cze 2022
Klasa regatowa POL 2 Bartłomiej Szlija Tymoteusz Roszkowski Agnieszka Kąkol UKŻ Lamelka Kartuzy UKŻ Lamelka Kartuzy 25 cze 2022
Klasa regatowa POL 36325 Dariusz Damps Mikołaj Kacprzak UKS WIKING Kamienica Królewska 21 cze 2022
Klasa regatowa POL 36154 Patrycja Kaszuba Dawid Woźniak UKS WIKING Kamienica Królewska 21 cze 2022
Klasa regatowa POL 36403 Marta Kaszuba Maksymilian Czapiewski UKS WIKING Kamienica Królewska 21 cze 2022
Klasa regatowa POL 36409 Michał Damps Jakub Bojanowski UKS WIKING Kamienica Królewska 21 cze 2022
Klasa regatowa POL 006 Lucyna Mieczkowska Jan Brylowski Michał Pawela, Nadia Błaszczyk, Łukasz Serkowski UKŻ Lamelka Kartuzy 26 cze 2022
Klasa regatowa POL 003 Jan Romańczuk Amelia Wica, Jakub Młyński, Marcin Halman, Krzysztof Rutkowski UKŻ Lamelka Kartuzy 25 cze 2022
Klasa regatowa POL 9922 Julianna Ponto KS AZS AWFiS Gdańsk 05 cze 2022
Klasa regatowa POL 285 Leszek Szczepkowski Antoni Szczepkowski UKS Wodniacy Garczyn UKS Wodniacy Garczyn 25 cze 2022
Klasa regatowa POL 1111 Laura Szczęsna GMINA KOLBUDY 16 cze 2022
Klasa regatowa POL 14 Michał Bąk GMINA KOLBUDY 17 cze 2022
Klasa regatowa POL 7 Szymon Michalski GMINA KOLBUDY 17 cze 2022
Klasa regatowa POL 51 Paulina Gryniewicz GMINA KOLBUDY 18 cze 2022
Klasa regatowa POL 1760 Antoni Kuc GKM Cedrus 20 cze 2022
Klasa regatowa POL 114 Eryk Noga MKŻ Arka Gdyni 20 cze 2022
Klasa regatowa POL 2081 Filip Pleśniar OPTI CWM Gdynia 21 cze 2022
Klasa regatowa POL 4 Stanisław Józwiak GKM Cedrus 20 cze 2022
Klasa regatowa POL 2040 Franciszek Kucharski OPTI CWM Gdynia 21 cze 2022
Klasa regatowa POL 3999 Tymoteusz Dobrzyński OPTI CWM Gdynia 21 cze 2022
Klasa regatowa POL 17 Julia Rytel-Lemańczyk OPTI CWM Gdynia 21 cze 2022
Klasa regatowa POL 1471 Antoni Kucharski OPTI CWM Gdynia 21 cze 2022
Klasa regatowa POL 3706 Anna Żurek OPTI CWM Gdynia 21 cze 2022
Klasa regatowa POL 1113 Kacper Tyszka UKS WIKING Kamienica Królewska 21 cze 2022
Klasa regatowa POL 1112 Ignacy Kacprzak UKS WIKING Kamienica Królewska 21 cze 2022
Klasa regatowa POL 1221 Paweł Wrzesień OPTI CWM Gdynia 21 cze 2022
Klasa regatowa POL 10 Bruno Wasąg GKM Cedrus 24 cze 2022
Klasa regatowa POL 194 Staś Kitowski UKŻ Lamelka Kartuzy 25 cze 2022
Klasa regatowa POL 363 Dominika Kitowska UKŻ Lamelka Kartuzy 25 cze 2022
Klasa regatowa POL 103 Damiano Gianello MKŻ Arka Gdynia 19 cze 2022
Klasa regatowa POL 1637 Tymoteusz Dalszewski MKŻ Arka Gdynia 19 cze 2022
Klasa regatowa POL 29 Kasia Górska MKŻ Arka Gdynia 21 cze 2022
Klasa regatowa POL 111 Antonina Dłutek GKM Cedrus 20 cze 2022
Klasa regatowa POL 1612 Tola Sobolew MKŻ Arka Gdynia 19 cze 2022
Klasa regatowa POL 1935 Helena Pękalska MKŻ Arka Gdynia 19 cze 2022
Klasa regatowa POL 119 Mateusz Kamiński MKŻ Arka Gdynia 19 cze 2022
Klasa regatowa POL 21 Leon Kabaciński MKŻ Arka Gdynia 19 cze 2022
Klasa regatowa POL 104 Jan Iwanowski MKŻ Arka Gdynia 19 cze 2022
Klasa regatowa POL 1568 Zofia Iwanowska MKŻ Arka Gdynia 19 cze 2022
Klasa regatowa POL 107 Mateusz Dalszewski MKŻ Arka Gdynia 19 cze 2022
Klasa regatowa POL 31 Agata Wasąg GKM Cedrus 24 cze 2022
Klasa regatowa POL 8 Leon Kulwiec GMINA KOLBUDY 16 cze 2022
Klasa regatowa POL 9 Nathaniel Lasecki GMINA KOLBUDY 17 cze 2022
Klasa regatowa POL 71 Tymon Majcher GMINA KOLBUDY 18 cze 2022