ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 82

Klasa Nr żagla Zawodnik Klub Data Potwierdzenie
Klasa regatowa POL 817 Jan Piechociński KS AZS AWFiS Gdańsk 24 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1111 Laura Szczęsna Gmina Kolbudy 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1203 Leo Illes OPTI CWM Gdynia 24 wrz 2022
Klasa regatowa POL 204 Łukasz Labuda UKS Gryf Goręczyzno 24 wrz 2022
Klasa regatowa POL 13 Leon Tomkowicz GKM Cedrus 22 wrz 2022
Klasa regatowa POL 11111 Helena Stankiewicz-Drozd UKS NAVIGO 23 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1131 Przemek Piłat Gmina Kolbudy 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 11221 Paweł Wrzesień OPTI CWM Gdynia 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 78 Julia Kucharczyk GKM Cedrus 22 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1802 Igor Bukowski OPTI GDYNIA 24 wrz 2022
Klasa regatowa POL 14 Michał Bąk GMINA KOLBUDY 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 171 Paulina Gryniewicz GMINA KOLBUDY 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3706 Anna Żurek OPTI CWM Gdynia 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3217 Julia Rytel-Lemańczyk OPTI CWM Gdynia 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2081 Filip Pleśniar OPTI CWM Gdynia 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2040 Franciszek Kucharski OPTI CWM Gdynia 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1471 Antoni Kucharski OPTI CWM Gdynia 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 4 Michalina Śliwińska GKM Cedrus 23 wrz 2022
Klasa regatowa POL 10 Jan Smaza GKM Cedrus 22 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1644 Borys Zajączkowski KS AZS AWFiS Gdańsk 22 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3629 Alicja Strączyńska KS AZS AWFiS Gdańsk 22 wrz 2022
Klasa regatowa POL 9602 Filip Nowak Stanisław Kitowski UKŻ Lamelka Kartuzy UKŻ Lamelka Kartuzy 24 wrz 2022
Klasa regatowa POL 9258 Amelia Wica Dominika Kitowska UKŻ Lamelka Kartuzy UKŻ Lamelka Kartuzy 24 wrz 2022
Klasa regatowa POL 9972 Patryk Ulaczyk Maciej Dowbusz UKŻ Lamelka Kartuzy UKŻ Lamelka Kartuzy 24 wrz 2022
Klasa regatowa POL 9250 Igor Foltyn Michał Pawela UKŻ Lamelka Kartuzy UKŻ Lamelka Kartuzy 24 wrz 2022
Klasa regatowa POL 9102 Maksymilian Konkel Aleksander Konkel UKŻ Lamelka Kartuzy UKŻ Lamelka Kartuzy 24 wrz 2022
Klasa regatowa POL 24 Franciszek Ebertowski UKS Tolkmicko 24 wrz 2022
Klasa regatowa POL 71 Weronika Starostecka UKS Tolkmicko 24 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1 Artem Khokhlov MKŻ Arka Gdynia 18 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1612 Anna Kubiszewska MKŻ Arka Gdynia 19 wrz 2022
Klasa regatowa POL 103 Maria Khokhlova MKŻ Arka Gdynia 19 wrz 2022
Klasa regatowa POL 106 Adam Żyniewicz MKŻ Arka Gdynia 19 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1702 Lucjan Wong MKŻ Arka Gdynia 18 wrz 2022
Klasa regatowa POL 21 Leon Kabaciński MKŻ Arka Gdynia 18 wrz 2022
Klasa regatowa POL 101 Eryk Błaszczak MKŻ Arka Gdynia 18 wrz 2022
Klasa regatowa POL 114 Eryk Noga MKŻ Arka Gdynia 18 wrz 2022
Klasa regatowa POL 6 Gabriel Kubiak Klub Sportowy "Damroka" Chmielno 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 5 Maxymilian Brzeski Klub Sportowy "Damroka" Chmielno 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 77 Oskar Bulczak Klub Sportowy "Damroka" Chmielno 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2211 Iga Chylińska OPTI CWM Gdynia 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 660 Maja Chylińska OPTI CWM Gdynia 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3999 Tymoteusz Dobrzyński OPTI CWM Gdynia 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3722 Leo Illes OPTI CWM Gdynia 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1876 Tymoteusz Daenen OPTI CWM Gdynia 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1760 Antoni Kuc GKM Cedrus 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1312 Anna Tomaszewska GKM Cedrus 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 13479 Hania Kucharska Gmina Kolbudy 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1978 Leo Kulwiec Gmina Kolbudy 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 936 Julian Kozdryk KS AZS AWFiS Gdańsk 22 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1359 Tymian Hawrylewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 22 wrz 2022
Klasa regatowa POL 359 Tomił Hawrylewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 22 wrz 2022
Klasa regatowa POL 910 Filip Latos KS AZS AWFiS Gdańsk 22 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2042 Julia Jędrzejczak KS AZS AWFiS Gdańsk 22 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1992 Jerzy Rułka KS AZS AWFiS Gdańsk 22 wrz 2022
Klasa regatowa POL 9903 Anna Łyczko Wiktoria Krauza ŻUKS Stężyca ŻUKS Stężyca 22 wrz 2022
Klasa regatowa POL 10063 Jakub Klasa Igor Chabowski ŻUKS Stężyca ŻUKS Stężyca 22 wrz 2022
Klasa regatowa POL 9901 Maciej Bicki Jan Cimiengo ŻUKS Stężyca ŻUKS Stężyca 22 wrz 2022
Klasa regatowa POL 9606 Julia Czapiewska Hanna Wasilewska ŻUKS Stężyca ŻUKS Stężyca 22 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1719 Kuba Świtalski UKS Wodniacy Garczyn 23 wrz 2022
Klasa regatowa POL 555 Marta Górna UKS Wodniacy Garczyn 23 wrz 2022
Klasa regatowa POL 558 Zofia Grzyb UKS Wodniacy Garczyn 23 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1672 Tatiana Hrycyna UKS NAVIGO 23 wrz 2022
Klasa regatowa POL 11851 Julia Bączek-Gruchała UKS NAVIGO 23 wrz 2022
Klasa regatowa POL 31 Ignacy Zblewski UKS NAVIGO 23 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1221 Magda Słoniewska KS "ZATOKA" Puck 23 wrz 2022
Klasa regatowa POL 26 Liwia Styn KS "ZATOKA" Puck 23 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1625 Maciej Czarnecki KS "ZATOKA" Puck 23 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1515 Igor Rigga KS "ZATOKA" Puck 23 wrz 2022
Klasa regatowa POL 11434 Tomek Krzyżański KS "ZATOKA" Puck 23 wrz 2022
Klasa regatowa POL 11515 Bartek Krzyżański KS "ZATOKA" Puck 23 wrz 2022
Klasa regatowa POL 9756 Paulina Schütz Marta Piankowska UKS Wodniacy Garczyn UKS Wodniacy Garczyn 23 wrz 2022
Klasa regatowa POL 9463 Tomasz Stoltmann Aleksander Hinc UKS Wodniacy Garczyn UKS Wodniacy Garczyn 23 wrz 2022
Klasa regatowa POL 9996 Agata Marcinkowska Marika Goliwąs UKS Wodniacy Garczyn UKS Wodniacy Garczyn 23 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1113 Kacper Tyszka UKS Kamienica Królewska 23 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1916 Julia Nicewicz UKS NAVIGO 24 wrz 2022
Klasa regatowa POL 11 Natalia Kitowska Klub Sportowy "Damroka" Chmielno 21 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1344 Jan Kamola KS AZS AWFiS Gdańsk 24 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1917 Daria Nosenko KS AZS AWFiS Gdańsk 24 wrz 2022
Klasa regatowa POL 20421 Ewa Jędrzejczak KS AZS AWFiS Gdańsk 24 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2043 Andrzej Kowalczyk KS AZS AWFiS Gdańsk 22 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1921 Kornelia Bądkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 24 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1817 Igor Falkowski KS AZS AWFiS Gdańsk 24 wrz 2022