Mc Zawodnik Klub Wiek Punkty Kat
K
Kat
M
R1 R2 R3 R4 R5
1
Lena Nesterowicz POL 2077 Uczniowski Klub Żeglarski w Piszu 2009 10,00 1 1000 7 19 1 1 1
2
Kornelia Urzędowska POL 1831 UKŻ Siódemka Białystok 2010 12,00 2 1000 3 1 5 5 3
3
Michał Sójka POL 2415 UKS MOS Ełk 2010 13,00 1000 1 6 2 4 2 5
4
Wiktor Nowak POL 1052 UKŻ GROT Suwałki 2008 14,00 1000 2 1 3 7 6 4
5
Dominika Kluczka POL 1665 YKP Gdynia 2010 16,00 3 1000 2 6 6 UFD 2
6
Ireneusz Szumowski POL 997 PMOS Pisz 2009 30,00 1000 3 9 4 3 19 14
7
Wiktoria Poskrobko POL 1645 UKŻ MICHAŁOWO 2012 30,00 4 1000 10 8 UFD 3 9
8
Jakub Podziewski POL 1270 UKŻ Siódemka Białystok 2009 32,00 1000 4 11 5 8 8 16
9
Maja Niedźwiecka POL 1258 UKS MOS Ełk 2009 32,00 5 1000 8 7 10 7 19
10
Szymon Gryczan POL 15971 PMOS Pisz 2009 35,00 1000 5 12 11 2 10 26
11
Jekaterina Bianki POL 1590 UKS MOS Ełk 2009 41,00 6 1000 14 9 11 25 7
12
Natalia Ostaszewska POL 1505 UKŻ MICHAŁOWO 2011 43,00 7 1000 UFD 10 16 11 6
13
Konstanty Kosiński POL 1832 UKŻ Siódemka Białystok 2009 44,00 1000 6 4 27 17 12 11
14
Antoni Kordaszewski POL 1253 UKŻ Grot Suwałki 1970 54,00 1000 7 18 21 14 9 13
15
Dagmara Gobiec POL 1838 UKŻ Michałowo 1970 58,00 1000 8 21 14 UFD 15 8
16
Paweł Rusak POL 127 UKŻ Siódemka Białystok 2011 58,00 1000 9 13 15 25 13 17
17
Stanisław Nowak POL 1051 UKŻ GROT Suwałki 2010 59,00 1000 10 28 18 15 4 22
18
Kajetan Maksimowski POL 1255 UKS MOS Ełk 2012 60,00 1000 11 15 13 22 27 10
19
Miłosz Dworakowski POL 1839 UKŻ MICHAŁOWO 2011 61,00 1000 12 17 23 13 16 15
20
Piotr Dudziński POL 1191 UKŻ Siódemka Białystok 2009 63,00 1000 13 19 16 12 17 18
21
Arkadiusz Szumowski POL 999 PMOS Pisz 2011 67,00 1000 14 24 12 20 23 12
22
Jakub Dąbrowski POL 1273 PMOS Pisz 1970 69,00 1000 15 5 29 9 26 29
23
Franciszek Jan Płoński POL 102 UKŻ Siódemka Białystok 2012 74,00 1000 16 16 17 19 22 27
24
Dominik Łuczak POL 1832 UKŻ Siódemka Białystok 2011 81,00 1000 17 22 20 24 18 21
25
Filip Nowak POL 819 PMOS PISZ 2009 82,00 1000 18 20 24 21 21 20
26
Zuzanna Ostaszewska POL 1133 UKŻ MICHAŁOWO 2011 84,00 8 1000 27 22 23 14 25
27
Natasza Poskrobko POL 1840 UKŻ MICHAŁOWO 2012 85,00 9 1000 23 28 18 20 24
28
Łukasz Sakowicz POL 1837 UKŻ MICHAŁOWO 2012 97,00 1000 19 25 25 26 24 23
29
Michał Cebeliński 3 UKS MOS EŁK 0 107,00 1000 20 26 26 27 28 28