ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 74

Klasa Nr żagla Zawodnik Klub Data Potwierdzenie
Klasa regatowa POL 1943 Jan Telusiewicz OPTI GDYNIA 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 49 Maja Szczepaniak Stowarzyszenie Port Mechelinki 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 007 Matylda Czaplińska Stowarzyszenie Port Mechelinki 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 20421 Ewa Jędrzejczak KS AZS AWFiS Gdańsk 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 1203 Leo Illes OPTI CWM Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 54002 Aleksander Hendrych Zuzanna Świtała UKS Wodniacy Garczyn 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 19 Hubert Kurjańczyk Olivier Grabow Oliwier Wziątek UKS Wodniacy Garczyn UKS Wodniacy Garczyn 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 346 Ignacy Świątecki UKS Tolkmicko 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 71 Weronika Starostecka UKS Tolkmicko 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 24 Franciszek Ebertowski UKS Tolkmicko 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 12 Rozalia Domino UKS Tolkmicko 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 711 Marek Ebertowski UKS Tolkmicko 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 5 Zosia Czenkusz UKS Tolkmicko 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 10063 Julia Czapiewska Hanna Wasilewska ŻUKS Stężyca ŻUKS Stężyca 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 9901 Maciej Bicki Ignacy Rambowski ŻUKS Stężyca ŻUKS Stężyca 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 9606 Jan Cimiengo Igor Chabowski ŻUKS Stężyca ŻUKS Stężyca 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 171 MICHAŁ BĄK Gmina Kolbudy 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 1221 Paweł Wrzesień OPTI CWM Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 1876 Tymoteusz Daenen OPTI CWM Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 9996 Agata Marcinkowska Marika Goliwąs UKS Wodniacy Garczyn UKS Wodniacy Garczyn 01 sie 2022
Klasa regatowa POL 9463 Tomasz Stoltmann Aleksander Hinc UKS Wodniacy Garczyn UKS Wodniacy Garczyn 01 sie 2022
Klasa regatowa POL 2211 Iga Chylińska OPTI CWM Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 660 Maja Chylińska OPTI CWM Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 1471 Antoni Kucharski OPTI CWM Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 2040 Franciszek Kucharski OPTI CWM Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 2081 Filip Pleśniar OPTI CWM Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 3217 Julia Rytel-Lemańczyk OPTI CWM Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 1978 Leo Kulwiec Gmina Kolbudy 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 1111 Laura Szczęsna Gmina Kolbudy 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 13479 HANNA KUCHARSKA Gmina Kolbudy 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 9 Paweł Krzyżykowski Lucyna Maj brak brak 06 sie 2022
Klasa regatowa POL 1817 Stanisław Mysłowski UKS Kotwica Gdynia 06 sie 2022
Klasa regatowa POL 910 Wojtek Mysłowski UKS Kotwica Gdynia 06 sie 2022
Klasa regatowa POL 9903 Anna Łyczko Wiktoria Krauza ŻUKS Stężyca ŻUKS Stężyca 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 1312 Anna Tomaszewska GKM Cedrus 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 194 Stanisław Kitowski UKŻ LAMELKA KARTUZY 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 362 Amelia Wica UKŻ LAMELKA KARTUZY 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 9250 Igor Foltyn Aleksander Konkel UKŻ LAMELKA KARTUZY UKŻ LAMELKA KARTUZY 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 9102 Maksymilian Konkel Michał Pawela UKŻ LAMELKA KARTUZY UKŻ LAMELKA KARTUZY 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 363 Dominika Kitowska UKŻ LAMELKA KARTUZY 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 2035 Lena Szczepaniak Stowarzyszenie Port Mechelinki 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 88 Aleksander Formela Stowarzyszenie Port Mechelinki 04 sie 2022
Klasa regatowa POL 265 Oliwier Śledzik Stowarzyszenie Port Mechelinki 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 1158 Antonina Sosna Stowarzyszenie Port Mechelinki 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 1813 Joanna Kaczmarska Stowarzyszenie Port Mechelinki 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 8 Zuzanna Mokrzan Stowarzyszenie Port Mechelinki 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 1446 Patrycja Jelińska Stowarzyszenie Port Mechelinki 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 9756 Paulina Schütz Alicja Węsierska UKS Wodniacy Garczyn UKS Wodniacy Garczyn 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 9135 Karola Markowska Oliwia Martwicka UKS Wodniacy Garczyn UKS Wodniacy Garczyn 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 9134 Zofia Przybyła Filip Świtała UKS Wodniacy Garczyn UKS Wodniacy Garczyn 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 2083 Jerzy Kuźmicz OPTI GDYNIA 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 359 WERONIKA DEMBOWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 1155 NATASZA DEMBOWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 936 JULIAN KOZDRYK KS AZS AWFIS GDAŃSK 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 555 Marta Górna UKS Wodniacy Garczyn 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 558 Zofia Grzyb UKS Wodniacy Garczyn 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 1 Kazimierz Najmowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 7 Krzysztof Świątecki UKS Tolkmicko 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 1753 Mikołaj Reszka-Rybczyński KS AZS AWFiS Gdańsk 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 1992 Jerzy Rułka KS AZS AWFiS Gdańsk 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 817 Jan Piechociński KS AZS AWFiS Gdańsk 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 1345 Stanisław Najmowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 191 Andrzej Kowalczyk KS AZS AWFiS Gdańsk 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 1917 Dasza Nosenko KS AZS AWFiS Gdańsk 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 910 FILIP LATOS KS AZS AWFIS GDAŃSK 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 2042 JULIA JĘDRZEJCZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 1719 Kuba Świtalski UKS Wodniacy Garczyn 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 559 Nina Kucharska UKS Wodniacy Garczyn 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 11515 Bartek Krzyżański KS "ZATOKA" Puck 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 11434 Tomek Krzyżański KS "ZATOKA" Puck 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 16 Agata Szymankiewicz KS "ZATOKA" Puck 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 26 Liwia Styn KS "ZATOKA" Puck 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 1515 Igor Rigga KS "ZATOKA" Puck 05 sie 2022
Klasa regatowa POL 1625 Maciej Czarnecki KS "ZATOKA" Puck 05 sie 2022