ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 45

Klasa Nr żagla Zawodnik Klub Data
Klasa regatowa POL 8 Hubert Paryło-Zubek Na Fali 12 paź 2023
Klasa regatowa POL 21 Franciszek Torma Na Fali 12 paź 2023
Klasa regatowa POL 4 Dawid Bałut Na Fali 12 paź 2023
Klasa regatowa POL 1601 Miłosz Dąbrowski UKS Żegluj Lublin 13 paź 2023
Klasa regatowa POL 984 Michał Czuluk UKS Żegluj Lublin 13 paź 2023
Klasa regatowa POL 800 Irma Widomska UKS Żegluj Lublin 13 paź 2023
Klasa regatowa POL 1830 Liwia Szymanek UKS Żegluj Lublin 13 paź 2023
Klasa regatowa POL 1516 Łukasz Lesiuk UKS Żegluj Lublin 13 paź 2023
Klasa regatowa POL 308 Wojciech Żurkowski UKS Żegluj Lublin 13 paź 2023
Klasa regatowa POL 2907 Paulina JAGIEŁŁO UKS Żegluj Lublin 13 paź 2023
Klasa regatowa POL 306 Gabriel Żurkowski UKS Żegluj Lublin 13 paź 2023
Klasa regatowa POL 306 Piotr Zieńczuk UKS Żegluj Lublin 13 paź 2023
Klasa regatowa POL 1557 Witold Rakowski UKS Żegluj Lublin 13 paź 2023
Klasa regatowa POL 3487 Aleksander Szczepara ENERGA Giżycka Grupa Regatowa 13 paź 2023
Klasa regatowa POL 2086 Stanisław Manecki UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 13 paź 2023
Klasa regatowa POL 1017 Jan Guzik KN Lider Kraków 13 paź 2023
Klasa regatowa POL 1563 Piotr Opoczka KN Lider Kraków 13 paź 2023
Klasa regatowa POL 3672 Julian Żabiński KN Lider Kraków 13 paź 2023
Klasa regatowa POL 22 Bruno Możejko KN Lider Kraków 13 paź 2023
Klasa regatowa POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków 13 paź 2023
Klasa regatowa POL 11193 Mikołaj Heksel KN Lider Kraków 13 paź 2023
Klasa regatowa POL 2602 Lena Musialska UKS AKŻ Leszcz 13 paź 2023
Klasa regatowa POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 12 paź 2023
Klasa regatowa POL 1403 Róża Kowalik OPTI CWM Gdynia 12 paź 2023
Klasa regatowa POL 3500 Dawid Kowalik OPTI CWM Gdynia 12 paź 2023
Klasa regatowa POL 2 Franciszek Rumas RIO Żagle Cedzyna 12 paź 2023
Klasa regatowa POL 2605 Mateusz Skowroński OPTI CWM Gdynia 12 paź 2023
Klasa regatowa POL 1388 Aleksander Skowroński CHKŻ Chojnice 12 paź 2023
Klasa regatowa POL 3 Joanna Kowalska Żagle Cedzyna (RIO) 11 paź 2023
Klasa regatowa POL 3499 Józef Kapuściński RIO Żagle Cedzyna 11 paź 2023
Klasa regatowa POL 1653 Natalia Kuc RIO Żagle Cedzyna 11 paź 2023
Klasa regatowa POL 2151 Marianna Bednarz UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 11 paź 2023
Klasa regatowa POL 1667 Marcel Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 11 paź 2023
Klasa regatowa POL 3587 Lena Houda UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 10 paź 2023
Klasa regatowa POL 1972 Wiktoria Tylus JK Kotwica Tarnobrzeg 10 paź 2023
Klasa regatowa POL 3960 Maja Szklarz JK Kotwica Tarnobrzeg 10 paź 2023
Klasa regatowa POL 3576 Julia Szczepanek JK Kotwica Tarnobrzeg 10 paź 2023
Klasa regatowa POL 1972 Krzysztof Stachera JK Kotwica Tarnobrzeg 10 paź 2023
Klasa regatowa POL 1974 Maria Śnieżek JK Kotwica Tarnobrzeg 10 paź 2023
Klasa regatowa POL 2888 Łukasz Ślączka JK Kotwica Tarnobrzeg 10 paź 2023
Klasa regatowa POL 1973 Miłosz Ślączka JK Kotwica Tarnobrzeg 10 paź 2023
Klasa regatowa POL 2888 Stanisław Pacyna JK Kotwica Tarnobrzeg 10 paź 2023
Klasa regatowa POL 3961 Alicja Czerpak JK Kotwica Tarnobrzeg 10 paź 2023
Klasa regatowa POL 3576 Jan Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 10 paź 2023
Klasa regatowa POL 1971 Radosław Bargieł JK Kotwica Tarnobrzeg 10 paź 2023