ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 82

Wyślij zgłoszenie
Klasa Nr żagla Zawodnik Rocznik Klub Data Wpisowe
Klasa regatowa POL 3626 Gustaw Wojcieszak 2011 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1428 Witold Prus-Głowacki 2011 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1390 Iwo Kabała 2012 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1427 Kalina Czajkowska 2010 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1576 Łucja Borkowska 2010 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1229 Adam Wycinka 2012 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 3709 Adam Wojcieszak 2013 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1228 Gabriela Wiśniewska 2012 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1140 Alicja Tychmanowicz 2012 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 139 Weronika Teżyk 2013 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1198 Jan Teżyk 2015 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1230 Matylda Szafranek 2012 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 2148 Jakub Skibiński 2013 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1120 Emilia Rogalińska 2013 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 920 Stanisław Olszanowski 2012 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 991 Lila Klewenhagen 2012 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1959 Aleksandra Kazana 2012 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1961 Leo Kabała 2014 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 941 Wojciech Gumienny 2013 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1497 Marianna Borkowska 2015 OŚ AZS Poznań 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1754 Tyberiusz Hurny 2013 Ostrowska Akademia Sportu 14 lip 2024
Klasa regatowa POL 1141 Olgierd Łuczak 2013 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1225 Jerzy Zawada 2012 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1828 Antonina Radomska 2012 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3615 Mikołaj Paderewski 2013 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1671 Blanka Ordak 2013 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3401 Wojciech Mączka 2014 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3747 Oskar Lipiński 2013 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1206 Zofia Kolasińska 2013 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1394 Zofia Klimek 2012 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3614 Kajetan Kerner 2014 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1271 Gustaw Jankowski 2014 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3883 Karol Grześ 2016 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3772 Marcel Frydrychowicz 2012 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1610 Kajetan Czerwiński 2013 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3612 Szymon Ciechanowski 2012 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1706 Piotr Biały 2012 TKŻ Toruń 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 2071 Małgorzata Jerzmanowska 2009 ŻLKS Poznań 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1627 Zofia Jerzmanowska 2012 ŻLKS Poznań 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3489 Szymon Bach 2011 ŻLKS Poznań 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1875 Mikołaj Buchowski 2015 JKW Poznań 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 12104 Zofia Wolańska 2013 UKS Żeglarz Wrocław 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 751 Witold Wanot 2013 UKS Żeglarz Wrocław 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 1492 Mikołaj Sawicki 2011 UKS Żeglarz Wrocław 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 3693 Jan Rusnak 2014 UKS Żeglarz Wrocław 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 28 Marcel Przywóski 2012 UKS Żeglarz Wrocław 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 1493 Ksawery Przywóski 2012 UKS Żeglarz Wrocław 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 3964 Adam Paściak 2011 UKS Żeglarz Wrocław 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 397 Antoni Galicki 2013 UKS Żeglarz Wrocław 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 1875 Mikołaj Buchowski 2015 JKW Poznań 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 1728 Barbara Łukomska 2011 PKM LOK Poznań 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 978 Maja Dębicka 2010 PKM LOK Poznań 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 3414 Mateusz Skrzypczak 2011 PKM LOK Poznań 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 460 Anna Niklaus 2011 PKM LOK Poznań 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 1636 Paweł Kuchowicz 2011 PKM LOK Poznań 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 1903 Mikołaj Szumiński 2014 PKM LOK Poznań 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 1268 Sofia Pushkareva 2011 PKM LOK Poznań 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 1473 Franciszek Podskok 2012 PKM LOK Poznań 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 2125 Nina Krawczyk 2012 PKM LOK Poznań 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 2142 Lena Kasperczyk 2011 PKM LOK Poznań 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 1710 Kacper Hryniewicz 2013 PKM LOK Poznań 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 1438 Jan Glaza 2013 PKM LOK Poznań 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 1676 Stanisław Błoch 2013 PKM LOK Poznań 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 1399 Mateusz Albrecht 2010 PKM LOK Poznań 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 1307 Adam Albrecht 2012 PKM LOK Poznań 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 1474 Adam Gruźlewski 2014 PKM LOK Poznań 08 lip 2024
Klasa regatowa POL 3692 Barbara Gmurek 2011 Ostrowska Akademia Sportu 07 lip 2024
Klasa regatowa POL 1927 Kalina Wasilewska 2012 JKW Poznań 29 cze 2024
Klasa regatowa POL 3549 Krystyna Wasilewska 2010 JKW Poznań 29 cze 2024
Klasa regatowa POL 3565 Jolanta Siwek 2010 JKW Poznań 29 cze 2024
Klasa regatowa POL 3725 Jan Nycz 2011 JKW Poznań 29 cze 2024
Klasa regatowa POL 1452 Tymon Kozłowski 2011 JKW Poznań 29 cze 2024
Klasa regatowa POL 3553 Jadwiga Czwojdrak 2011 JKW Poznań 29 cze 2024
Klasa regatowa POL 1547 Antonina Czwojdrak 2009 JKW Poznań 29 cze 2024
Klasa regatowa POL 22 Bruno Możejko 2015 KN Lider Kraków 29 cze 2024
Klasa regatowa POL 1468 Marcin Małota 2009 KN Lider Kraków 29 cze 2024
Klasa regatowa POL 11193 Mikołaj Heksel 2013 KN Lider Kraków 29 cze 2024
Klasa regatowa POL 3516 Sara Pietrowska 2012 WAŻ Wałcz 28 cze 2024
Klasa regatowa POL 3690 Monika Marciniak 2015 WAŻ Wałcz 28 cze 2024
Klasa regatowa POL 3785 Maja Duda 2011 WAŻ Wałcz 28 cze 2024
Klasa regatowa POL 1523 KInga Balcewicz 2011 WAŻ Wałcz 28 cze 2024
Klasa regatowa POL 1807 Adam Margula 2014 MDK Stargard 28 cze 2024