ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 322

Klasa Nr żagla Zaloga Klub Data Potwierdzenie
Klasa regatowa POL 1198 Kalina Czajkowska ŻMKS Poznań 2021-07-24 20:44:15
Klasa regatowa POL 829 Piotr Toczek YKP Gdynia 2021-07-20 15:02:12
Klasa regatowa POL 497 Lila Klewenhagen AZS Poznań 2021-07-20 14:36:40
Klasa regatowa POL 2142 Jakub Kuraś JKW Poznań 2021-07-19 18:14:24
Klasa regatowa POL 3563 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 2021-07-25 15:27:11
Klasa regatowa POL 2125 Filip Mazur KŻ Mewa Poznań 2021-07-29 21:55:55
Klasa regatowa POL 4112 Józef Krasowski Sail & Ski Klub Warszawa 2021-07-24 22:06:32
Klasa regatowa POL 1151 Alicja Tychmanowicz AZS Poznań 2021-07-20 14:36:40
Klasa regatowa POL 1710 Sophie BAX PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:29
Klasa regatowa POL 938 Nina Krawczyk KŻ MEWA POZNAŃ 2021-07-29 21:54:17
Klasa regatowa POL 3545 Igor Piechota UKS YACHT CLUB SŁAWA 2021-07-14 10:04:31
Klasa regatowa POL 405 Oliwia Szulczyńska UKS YACHT CLUB SŁAWA 2021-07-14 10:04:31
Klasa regatowa POL 212 Kuba Szulczyński UKS YACHT CLUB SŁAWA 2021-07-14 10:04:31
Klasa regatowa POL 2121 Joanna Michalska UKS YACHT CLUB SŁAWA 2021-07-14 10:04:30
Klasa regatowa POL 1405 Karol Kucharczyk UKS YACHT CLUB SŁAWA 2021-07-14 10:04:30
Klasa regatowa POL 394 Julian Rynkiewicz UKS Barnim Goleniów 2021-07-20 21:11:25
Klasa regatowa POL 1882 Karolina Gajda UKS Barnim Goleniów 2021-07-20 21:11:25
Klasa regatowa POL 1883 Adam Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 2021-07-20 21:11:25
Klasa regatowa POL 188 Jagoda Maliszewska UKS Barnim Goleniów 2021-07-20 21:11:25
Klasa regatowa POL 1885 Piotr Barcik UKS Barnim Goleniów 2021-07-20 21:11:25
Klasa regatowa POL 1881 Kamil Nadolny UKS Barnim Goleniów 2021-07-20 21:11:25
Klasa regatowa POL 1888 Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów 2021-07-20 21:11:25
Klasa regatowa POL 11622 Laura Urbańska JKW Poznań 2021-07-22 23:12:36
Klasa regatowa POL 3577 Alicja Tutkowska YKP Gdynia 2021-07-20 15:02:12
Klasa regatowa POL 3483 Julia Turniak UKS Żeglarz Wrocław 2021-07-20 22:18:16
Klasa regatowa POL 3486 Hubert Kruczyński AKŻ Nakielno 2021-07-19 18:01:36
Klasa regatowa POL 3479 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 2021-07-25 15:27:11
Klasa regatowa POL 2139 Jan Mucharski YKP Gdynia 2021-07-20 21:15:44
Klasa regatowa POL 1665 Dominika Kluczka YKP Gdynia 2021-07-20 18:24:18
Klasa regatowa POL 739 Pola Zelich ŻMKS Poznań 2021-07-19 22:04:19
Klasa regatowa POL 1460 Mia Wuster ŻMKS Poznań 2021-07-19 22:04:19
Klasa regatowa POL 1283 Maksymilian Pluciński ŻMKS Poznań 2021-07-19 22:04:19
Klasa regatowa POL 224 Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań 2021-07-19 22:04:19
Klasa regatowa POL 1739 Anna Niklaus ŻMKS Poznań 2021-07-19 22:04:19
Klasa regatowa POL 1224 Szymon Rowecki ŻMKS Poznań 2021-07-19 22:04:19
Klasa regatowa POL 1050 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań 2021-07-19 22:04:19
Klasa regatowa POL 871 Antoni Banach ŻMKS Poznań 2021-07-19 22:04:19
Klasa regatowa POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 2021-07-23 14:26:10
Klasa regatowa POL 3964 Anastasiia Semenchenko UKS Żeglarz Wrocław 2021-07-26 14:54:01
Klasa regatowa POL 516 Maja Kowalska UKS Żeglarz Wrocław 2021-07-26 14:54:41
Klasa regatowa POL 1492 Filip Dudziński UKS Żeglarz Wrocław 2021-07-26 14:53:29
Klasa regatowa POL 1529 Wojciech Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 2021-07-26 14:55:29
Klasa regatowa POL 1153 Jacopo Saglio UKS Żeglarz Wrocław 2021-07-26 18:22:50
Klasa regatowa POL 11867 Bartłomiej Poniewaz UKS ŻEGLUJ LUBLIN 2021-07-29 21:58:36
Klasa regatowa POL 99 Adam Wojcieszak AZS Poznań 2021-07-29 21:59:46
Klasa regatowa POL 3467 Tomasz Rysz KS Spójnia Warszawa 2021-07-29 21:58:59
Klasa regatowa POL 36 Maciej Misiuk UKS ŻEGLUJ LUBLIN 2021-07-29 21:57:40
Klasa regatowa POL 1801 Lena Poniewaz UKS Żegluj Lublin 2021-07-29 21:57:33
Klasa regatowa POL 20411 Antonina Majchrzak Sejk Pogoń Szczecin 2021-07-29 21:56:30
Klasa regatowa POL 676 Krystian Linow KŻ MEWA POZNAŃ 2021-07-29 21:55:11
Klasa regatowa POL 3013 Mikołaj Gościniak UKŻ Trawers Ostrów WLKP. 2021-07-29 21:53:02
Klasa regatowa POL 1834 Mikołaj Łukasik UKS ŻEGLUJ LUBLIN 2021-07-29 21:51:41
Klasa regatowa POL 3518 Martyna Stachowiak KŻ Mewa Poznań 2021-07-29 21:51:02
Klasa regatowa POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 2021-07-20 19:08:42
Klasa regatowa POL 1638 Antoni Radojewski JKW Poznań 2021-07-29 21:49:04
Klasa regatowa POL 2087 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 2021-07-20 19:08:42
Klasa regatowa POL 2141 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 2021-07-20 13:54:27
Klasa regatowa POL 3007 Mateusz Bogdziewicz Port Mechelinki 2021-07-20 13:54:27
Klasa regatowa POL 2552 Sebastian Wawrzyniak Port Mechelinki 2021-07-20 13:54:27
Klasa regatowa POL 3610 Tomasz Tracz Port Mechelinki 2021-07-20 13:54:26
Klasa regatowa POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 2021-07-07 22:33:58
Klasa regatowa POL 1548 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 2021-07-07 22:33:58
Klasa regatowa POL 1622 Maksymilian Malinowski JKW Poznań 2021-07-07 22:33:59
Klasa regatowa POL 220 Jagoda Sawicka JKW Poznań 2021-07-07 22:33:58
Klasa regatowa POL 255 Antoni Kramer JKW Poznań 2021-07-11 20:47:56
Klasa regatowa POL 1014 Martyna Latusek JKW Poznań 2021-07-21 21:58:53
Klasa regatowa POL 39 Maja Czajkowska JKW Poznań 2021-07-20 17:56:48
Klasa regatowa POL 648 Jan Wajda JKW Poznań 2021-07-20 21:08:18
Klasa regatowa POL 1939 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin 2021-07-29 21:47:23
Klasa regatowa POL 971 Maksymilian Olejniczak JKW Poznań 2021-07-07 22:33:59
Klasa regatowa POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań 2021-07-07 22:33:58
Klasa regatowa POL 999 Maria Olejniczak JKW Poznań 2021-07-07 22:33:59
Klasa regatowa POL 162 Maria Nycz JKW Poznań 2021-07-19 00:26:19
Klasa regatowa POL 149 Jan Nycz JKW Poznań 2021-07-19 00:26:19
Klasa regatowa POL 1388 Aleksander Skowroński UKS Zalew Kielce 2021-07-07 16:46:14
Klasa regatowa POL 1775 Mateusz Skowroński UKS Zalew Kielce 2021-07-07 16:46:15
Klasa regatowa POL 1284 Magdalena Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 2021-07-19 20:42:20
Klasa regatowa POL 131 Piotr Słomka TS "Kuźnia" Rybnik 2021-07-19 20:42:19
Klasa regatowa POL 1079 Grzegorz Górecki TS "Kuźnia" Rybnik 2021-07-19 20:42:20
Klasa regatowa POL 1267 Elżbieta Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 2021-07-19 20:42:20
Klasa regatowa POL 1133 Samuel Bac Cardenas TS "Kuźnia" Rybnik 2021-07-19 20:42:20
Klasa regatowa POL 1023 Gustaw Kowalski TS "Kuźnia" Rybnik 2021-07-19 20:42:20
Klasa regatowa POL 2070 Jakub Cynowski SEJK Pogoń Szczecin 2021-07-22 13:08:04
Klasa regatowa POL 195 Hubert Frączkowski SEJK Pogoń Szczecin 2021-07-17 23:32:56
Klasa regatowa POL 1307 Bartosz Peczka CHKŻ Chojnice 2021-07-20 17:41:37
Klasa regatowa POL 825 Wincenty Sanecki KŻ Nysa 2021-07-16 17:34:52
Klasa regatowa POL 226 Michał Szota KŻ Nysa 2021-07-16 17:34:52
Klasa regatowa POL 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS Iława 2021-07-19 18:58:44
Klasa regatowa POL 747 Oliwia Kaczyńska KS Baza Mrągowo 2021-07-08 09:42:14
Klasa regatowa POL 1936 Eryk Majewski KS Baza Mrągowo 2021-07-08 09:42:14
Klasa regatowa POL 1784 Blanka Mrugalska TS "Kuźnia" Rybnik 2021-07-19 20:42:20
Klasa regatowa POL 1937 Maciej Szawkowski KS Baza Mrągowo 2021-07-08 09:42:14
Klasa regatowa POL 1747 Zofia Dembowska KS Baza Mrągowo 2021-07-08 09:42:14
Klasa regatowa POL 1114 Nina Bułtowicz UKS Żegluj Lublin 2021-07-20 23:02:07
Klasa regatowa POL 3420 Adam Aljabali UKS Żegluj Lublin 2021-07-20 23:02:07
Klasa regatowa POL 3431 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 2021-07-24 13:00:14
Klasa regatowa POL 1749 Bartosz Miszczuk UKS Żegluj Lublin 2021-07-20 23:02:07
Klasa regatowa POL 1482 Vincent Drożdż UKS Żegluj Lublin 2021-07-20 23:02:07
Klasa regatowa POL 308 Ada Bułtowicz UKS Żegluj Lublin 2021-07-20 23:02:07
Klasa regatowa POL 2605 Urszula Skowrońska UKS Zalew Kielce 2021-07-07 16:46:14
Klasa regatowa POL 2027 Bartosz Nurowski KS Spójnia Warszawa 2021-07-16 19:27:07
Klasa regatowa POL 1765 Marianna Dryja KS Spójnia Warszawa 2021-07-16 19:27:07
Klasa regatowa POL 1791 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 2021-07-16 19:27:07
Klasa regatowa POL 1829 Adam Chojnicki JKW Poznań 2021-07-19 18:14:24
Klasa regatowa POL 2100 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa 2021-07-16 19:27:07
Klasa regatowa POL 1547 Maksymilian Koschel JKW Poznań 2021-07-19 18:14:24
Klasa regatowa POL 2102 Leon Mostowski KS Spójnia Warszawa 2021-07-16 19:27:07
Klasa regatowa POL 2158 Aleksander Franczyk KS Spójnia Warszawa 2021-07-16 19:27:07
Klasa regatowa POL 2101 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 2021-07-19 18:14:24
Klasa regatowa POL 1929 Jan Makowski JKW Poznań 2021-07-19 18:14:24
Klasa regatowa POL 2191 Eryk Kąkolewski KS Spójnia Warszawa 2021-07-16 19:27:07
Klasa regatowa POL 3999 Tomasz Ignaczewski KS Spójnia Warszawa 2021-07-16 19:27:07
Klasa regatowa POL 978 Hanna Chojnicka JKW Poznań 2021-07-19 18:14:24
Klasa regatowa POL 125 Marcel Haufa ŻLKS Poznań 2021-07-19 23:51:20
Klasa regatowa POL 172 Jan Kamieński JKW Poznań 2021-07-19 18:14:24
Klasa regatowa POL 673 Szymon Bach ŻLKS Poznań 2021-07-19 23:55:56
Klasa regatowa POL 1627 Lena Tomikowska ŻLKS Poznań 2021-07-19 23:59:13
Klasa regatowa POL 2071 Małgorzata Jerzmanowska ŻLKS Poznań 2021-07-20 00:11:30
Klasa regatowa POL 927 Jędrzej Anioła JKW Poznań 2021-07-11 14:53:04
Klasa regatowa POL 40 Wiktor Dzilne ŻLKS Poznań 2021-07-19 23:30:13
Klasa regatowa POL 396 Wiktor Chmielewski JKW Poznań 2021-07-19 18:14:24
Klasa regatowa POL 1909 Michał Guszcza UKS Sindbad Legionowo 2021-07-19 20:06:35
Klasa regatowa POL 2029 Alexander Nowak UKS Sindbad Legionowo 2021-07-19 20:06:35
Klasa regatowa POL 1578 Mikołaj Osuch Akademia Żeglarstwa w Środzie Wlkp. 2021-07-22 22:27:47
Klasa regatowa POL 6708 Mikołaj Rawecki Akademia Żeglarstwa w Środzie Wlkp. 2021-07-13 11:16:47
Klasa regatowa POL 1750 Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice 2021-07-23 10:53:44
Klasa regatowa POL 1925 Gabriela Dziamska KKŻ ĶOŚĆIAN 2021-07-26 21:22:13
Klasa regatowa POL 3539 Julian Jankowiak KKŻ ĶOŚĆIAN 2021-07-26 22:01:57
Klasa regatowa POL 133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 2021-07-19 20:42:19
Klasa regatowa POL 2119 Karol Gaj TS "Kuźnia" Rybnik 2021-07-19 20:42:20
Klasa regatowa POL 1417 Jan Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 2021-07-19 20:42:20
Klasa regatowa POL 1336 Aleksander Łukanowski TS "Kuźnia" Rybnik 2021-07-19 20:42:20
Klasa regatowa POL 1226 Szymon Ciechanowski TKŻ Toruń 2021-07-19 12:55:42
Klasa regatowa POL 1771 Barbara Pilarska TKŻ Toruń 2021-07-13 21:25:28
Klasa regatowa POL 951 Wojciech Henryk Komenda Sailing Legia Warszawa 2021-07-20 15:23:36
Klasa regatowa POL 1671 Marcel Frydrychowicz TKŻ Toruń 2021-07-13 21:25:28
Klasa regatowa POL 1271 Leon Jankowski TKŻ Toruń 2021-07-13 21:25:28
Klasa regatowa POL 1394 Maciej Paderewski TKŻ Toruń 2021-07-13 21:25:28
Klasa regatowa POL 1601 Hieronim Pazur UKS Żegluj Lublin 2021-07-20 23:02:07
Klasa regatowa POL 21 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin 2021-07-20 23:02:07
Klasa regatowa POL 907 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin 2021-07-20 23:02:07
Klasa regatowa POL 2118 Radosław Grześ TKŻ Toruń 2021-07-13 21:25:28
Klasa regatowa POL 1206 Jakub Pawlikowski TKŻ Toruń 2021-07-13 21:25:28
Klasa regatowa POL 1485 Maksym Osiński ŻLKS Poznań 2021-07-20 00:07:45
Klasa regatowa POL 1533 Antoni Wyroba KN Lider Kraków 2021-07-06 16:16:19
Klasa regatowa POL 1269 Krzysztof Możejko KN Lider Kraków 2021-07-06 16:16:19
Klasa regatowa POL 1469 Jerzy Toliński KN Lider Kraków 2021-07-06 16:16:19
Klasa regatowa POL 1849 Magdalena Laskowska ŻLKS Poznań 2021-07-19 23:30:13
Klasa regatowa POL 1902 Paweł Sitko KN Lider Kraków 2021-07-06 16:16:19
Klasa regatowa POL 1798 Jan Zahuta KN Lider Kraków 2021-07-06 16:16:19
Klasa regatowa POL 3565 Jolanta Siwek KN Lider Kraków 2021-07-06 16:16:19
Klasa regatowa POL 670 Jeremiasz Konieczny ŻLKS Poznań 2021-07-19 23:30:13
Klasa regatowa POL 3416 Dawid Pachuta KN Lider Kraków 2021-07-06 16:18:49
Klasa regatowa POL 1017 Jan Guzik KN Lider Kraków 2021-07-18 13:37:56
Klasa regatowa POL 671 Wiktor Kubiak ŻLKS Poznań 2021-07-19 23:30:13
Klasa regatowa POL 4 Maja Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 2021-07-07 19:07:38
Klasa regatowa POL 1586 Michał Kozłowski KSW BALTIC Dziwnów 2021-07-19 22:13:39
Klasa regatowa POL 1804 Amelia Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 2021-07-07 19:07:38
Klasa regatowa POL 1805 Maja Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 2021-07-07 19:07:38
Klasa regatowa POL 2270 Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów 2021-07-14 16:21:58
Klasa regatowa POL 3481 Aleksander Lenart KSW BALTIC Dziwnów 2021-07-14 14:08:05
Klasa regatowa POL 1451 Filip Sroczyński UKS Sindbad Legionowo 2021-07-19 20:06:34
Klasa regatowa POL 11 Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów 2021-07-07 19:07:38
Klasa regatowa POL 2028 Borys Łabędzki UKS Sindbad Legionowo 2021-07-19 20:06:35
Klasa regatowa POL 2025 Jakub Wegiera UKS Sindbad Legionowo 2021-07-19 20:06:35
Klasa regatowa POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków 2021-07-07 11:40:54
Klasa regatowa POL 1340 Zuzanna Siergiej KW LOK Garland Gliwice 2021-07-23 00:00:12
Klasa regatowa POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 2021-07-06 16:16:19
Klasa regatowa POL 2051 Miłosz Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 2021-07-23 00:00:12
Klasa regatowa POL 3550 Kamila Maziarz KW LOK Garland Gliwice 2021-07-23 00:00:12
Klasa regatowa POL 3417 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 2021-07-06 16:16:19
Klasa regatowa POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 2021-07-23 00:00:12
Klasa regatowa POL 880 Kajetan Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-20 14:28:42
Klasa regatowa POL 2126 Andrzej Grochal KSW BALTIC Dziwnów 2021-07-19 07:54:52
Klasa regatowa POL 3440 Michał Musielak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-14 22:04:09
Klasa regatowa POL 3436 Adam Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-14 22:04:09
Klasa regatowa POL 2586 Marysia Felska Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-20 14:08:55
Klasa regatowa POL 2210 Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-14 22:04:09
Klasa regatowa POL 210 Filip Szymanek KSW BALTIC Dziwnów 2021-07-07 23:18:51
Klasa regatowa POL 2203 Pascal Kuźmicki Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-14 22:04:09
Klasa regatowa POL 2194 Michał Jerzy Szlaga Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-14 22:04:09
Klasa regatowa POL 2103 Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-14 22:04:09
Klasa regatowa POL 2023 Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów 2021-07-07 23:18:51
Klasa regatowa POL 2154 Aleksandra Bobrowska KSW BALTIC Dziwnów 2021-07-14 20:21:13
Klasa regatowa POL 2152 Maja Stormann KSW BALTIC Dziwnów 2021-07-07 23:18:51
Klasa regatowa POL 1989 Gabriela Kiewisz Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-14 22:04:09
Klasa regatowa POL 1942 Julia Stawicka Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-14 22:04:09
Klasa regatowa POL 2024 Filip Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 2021-07-07 23:18:51
Klasa regatowa POL 1544 Paweł Friedrich KS Zatoka Puck 2021-07-16 22:06:00
Klasa regatowa POL 1266 Stanisław Robak KS Zatoka Puck 2021-07-16 22:06:00
Klasa regatowa POL 943 Mateusz Kajanek KW LOK Garland Gliwice 2021-07-23 00:00:12
Klasa regatowa POL 1991 Gabriela Friedrich KS Zatoka Puck 2021-07-16 22:06:00
Klasa regatowa POL 1931 Wojciech Wolszon KS Zatoka Puck 2021-07-16 22:06:01
Klasa regatowa POL 1862 Michał Trzpis KW LOK Garland Gliwice 2021-07-23 00:00:12
Klasa regatowa POL 1964 Paweł Kornke KW LOK Garland Gliwice 2021-07-23 00:00:12
Klasa regatowa POL 963 Remigiusz Kużel KS Zatoka Puck 2021-07-20 07:08:58
Klasa regatowa POL 1270 Jakub Podziewski UKŻ Siódemka Białystok 2021-07-07 17:07:10
Klasa regatowa POL 1831 Kornelia Urzędowska UKŻ Siódemka Białystok 2021-07-07 17:07:10
Klasa regatowa POL 1924 Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-13 10:27:48
Klasa regatowa POL 1274 Dominik Łuczak UKŻ Siódemka Białystok 2021-07-07 17:07:10
Klasa regatowa POL 3434 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-13 10:27:48
Klasa regatowa POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-13 10:27:48
Klasa regatowa POL 127 Paweł Rusak UKŻ Siódemka Białystok 2021-07-07 17:07:10
Klasa regatowa POL 1191 Piotr Dudziński UKŻ Siódemka Białystok 2021-07-07 17:07:10
Klasa regatowa POL 1574 Emilia Siekierczak AZS Poznań 2021-07-20 09:48:22
Klasa regatowa POL 1390 Ada Wilińska AZS Poznań 2021-07-20 09:48:22
Klasa regatowa POL 1428 Lena Roszak AZS Poznań 2021-07-20 09:48:22
Klasa regatowa POL 941 Wojciech Sygnet AZS Poznań 2021-07-20 09:48:22
Klasa regatowa POL 38 Filip Modzelewski AZS Poznań 2021-07-20 09:48:22
Klasa regatowa POL 1625 Sebastian Schmidt KS Zatoka Puck 2021-07-16 22:06:00
Klasa regatowa POL 1554 Tymon Przyjemczak KS Zatoka Puck 2021-07-16 22:06:00
Klasa regatowa POL 920 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 2021-07-20 09:34:10
Klasa regatowa POL 1497 Łucja Borkowska AZS Poznań 2021-07-20 09:48:22
Klasa regatowa POL 1959 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 2021-07-20 09:34:10
Klasa regatowa POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 2021-07-20 09:48:22
Klasa regatowa POL 1556 Szymon Tarajkowicz AZS Poznań 2021-07-20 14:36:40
Klasa regatowa POL 12691 Małgorzata Wolszon KS Zatoka Puck 2021-07-16 22:06:01
Klasa regatowa POL 574 Ida Siekierczak AZS Poznań 2021-07-20 14:36:39
Klasa regatowa POL 623 Mateusz Grotkiewicz AZS Poznań 2021-07-20 22:49:42
Klasa regatowa POL 1887 Piotr Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 2021-07-07 17:07:10
Klasa regatowa POL 3624 Wiktoria Sajdak Stowarzyszenie Marina Poraj 2021-07-07 22:37:36
Klasa regatowa POL 139 Natalia Grotkiewicz AZS Poznań 2021-07-20 14:36:40
Klasa regatowa POL 140 Matylda Szafranek AZS Poznań 2021-07-20 14:36:40
Klasa regatowa POL 229 Witold Prus-Głowacki AZS Poznań 2021-07-20 14:36:40
Klasa regatowa POL 428 Igor Tarajkowicz AZS Poznań 2021-07-20 14:36:39
Klasa regatowa POL 1538 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:30
Klasa regatowa POL 1140 Stanisław Olszanowski AZS Poznań 2021-07-20 09:34:10
Klasa regatowa POL 1230 Paweł Wiliński AZS Poznań 2021-07-20 09:34:10
Klasa regatowa POL 1240 Adam Jakubowski PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:29
Klasa regatowa POL 1229 Adam Wycinka AZS Poznań 2021-07-20 09:34:10
Klasa regatowa POL 1438 Antoni Poniecki PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:31
Klasa regatowa POL 1961 Iwo Kabała AZS Poznań 2021-07-20 09:34:10
Klasa regatowa POL 1459 Mateusz Kuchowicz PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:30
Klasa regatowa POL 1522 Mikołaj Kościelak PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:29
Klasa regatowa POL 94 Gustaw Wojcieszak AZS Poznań 2021-07-20 09:34:10
Klasa regatowa POL 1676 Piotr Grzesiek PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:30
Klasa regatowa POL 175 Maja Andrzejewska PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:31
Klasa regatowa POL 1949 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:29
Klasa regatowa POL 1764 Kamil Marczak PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:31
Klasa regatowa POL 62 Filip Poterski AZS Poznań 2021-07-20 09:34:10
Klasa regatowa POL 1870 Ignacy Kościelak PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:29
Klasa regatowa POL 1621 Anna Zaczkowska Stowarzyszenie Marina Poraj 2021-07-22 18:34:15
Klasa regatowa POL 1369 Tomasz Guzik Stowarzyszenie Marina Poraj 2021-07-08 19:33:51
Klasa regatowa POL 1606 Tomasz Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2021-07-08 08:50:24
Klasa regatowa POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 2021-07-13 21:18:33
Klasa regatowa POL 1957 Jacek Kordyka Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-07-18 21:28:14
Klasa regatowa POL 196 Oliwia Piotrowska Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-07-16 22:23:20
Klasa regatowa POL 922 Jan Nowoświecki Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-07-18 01:54:08
Klasa regatowa POL 1960 Wojciech Gralak Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-07-19 11:08:03
Klasa regatowa POL 122 Mikołaj Kordyka Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-07-18 21:28:14
Klasa regatowa POL 1507 Maja Wojciechowska Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-07-16 16:37:20
Klasa regatowa POL 1514 Jagoda Wiśniewska Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-07-16 22:10:21
Klasa regatowa POL 1952 Mikołaj Basek Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-07-17 15:19:40
Klasa regatowa POL 936 Maurycy Kosmowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-07-22 09:15:49
Klasa regatowa POL 3402 Hanna Rogowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-07-20 10:57:54
Klasa regatowa POL 2156 Matylda Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 2021-07-22 09:08:35
Klasa regatowa POL 1793 Iga Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 2021-07-22 09:08:35
Klasa regatowa POL 3471 Maja Kati Miernik UKS Szkwał Złocieniec 2021-07-22 09:08:35
Klasa regatowa POL 1828 Jan Leciejewski KS Zjednoczeni Bydgoszcz 2021-07-19 23:21:18
Klasa regatowa POL 1474 Mateusz Kayser PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:29
Klasa regatowa POL 1540 Paweł Kuchowicz PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:30
Klasa regatowa POL 1539 Aleksandra Zachciał PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:30
Klasa regatowa POL 1584 Zosia Nowak PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:29
Klasa regatowa POL 3564 Szymon Kolka YKP Gdynia 2021-07-20 15:02:12
Klasa regatowa POL 1903 Zofia Kuczynska PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:31
Klasa regatowa POL 117 Filip Bil YKP Gdynia 2021-07-20 15:02:12
Klasa regatowa POL 2142 Lena Kasperczyk PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:30
Klasa regatowa POL 20801 Krzysztof Knasiecki PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:30
Klasa regatowa POL 1523 Olga Wietek YKP Gdynia 2021-07-20 15:02:12
Klasa regatowa POL 751 Henryk Lima Klapczyński PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:31
Klasa regatowa POL 3469 Mateusz Kluczka YKP Gdynia 2021-07-20 15:02:12
Klasa regatowa POL 1863 Mateusz Gąsiorowski YKP Gdynia 2021-07-20 15:02:12
Klasa regatowa POL 400 Aleksandra Stefaniak PKM LOK Poznań 2021-07-18 17:39:28
Klasa regatowa POL 2133 Aleksander Mucharski YKP Gdynia 2021-07-20 15:02:11
Klasa regatowa POL 1970 Timothy Melentyev YKP Gdynia 2021-07-20 15:02:12
Klasa regatowa POL 3521 Michał Piskorz YKP Gdynia 2021-07-20 15:02:12
Klasa regatowa POL 3407 Jan Konkol YKP Gdynia 2021-07-20 15:02:12
Klasa regatowa POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP Gdynia 2021-07-20 15:02:12
Klasa regatowa POL 2001 Oskar Sylka YKP Gdynia 2021-07-20 15:02:12
Klasa regatowa POL 15 Jan Wiśniowski YKP Gdynia 2021-07-20 15:02:12
Klasa regatowa POL 1779 Dominik Rolbiecki LKS Charzykowy 2021-07-06 10:31:08
Klasa regatowa POL 1081 Adam Kikmunter LKS Charzykowy 2021-07-06 10:31:07
Klasa regatowa POL 1930 Maria Wojcieszyńska LKS Charzykowy 2021-07-06 10:31:08
Klasa regatowa POL 3533 Zofia Rolbiecka LKS Charzykowy 2021-07-06 10:31:08
Klasa regatowa POL 1585 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 2021-07-06 10:31:08
Klasa regatowa POL 1018 Maksymilian Kloka LKS Charzykowy 2021-07-06 10:31:07
Klasa regatowa POL 11758 Zofia Gil CHKŻ Chojnice 2021-07-19 08:05:19
Klasa regatowa POL 1865 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 2021-07-19 08:05:19
Klasa regatowa POL 58 Nina Kobus CHKŻ Chojnice 2021-07-19 08:05:19
Klasa regatowa POL 180 Jan Matysiak CHKŻ Chojnice 2021-07-19 08:05:19
Klasa regatowa POL 2113 Mila Pawłowska CHKŻ Chojnice 2021-07-19 08:05:19
Klasa regatowa POL 757 Antonina Wiatrowska CHKŻ Chojnice 2021-07-19 08:05:19
Klasa regatowa POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 2021-07-13 21:18:34
Klasa regatowa POL 2117 Piotr Tutkowski YK Stal Gdynia 2021-07-13 21:18:34
Klasa regatowa POL 1809 Matylda Jankowska YK Stal Gdynia 2021-07-13 21:18:33
Klasa regatowa POL 3444 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia 2021-07-13 21:18:33
Klasa regatowa POL 1802 Lena Bukowska YK Stal Gdynia 2021-07-13 21:18:34
Klasa regatowa POL 3515 Szymon Mocarski YK Stal Gdynia 2021-07-13 21:18:34
Klasa regatowa POL 1803 Igor Saj Stowarzyszenie Port Mechelinki 2021-07-20 12:31:34
Klasa regatowa POL 1919 Anna Kaplarna TKŻ Toruń 2021-07-13 21:25:28
Klasa regatowa POL 849 Tomasz Tęcza Jacht Klub NISKO 2021-07-20 08:25:18
Klasa regatowa POL 3433 Jan Dąbrowski Jacht Klub NISKO 2021-07-20 08:25:18
Klasa regatowa POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 2021-07-20 08:25:18
Klasa regatowa POL 1667 Marcel Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 2021-07-20 08:25:18
Klasa regatowa POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 2021-07-13 21:18:33
Klasa regatowa POL 3520 Lena Herba YK Stal Gdynia 2021-07-13 21:18:33
Klasa regatowa POL 1728 Anna Sobieraj CHKŻ Chojnice 2021-07-19 08:05:19
Klasa regatowa POL 445 Marek Nesterowicz OKŻ Olsztyn 2021-07-19 22:21:26
Klasa regatowa POL 1852 Piotr Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 2021-07-19 20:42:20
Klasa regatowa POL 2177 Amelia Bac Cardenas TS "Kuźnia" Rybnik 2021-07-19 20:42:20
Klasa regatowa POL 522 Jędrzej Kuleszo OKŻ Olsztyn 2021-07-19 17:37:50
Klasa regatowa POL 3553 Zuzanna Borucka JKW Poznań 2021-07-19 18:14:24
Klasa regatowa POL 1540 Wojciech Kluczniok TS "Kuźnia" Rybnik 2021-07-19 05:18:36
Klasa regatowa POL 2099 Mikołaj Zmitrowicz OKŻ Olsztyn 2021-07-18 11:38:09
Klasa regatowa POL 2092 Robert Martyn OKŻ Olsztyn 2021-07-18 11:47:50
Klasa regatowa POL 3434 Ryszard Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-14 22:04:09
Klasa regatowa POL 2120 Maja Wiszniewska Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-14 22:04:09
Klasa regatowa POL 2122 Aleks Ertel UKS YACHT CLUB SŁAWA 2021-07-14 10:04:31
Klasa regatowa POL 8 Igor Galin UKS YACHT CLUB SŁAWA 2021-07-14 10:04:31
Klasa regatowa POL 108 Maciej Urbaniak JKW Poznań 2021-07-07 22:33:58
Klasa regatowa POL 3481 Michał Jaroszek KSW BALTIC Dziwnów 2021-07-07 23:18:51
Klasa regatowa POL 2036 Maja Wójcik KSW BALTIC Dziwnów 2021-07-07 23:18:51