ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 322

Klasa Nr żagla Zawodnik Klub Data Potwierdzenie
Klasa regatowa POL 1198 Kalina Czajkowska ŻMKS Poznań 24 lip 2021
Klasa regatowa POL 829 Piotr Toczek YKP Gdynia 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 497 Lila Klewenhagen AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 2142 Jakub Kuraś JKW Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 3563 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 25 lip 2021
Klasa regatowa POL 2125 Filip Mazur KŻ Mewa Poznań 29 lip 2021
Klasa regatowa POL 4112 Józef Krasowski Sail & Ski Klub Warszawa 24 lip 2021
Klasa regatowa POL 1151 Alicja Tychmanowicz AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1710 Sophie BAX PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 938 Nina Krawczyk KŻ MEWA POZNAŃ 29 lip 2021
Klasa regatowa POL 3545 Igor Piechota UKS YACHT CLUB SŁAWA 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 405 Oliwia Szulczyńska UKS YACHT CLUB SŁAWA 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 212 Kuba Szulczyński UKS YACHT CLUB SŁAWA 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 2121 Joanna Michalska UKS YACHT CLUB SŁAWA 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 1405 Karol Kucharczyk UKS YACHT CLUB SŁAWA 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 394 Julian Rynkiewicz UKS Barnim Goleniów 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1882 Karolina Gajda UKS Barnim Goleniów 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1883 Adam Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 188 Jagoda Maliszewska UKS Barnim Goleniów 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1885 Piotr Barcik UKS Barnim Goleniów 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1881 Kamil Nadolny UKS Barnim Goleniów 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1888 Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 11622 Laura Urbańska JKW Poznań 22 lip 2021
Klasa regatowa POL 3577 Alicja Tutkowska YKP Gdynia 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 3483 Julia Turniak UKS Żeglarz Wrocław 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 3486 Hubert Kruczyński AKŻ Nakielno 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 3479 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 25 lip 2021
Klasa regatowa POL 2139 Jan Mucharski YKP Gdynia 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1665 Dominika Kluczka YKP Gdynia 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 739 Pola Zelich ŻMKS Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1460 Mia Wuster ŻMKS Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1283 Maksymilian Pluciński ŻMKS Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 224 Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1739 Anna Niklaus ŻMKS Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1224 Szymon Rowecki ŻMKS Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1050 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 871 Antoni Banach ŻMKS Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 23 lip 2021
Klasa regatowa POL 3964 Anastasiia Semenchenko UKS Żeglarz Wrocław 26 lip 2021
Klasa regatowa POL 516 Maja Kowalska UKS Żeglarz Wrocław 26 lip 2021
Klasa regatowa POL 1492 Filip Dudziński UKS Żeglarz Wrocław 26 lip 2021
Klasa regatowa POL 1529 Wojciech Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 26 lip 2021
Klasa regatowa POL 1153 Jacopo Saglio UKS Żeglarz Wrocław 26 lip 2021
Klasa regatowa POL 11867 Bartłomiej Poniewaz UKS ŻEGLUJ LUBLIN 29 lip 2021
Klasa regatowa POL 99 Adam Wojcieszak AZS Poznań 29 lip 2021
Klasa regatowa POL 3467 Tomasz Rysz KS Spójnia Warszawa 29 lip 2021
Klasa regatowa POL 36 Maciej Misiuk UKS ŻEGLUJ LUBLIN 29 lip 2021
Klasa regatowa POL 1801 Lena Poniewaz UKS Żegluj Lublin 29 lip 2021
Klasa regatowa POL 20411 Antonina Majchrzak Sejk Pogoń Szczecin 29 lip 2021
Klasa regatowa POL 676 Krystian Linow KŻ MEWA POZNAŃ 29 lip 2021
Klasa regatowa POL 3013 Mikołaj Gościniak UKŻ Trawers Ostrów WLKP. 29 lip 2021
Klasa regatowa POL 1834 Mikołaj Łukasik UKS ŻEGLUJ LUBLIN 29 lip 2021
Klasa regatowa POL 3518 Martyna Stachowiak KŻ Mewa Poznań 29 lip 2021
Klasa regatowa POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1638 Antoni Radojewski JKW Poznań 29 lip 2021
Klasa regatowa POL 2087 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 2141 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 3007 Mateusz Bogdziewicz Port Mechelinki 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 2552 Sebastian Wawrzyniak Port Mechelinki 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 3610 Tomasz Tracz Port Mechelinki 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 1548 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 1622 Maksymilian Malinowski JKW Poznań 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 220 Jagoda Sawicka JKW Poznań 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 255 Antoni Kramer JKW Poznań 11 lip 2021
Klasa regatowa POL 1014 Martyna Latusek JKW Poznań 21 lip 2021
Klasa regatowa POL 39 Maja Czajkowska JKW Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 648 Jan Wajda JKW Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1939 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin 29 lip 2021
Klasa regatowa POL 971 Maksymilian Olejniczak JKW Poznań 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 999 Maria Olejniczak JKW Poznań 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 162 Maria Nycz JKW Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 149 Jan Nycz JKW Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1388 Aleksander Skowroński UKS Zalew Kielce 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 1775 Mateusz Skowroński UKS Zalew Kielce 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 1284 Magdalena Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 131 Piotr Słomka TS "Kuźnia" Rybnik 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1079 Grzegorz Górecki TS "Kuźnia" Rybnik 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1267 Elżbieta Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1133 Samuel Bac Cardenas TS "Kuźnia" Rybnik 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1023 Gustaw Kowalski TS "Kuźnia" Rybnik 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 2070 Jakub Cynowski SEJK Pogoń Szczecin 22 lip 2021
Klasa regatowa POL 195 Hubert Frączkowski SEJK Pogoń Szczecin 17 lip 2021
Klasa regatowa POL 1307 Bartosz Peczka CHKŻ Chojnice 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 825 Wincenty Sanecki KŻ Nysa 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 226 Michał Szota KŻ Nysa 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS Iława 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 747 Oliwia Kaczyńska KS Baza Mrągowo 08 lip 2021
Klasa regatowa POL 1936 Eryk Majewski KS Baza Mrągowo 08 lip 2021
Klasa regatowa POL 1784 Blanka Mrugalska TS "Kuźnia" Rybnik 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1937 Maciej Szawkowski KS Baza Mrągowo 08 lip 2021
Klasa regatowa POL 1747 Zofia Dembowska KS Baza Mrągowo 08 lip 2021
Klasa regatowa POL 1114 Nina Bułtowicz UKS Żegluj Lublin 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 3420 Adam Aljabali UKS Żegluj Lublin 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 3431 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 24 lip 2021
Klasa regatowa POL 1749 Bartosz Miszczuk UKS Żegluj Lublin 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1482 Vincent Drożdż UKS Żegluj Lublin 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 308 Ada Bułtowicz UKS Żegluj Lublin 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 2605 Urszula Skowrońska UKS Zalew Kielce 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 2027 Bartosz Nurowski KS Spójnia Warszawa 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 1765 Marianna Dryja KS Spójnia Warszawa 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 1791 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 1829 Adam Chojnicki JKW Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 2100 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 1547 Maksymilian Koschel JKW Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 2102 Leon Mostowski KS Spójnia Warszawa 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 2158 Aleksander Franczyk KS Spójnia Warszawa 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 2101 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1929 Jan Makowski JKW Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 2191 Eryk Kąkolewski KS Spójnia Warszawa 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 3999 Tomasz Ignaczewski KS Spójnia Warszawa 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 978 Hanna Chojnicka JKW Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 125 Marcel Haufa ŻLKS Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 172 Jan Kamieński JKW Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 673 Szymon Bach ŻLKS Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1627 Lena Tomikowska ŻLKS Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 2071 Małgorzata Jerzmanowska ŻLKS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 927 Jędrzej Anioła JKW Poznań 11 lip 2021
Klasa regatowa POL 40 Wiktor Dzilne ŻLKS Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 396 Wiktor Chmielewski JKW Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1909 Michał Guszcza UKS Sindbad Legionowo 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 2029 Alexander Nowak UKS Sindbad Legionowo 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1578 Mikołaj Osuch Akademia Żeglarstwa w Środzie Wlkp. 22 lip 2021
Klasa regatowa POL 6708 Mikołaj Rawecki Akademia Żeglarstwa w Środzie Wlkp. 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 1750 Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice 23 lip 2021
Klasa regatowa POL 1925 Gabriela Dziamska KKŻ ĶOŚĆIAN 26 lip 2021
Klasa regatowa POL 3539 Julian Jankowiak KKŻ ĶOŚĆIAN 26 lip 2021
Klasa regatowa POL 133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 2119 Karol Gaj TS "Kuźnia" Rybnik 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1417 Jan Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1336 Aleksander Łukanowski TS "Kuźnia" Rybnik 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1226 Szymon Ciechanowski TKŻ Toruń 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1771 Barbara Pilarska TKŻ Toruń 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 951 Wojciech Henryk Komenda Sailing Legia Warszawa 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1671 Marcel Frydrychowicz TKŻ Toruń 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 1271 Leon Jankowski TKŻ Toruń 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 1394 Maciej Paderewski TKŻ Toruń 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 1601 Hieronim Pazur UKS Żegluj Lublin 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 21 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 907 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 2118 Radosław Grześ TKŻ Toruń 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 1206 Jakub Pawlikowski TKŻ Toruń 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 1485 Maksym Osiński ŻLKS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1533 Antoni Wyroba KN Lider Kraków 06 lip 2021
Klasa regatowa POL 1269 Krzysztof Możejko KN Lider Kraków 06 lip 2021
Klasa regatowa POL 1469 Jerzy Toliński KN Lider Kraków 06 lip 2021
Klasa regatowa POL 1849 Magdalena Laskowska ŻLKS Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1902 Paweł Sitko KN Lider Kraków 06 lip 2021
Klasa regatowa POL 1798 Jan Zahuta KN Lider Kraków 06 lip 2021
Klasa regatowa POL 3565 Jolanta Siwek KN Lider Kraków 06 lip 2021
Klasa regatowa POL 670 Jeremiasz Konieczny ŻLKS Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 3416 Dawid Pachuta KN Lider Kraków 06 lip 2021
Klasa regatowa POL 1017 Jan Guzik KN Lider Kraków 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 671 Wiktor Kubiak ŻLKS Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 4 Maja Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 1586 Michał Kozłowski KSW BALTIC Dziwnów 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1804 Amelia Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 1805 Maja Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 2270 Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 3481 Aleksander Lenart KSW BALTIC Dziwnów 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 1451 Filip Sroczyński UKS Sindbad Legionowo 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 11 Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 2028 Borys Łabędzki UKS Sindbad Legionowo 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 2025 Jakub Wegiera UKS Sindbad Legionowo 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 1340 Zuzanna Siergiej KW LOK Garland Gliwice 23 lip 2021
Klasa regatowa POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 06 lip 2021
Klasa regatowa POL 2051 Miłosz Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 23 lip 2021
Klasa regatowa POL 3550 Kamila Maziarz KW LOK Garland Gliwice 23 lip 2021
Klasa regatowa POL 3417 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 06 lip 2021
Klasa regatowa POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 23 lip 2021
Klasa regatowa POL 880 Kajetan Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 2126 Andrzej Grochal KSW BALTIC Dziwnów 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 3440 Michał Musielak Nauticus Yacht Club Olsztyn 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 3436 Adam Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 2586 Marysia Felska Nauticus Yacht Club Olsztyn 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 2210 Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 210 Filip Szymanek KSW BALTIC Dziwnów 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 2203 Pascal Kuźmicki Nauticus Yacht Club Olsztyn 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 2194 Michał Jerzy Szlaga Nauticus Yacht Club Olsztyn 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 2103 Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 2023 Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 2154 Aleksandra Bobrowska KSW BALTIC Dziwnów 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 2152 Maja Stormann KSW BALTIC Dziwnów 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 1989 Gabriela Kiewisz Nauticus Yacht Club Olsztyn 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 1942 Julia Stawicka Nauticus Yacht Club Olsztyn 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 2024 Filip Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 1544 Paweł Friedrich KS Zatoka Puck 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 1266 Stanisław Robak KS Zatoka Puck 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 943 Mateusz Kajanek KW LOK Garland Gliwice 23 lip 2021
Klasa regatowa POL 1991 Gabriela Friedrich KS Zatoka Puck 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 1931 Wojciech Wolszon KS Zatoka Puck 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 1862 Michał Trzpis KW LOK Garland Gliwice 23 lip 2021
Klasa regatowa POL 1964 Paweł Kornke KW LOK Garland Gliwice 23 lip 2021
Klasa regatowa POL 963 Remigiusz Kużel KS Zatoka Puck 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1270 Jakub Podziewski UKŻ Siódemka Białystok 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 1831 Kornelia Urzędowska UKŻ Siódemka Białystok 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 1924 Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 1274 Dominik Łuczak UKŻ Siódemka Białystok 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 3434 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 127 Paweł Rusak UKŻ Siódemka Białystok 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 1191 Piotr Dudziński UKŻ Siódemka Białystok 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 1574 Emilia Siekierczak AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1390 Ada Wilińska AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1428 Lena Roszak AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 941 Wojciech Sygnet AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 38 Filip Modzelewski AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1625 Sebastian Schmidt KS Zatoka Puck 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 1554 Tymon Przyjemczak KS Zatoka Puck 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 920 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1497 Łucja Borkowska AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1959 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1556 Szymon Tarajkowicz AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 12691 Małgorzata Wolszon KS Zatoka Puck 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 574 Ida Siekierczak AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 623 Mateusz Grotkiewicz AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1887 Piotr Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 3624 Wiktoria Sajdak Stowarzyszenie Marina Poraj 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 139 Natalia Grotkiewicz AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 140 Matylda Szafranek AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 229 Witold Prus-Głowacki AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 428 Igor Tarajkowicz AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1538 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 1140 Stanisław Olszanowski AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1230 Paweł Wiliński AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1240 Adam Jakubowski PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 1229 Adam Wycinka AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1438 Antoni Poniecki PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 1961 Iwo Kabała AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1459 Mateusz Kuchowicz PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 1522 Mikołaj Kościelak PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 94 Gustaw Wojcieszak AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1676 Piotr Grzesiek PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 175 Maja Andrzejewska PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 1949 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 1764 Kamil Marczak PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 62 Filip Poterski AZS Poznań 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1870 Ignacy Kościelak PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 1621 Anna Zaczkowska Stowarzyszenie Marina Poraj 22 lip 2021
Klasa regatowa POL 1369 Tomasz Guzik Stowarzyszenie Marina Poraj 08 lip 2021
Klasa regatowa POL 1606 Tomasz Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 08 lip 2021
Klasa regatowa POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 1957 Jacek Kordyka Centrum Żeglarskie Szczecin 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 196 Oliwia Piotrowska Centrum Żeglarskie Szczecin 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 922 Jan Nowoświecki Centrum Żeglarskie Szczecin 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 1960 Wojciech Gralak Centrum Żeglarskie Szczecin 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 122 Mikołaj Kordyka Centrum Żeglarskie Szczecin 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 1507 Maja Wojciechowska Centrum Żeglarskie Szczecin 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 1514 Jagoda Wiśniewska Centrum Żeglarskie Szczecin 16 lip 2021
Klasa regatowa POL 1952 Mikołaj Basek Centrum Żeglarskie Szczecin 17 lip 2021
Klasa regatowa POL 936 Maurycy Kosmowski KS AZS AWFiS Gdańsk 22 lip 2021
Klasa regatowa POL 3402 Hanna Rogowska KS AZS AWFiS Gdańsk 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 2156 Matylda Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 22 lip 2021
Klasa regatowa POL 1793 Iga Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 22 lip 2021
Klasa regatowa POL 3471 Maja Kati Miernik UKS Szkwał Złocieniec 22 lip 2021
Klasa regatowa POL 1828 Jan Leciejewski KS Zjednoczeni Bydgoszcz 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1474 Mateusz Kayser PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 1540 Paweł Kuchowicz PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 1539 Aleksandra Zachciał PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 1584 Zosia Nowak PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 3564 Szymon Kolka YKP Gdynia 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1903 Zofia Kuczynska PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 117 Filip Bil YKP Gdynia 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 2142 Lena Kasperczyk PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 20801 Krzysztof Knasiecki PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 1523 Olga Wietek YKP Gdynia 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 751 Henryk Lima Klapczyński PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 3469 Mateusz Kluczka YKP Gdynia 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1863 Mateusz Gąsiorowski YKP Gdynia 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 400 Aleksandra Stefaniak PKM LOK Poznań 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 2133 Aleksander Mucharski YKP Gdynia 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1970 Timothy Melentyev YKP Gdynia 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 3521 Michał Piskorz YKP Gdynia 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 3407 Jan Konkol YKP Gdynia 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP Gdynia 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 2001 Oskar Sylka YKP Gdynia 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 15 Jan Wiśniowski YKP Gdynia 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1779 Dominik Rolbiecki LKS Charzykowy 06 lip 2021
Klasa regatowa POL 1081 Adam Kikmunter LKS Charzykowy 06 lip 2021
Klasa regatowa POL 1930 Maria Wojcieszyńska LKS Charzykowy 06 lip 2021
Klasa regatowa POL 3533 Zofia Rolbiecka LKS Charzykowy 06 lip 2021
Klasa regatowa POL 1585 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 06 lip 2021
Klasa regatowa POL 1018 Maksymilian Kloka LKS Charzykowy 06 lip 2021
Klasa regatowa POL 11758 Zofia Gil CHKŻ Chojnice 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1865 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 58 Nina Kobus CHKŻ Chojnice 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 180 Jan Matysiak CHKŻ Chojnice 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 2113 Mila Pawłowska CHKŻ Chojnice 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 757 Antonina Wiatrowska CHKŻ Chojnice 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 2117 Piotr Tutkowski YK Stal Gdynia 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 1809 Matylda Jankowska YK Stal Gdynia 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 3444 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 1802 Lena Bukowska YK Stal Gdynia 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 3515 Szymon Mocarski YK Stal Gdynia 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 1803 Igor Saj Stowarzyszenie Port Mechelinki 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1919 Anna Kaplarna TKŻ Toruń 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 849 Tomasz Tęcza Jacht Klub NISKO 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 3433 Jan Dąbrowski Jacht Klub NISKO 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 1667 Marcel Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 20 lip 2021
Klasa regatowa POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 3520 Lena Herba YK Stal Gdynia 13 lip 2021
Klasa regatowa POL 1728 Anna Sobieraj CHKŻ Chojnice 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 445 Marek Nesterowicz OKŻ Olsztyn 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1852 Piotr Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 2177 Amelia Bac Cardenas TS "Kuźnia" Rybnik 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 522 Jędrzej Kuleszo OKŻ Olsztyn 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 3553 Zuzanna Borucka JKW Poznań 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 1540 Wojciech Kluczniok TS "Kuźnia" Rybnik 19 lip 2021
Klasa regatowa POL 2099 Mikołaj Zmitrowicz OKŻ Olsztyn 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 2092 Robert Martyn OKŻ Olsztyn 18 lip 2021
Klasa regatowa POL 3434 Ryszard Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 2120 Maja Wiszniewska Nauticus Yacht Club Olsztyn 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 2122 Aleks Ertel UKS YACHT CLUB SŁAWA 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 8 Igor Galin UKS YACHT CLUB SŁAWA 14 lip 2021
Klasa regatowa POL 108 Maciej Urbaniak JKW Poznań 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 3481 Michał Jaroszek KSW BALTIC Dziwnów 07 lip 2021
Klasa regatowa POL 2036 Maja Wójcik KSW BALTIC Dziwnów 07 lip 2021