Mc Zawodnik Klub Wiek Punkty Kat
K
Kat
M
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1
Alicja Tutkowska POL 3577 YKP Gdynia 2007 15,00 1 1000 1 3 2 1 4 4 (9)
2
Bartosz Peczka POL 1307 CHKŻ Chojnice 2007 20,00 1000 1 2 2 (15) 5 1 3 7
3
Mikołaj Głąb POL 3434 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2008 21,00 1000 2 6 1 2 3 8 (13) 1
4
Piotr Trella POL 3431 MKŻ Arka Gdynia 2008 21,00 1000 3 3 6 4 4 1 (9) 3
5
Wojtek Wójcik POL 133 TS "Kuźnia" Rybnik 2008 24,00 1000 4 (14) 1 3 6 10 2 2
6
Szymon Kolka POL 3564 YKP Gdynia 2008 29,00 1000 5 10 4 1 7 6 1 (23)
7
Jakub Kuraś POL 2142 JKW Poznań 2007 36,00 1000 6 3 12 4 2 10 (14) 5
8
Maciej Szawkowski POL 1937 KS Baza Mrągowo 2008 41,00 1000 7 9 5 (17) 10 5 6 6
9
Fabian Kocięda POL 3563 OPTI CWM Gdynia 2007 45,00 1000 8 2 (13) 11 8 12 11 1
10
Jan Kamieński POL 172 JKW Poznań 2006 45,00 1000 9 8 7 17 6 3 (18) 4
11
Maurycy Kosmowski POL 936 KS AZS AWFiS Gdańsk 2009 49,00 1000 10 1 (ufd) 19 1 7 12 9
12
Tomasz Pakulski POL 1924 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2018 49,00 1000 11 6 2 8 20 2 (25) 11
13
Wiktoria Sajdak POL 3624 Stowarzyszenie Marina Poraj 2006 49,00 2 1000 13 6 6 9 (16) 10 5
14
Tomasz Zadora POL 1939 UKS Żegluj Lublin 2007 51,00 1000 12 11 5 12 10 (18) 10 3
15
Karol Gaj POL 2119 TS "Kuźnia" Rybnik 2007 53,00 1000 13 15 13 3 2 4 (17) 16
16
Olga Wietek POL 1523 YKP Gdynia 2008 53,00 3 1000 18 (ufd) 14 3 5 5 8
17
Filip Bil POL 117 YKP Gdynia 2009 55,00 1000 14 13 10 13 11 (23) 6 2
18
Aleksandra Bobrowska POL 2154 KSW BALTIC Dziwnów 2007 58,00 4 1000 5 11 1 (dsq) 9 1 31
19
Mikołaj Bujalski POL 1880 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2006 59,00 1000 15 4 (20) 20 14 7 2 12
20
Andrzej Grochal POL 2126 KSW BALTIC Dziwnów 2007 59,00 1000 16 (23) 9 10 12 9 9 10
21
Małgorzata Wyrębska POL 3406 YK Stal Gdynia 2009 68,00 5 1000 17 10 (26) 11 13 7 10
22
Filip Harasimowicz-Krysztofiak POL 2024 KSW BALTIC Dziwnów 2007 70,00 1000 17 (10) 4 5 7 2 dne 4
23
Tymon Szkołut POL 907 UKS Żegluj Lublin 2009 72,00 1000 18 14 9 11 (33) 25 5 8
24
Maja Stormann POL 2152 KSW BALTIC Dziwnów 2007 73,00 6 1000 7 18 7 (23) 19 8 14
25
Stanisław Nosol POL 1750 CHKŻ Chojnice 2010 76,00 1000 19 31 8 9 18 (36) 3 7
26
Hanna Rogowska POL 3402 KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 84,00 7 1000 23 17 22 8 6 8 (36)
27
Eryk Majewski POL 1936 KS Baza Mrągowo 2008 87,00 1000 20 15 15 13 (22) 12 20 12
28
Joanna Michalska POL 2121 UKS YACHT CLUB SŁAWA 2007 90,00 8 1000 18 7 22 4 24 15 (29)
29
Maksymilian Koschel POL 1547 JKW Poznań 2007 93,00 1000 21 7 (26) 14 24 11 16 21
30
Michał Piskorz POL 3521 YKP Gdynia 2008 95,00 1000 22 11 16 7 26 (40) 11 24
31
Piotr Toczek POL 829 YKP Gdynia 2007 96,00 1000 23 24 11 8 (dns) 19 16 18
32
Michał Trzpis POL 1862 KW LOK Garland Gliwice 2008 99,00 1000 24 19 19 6 17 16 (22) 22
33
Mateusz Kuchowicz POL 1459 PKM LOK Poznań 2009 100,00 1000 25 30 3 (39) 27 15 7 18
34
Adam Chojnicki POL 1829 JKW Poznań 2009 104,00 1000 26 16 12 18 17 22 (25) 19
35
Jeremiasz Konieczny POL 670 ŻLKS Poznań 2007 107,00 1000 27 21 15 (28) 12 15 19 25
36
Tymon Przyjemczak POL 1554 KS Zatoka Puck 2008 109,00 1000 28 12 29 5 16 23 24 (30)
37
Wojciech Henryk Komenda POL 951 Sailing Legia Warszawa 2008 112,00 1000 29 (44) 14 10 9 33 27 19
38
Józef Krasowski POL 4112 Sail & Ski Klub Warszawa 2009 119,00 1000 30 20 23 (dnc) 16 30 24 6
39
Oliwia Kaczyńska POL 747 KS Baza Mrągowo 2008 119,00 9 1000 22 17 18 21 14 (31) 27
40
Emilia Siekierczak POL 1574 AZS Poznań 2008 120,00 10 1000 30 8 25 13 18 26 (41)
41
Marcin Małota POL 1468 Centrum Żeglarskie Szczecin 2010 122,00 1000 31 5 27 (32) 20 28 15 27
42
Mikołaj Cieślak POL 21 UKS Żegluj Lublin 2008 123,00 1000 32 25 (37) 31 21 3 29 14
43
Jan Makowski POL 1929 JKW Poznań 2007 125,00 1000 33 12 31 20 19 13 (32) 30
44
Jan Wiśniowski POL 15 YKP Gdynia 2008 126,00 1000 34 8 (38) 23 19 30 14 32
45
Hanna Chojnicka POL 978 JKW Poznań 2010 127,00 11 1000 20 21 24 (40) 17 12 33
46
Ada Wilińska POL 1390 AZS Poznań 2008 128,00 12 1000 17 16 25 25 (34) 17 28
47
Julia Turniak POL 3483 UKS Żeglarz Wrocław 2008 130,00 13 1000 21 14 (39) 27 20 33 15
48
Jakub Szurko POL 2023 KSW BALTIC Dziwnów 2008 130,00 1000 35 16 21 29 22 25 (33) 17
49
Nela Kasprzyk POL 1538 PKM LOK Poznań 2008 131,00 14 1000 26 (dsq) 15 15 17 36 22
50
Adam Jakubowski POL 1240 PKM LOK Poznań 2008 135,00 1000 36 (37) 29 9 14 33 27 23
51
Jan Konkol POL 3407 YKP Gdynia 2008 136,00 1000 37 29 22 21 (43) 28 20 16
52
Małgorzata Wolszon POL 12691 KS Zatoka Puck 2007 138,00 15 1000 (dsq) 20 31 23 26 18 20
53
Aleksander Mucharski POL 2133 YKP Gdynia 2006 143,00 1000 38 4 27 33 13 (40) 35 31
54
Jan Psiuk POL 1417 TS "Kuźnia" Rybnik 2008 144,00 1000 39 27 18 (36) 29 14 28 28
55
Jędrzej Anioła POL 927 JKW Poznań 2007 144,00 1000 40 (36) 26 33 18 22 30 15
56
Mateusz Gąsiorowski POL 1863 YKP Gdynia 2007 145,00 1000 41 35 (ufd) 42 5 11 4 ret
57
Timothy Melentyev POL 1970 YKP Gdynia 2007 148,00 1000 42 32 31 29 24 (41) 21 11
58
Urszula Skowrońska POL 2605 UKS Zalew Kielce 2007 152,00 16 1000 (40) 36 28 28 8 28 24
59
Martyna Stachowiak POL 3518 Klub Żeglarski Mewa Poznań 2008 152,00 17 1000 25 24 19 25 29 30 (35)
60
Aleksander Łukanowski POL 1336 TS "Kuźnia" Rybnik 2007 153,00 1000 43 22 (34) 26 29 21 21 34
61
Sebastian Schmidt POL 1625 KS Zatoka Puck 2007 155,00 1000 44 26 24 16 (39) 24 39 26
62
Paweł Kornke POL 1964 KW LOK Garland Gliwice 2008 156,00 1000 45 34 19 (37) 32 32 22 17
63
Mateusz Kluczka POL 3469 YKP Gdynia 2006 156,00 1000 46 32 25 27 28 21 23 (38)
64
Jan Pawłowicz POL 3417 KN Lider Kraków 2009 160,00 1000 47 (35) 35 16 31 31 34 13
65
Krzysztof Rysz POL 1563 KN Lider Kraków 2008 165,00 1000 48 (41) 33 23 39 32 13 25
66
Jakub Wegiera POL 2025 UKS Sindbad Legionowo 2006 171,00 1000 49 28 23 (37) 31 29 23 37
67
Ignacy Kościelak POL 1870 PKM LOK Poznań 2008 172,00 1000 50 28 30 24 33 (43) 19 38
68
Oskar Sylka POL 2001 YKP Gdynia 2008 173,00 1000 51 33 33 34 15 (42) 26 32
69
Stanisław Cholewicki POL 2101 JKW Poznań 2007 175,00 1000 52 19 28 21 37 31 (39) 39
70
Hieronim Pazur POL 1601 UKS Żegluj Lublin 2008 181,00 1000 53 9 32 38 32 (41) 34 36
71
Kamil Nadolny POL 1881 UKS Barnim Goleniów 2008 189,00 1000 54 39 32 (41) 35 20 37 26
72
Karol Kucharczyk POL 1405 UKS YACHT CLUB SŁAWA 2007 189,00 1000 55 34 30 27 (45) 26 29 43
73
Kajetan Matwiejczyk POL 2136 YKP Gdynia 2007 192,00 1000 56 29 22 30 (41) 38 40 33
74
Filip Szymanek POL 210 KSW BALTIC Dziwnów 2006 194,00 1000 57 42 36 30 30 35 (ufd) 21
75
Stanisław Kasprzak POL 1949 PKM LOK Poznań 2009 200,00 1000 58 36 39 12 34 38 41 (42)
76
Borys Łabędzki POL 2028 UKS Sindbad Legionowo 2008 203,00 1000 59 24 (43) 35 35 34 38 37
77
Filip Sroczyński POL 1451 UKS Sindbad Legionowo 2008 205,00 1000 60 27 38 35 34 39 32 (42)
78
Zofia Dembowska POL 1747 KS Baza Mrągowo 2009 207,00 18 1000 38 40 34 38 37 (42) 20
79
Piotr Grzesiek POL 1676 PKM LOK Poznań 2009 207,00 1000 61 37 25 (41) 38 37 31 39
80
Mateusz Kajanek POL 943 KW LOK Garland Gliwice 2008 210,00 1000 62 33 28 40 30 39 (dsq) 40
81
Stanisław Maik POL 1888 UKS Barnim Goleniów 2006 212,00 1000 63 38 34 (42) 36 27 37 40
82
Maja Andrzejewska POL 175 PKM LOK Poznań 2007 218,00 19 1000 31 (44) 32 41 36 43 35
83
Hubert Kruczyński POL 3486 AKŻ Nakielno 2008 219,00 1000 64 (dnc) 45 46 44 35 36 13
84
Mikołaj Gościniak POL 3013 UKŻ Trawers 2008 221,00 1000 65 (43) 41 38 36 27 38 41
85
Mikołaj Kościelak POL 1522 PKM LOK Poznań 2008 223,00 1000 66 39 35 36 40 44 (ufd) 29
86
Piotr Małachowski POL 1887 UKŻ Siódemka Białystok 2008 228,00 1000 67 42 37 43 37 (45) 35 34
87
Magdalena Laskowska POL 1849 ŻLKS Poznań 2007 232,00 20 1000 40 39 43 26 (44) 40 44
88
Wiktor Chmielewski POL 396 JKW Poznań 2008 250,00 1000 68 41 42 40 42 43 42 (44)
89
Wiktor Kubiak POL 671 ŻLKS Poznań 2008 257,00 1000 69 (46) 43 45 43 42 41 43
90
Maksym Osiński POL 1485 ŻLKS Poznań 2008 260,00 1000 70 44 40 44 42 45 45 (46)
91
Sophie BAX POL 1710 PKM LOK Poznań 2008 266,00 21 1000 43 42 44 (dnc) ret 44 45
92
Antoni Radojewski POL 1638 --- 2008 271,00 1000 71 45 41 46 (dnc) dnc 43 dnc
93
Antoni Poniecki POL 1438 PKM LOK Poznań 2008 279,00 1000 72 (dnc) dnc 45 46 46 46 dnc
94
Kamil Marczak POL 1764 PKM LOK Poznań 2007 288,00 1000 73 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnf
Mc Zawodnik Klub Wiek Punkty Kat
K
Kat
M
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1
Marta Gajdzińska POL 991 AZS Poznań 2010 11,00 1 1000 2 1 (7) 1 3 2 2
2
Michał Roman POL 1993 Gdański Klub Żeglarski 2009 18,00 1000 1 1 7 (8) 1 1 1 7
3
Ignacy Pospieszny POL 920 AZS Poznań 2009 20,00 1000 2 1 5 1 3 (9) 9 1
4
Julia Agnieszczak POL 3524 SSW MOS Iława 2010 21,00 2 1000 3 2 6 1 6 3 (21)
5
Maria Nycz POL 162 JKW Poznań 2009 25,00 3 1000 3 2 3 2 7 8 (46)
6
Marcel Haufa POL 125 ŻLKS Poznań 2009 26,00 1000 3 4 8 5 3 (22) 5 1
7
Maksymilian Stańko POL 2141 Port Mechelinki 2009 26,00 1000 4 2 (15) 4 5 4 7 4
8
Adam Pakulski POL 3436 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2010 29,00 1000 5 6 8 1 4 5 (19) 5
9
Laura Urbańska POL 11622 JKW Poznań 2009 32,00 4 1000 1 6 3 5 7 10 (15)
10
Alicja Saj POL 2116 YK Stal Gdynia 2010 33,00 5 1000 23 1 2 2 1 4 (33)
11
Radosław Dudkiewicz POL 1585 LKS Charzykowy 2009 39,00 1000 6 9 9 (12) 6 12 1 2
12
Gabriela Friedrich POL 1991 KS Zatoka Puck 2011 39,00 6 1000 14 3 6 4 6 6 (30)
13
Kamil Roman POL 2087 Gdański Klub Żeglarski 2011 40,00 1000 7 7 4 10 (15) 4 4 11
14
Maja Harasimowicz-Krysztofiak POL 4 KSW BALTIC Dziwnów 2009 41,00 7 1000 5 1 4 (17) 17 12 2
15
Szymon Mocarski POL 3515 YK Stal Gdynia 2010 47,00 1000 8 7 11 8 (21) 5 6 10
16
Maksymilian Pluciński POL 1283 ŻMKS Poznań 2010 48,00 1000 9 8 6 7 11 9 (16) 7
17
Paweł Friedrich POL 1544 KS Zatoka Puck 2009 53,00 1000 10 5 10 9 10 (14) 8 11
18
Ignacy Kalinowski POL 2076 JKW Poznań 2009 57,00 1000 11 10 (13) 11 13 1 11 11
19
Maja Wojciechowska POL 1507 Centrum Żeglarskie Szczecin 2009 58,00 8 1000 11 18 (24) 6 12 1 10
20
Eryk Kąkolewski POL 2191 KS Spójnia Warszawa 2009 58,00 1000 12 11 9 19 14 2 3 (25)
21
Tomasz Sobota POL 1606 Stowarzyszenie Marina Poraj 2009 58,00 1000 13 5 11 8 (27) 12 17 5
22
Ida Kocięda POL 3479 OPTI CWM Gdynia 2010 61,00 9 1000 (30) 14 15 8 15 4 5
23
Mateusz Walczak POL 2210 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2009 61,00 1000 14 19 4 5 12 (23) 12 9
24
Aleksander Lenart POL 3481 KSW BALTIC Dziwnów 2009 62,00 1000 15 (39) 2 13 9 4 22 12
25
Antoni Wyroba POL 1533 KN Lider Kraków 2011 66,00 1000 16 8 23 13 (26) 2 3 17
26
Grzegorz Górecki POL 1079 TS "Kuźnia" Rybnik 2010 69,00 1000 17 6 22 17 15 3 6 (25)
27
Lena Roszak POL 1428 AZS Poznań 2009 69,00 10 1000 8 15 16 8 11 11 (22)
28
Antoni Gabryszewski POL 1751 UKS Żeglarz Wrocław 2009 70,00 1000 18 7 13 16 9 6 (19) 19
29
Zofia Gil POL 11758 CHKŻ Chojnice 2010 71,00 11 1000 18 7 (21) 11 16 16 3
30
Piotr Sołtysiak POL 1865 CHKŻ Chojnice 2010 72,00 1000 19 12 14 (24) 12 19 7 8
31
Maksymilian Malinowski POL 1622 JKW Poznań 2009 72,00 1000 20 15 10 9 7 13 (dnc) 18
32
Gustaw Kowalski POL 1023 TS "Kuźnia" Rybnik 2009 73,00 1000 21 23 12 2 (24) 17 2 17
33
Kamila Maziarz POL 3550 KW LOK Garland Gliwice 2009 74,00 12 1000 16 8 10 (18) 8 16 16
34
Jakub Chudyk POL 11 KSW BALTIC Dziwnów 2009 75,00 1000 22 10 4 14 17 16 14 (28)
35
Leon Jankowski POL 1271 TKŻ Toruń 2009 79,00 1000 23 3 14 3 26 11 22 (28)
36
Łucja Borkowska POL 1497 AZS Poznań 2010 79,00 13 1000 15 12 (25) 13 20 13 6
37
Klaudia Lipińska POL 919 JKW Poznań 2010 80,00 14 1000 4 3 10 20 20 (36) 23
38
Piotr Tutkowski POL 2117 YK Stal Gdynia 2011 81,00 1000 24 21 19 25 2 5 9 (26)
39
Emilia Brdulak POL 1791 KS Spójnia Warszawa 2011 82,00 15 1000 14 22 20 7 7 (33) 12
40
Aleksandra Matz POL 2100 KS Spójnia Warszawa 2010 82,00 16 1000 12 21 14 7 13 15 (24)
41
Jan Mucharski POL 2139 YKP Gdynia 2009 83,00 1000 25 2 (ufd) 1 dsq 2 5 3
42
Gabriela Kiewisz POL 1989 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2010 83,00 17 1000 4 24 (39) 6 3 20 26
43
Wiktor Kruszyński POL 3444 YK Stal Gdynia 2012 86,00 1000 26 20 16 (30) 19 11 7 13
44
Michał Szota POL 226 KŻ Nysa 2010 87,00 1000 27 13 18 (23) 4 22 14 16
45
Mikołaj Łukasik POL 1834 UKS Żegluj Lublin 2010 87,00 1000 28 17 (31) 5 12 10 12 31
46
Michał Musielak POL 3440 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2009 90,00 1000 29 9 24 11 (29) 19 18 9
47
Igor Saj POL 1803 Port Mechelinki 2009 91,00 1000 30 26 7 4 8 23 (dsq) 23
48
Bartosz Nurowski POL 2027 KS Spójnia Warszawa 2009 91,00 1000 31 14 13 14 15 8 27 (31)
49
Aleksander Skowroński POL 1388 UKS Zalew Kielce 2009 100,00 1000 32 6 11 2 10 (ufd) ufd 1
50
Paweł Kuchowicz POL 1540 PKM LOK Poznań 2011 100,00 1000 33 11 (32) 17 25 19 25 3
51
Wojciech Bortkiewicz POL 1529 UKS Żeglarz Wrocław 2010 100,00 1000 34 28 26 18 14 (33) 10 4
52
Lena Tomikowska POL 1627 ŻLKS Poznań 2009 106,00 18 1000 13 19 16 26 (33) 26 6
53
Karolina Gajda POL 1882 UKS Barnim Goleniów 2009 109,00 19 1000 17 3 (ufd) 3 ufd 2 14
54
Maksymilian Flaczyński POL 224 ŻMKS Poznań 2010 109,00 1000 35 9 19 (33) 33 15 20 13
55
Pascal Kuźmicki POL 2203 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2010 110,00 1000 36 20 23 (25) 9 22 14 22
56
Jakub Pawlikowski POL 1206 TKŻ Toruń 2010 111,00 1000 37 (25) 17 19 22 9 21 23
57
Jolanta Siwek POL 3565 KN Lider Kraków 2010 111,00 20 1000 (34) 20 13 11 25 27 15
58
Amelia Ferenc POL 1804 KSW BALTIC Dziwnów 2010 113,00 21 1000 19 5 (32) 21 28 21 19
59
Anastasiia Semenchenko POL 3964 UKS Żeglarz Wrocław 2010 114,00 22 1000 (51) 40 12 16 8 29 9
60
Alexander Nowak POL 2029 UKS Sindbad Legionowo 2009 115,00 1000 38 10 6 15 34 25 (42) 25
61
Maksymilian Czarnecki POL 1959 AZS Poznań 2009 115,00 1000 39 13 25 20 (40) 14 22 21
62
Sebastian Wawrzyniak POL 2552 Port Mechelinki 2010 115,00 1000 40 (51) 16 22 16 14 18 29
63
Piotr Malitowski POL 1387 KW LOK Garland Gliwice 2011 119,00 1000 41 21 26 18 14 26 (36) 14
64
Hubert Frączkowski POL 195 SEJK Pogoń Szczecin 2009 123,00 1000 42 40 20 15 (47) 29 13 6
65
Tomasz Rysz POL 3467 KS Spójnia Warszawa 2010 128,00 1000 43 26 23 27 (32) 29 19 4
66
Kornelia Urzędowska POL 1831 UKŻ Siódemka Białystok 2010 131,00 23 1000 16 21 39 (ufd) 10 13 32
67
Michał Jerzy Szlaga POL 2194 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2010 133,00 1000 44 27 28 (37) 23 17 24 14
68
Leon Mostowski POL 2102 KS Spójnia Warszawa 2012 135,00 1000 45 15 39 37 13 26 5 (41)
69
Wincenty Sanecki POL 825 KŻ Nysa 2010 135,00 1000 46 16 33 29 36 (44) 11 10
70
Dominika Kluczka POL 1665 YKP Gdynia 2010 137,00 24 1000 30 5 33 (42) 15 41 13
71
Jakub Dębiński POL 2103 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2009 137,00 1000 47 (36) 34 28 17 21 30 7
72
Adam Aljabali POL 3420 UKS Żegluj Lublin 2010 137,00 1000 48 19 32 (ufd) 23 18 10 35
73
Barbara Pilarska POL 1771 TKŻ Toruń 2010 138,00 25 1000 (33) 30 12 31 16 23 26
74
Michał Kozłowski POL 1586 MUKŻ Bałtyk Mielno 2009 140,00 1000 49 31 12 26 35 (ret) 20 16
75
Marcel Frydrychowicz POL 1671 TKŻ Toruń 2012 140,00 1000 50 26 24 22 (34) 18 23 27
76
Maciej Misiuk POL 36 UKS Żegluj Lublin 2010 145,00 1000 51 24 (38) 26 35 13 17 30
77
Krzysztof Knasiecki POL 20801 PKM LOK Poznań 2009 148,00 1000 52 20 37 27 20 (40) 26 18
78
Jerzy Toliński POL 1469 KN Lider Kraków 2009 148,00 1000 53 (ufd) 29 20 24 21 32 22
79
Julia Stawicka POL 1942 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2010 149,00 26 1000 18 15 32 (43) 23 26 35
80
Miłosz Rubinkowski POL 2051 KW LOK Garland Gliwice 2009 149,00 1000 54 (41) 29 17 20 37 18 28
81
Tomasz Guzik POL 1369 Stowarzyszenie Marina Poraj 2010 150,00 1000 55 25 25 (34) 23 24 24 29
82
Igor Piechota POL 3545 UKS YACHT CLUB SŁAWA 2009 151,00 1000 56 21 36 22 (43) 35 29 8
83
Filip Modzelewski POL 38 AZS Poznań 2009 151,00 1000 57 30 27 29 10 (36) 34 21
84
Bartosz Miszczuk POL 1749 UKS Żegluj Lublin 2009 151,00 1000 58 18 16 (ufd) 30 36 15 36
85
Lena Bukowska POL 1802 YK Stal Gdynia 2010 155,00 27 1000 36 26 26 19 24 24 (48)
86
Magdalena Psiuk POL 1284 TS "Kuźnia" Rybnik 2010 156,00 28 1000 33 34 33 5 18 (39) 33
87
Remigiusz Kużel POL 963 KS Zatoka Puck 2009 157,00 1000 59 23 31 9 28 (39) 34 32
88
Matylda Jankowska POL 1809 YK Stal Gdynia 2010 158,00 29 1000 (ufd) ufd 11 30 31 8 8
89
Piotr Słomka POL 131 TS "Kuźnia" Rybnik 2009 163,00 1000 60 17 (48) 18 38 27 36 27
90
Stanisław Olszanowski POL 1140 AZS Poznań 2012 164,00 1000 61 38 17 30 31 28 (40) 20
91
Mila Pawłowska POL 2113 CHKŻ Chojnice 2012 166,00 30 1000 22 39 (45) 22 35 31 17
92
Jakub Podziewski POL 1270 UKŻ Siódemka Białystok 2009 169,00 1000 62 29 (49) 35 48 30 15 12
93
Szymon Rowecki POL 1224 ŻMKS Poznań 2011 170,00 1000 63 24 (33) 23 28 32 33 30
94
Wojciech Wolszon POL 1931 KS Zatoka Puck 2011 171,00 1000 64 32 17 32 36 37 17 (43)
95
Maciej Paderewski POL 1394 TKŻ Toruń 2010 173,00 1000 65 50 35 24 24 (ufd) 25 15
96
Maria Olejniczak POL 999 JKW Poznań 2009 174,00 31 1000 22 35 34 27 (41) 32 24
97
Jan Nycz POL 149 JKW Poznań 2011 176,00 1000 66 37 34 34 25 10 (43) 36
98
Matylda Kowalik POL 2156 UKS Szkwał Złocieniec 2009 176,00 32 1000 40 10 28 30 36 (dsq) 32
99
Mikołaj Basek POL 1952 Centrum Żeglarskie Szczecin 2009 176,00 1000 67 35 38 28 18 (41) 21 36
100
Adam Oleszczyk POL 1883 UKS Barnim Goleniów 2009 176,00 1000 68 31 31 19 37 30 28 (41)
101
Radosław Grześ POL 2118 TKŻ Toruń 2010 180,00 1000 69 31 25 38 29 38 (42) 19
102
Mateusz Bogdziewicz POL 3007 Port Mechelinki 2009 181,00 1000 70 32 41 (42) 28 32 30 18
103
Wojciech Sygnet POL 941 AZS Poznań 2010 181,00 1000 71 22 29 (ufd) 33 20 37 40
104
Wiktor Dzilne POL 40 ŻLKS Poznań 2010 185,00 1000 72 (50) 28 47 16 32 25 37
105
Jagoda Wiśniewska POL 1514 Centrum Żeglarskie Szczecin 2009 188,00 33 1000 33 20 (45) 38 34 43 20
106
Paweł Wiliński POL 1230 AZS Poznań 2010 189,00 1000 73 27 30 36 (44) 35 27 34
107
Filip Dudziński POL 1492 UKS Żeglarz Wrocław 2010 190,00 1000 74 28 27 (ret) 33 34 35 33
108
Antonina Chomont POL 2270 KSW BALTIC Dziwnów 2011 192,00 34 1000 24 32 36 22 38 (46) 40
109
Jacopo Saglio POL 1153 UKS Żeglarz Wrocław 2010 196,00 1000 75 29 (48) 42 29 43 9 44
110
Zuzanna Siergiej POL 1340 KW LOK Garland Gliwice 2009 196,00 35 1000 25 43 21 39 (44) 33 35
111
Dominik Rolbiecki POL 1779 LKS Charzykowy 2009 198,00 1000 76 (dnc) 30 23 37 34 35 39
112
Maria Wojcieszyńska POL 1930 LKS Charzykowy 2011 200,00 36 1000 (48) 36 27 34 27 31 45
113
Maja Ferenc POL 1805 KSW BALTIC Dziwnów 2013 201,00 37 1000 29 (45) 42 19 39 34 38
114
Tomasz Tracz POL 3610 Port Mechelinki 2011 207,00 1000 77 43 37 (51) 38 26 29 34
115
Szymon Bach POL 673 ŻLKS Poznań 2009 208,00 38 1000 (56) 35 41 36 28 44 24
116
Tomasz Ignaczewski POL 3999 KS Spójnia Warszawa 2012 209,00 1000 78 37 33 31 21 42 (48) 45
117
Dawid Pachuta POL 3416 KN Lider Kraków 2009 211,00 1000 79 38 9 6 18 (ufd) ufd dsq
118
Jan Matysiak POL 180 CHKŻ Chojnice 2010 220,00 1000 80 37 48 51 41 (54) 23 20
119
Wiktor Kalinowski POL 1548 JKW Poznań 2011 220,00 1000 81 (58) 51 31 25 43 28 42
120
Anna Niklaus POL 1739 ŻMKS Poznań 2011 220,00 39 1000 36 38 31 39 (57) 37 39
121
Krzysztof Możejko POL 1269 KN Lider Kraków 2009 224,00 1000 82 27 44 (52) 27 45 43 38
122
Antoni Kramer POL 255 JKW Poznań 2009 224,00 1000 83 39 41 29 (53) 37 44 34
123
Elżbieta Psiuk POL 1267 TS "Kuźnia" Rybnik 2011 227,00 40 1000 35 36 (45) 44 29 42 41
124
Jan Leciejewski POL 1828 KS Zjednoczeni Bydgoszcz 2011 232,00 1000 84 46 43 (dsq) 42 24 38 39
125
Michał Guszcza POL 1909 UKS Sindbad Legionowo 2011 233,00 1000 85 44 27 36 45 (47) 44 37
126
Jacek Kordyka POL 1957 Centrum Żeglarskie Szczecin 2010 241,00 1000 86 34 43 44 40 42 (dnc) 38
127
Zosia Nowak POL 1584 PKM LOK Poznań 2009 243,00 41 1000 (52) 21 46 43 40 46 47
128
Henryk Lima Klapczyński POL 751 PKM LOK Poznań 2009 243,00 1000 87 55 (60) 43 31 31 31 52
129
Adam Szymankiewicz POL 1050 ŻMKS Poznań 2011 247,00 1000 88 12 18 7 (dnc) dnc dnc dnc
130
Iga Kowalik POL 1793 UKS Szkwał Złocieniec 2011 247,00 42 1000 (dnc) 22 59 46 48 30 42
131
Paweł Rusak POL 127 UKŻ Siódemka Białystok 2011 249,00 1000 89 (52) 42 43 42 46 47 29
132
Antonina Majchrzak POL 20411 SEJK Pogoń Szczecin 2010 249,00 43 1000 41 46 30 41 45 (51) 46
133
Nina Krawczyk POL 938 Klub Żeglarski Mewa Poznań 2012 249,00 44 1000 39 45 41 (54) 33 40 51
134
Szymon Ciechanowski POL 1226 TKŻ Toruń 2012 251,00 1000 90 38 (58) 58 51 21 32 51
135
Vincent Drożdż POL 1482 UKS Żegluj Lublin 2011 252,00 1000