ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 383

Klasa Nr żagla Zawodnik Klub Data Potwierdzenie Wpisowe
Klasa regatowa POL 20411 Hanna Pacak SEJK Pogoń Szczecin 25 lip 2023
Klasa regatowa POL 13520 Grzegorz Andruszko ŻMKS Poznań 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 12101 Martyna Śmiglak JKW Poznań 11 lip 2023
Klasa regatowa POL 11967 Marcel Kopania KW LOK Garland Gliwice 09 lip 2023
Klasa regatowa POL 11915 Jakub Burnus KŻ Horn Kraków 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 11828 Jerzy Zawada TKŻ Toruń 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 11525 Mikołaj Buchowski JKW Poznań 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 11283 Zofia Szrejbrowska ŻMKS Poznań 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 11193 Mikołaj Heksel KN Lider Kraków 25 lip 2023
Klasa regatowa POL 11050 Mikołaj Radomski ŻMKS Poznań 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 6708 Hanna Proksa Akademia Żeglarstwa w Środzie Wlkp. 22 lip 2023
Klasa regatowa POL 5119 Gabriel Jan Kisiel Centrum Żeglarskie Szczecin 30 lip 2023
Klasa regatowa POL 4211 Julian Jankowiak UKS YACHT CLUB SŁAWA 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3999 Tymoteusz Dobrzyński OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3964 Adam Paściak UKS Żeglarz Wrocław 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 3955 Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 3893 Klara Krzywicka Sailing Legia Warszawa 01 sie 2023
Klasa regatowa POL 3883 Karol Grześ TKŻ Toruń 01 sie 2023
Klasa regatowa POL 3800 Jerzy Rułka KS AZS AWFiS Gdańsk 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 3777 Iga Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 21 lip 2023
Klasa regatowa POL 3747 Oskar Lipiński TKŻ Toruń 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 3746 Ksawery Chlebowski YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 3740 Bartłomiej Wróblewski YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 3738 Paweł Wrzesień OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3736 Wiktor Łukasiak Szkółka Żeglarska im. Leonida Teligi Płock 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 3735 Stanisław Czerwiak YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 3730 Filip Pleśniar OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3726 Antonina Goszczyńska ŻMKS Poznań 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 3688 Jan Rzepecki YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 3675 Patryk Marcinkiewicz KSW BALTIC Dziwnów 21 lip 2023
Klasa regatowa POL 3671 Antoni Kubik YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 3665 Mikołaj Nagas AZS Uniwersytet Warszawski 25 lip 2023
Klasa regatowa POL 3655 Paulina Sokołowska UKŻ Środa 10 lip 2023
Klasa regatowa POL 3638 Mikołaj Turek YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 3637 Leon Mostowski UKS Fir Warszawa 22 lip 2023
Klasa regatowa POL 3630 Stanisław Mars KSW BALTIC Dziwnów 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 3628 Helena Fursewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 27 lip 2023
Klasa regatowa POL 3626 Gustaw Wojcieszak OŚ AZS Poznań 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 3625 Magdalena Urzędowska UKŻ Siódemka Białystok 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 3597 Marcelina Staszków LKS Charzykowy 05 lip 2023
Klasa regatowa POL 3593 Jan Wajda JKW Poznań 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 3590 Franciszek Jan Płoński UKŻ Siódemka Białystok 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 3589 Aleksandra Pazik AZS Uniwersytet Warszawski 31 lip 2023
Klasa regatowa POL 3583 Eryk Kazimierczyk UKS Sindbad Legionowo 20 lip 2023
Klasa regatowa POL 3561 Tomasz Jakubiak YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 3541 Adam Zawadka YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 3540 Julia Żórawska YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 3537 Barbara Łukomska PKM LOK Poznań 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 3535 Maria Stajewska YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 3534 Aleksander Chlebowski YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 3533 Wiktor Hankus LKS Charzykowy 05 lip 2023
Klasa regatowa POL 3532 Jan Wieczorek LKS Charzykowy 05 lip 2023
Klasa regatowa POL 3530 Jeremi Czerniawski YKP Szczecin 24 lip 2023
Klasa regatowa POL 3529 Krzysztof Kanclerz YKP Szczecin 24 lip 2023
Klasa regatowa POL 3526 Maja Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 3521 Antoine Mouton YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 3520 Lena Herba YK Stal Gdynia 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 3518 Zofia Kaczmarek Klub Żeglarski Mewa Poznań 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 3500 Dawid Kowalik UKS Zalew Kielce 26 lip 2023
Klasa regatowa POL 3496 Stanisław Najmowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 3495 Tymoteusz Tobijański KS AZS AWFiS Gdańsk 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 3489 Szymon Bach ŻLKS Poznań 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 3479 Laura Szczęsna KS AZS AWFiS Gdańsk 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 3468 Zofia Czucha YK Stal Gdynia 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 3459 Adrian Lech Centrum Żeglarskie Szczecin 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 3457 Gabriela Sadłowska Centrum Żeglarskie Szczecin 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3454 Borys Szafrański-Mądry UKS Fir Warszawa 22 lip 2023
Klasa regatowa POL 3451 Bruno Szafrański-Mądry UKS Fir Warszawa 22 lip 2023
Klasa regatowa POL 3444 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 3443 Barbara Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 31 lip 2023
Klasa regatowa POL 3441 Zuzanna Mokrzan Port Mechelinki 17 lip 2023
Klasa regatowa POL 3437 Maksymilian Ambroziak Sailing Legia Warszawa 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3417 Hanna Puchalska KN Lider Kraków 25 lip 2023
Klasa regatowa POL 3414 Mateusz Skrzypczak PKM LOK Poznań 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 3407 Piotr Neumann YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 3404 Nina Kunecka MKS Dwójka Warszawa 10 lip 2023
Klasa regatowa POL 3401 Wojciech Mączka TKŻ Toruń 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 3217 Julia Rytel-Lemańczyk OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 2723 Soraya Essaadi LKS Charzykowy 05 lip 2023
Klasa regatowa POL 2605 Mateusz Skowroński OPTI CWM Gdynia 25 lip 2023
Klasa regatowa POL 2586 Marysia Felska Nauticus Yacht Club Olsztyn 31 lip 2023
Klasa regatowa POL 2552 Maja Bochat TS "Kuźnia" Rybnik 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 2442 Mateusz Ganske YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 2210 Jędrzej Kuleszo Nauticus Yacht Club Olsztyn 31 lip 2023
Klasa regatowa POL 2206 Stanisław Krawczyk MKS Dwójka Warszawa 10 lip 2023
Klasa regatowa POL 2205 Adam Borysewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 31 lip 2023
Klasa regatowa POL 2204 Ryszard Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 31 lip 2023
Klasa regatowa POL 2200 Filip Karakulski AZS Uniwersytet Warszawski 25 lip 2023
Klasa regatowa POL 2193 Bianka Kulik Kowalik AZS Uniwersytet Warszawski 25 lip 2023
Klasa regatowa POL 2192 Franciszek Kaczmarek Klub Żeglarski Mewa Poznań 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 2158 Barbara Maciejewska KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 2157 Filip Werpachowski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 2150 Matylda Mrozik Stowarzyszenie Marina Poraj 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 2141 Aleksander Formela Port Mechelinki 17 lip 2023
Klasa regatowa POL 2140 Maksymilian Adamiak YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 2136 Ida Krzemińska YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 2133 Iga Wójcicka YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 2125 Nina Krawczyk Klub Żeglarski Mewa Poznań 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 2124 Jan Rusnak UKS Żeglarz Wrocław 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 2121 Lena Olejarz UKS YACHT CLUB SŁAWA 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 2113 Mila Pawłowska CHKŻ Chojnice 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 2110 Tomasz Tracz YK Stal Gdynia 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 2104 Zofia Wolańska UKS Żeglarz Wrocław 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 2102 Julia Rola KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 2073 Urszula Lewandowska YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 2065 Marika Kurczyna-Motyka KŻ Horn Kraków 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 2063 Maksymilian Półtorak KŻ Horn Kraków 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 2060 Filip Słomka-Polonis KŻ Horn Kraków 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 2055 Jan Bakiera AZS Uniwersytet Warszawski 28 lip 2023
Klasa regatowa POL 2051 Oskar Golec KW LOK Garland Gliwice 09 lip 2023
Klasa regatowa POL 2043 Andrzej Kowalczyk KS AZS AWFiS Gdańsk 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 2042 Ewa Jędrzejczak KS AZS AWFiS Gdańsk 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 2040 Franciszek Kucharski OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 2039 Małgorzata Buńkiewicz Centrum Żeglarskie Szczecin 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 2035 Maja Szczepaniak Port Mechelinki 17 lip 2023
Klasa regatowa POL 2027 Pola Woszczak KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 2017 Jakub Błaszczyk Stowarzyszenie Marina Poraj 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 2002 Paweł Julian Zabielski Nauticus Yacht Club Olsztyn 31 lip 2023
Klasa regatowa POL 1999 Stanisław Stocki KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 1998 Kazimierz Góras KŻ Nysa 11 lip 2023
Klasa regatowa POL 1991 Gabriela Friedrich KS Zatoka Puck 25 lip 2023
Klasa regatowa POL 1983 Krystian Białkowski YKP Szczecin 24 lip 2023
Klasa regatowa POL 1975 Kamil Stęclik TS "Kuźnia" Rybnik 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 1972 Krzysztof Stachera JK Kotwica Tarnobrzeg 03 sie 2023
Klasa regatowa POL 1961 Leo Kabała OŚ AZS Poznań 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 1959 Aleksandra Kazana OŚ AZS Poznań 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 1955 Mikołaj Kordyka Centrum Żeglarskie Szczecin 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 1953 Antoni Jelonek Centrum Żeglarskie Szczecin 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 1951 Cyprian Włodarz Centrum Żeglarskie Szczecin 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 1940 Bartłomiej Bil YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 1932 Julian Kozdryk KS AZS AWFiS Gdańsk 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 1931 Wojciech Wolszon KS Zatoka Puck 25 lip 2023
Klasa regatowa POL 1930 Paweł Gibowski LKS Charzykowy 05 lip 2023
Klasa regatowa POL 1927 Kalina Wasilewska YK Stal Gdynia 30 lip 2023
Klasa regatowa POL 1926 Bartosz Bochra Klub Żeglarski Neptun Wągrowiec 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 1924 Aleksandra Grochowska Nauticus Yacht Club Olsztyn 31 lip 2023
Klasa regatowa POL 1921 Daria Nosenko KS AZS AWFiS Gdańsk 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 1917 Krzysztof Pertek Klub Żeglarski Neptun Wągrowiec 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 1916 Natasza Solarz KŻ Horn Kraków 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 1913 Juliusz Koźbiał KŻ Horn Kraków 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 1911 Jan Waśkiewicz KŻ Horn Kraków 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 1909 Michał Guszcza UKS Sindbad Legionowo 20 lip 2023
Klasa regatowa POL 1903 Mikołaj Szumiński PKM LOK Poznań 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 1892 Patrycja Pietuszko Sailing Legia Warszawa 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 1889 Leon Oleksiak UKS Barnim Goleniów 31 lip 2023
Klasa regatowa POL 1887 Zofia Bekiesz UKŻ Siódemka Białystok 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 1886 Miłosz Dadeło UKS Barnim Goleniów 31 lip 2023
Klasa regatowa POL 1883 Jan Antoniak UKS Barnim Goleniów 31 lip 2023
Klasa regatowa POL 1851 Emilia Grędziak KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 1849 Teodor Szydłowski ŻLKS Poznań 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 1840 Natasza Poskrobko UKŻ MICHAŁOWO 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 1839 Miłosz Dworakowski UKŻ MICHAŁOWO 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 1838 Zuzanna Ostaszewska UKŻ MICHAŁOWO 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 1837 Adriana Horrocks UKŻ MICHAŁOWO 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 1832 Bartłomiej Grygorczuk UKŻ Siódemka Białystok 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 1828 Jan Leciejewski TKŻ Toruń 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 1806 Hanna Kucharska KS AZS AWFiS Gdańsk 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 1804 Krystyna Wąsowska OPTI CWM Gdynia 03 sie 2023
Klasa regatowa POL 1803 Matylda Czaplińska Port Mechelinki 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 1801 Anna Ślusarska AZS Uniwersytet Warszawski 31 lip 2023
Klasa regatowa POL 1798 Jan Zahuta YKP Gdynia 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 1791 Jan Brdulak KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 1775 Maria Zimny Stowarzyszenie Marina Poraj 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 1757 Aleksandra Zawadowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 01 sie 2023
Klasa regatowa POL 1751 Jadwiga Czwojdrak UKS Żeglarz Wrocław 25 lip 2023
Klasa regatowa POL 1739 Matylda Szrejbrowska ŻMKS Poznań 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 1710 Kacper Hryniewicz PKM LOK Poznań 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 1701 Maria Wojcińska Akademia Żeglarstwa w Środzie Wlkp. 29 lip 2023
Klasa regatowa POL 1678 Elena Juszczyk KŻ Nysa 11 lip 2023
Klasa regatowa POL 1676 Stanisław Błoch PKM LOK Poznań 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 1663 Maria Januszewska YK Stal Gdynia 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 1661 Maciej Neubauer KS Zatoka Puck 25 lip 2023
Klasa regatowa POL 1656 Aleksandra Trofimowicz KS Zatoka Puck 25 lip 2023
Klasa regatowa POL 1648 Borys Koczorowski UKŻ Środa 10 lip 2023
Klasa regatowa POL 1645 Wiktoria Poskrobko UKŻ MICHAŁOWO 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 1644 Borys Zajączkowski KS AZS AWFiS Gdańsk 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 1636 Paweł Kuchowicz PKM LOK Poznań 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 1628 Róża Nowaczewska AZS Uniwersytet Warszawski 25 lip 2023
Klasa regatowa POL 1627 Zofia Jerzmanowska ŻLKS Poznań 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 1611 Ksawery Zieliński JKW Poznań 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 1595 Jakub Sokołowski UKŻ Środa 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 1593 Wiktor Balicki CHKŻ Chojnice 31 lip 2023
Klasa regatowa POL 1586 Ignacy Koterski UKS Sindbad Legionowo 20 lip 2023
Klasa regatowa POL 1561 Joanna Kaczmarska Port Mechelinki 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 1551 Ida Orłowska AZS Uniwersytet Warszawski 29 lip 2023
Klasa regatowa POL 1550 Stanisław Dullek LKS Charzykowy 05 lip 2023
Klasa regatowa POL 1541 Lena Kasperczyk PKM LOK Poznań 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 1540 Wojciech Kluczniok TS "Kuźnia" Rybnik 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 1525 Adam Karakulski AZS Uniwersytet Warszawski 25 lip 2023
Klasa regatowa POL 1513 Dawid Mularczyk Centrum Żeglarskie Szczecin 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 1510 Milan Puskar Sailing Legia Warszawa 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 1507 Jakub Nowoświecki Centrum Żeglarskie Szczecin 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 1506 Oliwia Piotrowska Centrum Żeglarskie Szczecin 11 lip 2023
Klasa regatowa POL 1505 Łukasz Sakowicz UKŻ MICHAŁOWO 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 1500 Oliwia Szulczyńska Centrum Żeglarskie Szczecin 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 1493 Ksawery Przywóski UKS Żeglarz Wrocław 25 lip 2023
Klasa regatowa POL 1492 Mikołaj Sawicki UKS Żeglarz Wrocław 25 lip 2023
Klasa regatowa POL 1474 Adam Gruźlewski PKM LOK Poznań 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 1471 Antoni Kucharski OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 1466 Stella Boś UKS Zalew Kielce 26 lip 2023
Klasa regatowa POL 1452 Tymon Kozłowski JKW Poznań 02 sie 2023
Klasa regatowa POL 1450 Filip Gos Stowarzyszenie Marina Poraj 30 lip 2023
Klasa regatowa POL 1446 Patrycja Jelińska Port Mechelinki 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 1417 Maksymilian Badaczewski TS "Kuźnia" Rybnik 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 1405 Marlena Kozłowska UKS YACHT CLUB SŁAWA 30 lip 2023
Klasa regatowa POL 1394 Mikołaj Paderewski TKŻ Toruń 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 1390 Iwo Kabała OŚ AZS Poznań 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 1338 Jan Celeban KS Energetyk Jaworzno 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 1336 Samuel Bac Cardenas TS "Kuźnia" Rybnik 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 1322 Eliza Maślanka SEJK Pogoń Szczecin 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 1312 Paulina Gryniewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 1305 Kacper Moczyński UKS YACHT CLUB SŁAWA 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 1283 Agata Trojanek ŻMKS Poznań 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 1271 Gustaw Jankowski TKŻ Toruń 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 1270 Antonina Podziewska UKŻ Siódemka Białystok 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 1266 Stanisław Robak KS Zatoka Puck 25 lip 2023
Klasa regatowa POL 1241 Mateusz Piszczek KS Energetyk Jaworzno 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 1230 Matylda Szafranek OŚ AZS Poznań 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 1229 Adam Wycinka OŚ AZS Poznań 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 1219 Kalina Bekiesz UKŻ Siódemka Białystok