ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 103

Klasa Nr żagla Zaloga Klub Data
Klasa regatowa POL 210944 Dawid Werner Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-10-14 11:01:09
Klasa regatowa POL 210943 Gabriel Małecki Centrum Żeglarskie 2021-10-14 15:21:51
Klasa regatowa POL 200987 Olek Ossowski Centrum żeglarskie 2021-10-13 12:49:09
Klasa regatowa POL 213331 Filip Oleszczyk Centrum żeglarskie 2021-10-16 09:37:02
Klasa regatowa POL 83 Adam Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 2021-10-10 18:22:51
Klasa regatowa POL 883 Zosia Bamburek KSW BALTIC Dziwnów 2021-10-12 22:09:51
Klasa regatowa POL 4 Jakub Pasieka UKŻ Pirat Bolesławiec 2021-10-13 23:37:54
Klasa regatowa POL 3 Maximilian Sitek UKŻ Pirat Bolesławiec 2021-10-13 23:30:21
Klasa regatowa POL 2 Natasza Idkowiak UKŻ Pirat Bolesławiec 2021-10-13 23:36:20
Klasa regatowa POL 1 Hanna Wróbel UKŻ Pirat Bolesławiec 2021-10-13 23:34:15
Klasa regatowa POL 210946 Igor Tomczyk Centrum Żeglarskie 2021-10-15 19:10:49
Klasa regatowa POL 193512 Maksymilian Wróbel Centrum Żeglarskie 2021-10-14 17:56:02
Klasa regatowa POL 191147 Marek Szczepankowski SEJK Pogoń Szczecin 2021-10-10 16:37:40
Klasa regatowa POL 1586 Michał Kozłowski KSW BALTIC Dziwnów 2021-10-02 20:30:00
Klasa regatowa POL 1804 Piotr Kozłowski KSW BALTIC Dziwnów 2021-10-12 22:09:51
Klasa regatowa POL 3481 Aleksander Lenart KSW BALTIC Dziwnów 2021-10-02 20:29:59
Klasa regatowa POL 111 Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów 2021-10-02 20:29:59
Klasa regatowa POL 53618 Filip Miller Wiktor Fiedorek Cż Szczecin Cż Szczecin 2021-10-15 16:53:26
Klasa regatowa POL 7 Krzysztof Kanclerz YKP Szczecin 2021-10-14 19:21:55
Klasa regatowa POL 191191 Filip MIŁOSZEWSKI POGOŃ SZCZECIN 2021-10-13 07:00:51
Klasa regatowa POL 1960 Wojciech Gralak Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-09-28 15:12:26
Klasa regatowa POL 922 Jan Nowoświecki Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-09-28 15:12:26
Klasa regatowa POL 1514 Jagoda Wiśniewska Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-09-28 15:12:26
Klasa regatowa POL 1507 Maja Wojciechowska Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-09-28 15:12:26
Klasa regatowa POL 196 Oliwia Piotrowska Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-09-28 15:12:26
Klasa regatowa POL 5119 Olaf Banasiak Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-09-28 15:12:27
Klasa regatowa POL 1952 Mikołaj Basek Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-09-28 15:12:27
Klasa regatowa POL 1500 Dawid Mularczyk Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-09-28 15:12:27
Klasa regatowa POL 883 Klara Snarska SEJK Pogoń Szczecin 2021-10-01 22:56:12
Klasa regatowa POL 2270 Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów 2021-10-02 20:29:59
Klasa regatowa POL 2024 Filip Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 2021-10-02 20:29:59
Klasa regatowa POL 208153 Krzysztof Olejnik SEJK Pogoń Szczecin 2021-10-05 22:24:42
Klasa regatowa POL 209 Hubert Siewior Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-10-07 10:17:56
Klasa regatowa POL 1513 Kamila Siewior Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-10-07 10:17:56
Klasa regatowa POL 140919 Szymon Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2021-10-07 20:37:03
Klasa regatowa POL 20411 Antonina Majchrzak SEJK Pogoń Szczecin 2021-10-08 14:58:41
Klasa regatowa POL 195 Hubert Frączkowski SEJK Pogoń Szczecin 2021-10-08 14:58:52
Klasa regatowa POL 183429 Zofia Franecka SEJK Pogoń 2021-10-08 18:06:56
Klasa regatowa POL 92980 Zuzanna Szymanowicz Kołobrzeska Grupa Regatowa 2021-10-08 18:27:40
Klasa regatowa POL 1367 Adrian Lech Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-10-09 13:16:58
Klasa regatowa POL 1501 Jan Piskorowski Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-10-09 13:16:58
Klasa regatowa POL 1957 Jacek Kordyka Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-10-09 13:16:58
Klasa regatowa POL 209 Hubert Siewior Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-10-09 13:16:58
Klasa regatowa POL 1513 Kamila Siewior Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-10-09 13:16:58
Klasa regatowa POL 122 Mikołaj Kordyka Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-10-09 13:16:58
Klasa regatowa POL 1882 Karolina Gajda UKS Barnim Goleniów 2021-10-10 18:22:51
Klasa regatowa POL 1885 Piotr Barcik UKS Barnim Goleniów 2021-10-10 18:22:51
Klasa regatowa POL 272 Wojciech Jaśkiewicz SEJK Pogoń Szczecin 2021-10-12 11:57:12
Klasa regatowa POL 244 Filip Paradowski Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-10-13 19:14:31
Klasa regatowa POL 202433 Aleksandra Szymanek SEJK Pogoń Szczecin 2021-10-13 19:23:51
Klasa regatowa POL 0 Diana Kucher Centrum żeglarskie 2021-10-13 19:24:37
Klasa regatowa POL 31 Piotr Kapłoń Centrum żeglarskie 2021-10-13 19:31:16
Klasa regatowa POL 241 Feliks Paradowski Klub sportowy CŻ Szczecin 2021-10-13 19:34:35
Klasa regatowa POL 186834 Lena Małecka Centrum żeglarskie Szczecin 2021-10-13 19:51:50
Klasa regatowa POL 214970 Igor Kinasz Centrum żeglarskie 2021-10-13 21:09:20
Klasa regatowa POL 186837 Jakub Rajmer centrum żeglarskie szczecin 2021-10-13 22:17:03
Klasa regatowa POL 1754 Aleksander Nowakowski Dobra Marina 2021-10-13 21:23:48
Klasa regatowa POL 218379 Maksymilian Burdziej Centrum Żeglarskie 2021-10-14 08:28:34
Klasa regatowa POL 200887 Wanda Szylińska Centrum Żeglarskie 2021-10-14 09:10:34
Klasa regatowa POL 55139 Anna Chomont Hanna Kozłowska KSW BALTIC Dziwnów KSW BALTIC Dziwnów 2021-10-14 09:51:48
Klasa regatowa POL 111111 Adam Werner Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-10-14 11:04:18
Klasa regatowa POL 210945 Jędrzej Bering Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-10-14 12:57:50
Klasa regatowa POL 210943 Iwo Gogolkiewicz Centrum zeglarskie 2021-10-14 20:12:52
Klasa regatowa POL 53488 Stanisław Maik Kamil Nadolny KS Centrum Żeglarskie KS Centrum Żeglarskie 2021-10-14 21:03:43
Klasa regatowa POL 185443 Tomasz Wojtkowiak Centrum Żeglarskie 2021-10-14 21:21:36
Klasa regatowa ITA 0 Miłosz Samek Wiktor Fiedorek Centrum Żeglarskie Centrum Żeglarskie 2021-10-14 23:12:49
Klasa regatowa POL 2387 Jakub Podgórny Bartosz Luśnia Centrum Żeglarskie Centrum Żeglarskie 2021-10-15 08:28:47
Klasa regatowa POL 268 Hubert Głuchowski centrum żeglarskie 2021-10-15 09:22:04
Klasa regatowa POL 1888 Julian Rynkiewicz UKS Barnim Goleniów 2021-10-10 18:22:51
Klasa regatowa POL 188 Jagoda Maliszewska UKS Barnim Goleniów 2021-10-10 18:22:51
Klasa regatowa POL 1367 Cyprian Włodarz Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-10-09 13:16:58
Klasa regatowa POL 108 Maciej Urbaniak JKW Poznań 2021-10-10 06:36:40
Klasa regatowa POL 162 Maria Nycz JKW Poznań 2021-10-10 06:36:40
Klasa regatowa POL 149 Jan Nycz JKW Poznań 2021-10-10 06:36:40
Klasa regatowa POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań 2021-10-10 06:36:40
Klasa regatowa POL 203177 Antoni Pasich Centrum Żeglarskie 2021-10-10 20:05:20
Klasa regatowa POL 214119 Piotr Wójcik ,,Sejk,,Pogoń Szczecin 2021-10-11 10:04:37
Klasa regatowa POL 201122 Bartosz Pluta SEJK "POGOŃ" 2021-10-12 10:19:47
Klasa regatowa POL 3460 Magdalena Luśnia Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-10-12 13:56:48
Klasa regatowa POL 3527 Maja Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 2021-10-12 21:52:22
Klasa regatowa POL 1586 Michał Kozłowski KSW BALTIC Dziwnów 2021-10-12 21:52:22
Klasa regatowa POL 2126 Miłosz Prewenecki KSW BALTIC Dziwnów 2021-10-12 22:09:51
Klasa regatowa POL 124 Tymek Żarkowski Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-10-13 12:50:46
Klasa regatowa POL 1404 Jakub Nowicki YKP Szczecin 2021-10-13 13:07:37
Klasa regatowa POL 535 Jan Gwóźdź YKP Szczecin 2021-10-13 13:07:37
Klasa regatowa POL 1535 Franciszek Dudek YKP Szczecin 2021-10-13 13:07:37
Klasa regatowa POL 1983 Krystian Białkowski YKP Szczecin 2021-10-13 13:07:37
Klasa regatowa POL 51 Gustaw Olejniczak KS Dobra Marina Szczecin 2021-10-13 14:00:16
Klasa regatowa POL 2070 Jakub Cynowski SEJK Pogoń Szczecin 2021-10-13 18:24:01
Klasa regatowa POL 1066 Karol Zając UKŻ Pirat Bolesławiec 2021-10-13 23:17:24
Klasa regatowa POL 1626 Jakub Stański UKŻ Pirat Bolesławiec 2021-10-13 23:21:00
Klasa regatowa POL 1310 Michał Durniat UKŻ Pirat Bolesławiec 2021-10-13 23:23:12
Klasa regatowa POL 1557 Marika Konieczna UKŻ Pirat Bolesławiec 2021-10-13 23:25:02
Klasa regatowa POL 1850 Jarema Kaźmirski UKŻ Pirat Bolesławiec 2021-10-13 23:26:27
Klasa regatowa POL 333 Adam Kędzierski UKŻ Pirat Bolesławiec 2021-10-13 23:27:50
Klasa regatowa POL 210221 Julita Jaworska UKŻ Pirat Bolesławiec 2021-10-13 23:31:46
Klasa regatowa POL 7248 Noah Hugeth UKŻ Pirat Bolesławiec 2021-10-13 23:33:09
Klasa regatowa POL 198204 Lidia Łagodzińska Sejk Pogoń Szczecin 2021-10-13 22:35:32
Klasa regatowa POL 1548 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 2021-10-10 06:36:40
Klasa regatowa POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 2021-10-10 06:36:40
Klasa regatowa POL 374 Jeremi Czerniawski SEJK Pogoń Szczecin 2021-10-06 20:32:01
Klasa regatowa POL 2039 Małgorzata Buńkiewicz SEJK Pogoń Szczecin 2021-10-05 10:31:23
Klasa regatowa POL 2154 Aleksandra Bobrowska KSW BALTIC Dziwnów 2021-10-02 20:30:00