ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 206

Klasa Nr żagla Zawodnik Klub Data
Klasa regatowa POL 3563 Ian Kurtysh Sailing Legia Warszawa 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 12006 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 11608 Zofia Kuszewska Energa Giżycka Grupa Regatowa 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 3777 Tomasz Ignaczewski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 3663 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 3658 Szymon Kolka YKP Gdynia 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 3656 Bartosz Żmudziński CHKŻ Chojnice 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 3655 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 3654 Bartosz Peczka CHKŻ Chojnice 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 3653 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 3651 Jędrzej Głuszyk KS AZS AWFiS Gdańsk 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 3650 Blanka Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 3640 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 3636 Igor Kanik UKS Nad Jeziorkiem 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 3623 Jakub Kuraś JKW Poznań 28 kwi 2022
Klasa regatowa POL 3621 Eryk Kąkolewski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 3611 Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 3601 Zofia Brdulak Sailing Legia Warszawa 12 maj 2022
Klasa regatowa POL 3600 Emilia Brdulak Sailing Legia Warszawa 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 3599 Antek Malicki KS AZS AWFiS Gdańsk 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 3596 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 3589 Ewelina Michulec KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 3588 Marianna Dryja KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 3577 Alicja Tutkowska YKP Gdynia 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 3562 Antoni Brzozowski Sailing Legia Warszawa 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 3561 Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 3553 Hanna Chojnicka JKW Poznań 28 kwi 2022
Klasa regatowa POL 3552 Mateusz Bogdziewicz Port Mechelinki 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 3548 Marta Kupc YKP Gdynia 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 3528 Gabriel Kowalik AZS Uniwersytet Warszawski 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 3527 Maja Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 3526 Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS Iława 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 3522 Mateusz Piskorz YKP Gdynia 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 3521 Michał Piskorz YKP Gdynia 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 3519 Aleksander Lenart KSW BALTIC Dziwnów 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 3515 Szymon Mocarski YK Stal Gdynia 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 3511 Piotr Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 3503 Karolina Gajda UKS Barnim Goleniów 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 3496 Franciszek Marszałek KS AZS AWFiS Gdańsk 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 3488 Bartosz Janusek MKS Dwójka Warszawa 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 3487 Aleksander Szczepara UKS AKŻ LESZCZ 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 3482 Natasza Micewicz YKP Gdynia 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 3481 Aleksandra Bobrowska KSW BALTIC Dziwnów 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 3476 Natan Dziedziak SSW MOS Iława 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 3470 Piotr Grendziak TS "Kuźnia" Rybnik 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 3469 Dominika Kluczka YKP Gdynia 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 3465 Piotr Kowalewski Sailing Legia Warszawa 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 3464 Paweł Włodarczyk Sailing Legia Warszawa 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 3460 Magdalena Luśnia Centrum Żeglarskie Szczecin 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 3431 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 3417 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 3416 Dawid Pachuta KN Lider Kraków 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 3414 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 3404 Tomasz Biedrzycki MKS Dwójka Warszawa 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 2786 Grzegorz Karpiński UKS Nad Jeziorkiem 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 2709 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 2552 Sebastian Wawrzyniak OPTI CWM Gdynia 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 2244 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 2219 Igor Mazurkiewicz UKS AKŻ LESZCZ 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 2211 Antonina Puchowska OPTI CWM Gdynia 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 2210 Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 2205 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 2201 Stanisław Wróblewski KS AZS AWFiS Gdańsk 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 2200 Kaja Śledzińska CHKŻ Chojnice 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 2184 Karol Kostrzewa Energa Giżycka Grupa Regatowa 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 2171 Aleksander Zajączkowski Energa Giżycka Grupa Regatowa 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 2163 Adam Szalewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 2155 Jan Wilk SSW MOS Iława 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 2152 Maja Stormann KSW BALTIC Dziwnów 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 2151 Marianna Bednarz UKS AKŻ LESZCZ 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 2141 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 2139 Jan Mucharski YKP Gdynia 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 2138 Tomasz Zawadka YKP Gdynia 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 2124 Agata Koropecka OPTI CWM Gdynia 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 2121 Joanna Michalska UKS YACHT CLUB SŁAWA 03 maj 2022
Klasa regatowa POL 2119 Gustaw Kowalski TS "Kuźnia" Rybnik 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 2117 Piotr Tutkowski YKP Gdynia 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 2104 Łukasz Zaleski Nauticus Yacht Club Olsztyn 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 2103 Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 2100 Aleksandra Matz KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 2084 Weronika Pawlak OPTI CWM Gdynia 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 2083 Konrad Czech YKP Gdynia 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 2078 Stanisław Ługowski Sailing Legia Warszawa 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 28 kwi 2022
Klasa regatowa POL 2048 Zofia Szotyńska AZS Uniwersytet Warszawski 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 2024 Filip Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 2023 Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 2019 Zofia Matyszkiewicz TS "Kuźnia" Rybnik 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 2006 Antonina Dziekańska Energa Giżycka Grupa Regatowa 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 1988 Dawid Brzeski MKS Dwójka Warszawa 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1979 Leopold Perczyński Gdański Klub Żeglarski 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 1970 Timothy Melentyev YKP Gdynia 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 1965 Michał Johan KW LOK Garland Gliwice 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 1959 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1940 Filip Bil YKP Gdynia 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 1937 Maciej Szawkowski KS Baza Mrągowo 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1936 Eryk Majewski KS Baza Mrągowo 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1932 Marian Kozdryk KS AZS AWFiS Gdańsk 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 1929 Jan Makowski JKW Poznań 28 kwi 2022
Klasa regatowa POL 1924 Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1913 Michał Tobijański KS AZS AWFiS Gdańsk 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 1910 Pola Wdowiak Sailing Legia Warszawa 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 1883 Adam Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 1878 Konrad Nawrot SSW MOS Iława 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 1867 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 1862 Michał Trzpis KW LOK Garland Gliwice 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 1852 Piotr Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 1829 Adam Chojnicki JKW Poznań 28 kwi 2022
Klasa regatowa POL 1825 Tymoteusz Breitkopf TS "Kuźnia" Rybnik 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 1818 Kalina Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 1811 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 1803 Igor Saj YK Stal Gdynia 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS Iława 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 1608 Weronika Grala Energa Giżycka Grupa Regatowa 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1602 Miłosz Szmagliński YKP Gdynia 29 kwi 2022
Klasa regatowa POL 1574 Lena Roszak AZS Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1541 Mateusz Kuchowicz PKM LOK Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1522 Ignacy Kościelak PKM LOK Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1514 Jagoda Wiśniewska Centrum Żeglarskie Szczecin 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1507 Maja Wojciechowska Centrum Żeglarskie Szczecin 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1504 Klara Snarska Centrum Żeglarskie Szczecin 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 1497 Łucja Borkowska AZS Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1474 Mateusz Kayser PKM LOK Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 1438 Antoni Poniecki PKM LOK Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1388 Aleksander Skowroński UKS Zalew Kielce 02 maj 2022
Klasa regatowa POL 1334 Antoni Marcinkiewicz KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 07 maj 2022
Klasa regatowa POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 1272 Maciej Urbaniak AZS Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 1207 Maksymilian Koschel JKW Poznań 28 kwi 2022
Klasa regatowa POL 1079 Grzegorz Górecki TS "Kuźnia" Rybnik 05 maj 2022
Klasa regatowa LTU 1050 Matas Jorudas Sporto centras Atzalynas 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 999 Maria Nycz JKW Poznań 28 kwi 2022
Klasa regatowa POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 951 Wojciech Henryk Komenda Sailing Legia Warszawa 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 936 Maurycy Kosmowski KS AZS AWFiS Gdańsk 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 929 Jagoda Sawicka JKW Poznań 28 kwi 2022
Klasa regatowa POL 920 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa LTU 900 Jokubas Cepla KSM Bangputys 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 849 Tomasz Tęcza Jacht Klub NISKO 08 maj 2022
Klasa regatowa LTU 799 Simona Vrobleviciute vvbm 08 maj 2022
Klasa regatowa LTU 789 Saule Trimonyte NSM 05 maj 2022
Klasa regatowa LTU 777 Aidas Vroblevicius vvbm 08 maj 2022
Klasa regatowa LTU 770 Auguste Lisauskaite vvbm 08 maj 2022
Klasa regatowa POL 751 Henryk Lima Klapczyński PKM LOK Poznań 08 maj 2022
Klasa regatowa LTU 750 Ula Venslovaite Sporto centras Atzalynas 08 maj 2022
Klasa regatowa LTU 737 David Mazeika NSM 05 maj 2022
Klasa regatowa LTU 735 Adomas Pranciskus Ziauberis Sporto centras Atzalynas 08 maj 2022
Klasa regatowa LTU 717 Joris Laukaitis vvbm 08 maj 2022
Klasa regatowa LTU 709 Jurgis Slavickas vvbm 08 maj 2022
Klasa regatowa LTU 705 Mila Krum vvbm 08 maj 2022
Klasa regatowa LTU 704 Vytis Sinkevicius vvbm 08 maj 2022
Klasa regatowa LTU 687 Auguste Dijokaite Sporto centras Atzalynas 08 maj 2022
Klasa regatowa LTU 590 Rokas Rimsa KSM Bangputys 04 maj 2022
Klasa regatowa LTU 555 Benas Bestauskas VŠĮ "ŽIemys" 02 maj 2022
Klasa regatowa LTU 527 Karolis Rimgaila VŠĮ "ŽIemys" 02 maj 2022
Klasa regatowa LTU 526 Mingaile Plucaite KSM Bangputys 04 maj 2022
Klasa regatowa LTU 515 Ruta Daraciute KSM Bangputys 04 maj 2022
Klasa regatowa LTU 474 Mantas Rasiukevicius KSM Bangputys 08 maj 2022
Klasa regatowa LTU 471 Vaidas Abraitis KSM Bangputys 04 maj 2022
Klasa regatowa LTU 457 Tadas Azukas KSM Bangputys 04 maj 2022
Klasa regatowa LTU 440 Aiste Rasiukeviciute KSM Bangputys 04 maj 2022
Klasa regatowa LTU 374 Azuolas Jackevicius KSM Bangputys 04 maj 2022
Klasa regatowa LTU 199 Liepa Jonuskaite VŠĮ "ŽIemys" 02 maj 2022
Klasa regatowa LTU 166 Adomas Krucius VŠĮ "ŽIemys" 02 maj 2022
Klasa regatowa LTU 155 Adele Zalaite Vsi Ziemys 02 maj 2022
Klasa regatowa POL 133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 131 Piotr Słomka TS "Kuźnia" Rybnik 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 129 Matylda Rodziewicz KS Baza Mrągowo 04 maj 2022
Klasa regatowa POL 122 Kajetan Liszewski YKP Gdynia 29 kwi 2022
Klasa regatowa LTU 115 Joris Jazdauskas VŠĮ "ŽIemys" 02 maj 2022
Klasa regatowa POL 111 Aleksandra Wiśniowska YKP Gdynia 29 kwi 2022
Klasa regatowa LTU 111 Urte Marija Kupliauskaite Vsi Ziemys 02 maj 2022
Klasa regatowa POL 109 Bartosz Dynia CHKŻ Chojnice 06 maj 2022
Klasa regatowa LTU 101 Bartas Julijus Kupliauskas VŠĮ "ŽIemys" 02 maj 2022
Klasa regatowa POL 90 Maciej Sitek OPTI CWM Gdynia 06 maj 2022
Klasa regatowa LTU 77 Mariya Shramkova NSM 05 maj 2022
Klasa regatowa LTU 57 Ugne Trimonyte NSM 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 51 Gustaw Olejniczak Centrum Żeglarskie Szczecin 04 maj 2022
Klasa regatowa LTU 31 Liepa Rimaite NSM 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 21 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 16 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 15 Jan Wiśniowski YKP Gdynia 29 kwi 2022
Klasa regatowa LTU 7 Vejas Kaseta NSM 05 maj 2022
Klasa regatowa LTU 6 Ema Raudyte NSM 05 maj 2022
Klasa regatowa LTU 5 Marius Blinstrubas NSM 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 1 Mateusz Graczyk CHKŻ Chojnice 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 1586 Michał Kozłowski KSW BALTIC Dziwnów 06 maj 2022
Klasa regatowa POL 2063 Paulina Szczepa KŻ Horn Kraków 05 maj 2022
Klasa regatowa POL 1300 Olga Baranowska Gdański Klub Żeglarski 09 maj 2022
Klasa regatowa POL 90 Ignacy Rzeźnik Gdański Klub Żeglarski 09 maj 2022
Klasa regatowa CZE 550 Marie Halouzková Myk 11 maj 2022
Klasa regatowa POL 1674 Wiktor Mariański Sailing Legia Warszawa 09 maj 2022