Wyszukaj zawodnika
Klasyfikacja
SailingNet
Mc Nr żagla Zawodnik Klub Wiek Punkty K M R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11
1 POL 3652 Bartosz Żmudziński
Team
Logo
CHKŻ Chojnice
14 82,00 1000 1 2 1 9 2 12 10 14 7 16 (62) 9
2 POL 2244 Igor Kawałko
Logo
OPTI CWM Gdynia
15 86,00 1000 2 2 9 3 22 8 23 12 2 3 2 (50)
3 POL 3658 January Szczukowski
Team
Logo
CHKŻ Chojnice
14 87,00 1000 3 9 2 11 2 (45) 18 3 1 10 26 5
4 POL 2024 Filip Harasimowicz-Krysztofiak
Team
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
15 88,00 1000 4 3 2 4 9 8 5 15 16 (46) 8 18
5 POL 133 Wojtek Wójcik
TS "Kuźnia" Rybnik 14 97,00 1000 5 1 1 29 1 2 30 13 14 4 (33) 2
6 POL 2200 Kaja Śledzińska
Team
Logo
CHKŻ Chojnice
15 102,00 1 1000 6 8 3 1 17 6 22 5 6 (63) 28
7 POL 3655 Bartosz Peczka
Team
Logo
CHKŻ Chojnice
15 103,00 1000 6 8 6 7 3 10 4 (37) 21 13 6 25
8 POL 1221 Julia Padzik
Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
13 103,00 2 1000 7 6 4 6 15 15 7 19 (22) 4 20
9 POL 3481 Aleksandra Bobrowska
Team
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
15 105,00 3 1000 1 5 2 9 3 (66) 1 13 18 13 40
10 POL 3623 Jakub Kuraś
Team
Logo
JKW Poznań
15 112,00 1000 7 3 5 6 19 23 22 2 4 9 (56) 19
11 POL 3561 Jan Marjański
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 112,00 1000 8 12 5 14 4 9 16 17 8 17 (46) 10
12 POL 3431 Piotr Trella
Team
MKŻ Arka Gdynia 14 117,00 1000 9 2 9 5 8 4 20 5 28 11 25 (ufd)
13 POL 1 Mateusz Graczyk
Team
Logo
CHKŻ Chojnice
14 118,00 1000 10 4 21 2 11 3 8 (39) 20 32 9 8
14 POL 3577 Alicja Tutkowska
Logo
YKP Gdynia
15 121,00 4 1000 1 1 1 17 7 14 24 6 14 36 (37)
15 POL 3563 Ian Kurtysh
Sailing Legia Warszawa 15 122,00 1000 11 5 3 8 16 14 25 9 9 (41) 19 14
16 POL 936 Maurycy Kosmowski
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 125,00 1000 12 27 18 30 14 1 7 11 11 5 (55) 1
17 POL 1801 Oskar Wielczyk
Team
Logo
SSW MOS Iława
15 125,00 1000 13 6 7 11 13 12 9 (43) 38 8 14 7
18 POL 2078 Stanisław Ługowski
Sailing Legia Warszawa 14 126,00 1000 14 7 4 7 20 22 35 10 3 2 (42) 16
19 POL 3640 Mikołaj Głąb
Team
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14 146,00 1000 15 3 4 22 10 20 2 38 (66) 35 1 11
20 POL 1817 Emilia Paszek
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 147,00 5 1000 15 11 10 12 11 21 4 (44) 26 20 17
21 POL 2124 Agata Koropecka
Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
13 151,00 6 1000 6 7 3 1 5 31 20 33 (42) 12 33
22 POL 5 Szymon Kolka
Logo
YKP Gdynia
14 152,00 1000 16 4 7 15 8 5 12 25 10 (47) 44 22
23 POL 3428 Alicja Dampc
Team
Logo
CHKŻ Chojnice
14 167,00 7 1000 8 4 7 31 6 36 18 18 12 (50) 27
24 POL 109 Bartosz Dynia
Team
Logo
CHKŻ Chojnice
13 168,00 1000 17 10 14 16 24 13 3 26 (42) 20 39 3
25 POL 1910 Pola Wdowiak
Sailing Legia Warszawa 14 171,00 8 1000 14 29 5 5 15 17 23 27 1 35 (38)
26 LTU 590 Rokas Rimsa
52 185,00 1000 18 18 2 10 7 24 (64) 8 24 54 34 4
27 POL 3601 Zofia Brdulak
Sailing Legia Warszawa 13 192,00 9 1000 11 10 13 21 9 19 (63) 15 25 18 51
28 POL 1608 Weronika Grala
Energa Giżycka Grupa Regatowa 12 193,00 10 1000 14 8 6 13 7 (56) 19 12 51 48 15
29 POL 3611 Stanisław Nosol
Team
Logo
CHKŻ Chojnice
12 197,00 1000 19 17 19 2 23 26 1 27 32 (66) 11 39
30 POL 1937 Maciej Szawkowski
KS Baza Mrągowo 14 198,00 1000 20 21 12 1 3 1 (49) 21 47 7 38 47
31 POL 2081 Zofia Glaza
Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
14 208,00 11 1000 9 22 4 15 16 38 41 29 19 15 (49)
32 POL 999 Maria Nycz
Logo
JKW Poznań
13 230,00 12 1000 8 13 9 23 10 13 34 (45) 34 43 43
33 POL 2037 Paweł Łoboda
Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
14 232,00 1000 21 29 14 9 17 17 46 (65) 55 28 5 12
34 POL 1207 Maksymilian Koschel
Logo
JKW Poznań
15 232,00 1000 22 5 17 48 32 13 (52) 16 17 39 10 35
35 POL 1940 Filip Bil
Logo
YKP Gdynia
13 237,00 1000 23 13 15 38 6 16 11 44 22 49 23 (57)
36 POL 2152 Maja Stormann
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
15 255,00 13 1000 10 3 8 25 40 (dsq) 36 23 23 64 23
37 POL 2139 Jan Mucharski
Logo
YKP Gdynia
13 256,00 1000 24 33 23 17 19 8 32 55 (58) 29 27 13
38 POL 1570 Antoni Brzozowski
Sailing Legia Warszawa 13 261,00 1000 25 13 23 12 4 19 29 51 31 38 41 (56)
39 POL 3650 Blanka Sójkowska
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 263,00 14 1000 31 18 1 5 12 24 47 46 27 52 (53)
40 POL 1829 Adam Chojnicki
Logo
JKW Poznań
13 264,00 1000 26 9 26 27 11 5 39 62 (64) 21 22 42
41 POL 2211 Antonina Puchowska
Logo
OPTI CWM Gdynia
14 266,00 15 1000 16 23 19 31 9 40 40 34 (60) 30 24
42 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz
Energa Giżycka Grupa Regatowa 12 268,00 1000 27 22 20 33 (ufd) 1 48 29 57 24 28 6
43 POL 1929 Jan Makowski
Logo
JKW Poznań
15 271,00 1000 28 12 17 44 11 (47) 26 35 30 33 17 46
44 POL 3406 Małgorzata Wyrębska
Team
Logo
YK Stal Gdynia
13 272,00 16 1000 16 6 12 27 11 41 33 50 15 61 (ufd)
45 POL 16 Hubert Staroń
KŻ Horn Kraków 14 275,00 1000 29 22 (dnf) 8 35 11 44 28 62 31 3 31
46 POL 3621 Eryk Kąkolewski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 13 279,00 1000 30 17 24 15 8 20 33 50 48 (53) 16 48
47 POL 1924 Tomasz Pakulski
Team
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14 280,00 1000 31 4 17 21 5 28 54 48 41 (59) 7 55
48 POL 1993 Michał Roman
Gdański Klub Żeglarski 13 282,00 1000 32 26 22 11 15 30 42 (57) 37 44 29 26
49 POL 991 Marta Gajdzińska
AZS Poznań 12 290,00 17 1000 14 11 33 22 10 51 45 25 (58) 49 30
50 POL 12006 Tymon Szkołut
UKS Żegluj Lublin 13 290,00 1000 33 11 14 10 29 43 50 31 49 (52) 24 29
51 POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz
Jacht Klub NISKO 13 299,00 1000 34 42 32 6 6 19 28 52 35 (55) 45 34
52 LTU 77 Mariya Shramkova
52 299,00 1000 35 43 13 30 12 7 65 6 43 56 21 (dnc)
53 POL 3487 Aleksander Szczepara
UKS AKŻ LESZCZ 13 306,00 1000 36 15 12 22 28 21 34 42 (51) 40 51 41
54 LTU 900 Jokubas Cepla
52 311,00 1000 37 19 18 26 17 4 (60) 46 54 37 32 58
55 POL 951 Wojciech Henryk Komenda
Sailing Legia Warszawa 14 315,00 1000 38 7 3 13 20 18 47 32 52 (67) 60 63
56 POL 2121 Joanna Michalska
Team
UKS YACHT CLUB SŁAWA 15 323,00 18 1000 15 10 16 37 34 (63) 30 26 62 58 32
57 POL 3470 Piotr Grendziak
TS "Kuźnia" Rybnik 14 324,00 1000 39 5 22 28 3 17 45 53 61 (64) 31 59
58 POL 1541 Mateusz Kuchowicz
PKM LOK Poznań 13 344,00 1000 40 12 20 23 38 26 37 49 (60) 50 37 52
59 POL 920 Ignacy Pospieszny
AZS Poznań 13 358,00 1000 41 22 25 30 4 29 (61) 54 40 57 53 44
60 POL 122 Kajetan Liszewski
Logo
YKP Gdynia
12 363,00 1000 42 28 16 31 10 38 43 (64) 39 43 54 61
61 POL 3600 Emilia Brdulak
Sailing Legia Warszawa 11 369,00 19 1000 18 (dnc) 18 26 2 27 60 63 36 57 62
62 LTU 374 Azuolas Jackevicius
52 369,00 1000 43 24 (dnc) 22 10 27 59 58 59 30 59 21
63 POL 1507 Maja Wojciechowska
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
13 380,00 20 1000 10 16 28 28 32 55 59 (65) 48 47 54
64 LTU 526 Mingaile Plucaite
52 389,00 1000 44 21 27 17 24 3 58 61 53 61 (ufd) 64
65 LTU 555 Benas Bestauskas
52 389,00 1000 45 23 13 13 27 34 57 56 56 65 (66) 45
66 POL 2219 Igor Mazurkiewicz
UKS AKŻ LESZCZ 14 399,00 1000 46 11 (dnf) 15 14 25 53 dnc 67 45 65 36
67 POL 2163 Adam Szalewicz
Energa Giżycka Grupa Regatowa 14 411,00 1000 47 37 (dnf) 27 18 2 62 66 36 63 40 60
68 POL 2116 Alicja Saj
Team
Logo
YK Stal Gdynia
12 112,00 21 1000 (35) 11 29 32 15 1 3 1 2 8 10
69 LTU 457 Tadas Azukas
52 170,00 1000 48 19 19 36 (41) 31 21 11 5 13 9 6
70 POL 2205 Marcin Krawczyk
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15 201,00 1000 49 17 29 (39) 38 30 11 8 12 27 12 17
71 POL 2023 Jakub Szurko
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
14 202,00 1000 50 26 10 25 30 25 46 2 3 28 (ufd) 7
72 POL 3596 Radosław Dudkiewicz
Logo
LKS Charzykowy
13 203,00 1000 51 33 25 12 28 37 6 9 2 18 33 (41)
73 LTU 737 David Mazeika
52 205,00 1000 52 20 27 23 18 (52) 29 15 9 26 31 4
74 POL 3553 Hanna Chojnicka
Logo
JKW Poznań
12 218,00 22 1000 30 9 24 37 35 28 1 10 21 (ufd) 23
75 POL 3663 Ida Kocięda
Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 219,00 23 1000 21 24 18 39 51 13 26 13 7 7 (56)
76 LTU 166 Adomas Krucius
52 227,00 1000 53 32 29 29 39 24 (52) 5 4 36 24 5
77 POL 3496 Franciszek Marszałek
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 228,00 1000 54 25 21 19 21 39 32 12 (40) 40 16 3
78 POL 131 Piotr Słomka
TS "Kuźnia" Rybnik 13 241,00 1000 55 27 21 34 16 38 41 14 20 (54) 3 27
79 POL 21 Mikołaj Cieślak
UKS Żegluj Lublin 14 258,00 1000 56 19 8 48 32 41 (54) 17 8 32 34 19
80 POL 2117 Piotr Tutkowski
Logo
YKP Gdynia
11 260,00 1000 57 (dnc) dnf 21 7 25 36 ufd 31 1 1 2
81 POL 1862 Michał Trzpis
KW LOK Garland Gliwice 14 263,00 1000 58 28 (dnf) 31 7 39 16 13 21 48 25 35
82 POL 1867 Zuzanna Liedtke
Logo
SSW MOS Iława
14 268,00 24 1000 36 28 32 52 32 17 18 28 14 (ufd) 11
83 POL 3333 Maja Komorowska
Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
13 269,00 25 1000 34 (dnf) 18 27 14 34 20 37 3 38 44
84 POL 2709 Wit Dmuchowski
Logo
SSW MOS Iława
13 270,00 1000 59 23 19 26 48 21 51 4 16 41 (ufd) 21
85 LTU 705 Mila Krum
52 270,00 1000 60 20 28 32 42 42 5 23 15 (53) 27 33
86 POL 3515 Szymon Mocarski
Team
Logo
YK Stal Gdynia
12 270,00 1000 61 16 16 43 34 (46) 23 10 7 46 30 45
87 POL 3417 Jan Pawłowicz
KN Lider Kraków 13 271,00 1000 62 29 25 49 33 35 14 (ufd) 39 5 6 36
88 POL 3460 Magdalena Luśnia
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
15 271,00 26 1000 25 15 32 23 35 (47) 6 30 29 39 34
89 POL 1468 Marcin Małota
KN Lider Kraków 13 279,00 1000 63 30 (dnf) 24 51 4 20 55 41 15 2 37
90 POL 1281 Klara Malec
Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 281,00 27 1000 40 (dnf) 14 52 13 35 21 38 16 28 24
91 POL 2210 Mateusz Walczak
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13 283,00 1000 64 18 28 20 30 28 45 7 6 43 (ufd) 58
92 POL 1852 Piotr Harnasz
TS "Kuźnia" Rybnik 13 285,00 1000 65 38 (dnf) 46 21 23 3 46 56 9 29 14
93 POL 3482 Natasza Micewicz
Logo
YKP Gdynia
13 290,00 28 1000 35 (dnf) 31 42 16 7 24 25 19 23 bfd
94 LTU 527 Karolis Rimgaila
52 293,00 1000 66 38 41 47 13 14 9 33 50 23 (ufd) 25
95 POL 1959 Maksymilian Czarnecki
AZS Poznań 13 295,00 1000 67 20 36 47 29 28 10 37 49 30 (ufd) 9
96 POL 3527 Maja Harasimowicz-Krysztofiak
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
13 298,00 29 1000 (dnc) 31 16 16 22 25 27 43 24 ufd 26
97 POL 2119 Gustaw Kowalski
TS "Kuźnia" Rybnik 13 300,00 1000 68 40 (dnc) 27 12 29 18 22 11 45 37 59
98 POL 3519 Aleksander Lenart
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
13 304,00 1000 69 32 (dnf) 48 34 36 33 25 33 34 14 15
99 POL 3526 Jakub Chudyk
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
13 315,00 1000 70 13 30 39 41 40 (60) 38 47 44 11 12
100 POL 2019 Zofia Matyszkiewicz
TS "Kuźnia" Rybnik 14 326,00 30 1000 35 26 35 49 22 8 44 35 17 (ufd) 55
101 POL 3651 Jędrzej Głuszyk
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 326,00 1000 71 49 35 21 24 20 37 48 (62) 49 15 28
102 POL 3521 Michał Piskorz
Logo
YKP Gdynia
14 331,00 1000 72 31 (dnf) 45 20 40 15 35 19 20 ufd 38
103 POL 1388 Aleksander Skowroński
UKS Zalew Kielce 13 332,00 1000 73 27 15 25 18 34 (dsq) 43 24 ufd 10 bfd
104 POL 111 Aleksandra Wiśniowska
Logo
YKP Gdynia
13 333,00 31 1000 30 (dnf) 37 41 42 30 45 27 8 42 31
105 POL 3464 Paweł Włodarczyk
Sailing Legia Warszawa 14 334,00 1000 74 41 (dnc) 37 19 23 12 ufd 23 35 ufd 8
106 POL 11608 Zofia Kuszewska
Energa Giżycka Grupa Regatowa 12 342,00 32 1000 31 20 50 30 31 49 51 29 31 20 (61)
107 POL 3599 Antek Malicki
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 351,00 1000 75 24 12 25 55 57 (63) 19 18 52 32 57
108 POL 3524 Julia Agnieszczak
Logo
SSW MOS Iława
12 357,00 33 1000 28 (dnf) 41 47 44 2 52 59 12 19 53
109 LTU 471 Vaidas Abraitis
52 357,00 1000 76 25 (dnf) 24 14 49 27 30 60 42 ufd 18
110 POL 2138 Tomasz Zawadka
Logo
YKP Gdynia
13 358,00 1000 77 (dnc) 24 38 33 33 39 16 22 38 ufd 47
111 POL 2141 Maksymilian Stańko
Port Mechelinki 13 361,00 1000 78 (dnc) ret 20 33 6 dnc dnc dnc 6 4 20
112 POL 2104 Łukasz Zaleski
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14 365,00 1000 79 42 32 14 (53) 46 4 53 53 51 21 49
113 POL 2006 Antonina Dziekańska
Energa Giżycka Grupa Regatowa 11 365,00 34 1000 24 (dnf) 43 22 6 31 49 63 ufd 5 54
114 POL 3476 Natan Dziedziak
Logo
SSW MOS Iława
12 369,00 1000 80 29 (dnc) 44 29 32 55 31 54 33 46 16
115 POL 3522 Mateusz Piskorz
Logo
YKP Gdynia
12 373,00 1000 81 36 (dnc) 5 64 26 43 ufd 17 ufd 17 29
116 POL 2184 Karol Kostrzewa
Energa Giżycka Grupa Regatowa 14 382,00 1000 82 26 27 46 15 43 38 42 45 50 (ufd) 50
117 POL 2076 Ignacy Kalinowski
Logo
JKW Poznań
13 383,00 1000 83 44 (dnf) 17 50 33 58 50 14 10 ufd 39
118 LTU 115 Joris Jazdauskas
52 385,00 1000 84 45 34 45 40 19 56 32 (57) 47 35 32
119 POL 3465 Piotr Kowalewski
Sailing Legia Warszawa 12 388,00 1000 85 (dnc) dnc 26 25 43 22 40 55 39 ufd 1
120 POL 3469 Dominika Kluczka
Logo
YKP Gdynia
12 412,00 35 1000 51 (dnc) 43 35 36 59 ufd 52 4 18 46
121 POL 2103 Jakub Dębiński
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13 412,00 1000 86 32 (dnc) 20 54 24 24 ufd 26 ufd 36 60
122 POL 3503 Karolina Gajda
UKS Barnim Goleniów 13 413,00 36 1000 48 40 28 42 27 42 (ufd) 36 11 ufd bfd
123 POL 1936 Eryk Majewski
KS Baza Mrągowo 14 413,00 1000 87 39 31 64 45 18 48 (ufd) 48 22 ufd 30
124 POL 3416 Dawid Pachuta
KN Lider Kraków 13 416,00 1000 88 40 (dnc) 35 26 63 26 34 51 57 41 43
125 POL 2552 Sebastian Wawrzyniak
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 423,00 1000 89 (dnc) dnc 34 9 21 64 41 dnc 25 40 52
126 LTU 440 Aiste Rasiukeviciute
52 424,00 1000 90 43 (dnf) 40 49 37 19 54 61 55 44 22
127 POL 1079 Grzegorz Górecki
TS "Kuźnia" Rybnik 12 425,00 1000 91 46 33 52 36 51 57 28 32 (ufd) 22 bfd
128 LTU 687 Auguste Dijokaite
52 425,00 1000 92 37 (dnf) 54 36 31 62 29 34 59 43 40
129 POL 3414 Stanisław Kasprzak
PKM LOK Poznań 13 436,00 1000 93 23 26 56 45 41 61 36 42 58 48 (dnc)
130 POL 1811 Franciszek Zając
Gdański Klub Żeglarski 14 439,00 1000 94 57 (dnc) 23 34 46 44 56 46 37 45 51
131 POL 3588 Marianna Dryja
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 12 451,00 37 1000 37 (dnc) 35 45 48 dnc dnc dnc 56 13 13
132 POL 2089 Norbert Herba
Logo
YK Stal Gdynia
12 461,00 1000 95 34 (dnc) 42 37 50 40 39 44 60 47 bfd
133 POL 1574 Lena Roszak
AZS Poznań 13 489,00 38 1000 41 39 60 31 53 50 47 58 (bfd) ufd 42
134 POL 2048 Zofia Szotyńska
AZS Uniwersytet Warszawski 14 493,00 39 1000 (dnc) dnc 19 39 36 53 dnc dnc ufd 26 48
135 POL 3488 Bartosz Janusek
MKS Dwójka Warszawa 14 212,00 1000 96 44 37 36 52 (56) 4 9 17 3 7
136 LTU 199 Liepa Jonuskaite
52 217,00 1000 97 38 (dnf) 54 43 44 9 18 3 2 6
137 POL 1878 Konrad Nawrot
Logo
SSW MOS Iława
14 236,00 1000 98 (dnc) dnc 50 46 37 1 1 1 26 5
138 LTU 57 Ugne Trimonyte
52 250,00 1000 99 (dnc) dnc 38 25 49 7 10 18 1 30
139 POL 3511 Piotr Szklarski
AZS Uniwersytet Warszawski 13 265,00 1000 100 (dnc) dnc 42 48 49 11 14 9 11 13
140 POL 1825 Tymoteusz Breitkopf
UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 13 272,00 1000 101 33 30 (62) 54 54 36 6 20 6 33
141 LTU 750 Ula Venslovaite
52 280,00 1000 102 41 (dnc) 41 56 60 25 2 24 8 23
142 POL 1883 Adam Oleszczyk
UKS Barnim Goleniów 13 294,00 1000 103 (ret) dnc 46 62 47 17 24 14 9 4
143 POL 15 Jan Wiśniowski
Logo
YKP Gdynia
14 295,00 1000 104 (dnc) dnc 57 36 38 33 33 5 15 9
144 POL 2201 Stanisław Wróblewski
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 299,00 1000 105 46 (dnf) 37 49 52 41 25 6 12 31
145 POL 3589 Ewelina Michulec
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 13 302,00 40 1000 39 (dnc) 52 56 53 15 3 36 34 14
146 POL 1913 Michał Tobijański
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 303,00 1000 106 (dnc) dnc 40 50 27 29 26 2 45 15
147 LTU 777 Aidas Vroblevicius
52 312,00 1000 107 (dnc) dnc 51 35 45 5 4 37 40 24
148 POL 2084 Weronika Pawlak
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 315,00 41 1000 (dnc) dnc 52 44 54 16 5 13 42 20
149 POL 2151 Marianna Bednarz
UKS AKŻ LESZCZ 13 322,00 42 1000 53 (dnc) 55 ufd 55 27 7 19 22 16
150 POL 849 Tomasz Tęcza
Jacht Klub NISKO 13 325,00 1000 108 (dnc) dnc 40 60 58 18 8 21 33 18
151 POL 2155 Jan Wilk
Logo
SSW MOS Iława
12 328,00 1000 109 47 (dnf) 33 54 ufd 47 13 26 19 21
152 POL 1467 Matylda Rodziewicz
KS Baza Mrągowo 13 331,00 43 1000 39 (dnc) 50 43 45 22 36 49 20 27
153 LTU 6 Ema Raudyte
52 334,00 1000 110 (dnc) dnc 49 51 18 10 40 22 bfd 2
154 POL 3404 Tomasz Biedrzycki
MKS Dwójka Warszawa 12 336,00 1000 111 (dnc) dnc 34 38 56 2 35 11 bfd 22
155 LTU 474 Mantas Rasiukevicius
52 338,00 1000 112 (dnc) dnc 51 58 59 14 16 31 4 36
156 POL 1500 Gustaw Olejniczak
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
13 340,00 1000 113 42 (dnc) 41 61 57 38 21 33 25 19
157 LTU 7 Vejas Kaseta
52 343,00 1000 114 (dnc) 38 61 55 39 30 30 8 bfd 12
158 LTU 101 Bartas Julijus Kupliauskas
52 343,00 1000 115 (dnc) dnc 56 56 54 19 32 12 35 11
159 LTU 789 Saule Trimonyte
52 345,00 1000 116 (dnc) dnc 59 44 33 21 15 42 21 39
160 POL 1522 Ignacy Kościelak
PKM LOK Poznań 14 360,00 1000 117 (dnc) dnc 54 53 42 3 12 32 bfd 28
161 POL 1272 Maciej Urbaniak
AZS Poznań 13 364,00 1000 118 (dnc) dnc 57 59 50 12 34 25 27 32
162 POL 1818 Kalina Sójkowska
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
11 370,00 44 1000 (dnc) dnf 53 2 53 dnc dnc 28 29 3
163 POL 1497 Łucja Borkowska
AZS Poznań 12 371,00 45 1000 (dnc) dnc 59 40 48 40 47 7 28 34
164 POL 751 Henryk Lima Klapczyński
PKM LOK Poznań 13 375,00 1000 119 52 (dnc) 53 62 57 13 27 34 bfd 10
165 LTU 515 Ruta Daraciute
52 384,00 1000 120 (dnc) dnc 53 48 44 42 38 47 14 29
166 POL 1005 Maja Filipska
Logo
YK Stal Gdynia
13 388,00 46 1000 54 (dnf) 45 46 30 dnc dnc 4 bfd 8
167 LTU 31 Liepa Rimaite
52 392,00 1000 121 55 (dnf) 62 26 48 32 43 39 30 54
168 POL 2166 Aleksander Zajączkowski
Energa Giżycka Grupa Regatowa 13 394,00 1000 122 34 (dnc) 56 59 51 dnc dnc 15 5 40
169 POL 929 Jagoda Sawicka
Logo
JKW Poznań
12 396,00 47 1000 (dnc) ret 60 64 60 23 44 38 38 1
170 LTU 799 Simona Vrobleviciute
52 398,00 1000 123 (dnc) dnc 58 60 47 26 22 45 31 37
171 POL 1932 Marian Kozdryk
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 399,00 1000 124 (dnc) dnf 59 63 60 24 23 10 44 48
172 POL 3552 Mateusz Bogdziewicz
Port Mechelinki 13 400,00 1000 125 45 (dnc) 47 47 59 46 45 27 37 47
173 POL 1514 Jagoda Wiśniewska
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
13 405,00 48 1000 (dnf) dnf ufd ufd 50 37 19 30 17 45
174 POL 1988 Dawid Brzeski
MKS Dwójka Warszawa 12 405,00 1000 126 50 (dnf) 36 50 55 52 37 46 23 53
175 POL 1602 Miłosz Szmagliński
Logo
YKP Gdynia
13 409,00 1000 127 (dnc) dnc 42 40 ufd 31 31 44 bfd 17
176 POL 1803 Igor Saj
Logo
YK Stal Gdynia
13 414,00 1000 128 (dnc) dnc dne 57 56 8 17 29 bfd 43
177 POL 2100 Aleksandra Matz
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 12 414,00 49 1000 (dnc) dnc 55 61 63 51 11 40 39 25
178 POL 3636 Igor Kanik
UKS Nad Jeziorkiem 13 416,00 1000 129 58 (dnf) 49 43 62 39 20 51 43 51
179 LTU 5 Marius Blinstrubas
52 417,00 1000 130 (dnc) dnc 57 53 52 44 48 43 10 38
180 POL 1970 Timothy Melentyev
Logo
YKP Gdynia
15 421,00 1000 131 (dnf) dnf 44 47 41 20 41 ufd bfd 26
181 POL 1965 Michał Johan
KW LOK Garland Gliwice 13 432,00 1000 132 (dnc) ret 61 57 58 54 42 50 7 35
182 POL 1504 Klara Snarska
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
13 439,00 50 1000 (dnc) dnc 39 57 62 6 28 ufd 41 ufd
183 LTU 770 Auguste Lisauskaite
52 444,00 1000 133 (dnc) dnc 63 44 ufd 28 dnc 16 24 42
184 POL 1438 Antoni Poniecki
PKM LOK Poznań 14 450,00 1000 134 (dnc) dnc 58 65 58 43 46 52 16 44
185 POL 1474 Mateusz Kayser
PKM LOK Poznań 13 468,00 1000 135 56 (ret) 63 60 64 35 29 53 bfd 41
186 POL 1979 Leopold Perczyński
Gdański Klub Żeglarski 13 471,00 1000 136 (dnc) ret 65 55 61 dnc dnc 23 13 52
187 LTU 709 Jurgis Slavickas
52 473,00 1000 137 (dnc) dnc 55 46 29 48 dnc 35 bfd 55
188 POL 90 Maciej Sitek
Logo
OPTI CWM Gdynia
13 481,00 1000 138 (dnc) dnc 60 58 61 34 dnc 41 32 59
189 POL 1334 Antoni Marcinkiewicz
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 12 486,00 1000 139 (dnc) dnc 51 51 63 45 dnc 55 36 50
190 LTU 735 Adomas Pranciskus Ziauberis
52 503,00 1000 140 (dnc) dnc 58 66 61 dnc dnc 48 18 49
191 POL 2786 Grzegorz Karpiński
UKS Nad Jeziorkiem 14 522,00 1000 141 (dnc) ret dnc dnc dnc 53 39 56 46 56
192 LTU 717 Joris Laukaitis
52 544,00 1000 142 (dnc) dnc 64 63 65 50 dnc 57 50 57
193 LTU 111 Urte Marija Kupliauskaite
52 548,00 1000 143 (dnc) dnc 61 58 59 dnc dnc 54 47 dnc
194 LTU 1050 Matas Jorudas
52 558,00 1000 144 (dnc) dnc dnc 59 64 dnc dnc 58 48 58
195 POL 3528 Gabriel Kowalik
AZS Uniwersytet Warszawski 13 571,00 1000 145 (dnc) dnc dnf dnc 62 55 49 dnc dnc dnc
196 LTU 704 Vytis Sinkevicius
52 572,00 1000 146 (dnc) dnc 65 65 55 49 dnc ufd bfd 46
197 POL 2083 Konrad Czech
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 575,00 1000 147 36 (dnf) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
198 LTU 155 Adele Zalaite
52 581,00 1000 148 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc 59 49 dnc
199 POL 3548 Marta Kupc
Logo
YKP Gdynia
13 598,00 51 1000 59 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
Wyniki OFICJALNE
15 maj 2022 17:30
Kary punktowe OPP A
15 maj 2022 17:28