PODZIAŁ NA GRUPY obowiązujący w dniu: 14 maj 2022 Liczba zawodników: 200

Wyszukaj zawodnika
Klasyfikacja
Data modyfikacji: 13 maj 2022 18:23:42 SailingNet
Grupa Nr żagla Zawodnik Klub
BRAZOWA POL 1272 Maciej Urbaniak AZS Poznań
BRAZOWA POL 1497 Łucja Borkowska AZS Poznań
BRAZOWA POL 3511 Piotr Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski
BRAZOWA POL 3528 Gabriel Kowalik AZS Uniwersytet Warszawski
BRAZOWA POL 1504 Klara Snarska Centrum Żeglarskie Szczecin
BRAZOWA POL 1514 Jagoda Wiśniewska Centrum Żeglarskie Szczecin
BRAZOWA POL 51 Gustaw Olejniczak Centrum Żeglarskie Szczecin
BRAZOWA POL 2171 Aleksander Zajączkowski Energa Giżycka Grupa Regatowa
BRAZOWA POL 1979 Leopold Perczyński Gdański Klub Żeglarski
BRAZOWA POL 849 Tomasz Tęcza Jacht Klub NISKO
BRAZOWA POL 929 Jagoda Sawicka JKW Poznań
BRAZOWA POL 1334 Antoni Marcinkiewicz KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
BRAZOWA POL 2100 Aleksandra Matz KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
BRAZOWA POL 3589 Ewelina Michulec KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
BRAZOWA POL 3777 Tomasz Ignaczewski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
BRAZOWA POL 1818 Kalina Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk
BRAZOWA POL 1913 Michał Tobijański KS AZS AWFiS Gdańsk
BRAZOWA POL 1932 Marian Kozdryk KS AZS AWFiS Gdańsk
BRAZOWA POL 2201 Stanisław Wróblewski KS AZS AWFiS Gdańsk
BRAZOWA POL 129 Matylda Rodziewicz KS Baza Mrągowo
BRAZOWA LTU 474 Mantas Rasiukevicius KSM Bangputys
BRAZOWA LTU 515 Ruta Daraciute KSM Bangputys
BRAZOWA POL 1965 Michał Johan KW LOK Garland Gliwice
BRAZOWA POL 1988 Dawid Brzeski MKS Dwójka Warszawa
BRAZOWA POL 3404 Tomasz Biedrzycki MKS Dwójka Warszawa
BRAZOWA POL 3488 Bartosz Janusek MKS Dwójka Warszawa
BRAZOWA LTU 31 Liepa Rimaite NSM
BRAZOWA LTU 5 Marius Blinstrubas NSM
BRAZOWA LTU 57 Ugne Trimonyte NSM
BRAZOWA LTU 6 Ema Raudyte NSM
BRAZOWA LTU 7 Vejas Kaseta NSM
BRAZOWA LTU 789 Saule Trimonyte NSM
BRAZOWA POL 2084 Weronika Pawlak OPTI CWM Gdynia
BRAZOWA POL 90 Maciej Sitek OPTI CWM Gdynia
BRAZOWA POL 1438 Antoni Poniecki PKM LOK Poznań
BRAZOWA POL 1474 Mateusz Kayser PKM LOK Poznań
BRAZOWA POL 1522 Ignacy Kościelak PKM LOK Poznań
BRAZOWA POL 751 Henryk Lima Klapczyński PKM LOK Poznań
BRAZOWA POL 3552 Mateusz Bogdziewicz Port Mechelinki
BRAZOWA LTU 1050 Matas Jorudas Sporto centras Atzalynas
BRAZOWA LTU 735 Adomas Pranciskus Ziauberis Sporto centras Atzalynas
BRAZOWA LTU 750 Ula Venslovaite Sporto centras Atzalynas
BRAZOWA POL 1878 Konrad Nawrot SSW MOS Iława
BRAZOWA POL 2155 Jan Wilk SSW MOS Iława
BRAZOWA POL 1825 Tymoteusz Breitkopf TS "Kuźnia" Rybnik
BRAZOWA POL 2151 Marianna Bednarz UKS AKŻ LESZCZ
BRAZOWA POL 1883 Adam Oleszczyk UKS Barnim Goleniów
BRAZOWA POL 2786 Grzegorz Karpiński UKS Nad Jeziorkiem
BRAZOWA POL 3636 Igor Kanik UKS Nad Jeziorkiem
BRAZOWA LTU 101 Bartas Julijus Kupliauskas VŠĮ "ŽIemys"
BRAZOWA LTU 199 Liepa Jonuskaite VŠĮ "ŽIemys"
BRAZOWA LTU 111 Urte Marija Kupliauskaite Vsi Ziemys
BRAZOWA LTU 155 Adele Zalaite Vsi Ziemys
BRAZOWA LTU 704 Vytis Sinkevicius vvbm
BRAZOWA LTU 709 Jurgis Slavickas vvbm
BRAZOWA LTU 717 Joris Laukaitis vvbm
BRAZOWA LTU 770 Auguste Lisauskaite vvbm
BRAZOWA LTU 777 Aidas Vroblevicius vvbm
BRAZOWA LTU 799 Simona Vrobleviciute vvbm
BRAZOWA POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia
BRAZOWA POL 1803 Igor Saj YK Stal Gdynia
BRAZOWA POL 15 Jan Wiśniowski YKP Gdynia
BRAZOWA POL 1602 Miłosz Szmagliński YKP Gdynia
BRAZOWA POL 1970 Timothy Melentyev YKP Gdynia
BRAZOWA POL 2083 Konrad Czech YKP Gdynia
BRAZOWA POL 3548 Marta Kupc YKP Gdynia
SREBRNA POL 1574 Lena Roszak AZS Poznań
SREBRNA POL 1959 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań
SREBRNA POL 2048 Zofia Szotyńska AZS Uniwersytet Warszawski
SREBRNA POL 3460 Magdalena Luśnia Centrum Żeglarskie Szczecin
SREBRNA POL 11608 Zofia Kuszewska Energa Giżycka Grupa Regatowa
SREBRNA POL 2006 Antonina Dziekańska Energa Giżycka Grupa Regatowa
SREBRNA POL 2184 Karol Kostrzewa Energa Giżycka Grupa Regatowa
SREBRNA POL 1811 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski
SREBRNA POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań
SREBRNA POL 3553 Hanna Chojnicka JKW Poznań
SREBRNA POL 3588 Marianna Dryja KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
SREBRNA POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków
SREBRNA POL 3416 Dawid Pachuta KN Lider Kraków
SREBRNA POL 3417 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków
SREBRNA POL 3496 Franciszek Marszałek KS AZS AWFiS Gdańsk
SREBRNA POL 3599 Antek Malicki KS AZS AWFiS Gdańsk
SREBRNA POL 3651 Jędrzej Głuszyk KS AZS AWFiS Gdańsk
SREBRNA POL 1936 Eryk Majewski KS Baza Mrągowo
SREBRNA LTU 440 Aiste Rasiukeviciute KSM Bangputys
SREBRNA LTU 457 Tadas Azukas KSM Bangputys
SREBRNA LTU 471 Vaidas Abraitis KSM Bangputys
SREBRNA POL 2023 Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów
SREBRNA POL 3519 Aleksander Lenart KSW BALTIC Dziwnów
SREBRNA POL 3526 Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów
SREBRNA POL 3527 Maja Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów
SREBRNA POL 1862 Michał Trzpis KW LOK Garland Gliwice
SREBRNA POL 3596 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy
SREBRNA POL 2103 Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn
SREBRNA POL 2104 Łukasz Zaleski Nauticus Yacht Club Olsztyn
SREBRNA POL 2205 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn
SREBRNA POL 2210 Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn
SREBRNA LTU 737 David Mazeika NSM
SREBRNA POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia
SREBRNA POL 2552 Sebastian Wawrzyniak OPTI CWM Gdynia
SREBRNA POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia
SREBRNA POL 3663 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia
SREBRNA POL 3414 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań
SREBRNA POL 2141 Maksymilian Stańko Port Mechelinki
SREBRNA POL 3464 Paweł Włodarczyk Sailing Legia Warszawa
SREBRNA POL 3465 Piotr Kowalewski Sailing Legia Warszawa
SREBRNA LTU 687 Auguste Dijokaite Sporto centras Atzalynas
SREBRNA POL 1867 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława
SREBRNA POL 2709 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława
SREBRNA POL 3476 Natan Dziedziak SSW MOS Iława
SREBRNA POL 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS Iława
SREBRNA POL 1079 Grzegorz Górecki TS "Kuźnia" Rybnik
SREBRNA POL 131 Piotr Słomka TS "Kuźnia" Rybnik
SREBRNA POL 1852 Piotr Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik
SREBRNA POL 2019 Zofia Matyszkiewicz TS "Kuźnia" Rybnik
SREBRNA POL 2119 Gustaw Kowalski TS "Kuźnia" Rybnik
SREBRNA POL 3503 Karolina Gajda UKS Barnim Goleniów
SREBRNA POL 1388 Aleksander Skowroński UKS Zalew Kielce
SREBRNA POL 21 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin
SREBRNA LTU 115 Joris Jazdauskas VŠĮ "ŽIemys"
SREBRNA LTU 166 Adomas Krucius VŠĮ "ŽIemys"
SREBRNA LTU 527 Karolis Rimgaila VŠĮ "ŽIemys"
SREBRNA LTU 705 Mila Krum vvbm
SREBRNA POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia
SREBRNA POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia
SREBRNA POL 3515 Szymon Mocarski YK Stal Gdynia
SREBRNA POL 111 Aleksandra Wiśniowska YKP Gdynia
SREBRNA POL 2117 Piotr Tutkowski YKP Gdynia
SREBRNA POL 2138 Tomasz Zawadka YKP Gdynia
SREBRNA POL 3469 Dominika Kluczka YKP Gdynia
SREBRNA POL 3482 Natasza Micewicz YKP Gdynia
SREBRNA POL 3521 Michał Piskorz YKP Gdynia
SREBRNA POL 3522 Mateusz Piskorz YKP Gdynia
ZLOTA POL 920 Ignacy Pospieszny AZS Poznań
ZLOTA POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań
ZLOTA POL 1507 Maja Wojciechowska Centrum Żeglarskie Szczecin
ZLOTA POL 1 Mateusz Graczyk CHKŻ Chojnice
ZLOTA POL 109 Bartosz Dynia CHKŻ Chojnice
ZLOTA POL 2200 Kaja Śledzińska CHKŻ Chojnice
ZLOTA POL 3611 Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice
ZLOTA POL 3653 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice
ZLOTA POL 3654 Bartosz Peczka CHKŻ Chojnice
ZLOTA POL 3655 January Szczukowski CHKŻ Chojnice
ZLOTA POL 3656 Bartosz Żmudziński CHKŻ Chojnice
ZLOTA POL 1608 Weronika Grala Energa Giżycka Grupa Regatowa
ZLOTA POL 2163 Adam Szalewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa
ZLOTA POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Energa Giżycka Grupa Regatowa
ZLOTA POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski
ZLOTA POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO
ZLOTA POL 1207 Maksymilian Koschel JKW Poznań
ZLOTA POL 1829 Adam Chojnicki JKW Poznań
ZLOTA POL 1929 Jan Makowski JKW Poznań
ZLOTA POL 3623 Jakub Kuraś JKW Poznań
ZLOTA POL 999 Maria Nycz JKW Poznań
ZLOTA POL 3621 Eryk Kąkolewski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
ZLOTA POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk
ZLOTA POL 3561 Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk
ZLOTA POL 3650 Blanka Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk
ZLOTA POL 936 Maurycy Kosmowski KS AZS AWFiS Gdańsk
ZLOTA POL 1937 Maciej Szawkowski KS Baza Mrągowo
ZLOTA LTU 374 Azuolas Jackevicius KSM Bangputys
ZLOTA LTU 526 Mingaile Plucaite KSM Bangputys
ZLOTA LTU 590 Rokas Rimsa KSM Bangputys
ZLOTA LTU 900 Jokubas Cepla KSM Bangputys
ZLOTA POL 2024 Filip Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów
ZLOTA POL 2152 Maja Stormann KSW BALTIC Dziwnów
ZLOTA POL 3481 Aleksandra Bobrowska KSW BALTIC Dziwnów
ZLOTA POL 16 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków
ZLOTA POL 3431 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia
ZLOTA POL 1924 Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn
ZLOTA POL 3640 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn
ZLOTA LTU 77 Mariya Shramkova NSM
ZLOTA POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia
ZLOTA POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia
ZLOTA POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia
ZLOTA POL 2124 Agata Koropecka OPTI CWM Gdynia
ZLOTA POL 2211 Antonina Puchowska OPTI CWM Gdynia
ZLOTA POL 2244 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia
ZLOTA POL 1541 Mateusz Kuchowicz PKM LOK Poznań
ZLOTA POL 1910 Pola Wdowiak Sailing Legia Warszawa
ZLOTA POL 2078 Stanisław Ługowski Sailing Legia Warszawa
ZLOTA POL 3562 Antoni Brzozowski Sailing Legia Warszawa
ZLOTA POL 3563 Ian Kurtysh Sailing Legia Warszawa
ZLOTA POL 3600 Emilia Brdulak Sailing Legia Warszawa
ZLOTA POL 3601 Zofia Brdulak Sailing Legia Warszawa
ZLOTA POL 951 Wojciech Henryk Komenda Sailing Legia Warszawa
ZLOTA POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS Iława
ZLOTA POL 133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik
ZLOTA POL 3470 Piotr Grendziak TS "Kuźnia" Rybnik
ZLOTA POL 2219 Igor Mazurkiewicz UKS AKŻ LESZCZ
ZLOTA POL 3487 Aleksander Szczepara UKS AKŻ LESZCZ
ZLOTA POL 2121 Joanna Michalska UKS YACHT CLUB SŁAWA
ZLOTA POL 12006 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin
ZLOTA LTU 555 Benas Bestauskas VŠĮ "ŽIemys"
ZLOTA POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia
ZLOTA POL 122 Kajetan Liszewski YKP Gdynia
ZLOTA POL 1940 Filip Bil YKP Gdynia
ZLOTA POL 2139 Jan Mucharski YKP Gdynia
ZLOTA POL 3577 Alicja Tutkowska YKP Gdynia
ZLOTA POL 3658 Szymon Kolka YKP Gdynia