ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 167

Klasa Nr żagla Zaloga Klub Data
Klasa regatowa POL 1867 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława 2021-05-19 07:33:54
Klasa regatowa POL 3490 Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia 2021-05-16 18:36:22
Klasa regatowa POL 3553 Zuzanna Borucka JKW Poznań 2021-05-17 10:56:27
Klasa regatowa POL 3479 Zofia Brdulak Sailing Legia Warszawa 2021-05-24 15:54:47
Klasa regatowa POL 1747 Zofia Dembowska KS Baza Mrągowo 2021-05-17 07:10:47
Klasa regatowa POL 1853 Zofia Księżniak UKS Żegluj Lublin 2021-05-23 22:06:52
Klasa regatowa POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 2021-05-16 18:36:22
Klasa regatowa POL 133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 2021-05-21 06:09:51
Klasa regatowa POL 951 Wojciech Henryk Komenda Sailing Legia Warszawa 2021-05-24 15:54:47
Klasa regatowa POL 2709 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 2021-05-19 07:33:54
Klasa regatowa POL 3624 Wiktoria Sajdak Stowarzyszenie Marina Poraj 2021-05-22 08:56:15
Klasa regatowa POL 1768 Wiktor Wróbel MKS Dwójka Warszawa 2021-05-17 17:29:31
Klasa regatowa POL 1923 Wiktor Weselak KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-05-19 06:17:28
Klasa regatowa POL 1608 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa 2021-05-17 19:25:16
Klasa regatowa POL 907 Tymon Szkolut UKS Żegluj Lublin 2021-05-23 22:06:52
Klasa regatowa POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-05-19 06:17:28
Klasa regatowa POL 937 Tomasz Terlecki KS Baza Mrągowo 2021-05-17 07:10:47
Klasa regatowa POL 1939 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin 2021-05-23 22:06:52
Klasa regatowa POL 1924 Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-05-15 21:46:50
Klasa regatowa POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 2021-05-16 18:36:22
Klasa regatowa POL 1970 Timothy Melentyev YKP Gdynia 2021-05-18 13:28:37
Klasa regatowa POL 20721 Szymon Góralski KS Dobra Marina Szczecin 2021-05-22 19:12:32
Klasa regatowa POL 2207 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-05-15 21:46:49
Klasa regatowa POL 1780 Szymon Kolka YKP Gdynia 2021-05-18 13:28:36
Klasa regatowa POL 2078 Stanisław Ługowski Sailing Legia Warszawa 2021-05-24 15:54:47
Klasa regatowa POL 1888 Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów 2021-05-19 22:43:18
Klasa regatowa POL 1949 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań 2021-05-18 10:29:34
Klasa regatowa POL 2072 Stanisław Nadolski SSW MOS Iława 2021-05-19 07:33:53
Klasa regatowa POL 3404 Rozalia Rozum MKS Dwójka Warszawa 2021-05-17 17:29:31
Klasa regatowa POL 1108 Radosław Naróć KS Dobra Marina Szczecin 2021-05-22 20:42:57
Klasa regatowa POL 1910 Pola Wdowiak Sailing Legia Warszawa 2021-05-21 08:38:25
Klasa regatowa POL 3457 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin 2021-05-21 15:27:01
Klasa regatowa POL 1676 Piotr Grzesiek PKM LOK Poznań 2021-05-18 10:29:34
Klasa regatowa POL 3431 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 2021-05-16 18:36:22
Klasa regatowa POL 3470 Piotr Grendziak TS "Kuźnia" Rybnik 2021-05-21 06:09:52
Klasa regatowa POL 1852 Piotr Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 2021-05-21 06:09:52
Klasa regatowa POL 2170 Piotr Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 2021-05-17 19:25:16
Klasa regatowa POL 2137 Piotr Toczek YKP Gdynia 2021-05-18 13:28:37
Klasa regatowa POL 3464 Paweł Włodarczyk Sailing Legia Warszawa 2021-05-24 15:54:47
Klasa regatowa POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 2021-05-16 18:36:22
Klasa regatowa CZE 444 Patrick Štafa MYK 2021-05-12 12:06:28
Klasa regatowa POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS Iława 2021-05-19 07:33:53
Klasa regatowa POL 2001 Oskar Sylka YKP Gdynia 2021-05-18 13:28:36
Klasa regatowa POL 17541 Oliwia Pietkiewicz KS Dobra Marina Szczecin 2021-05-22 19:10:00
Klasa regatowa POL 747 Oliwia Kaczyńska KS Baza Mrągowo 2021-05-17 07:10:47
Klasa regatowa POL 1523 Olga Wietek YKP Gdynia 2021-05-18 13:28:36
Klasa regatowa POL 2048 Nina Mirowska AZS Uniwersytet Warszawski 2021-05-24 09:54:59
Klasa regatowa POL 1538 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań 2021-05-18 10:29:34
Klasa regatowa POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 2021-05-23 18:07:36
Klasa regatowa POL 21 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin 2021-05-23 22:06:52
Klasa regatowa POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-05-15 21:46:50
Klasa regatowa POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-05-15 21:46:50
Klasa regatowa POL 3434 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-05-15 21:46:50
Klasa regatowa POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław 2021-05-16 18:36:22
Klasa regatowa POL 1973 Michał Mac JK Kotwica Tarnobrzeg 2021-05-24 11:09:54
Klasa regatowa POL 1862 Michał Trzpis KW LOK Garland Gliwice 2021-05-23 21:08:53
Klasa regatowa POL 2171 Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-05-17 19:25:16
Klasa regatowa POL 3481 Michał Jaroszek KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-14 22:31:48
Klasa regatowa POL 3521 Michał Piskorz YKP Gdynia 2021-05-18 13:28:36
Klasa regatowa POL 910 Michał Banasiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-05-19 06:17:28
Klasa regatowa POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 2021-05-27 21:52:07
Klasa regatowa POL 936 Maurycy Kosmowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-05-24 10:42:36
Klasa regatowa POL 1467 Matylda Rodziewicz KS Baza Mrągowo 2021-05-17 07:10:47
Klasa regatowa POL 1459 Mateusz Kuchowicz PKM LOK Poznań 2021-05-18 10:29:34
Klasa regatowa POL 3422 Mateusz Kozłowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-05-15 21:46:50
Klasa regatowa POL 1863 Mateusz Gąsiorowski YKP Gdynia 2021-05-18 13:28:37
Klasa regatowa POL 3469 Mateusz Kluczka YKP Gdynia 2021-05-18 13:28:36
Klasa regatowa POL 1 Mateusz Graczyk CHKŻ Chojnice 2021-05-24 10:42:37
Klasa regatowa POL 1644 Martyna Grzegorczyk KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-05-19 06:17:28
Klasa regatowa POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław 2021-05-21 10:31:25
Klasa regatowa POL 1750 Maria Sajewicz UKS Żeglarz Wrocław 2021-05-20 15:29:02
Klasa regatowa POL 3438 Marcin Lewków MKS Dwójka Warszawa 2021-05-17 17:29:31
Klasa regatowa POL 2205 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-05-15 21:46:50
Klasa regatowa POL 3425 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 2021-05-16 18:36:22
Klasa regatowa POL 1547 Maksymilian Koschel JKW Poznań 2021-05-17 10:56:27
Klasa regatowa POL 2888 Maja Szostak JK Kotwica Tarnobrzeg 2021-05-24 11:24:45
Klasa regatowa POL 2176 Maja Horoszkiewicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-05-17 19:25:16
Klasa regatowa POL 2036 Maja Wójcik KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-14 22:31:48
Klasa regatowa POL 2152 Maja Stormann KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-14 22:31:48
Klasa regatowa POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 2021-05-16 18:36:22
Klasa regatowa POL 3460 Magdalena Luśnia Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-21 16:55:29
Klasa regatowa POL 1937 Maciej Szawkowski KS Baza Mrągowo 2021-05-17 07:10:47
Klasa regatowa POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS Iława 2021-05-19 07:33:53
Klasa regatowa CZE 703 Liliana Dymáková YC Vysoké Mýto 2021-05-26 21:52:29
Klasa regatowa POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-05-19 06:17:28
Klasa regatowa POL 3459 Lena Kaczmarek Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-21 16:03:37
Klasa regatowa POL 2102 Krzysztof Maksymowicz Sailing Legia Warszawa 2021-05-24 15:54:47
Klasa regatowa POL 1764 Krzysztof Olowiak YKP Gdynia 2021-05-18 13:28:37
Klasa regatowa POL 1878 Konrad Nawrot SSW MOS Iława 2021-05-19 07:33:53
Klasa regatowa POL 1305 Karol Kucharczyk UKS YACHT CLUB SŁAWA 2021-05-21 10:34:08
Klasa regatowa POL 1953 Karol Rak SEJK Pogoń Szczecin 2021-05-21 22:32:34
Klasa regatowa POL 2119 Karol Gaj TS "Kuźnia" Rybnik 2021-05-21 06:09:52
Klasa regatowa POL 2184 Karol Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 2021-05-17 19:25:16
Klasa regatowa POL 2222 Karol Stachowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-05-19 06:17:28
Klasa regatowa POL 1881 Kamil Nadolny UKS Barnim Goleniów 2021-05-19 22:43:18
Klasa regatowa POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP Gdynia 2021-05-18 13:28:36
Klasa regatowa POL 2200 Kaja Śledzińska CHKŻ Chojnice 2021-05-24 10:42:37
Klasa regatowa POL 1494 Kacper Kostarz UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 2021-05-25 21:40:32
Klasa regatowa POL 1403 Kacper Kibiersza OPTI CWM Gdynia 2021-05-16 18:36:22
Klasa regatowa POL 1452 Juliusz Bartczak Sailing Legia Warszawa 2021-05-24 15:54:47
Klasa regatowa POL 129 Julia Płocharczyk KS Baza Mrągowo 2021-05-17 07:10:47
Klasa regatowa POL 3483 Julia Turniak UKS Żeglarz Wrocław 2021-05-27 21:54:37
Klasa regatowa POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 2021-05-16 18:36:22
Klasa regatowa POL 211 Joanna Michalska UKS YACHT CLUB SŁAWA 2021-05-21 10:34:08
Klasa regatowa POL 2 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 2021-05-24 10:42:36
Klasa regatowa POL 1999 Jan Muszyński Sailing Legia Warszawa 2021-05-24 15:54:47
Klasa regatowa POL 3401 Jan Lemański TKŻ Toruń 2021-05-24 10:42:37
Klasa regatowa POL 1417 Jan Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 2021-05-21 06:09:52
Klasa regatowa POL 2151 Jan Rohde SSW MOS Iława 2021-05-19 07:33:54
Klasa regatowa POL 3407 Jan Konkol YKP Gdynia 2021-05-18 13:28:37
Klasa regatowa POL 15 Jan Wiśniowski YKP Gdynia 2021-05-18 13:28:36
Klasa regatowa POL 1921 Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-05-19 06:17:28
Klasa regatowa POL 3525 Jan Żyła KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-05-19 06:17:28
Klasa regatowa POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 2021-05-17 10:56:27
Klasa regatowa POL 1929 Jan Makowski JKW Poznań 2021-05-17 10:56:27
Klasa regatowa POL 3461 Jakub Jan Podgórny Centrum Żeglarskie Szczecin 2021-05-22 05:15:05
Klasa regatowa POL 2023 Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-14 22:31:48
Klasa regatowa POL 3517 Jakub Kuraś JKW Poznań 2021-05-17 10:56:27
Klasa regatowa POL 2219 Igor Mazurkiewicz UKS AKŻ LESZCZ 2021-05-26 11:07:31
Klasa regatowa POL 1946 Igor Murach KS Baza Mrągowo 2021-05-17 07:10:47
Klasa regatowa POL 2244 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 2021-05-16 18:36:22
Klasa regatowa POL 1879 Igor Grzelak CHKŻ Chojnice 2021-05-24 10:42:37
Klasa regatowa POL 3528 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS Uniwersytet Warszawski 2021-05-24 09:54:59
Klasa regatowa POL 2157 Hubert Matz Sailing Legia Warszawa 2021-05-24 15:54:47
Klasa regatowa POL 16 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 2021-05-24 22:57:20
Klasa regatowa POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS Iława 2021-05-19 07:33:53
Klasa regatowa POL 1979 Hubert Nowicki KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-05-19 06:17:28
Klasa regatowa POL 3403 Hieronim Hendler KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-05-19 06:17:28
Klasa regatowa POL 3488 Hanna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 2021-05-17 17:29:31
Klasa regatowa POL 3402 Hanna Rogowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-05-19 06:17:28
Klasa regatowa POL 978 Hanna Chojnicka JKW Poznań 2021-05-17 10:56:27
Klasa regatowa CZE 844 František Burda JK Ceska Lipa 2021-05-27 21:50:25
Klasa regatowa POL 1806 Filip Szymanek KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-14 22:31:48
Klasa regatowa POL 2024 Filip Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-14 22:31:48
Klasa regatowa POL 2209 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-05-15 21:46:50
Klasa regatowa POL 1940 Filip Bil YKP Gdynia 2021-05-18 13:28:37
Klasa regatowa POL 917 Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-05-19 06:17:28
Klasa regatowa POL 3411 Filip Nosol CHKŻ Chojnice 2021-05-24 10:42:37
Klasa regatowa POL 3477 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 2021-05-16 18:36:22
Klasa regatowa POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-05-19 06:17:28
Klasa regatowa POL 1936 Eryk Majewski KS Baza Mrągowo 2021-05-17 07:10:47
Klasa regatowa POL 1574 Emilia Siekierczak AZS Poznań 2021-05-22 14:59:49
Klasa regatowa POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-05-19 06:17:28
Klasa regatowa POL 2206 Bartosz Janusek MKS Dwójka Warszawa 2021-05-17 17:29:31
Klasa regatowa POL 3462 Bartosz Pluta SEJK Pogoń Szczecin 2021-05-21 16:39:31
Klasa regatowa POL 1735 Bartosz Dynia CHKŻ Chojnice 2021-05-24 10:42:37
Klasa regatowa POL 2220 Bartosz Żmudziński CHKŻ Chojnice 2021-05-24 10:42:37
Klasa regatowa POL 1307 Bartosz Peczka CHKŻ Chojnice 2021-05-24 10:42:37
Klasa regatowa POL 1991 August Sobczak Sailing Legia Warszawa 2021-05-24 15:54:47
Klasa regatowa POL 2211 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 2021-05-27 21:53:25
Klasa regatowa POL 1570 Antoni Brzozowski Sailing Legia Warszawa 2021-05-24 15:54:47
Klasa regatowa POL 938 Anna Ścisłowska UKS Żegluj Lublin 2021-05-23 22:06:52
Klasa regatowa POL 1865 Andrzej Grochal KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-14 22:32:56
Klasa regatowa POL 2107 Alicja Kurpiewska MKS Dwójka Warszawa 2021-05-17 17:29:31
Klasa regatowa POL 3435 Alicja Żuber Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-05-15 21:46:50
Klasa regatowa POL 2117 Alicja Tutkowska YKP Gdynia 2021-05-18 13:28:37
Klasa regatowa POL 2033 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 2021-05-24 10:42:37
Klasa regatowa POL 1560 Aleksandra Błońska UKS Żegluj Lublin 2021-05-23 22:06:52
Klasa regatowa POL 2154 Aleksandra Bobrowska KSW BALTIC Dziwnów 2021-05-14 22:31:48
Klasa regatowa POL 2204 Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-05-15 21:46:50
Klasa regatowa POL 1754 Aleksander Nowakowski KS Dobra Marina Szczecin 2021-05-23 21:02:30
Klasa regatowa POL 2166 Aleksander Zajączkowski Giżycka Grupa Regatowa 2021-05-17 19:25:16
Klasa regatowa POL 2133 Aleksander Mucharski YKP Gdynia 2021-05-18 13:28:36
Klasa regatowa POL 2124 Agata Koropecka OPTI CWM Gdynia 2021-05-16 18:36:22
Klasa regatowa POL 1240 Adam Jakubowski PKM LOK Poznań 2021-05-18 10:29:34
Klasa regatowa POL 1981 Adam Szalewicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-05-17 19:25:16
Klasa regatowa POL 1829 Adam Chojnicki JKW Poznań 2021-05-17 10:56:27