Wyszukaj zawodnika
Klasyfikacja
SailingNet
Mc Nr żagla Zawodnik Klub Wiek Punkty K M R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8
1 POL 3428 Alicja Dampc Team
Logo
CHKŻ Chojnice
14 29,00 1 1000 2 3 4 8 3 4 5 (39)
2 POL 3658 Szymon Kolka
Logo
YKP Gdynia
14 36,00 1000 1 1 2 8 6 10 (11) 2 7
3 POL 3577 Alicja Tutkowska
Logo
YKP Gdynia
15 40,00 2 1000 3 7 1 5 6 (23) 1 17
4 POL 3640 Mikołaj Głąb Team
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14 45,00 1000 2 4 1 (15) 15 7 2 3 13
5 POL 3561 Jan Marjański
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 60,00 1000 3 15 (17) 5 4 4 8 14 10
6 POL 2078 Stanisław Ługowski
Logo
Sailing Legia Warszawa
14 61,00 1000 4 2 1 7 1 29 9 (37) 12
7 POL 1817 Emilia Paszek
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 63,00 3 1000 1 13 4 15 13 (31) 11 6
8 POL 3654 Bartosz Peczka Team
Logo
CHKŻ Chojnice
15 64,00 1000 5 5 (31) 5 3 1 6 30 14
9 POL 1937 Maciej Szawkowski KS Baza Mrągowo 14 80,00 1000 6 13 4 11 10 16 1 25 (51)
10 POL 2200 Kaja Śledzińska Team
Logo
CHKŻ Chojnice
15 86,00 4 1000 8 9 16 1 9 12 (41) 31
11 CZE 769 Jeremias Prikryl Lodni Sporty Kromeriz 52 91,00 1000 7 6 12 2 7 31 17 16 (35)
12 POL 1 Mateusz Graczyk Team
Logo
CHKŻ Chojnice
14 94,00 1000 8 12 15 19 2 (44) 7 31 8
13 POL 3431 Piotr Trella Team MKŻ Arka Gdynia 14 96,00 1000 9 11 22 13 7 (26) 3 19 21
14 POL 3611 Stanisław Nosol Team
Logo
CHKŻ Chojnice
12 98,00 1000 10 17 8 43 3 11 (64) 15 1
15 POL 3601 Zofia Brdulak
Logo
Sailing Legia Warszawa
13 108,00 5 1000 13 5 3 2 38 29 (39) 18
16 CZE 845 Jiri Tomes CSJ 52 109,00 1000 11 16 23 1 16 2 15 36 (60)
17 POL 3481 Aleksandra Bobrowska Team
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
15 109,00 6 1000 5 10 10 6 (39) 24 26 28
18 POL 3656 Bartosz Żmudziński Team
Logo
CHKŻ Chojnice
14 113,00 1000 12 14 6 2 18 (34) 19 29 25
19 POL 3655 January Szczukowski Team
Logo
CHKŻ Chojnice
14 114,00 1000 13 4 15 23 5 12 28 (33) 27
20 POL 1936 Eryk Majewski KS Baza Mrągowo 14 116,00 1000 14 16 21 (39) 22 21 13 4 19
21 POL 1221 Julia Padzik Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
13 118,00 7 1000 7 2 9 9 22 34 35 (40)
22 POL 2139 Jan Mucharski
Logo
YKP Gdynia
13 118,00 1000 15 7 24 25 10 17 (53) 7 4
23 POL 3563 Ian Kurtysh
Logo
Sailing Legia Warszawa
15 124,00 1000 16 3 7 11 19 41 (44) 13 30
24 POL 3623 Jakub Kuraś Team
Logo
JKW Poznań
15 136,00 1000 17 26 3 6 17 18 30 (42) 36
25 POL 16 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 14 139,00 1000 18 20 14 36 (dnc) 14 47 6 2
26 POL 2081 Zofia Glaza Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
14 148,00 8 1000 25 27 8 9 5 (48) 27 47
27 POL 1570 Antoni Brzozowski
Logo
Sailing Legia Warszawa
13 148,00 1000 19 10 43 15 14 27 18 21 (67)
28 POL 133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 14 151,00 1000 20 10 19 22 22 8 36 (57) 34
29 POL 1388 Aleksander Skowroński UKS Zalew Kielce 13 153,00 1000 21 23 6 29 23 33 (63) 10 29
30 CZE 859 Tomas Peterka CSJ 52 156,00 1000 22 9 5 16 4 25 54 43 (68)
31 CZE 2 Tereza Chlumska JMJ Stare Splavy 52 158,00 1000 23 28 (ufd) 37 8 15 22 24 24
32 POL 2024 Filip Harasimowicz-Krysztofiak Team
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
15 160,00 1000 24 6 8 3 27 23 (ret) ufd 11
33 POL 3650 Blanka Sójkowska
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 162,00 9 1000 35 9 28 (59) 30 14 9 37
34 POL 1801 Oskar Wielczyk Team
Logo
SSW MOS Iława
15 172,00 1000 25 23 16 38 20 (46) 10 32 33
35 POL 2124 Agata Koropecka Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
13 174,00 10 1000 14 28 14 12 50 (52) 47 9
36 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 12 184,00 1000 26 21 16 39 29 51 (73) 23 5
37 POL 1924 Tomasz Pakulski Team
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14 185,00 1000 27 9 20 27 33 28 (69) 12 56
38 POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 13 187,00 1000 28 24 12 33 13 37 (49) 20 45
39 POL 2116 Alicja Saj Team
Logo
YK Stal Gdynia
12 197,00 11 1000 19 26 30 24 36 40 22 (44)
40 CZE 844 František Burda JK Česká Lípa 52 203,00 1000 29 39 22 17 18 (66) 20 34 53
41 POL 2211 Antonina Puchowska
Logo
OPTI CWM Gdynia
14 206,00 12 1000 21 10 27 42 24 26 56 (71)
42 CZE 819 Beáta Dokoupilová ČSJ 52 217,00 1000 30 34 36 7 11 20 (60) 59 50
43 POL 2152 Maja Stormann
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
15 218,00 13 1000 31 19 25 23 32 42 (ufd) 46
44 POL 1608 Weronika Grala Energa Giżycka Grupa Regatowa 12 222,00 14 1000 11 33 6 14 35 (68) 62 61
45 POL 2008 Maciej Kasprzak
Logo
SSW MOS Iława
14 222,00 1000 31 30 39 46 21 (79) 37 17 32
46 POL 1940 Filip Bil
Logo
YKP Gdynia
13 224,00 1000 32 8 11 9 35 59 (65) 53 49
47 POL 2244 Igor Kawałko
Logo
OPTI CWM Gdynia
15 227,00 1000 33 20 14 18 40 40 25 70 (74)
48 CZE 772 Vladimír Kovač JK Prostějov 52 235,00 1000 34 18 18 21 20 60 50 (73) 48
49 POL 2552 Sebastian Wawrzyniak
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 235,00 1000 35 37 29 (57) 19 56 33 38 23
50 CZE 926 Jan Valenta CSJ 52 236,00 1000 36 30 30 12 30 45 35 54 (76)
51 POL 3663 Ida Kocięda Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 238,00 15 1000 29 45 31 32 53 5 (66) 43
52 POL 3521 Michał Piskorz
Logo
YKP Gdynia
14 240,00 1000 37 15 26 21 53 (63) 21 52 52
53 CZE 444 Patrick Stafa Energa Giżycka Grupa Regatowa 52 242,00 1000 38 44 34 33 16 47 (74) 46 22
54 POL 3600 Emilia Brdulak
Logo
Sailing Legia Warszawa
11 246,00 16 1000 32 13 53 29 42 32 45 (73)
55 POL 3333 Maja Komorowska Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
13 249,00 17 1000 47 35 37 13 43 16 (69) 58
56 CZE 888 Liliana Dymáková CSJ 52 255,00 1000 39 19 (ufd) 13 30 19 27 75 72
57 POL 1207 Maksymilian Koschel
Logo
JKW Poznań
15 256,00 1000 40 22 37 10 42 48 59 (71) 38
58 POL 2210 Mateusz Walczak
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13 256,00 1000 41 26 25 29 55 (78) 78 28 15
59 POL 122 Kajetan Liszewski
Logo
YKP Gdynia
12 256,00 1000 42 42 18 42 21 (70) 39 68 26
60 POL 1829 Adam Chojnicki
Logo
JKW Poznań
13 263,00 1000 43 35 4 19 32 (76) 45 74 54
61 POL 3522 Mateusz Piskorz
Logo
YKP Gdynia
12 267,00 1000 44 49 20 (62) 12 52 58 60 16
62 POL 12006 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin 13 275,00 1000 45 25 28 26 35 54 (57) 50 57
63 POL 2006 Antonina Dziekańska Energa Giżycka Grupa Regatowa 11 276,00 18 1000 27 51 59 11 61 (75) 64 3
64 POL 3527 Maja Harasimowicz-Krysztofiak
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
13 285,00 19 1000 (66) 41 24 41 49 46 18 66
65 POL 951 Wojciech Henryk Komenda
Logo
Sailing Legia Warszawa
14 288,00 1000 46 18 23 40 39 72 (76) 55 41
66 POL 2201 Stanisław Wróblewski
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 288,00 1000 47 34 31 69 27 (71) 67 40 20
67 POL 3524 Julia Agnieszczak
Logo
SSW MOS Iława
12 292,00 20 1000 46 24 32 41 (65) 41 49 59
68 POL 1929 Jan Makowski
Logo
JKW Poznań
15 293,00 1000 48 31 30 23 28 55 61 65 (69)
69 POL 3406 Małgorzata Wyrębska Team
Logo
YK Stal Gdynia
13 294,00 21 1000 17 49 44 25 73 38 48 (75)
70 POL 2117 Piotr Tutkowski
Logo
YKP Gdynia
11 297,00 1000 49 33 17 (66) 34 57 66 8 dne
71 POL 3487 Aleksander Szczepara UKS AKŻ LESZCZ 13 297,00 1000 50 12 33 41 37 (81) 43 67 64
72 POL 999 Maria Nycz
Logo
JKW Poznań
13 298,00 22 1000 24 11 18 36 62 70 (77) 77
73 POL 1939 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin 15 312,00 1000 51 32 38 17 45 (64) 62 63 55
74 POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 13 313,00 1000 52 38 42 24 54 (67) 55 58 42
75 CZE 868 Lukas Krč YC Prostejov 52 321,00 1000 53 39 40 22 45 68 56 51 (78)
76 POL 3596 Radosław Dudkiewicz
Logo
LKS Charzykowy
13 324,00 1000 54 45 27 34 51 58 (79) 44 62
77 POL 2709 Wit Dmuchowski
Logo
SSW MOS Iława
13 341,00 1000 55 28 36 40 31 69 (72) 72 65
78 POL 3553 Hanna Chojnicka
Logo
JKW Poznań
12 348,00 23 1000 44 47 30 28 (80) 51 78 70
79 POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 12 355,00 24 1000 36 21 20 60 77 77 61 (80)
80 POL 3588 Marianna Dryja KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 12 384,00 25 1000 67 41 12 47 75 (80) 79 63
81 POL 3566 Maja Horoszkiewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 14 385,00 26 1000 27 44 14 (ufd) 74 71 76 79
82 POL 2141 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 13 141,00 1000 56 33 46 (50) 31 5 13 12 1
83 POL 3482 Natasza Micewicz
Logo
YKP Gdynia
13 142,00 27 1000 43 43 (58) 25 2 21 2 6
84 POL 936 Maurycy Kosmowski
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 166,00 1000 57 62 (ret) dnc 17 1 1 1 2
85 POL 3621 Eryk Kąkolewski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 13 167,00 1000 58 40 34 47 (ufd) 4 22 3 17
86 POL 3515 Szymon Mocarski Team
Logo
YK Stal Gdynia
12 174,00 1000 59 37 (56) 44 38 27 15 9 4
87 CZE 866 David Dáda Hrubý YCN 52 178,00 1000 60 38 (42) 38 26 13 3 15 39
88 POL 3469 Dominika Kluczka
Logo
YKP Gdynia
12 181,00 28 1000 54 32 (60) 43 3 11 35 3
89 POL 2205 Marcin Krawczyk
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15 203,00 1000 61 43 29 35 (61) 10 44 22 20
90 POL 2104 Łukasz Zaleski
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14 204,00 1000 62 36 38 41 (50) 14 43 5 27
91 POL 2138 Tomasz Zawadka
Logo
YKP Gdynia
13 207,00 1000 63 42 (59) 46 39 23 38 11 8
92 POL 1507 Maja Wojciechowska
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
13 212,00 29 1000 40 61 (65) 52 7 12 28 12
93 POL 3490 Zuzanna Kapała Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
13 214,00 30 1000 (48) 40 36 46 15 16 26 35
94 POL 2083 Konrad Czech
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 218,00 1000 64 50 (55) 48 24 18 23 30 25
95 POL 2163 Adam Szalewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 14 221,00 1000 65 61 32 (62) 53 16 41 8 10
96 POL 2103 Jakub Dębiński
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13 223,00 1000 66 49 55 34 (56) 8 2 44 31
97 CZE 934 Julie Caganova CSJ 52 227,00 1000 67 41 49 45 52 22 5 13 (bfd)
98 POL 920 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 13 229,00 1000 68 (51) 57 45 26 25 28 7 38
99 POL 2023 Jakub Szurko
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
14 230,00 1000 69 45 53 26 (54) 29 4 45 28
100 POL 3651 Jędrzej Głuszyk
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 233,00 1000 70 (60) 58 58 44 9 6 43 15
101 POL 3460 Magdalena Luśnia
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
15 236,00 31 1000 29 35 50 (59) 28 30 42 22
102 POL 3496 Franciszek Marszałek
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 237,00 1000 71 55 44 42 47 21 19 (60) 9
103 CZE 833 Jan Fikáček TJ Sokol Palkovice 52 241,00 1000 72 48 25 51 43 30 26 18 (dnc)
104 POL 1602 Miłosz Szmagliński
Logo
YKP Gdynia
13 258,00 1000 73 (68) 37 66 49 55 36 10 5
105 POL 21 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin 14 261,00 1000 74 41 (67) 20 58 19 34 49 40
106 POL 3465 Piotr Kowalewski
Logo
Sailing Legia Warszawa
12 270,00 1000 75 50 60 64 40 (ufd) 8 27 21
107 cze 846 Ondřej Šercl TL Delfín Jablonec 52 274,00 1000 76 (72) 39 71 44 38 39 14 26
108 POL 1079 Grzegorz Górecki TS "Kuźnia" Rybnik 12 275,00 1000 77 61 (63) 54 36 12 24 39 49
109 CZE 843 Karolína Lojková CSJ 52 277,00 1000 78 55 45 31 67 6 33 40 (bfd)
110 POL 1005 Maja Filipska
Logo
YK Stal Gdynia
13 284,00 32 1000 57 70 (dnc) 57 34 17 31 18
111 CZE 883 Jakub Lojka ČSJ 52 287,00 1000 79 (63) 54 57 46 39 14 63 14
112 POL 1818 Kalina Sójkowska
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
11 293,00 33 1000 65 65 (72) 33 26 51 37 16
113 POL 3526 Jakub Chudyk
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
13 300,00 1000 80 62 54 72 37 41 10 24 (bfd)
114 POL 1862 Michał Trzpis KW LOK Garland Gliwice 14 302,00 1000 81 52 50 43 (66) 59 7 59 29
115 POL 1403 Kacper Kibiersza Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
14 303,00 1000 82 52 57 48 (ufd) 17 31 17 bfd
116 POL 3470 Piotr Grendziak TS "Kuźnia" Rybnik 14 306,00 1000 83 (76) 62 51 48 20 57 32 36
117 POL 2605 Urszula Skowrońska UKS Zalew Kielce 15 307,00 34 1000 53 58 49 51 44 27 25 (bfd)
118 POL 111 Aleksandra Wiśniowska
Logo
YKP Gdynia
13 312,00 35 1000 54 62 68 38 40 46 4 (dsq)
119 POL 1452 Juliusz Bartczak
Logo
Sailing Legia Warszawa
14 314,00 1000 84 46 46 52 (68) 43 48 34 45
120 CZE 810 Richard Kovač JK Prostějov 52 315,00 1000 85 56 52 28 57 36 29 57 (bfd)
121 POL 15 Jan Wiśniowski
Logo
YKP Gdynia
14 317,00 1000 86 57 61 75 64 24 20 16 (ret)
122 POL 3511 Piotr Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 13 317,00 1000 87 (64) 48 54 55 32 62 36 30
123 POL 1574 Lena Roszak AZS Poznań 13 318,00 36 1000 59 (74) 67 63 33 49 20 24
124 POL 2019 Zofia Matyszkiewicz TS "Kuźnia" Rybnik 14 321,00 37 1000 (66) 64 64 49 61 47 23 13
125 POL 1500 Gustaw Olejniczak
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
13 323,00 1000 88 47 51 59 (73) 57 42 48 19
126 POL 1878 Konrad Nawrot
Logo
SSW MOS Iława
14 324,00 1000 89 (dnf) dnf 63 63 dnf 18 6 11
127 POL 1497 Łucja Borkowska AZS Poznań 12 325,00 38 1000 58 48 (68) 50 42 67 53 7
128 POL 2153 Michał Kozłowski
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
13 325,00 1000 90 56 56 35 56 58 9 55 (bfd)
129 POL 2219 Igor Mazurkiewicz UKS AKŻ LESZCZ 14 327,00 1000 91 22 50 47 (ufd) 11 35 bfd bfd
130 POL 3548 Marta Kupc
Logo
YKP Gdynia
13 343,00 39 1000 69 67 (dnc) 61 50 45 19 32
131 CZE 828 Tomáš Grodl YCVD 52 354,00 1000 92 67 47 60 65 37 37 41 (dnc)
132 POL 3467 Tomasz Krzysztof Rysz KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 12 367,00 1000 93 68 65 (73) 67 67 56 21 23
133 CZE 839 Michaela Kučerová TJ Lanškroun - Yacht Club 52 368,00 1000 94 69 52 56 34 35 32 (bfd) bfd
134 POL 1811 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 14 388,00 1000 95 58 (71) 61 66 47 60 52 44
135 POL 2048 Zofia Szotyńska AZS Uniwersytet Warszawski 14 389,00 40 1000 51 64 55 65 46 61 47 (bfd)
136 POL 1979 Leopold Perczyński Gdański Klub Żeglarski 13 397,00 1000 96 (dnc) dnc dnc 48 51 25 62 47
137 POL 1272 Maciej Urbaniak AZS Poznań 13 405,00 1000 97 70 59 (dnc) 69 31 54 38 bfd
138 POL 3440 Michał Musielak
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13 412,00 1000 98 70 63 52 64 53 64 46 (bfd)
139 CZE 860 Filip Záchvěj Yacht club Most 52 414,00 1000 99 63 68 70 (71) 63 55 58 37
140 CZE 633 Daniel Michalík TL Delfín Jablonec 52 416,00 1000 100 (72) 66 61 74 49 65 56 42
141 CZE 797 Bartolomej Bernt JMJ Stare Splavy 52 417,00 1000 101 76 66 (dnc) 69 48 52 65 41
142 POL 131 Piotr Słomka TS "Kuźnia" Rybnik 13 419,00 1000 102 60 73 32 (76) 60 74 69 51
143 POL 849 Tomasz Tęcza Jacht Klub NISKO 13 420,00 1000 103 (78) 75 67 73 73 50 33 46
144 POL 3599 Antek Malicki
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 425,00 1000 104 53 68 53 62 52 71 66 (bfd)
145 POL 90 Ignacy Rzeźnik Gdański Klub Żeglarski 14 426,00 1000 105 77 76 (dnc) 68 45 58 54 48
146 POL 1825 Tymoteusz Breitkopf TS "Kuźnia" Rybnik 13 426,00 1000 106 75 72 56 (ufd) 66 53 51 53
147 POL 3528 Gabriel Kowalik AZS Uniwersytet Warszawski 13 433,00 1000 107 (dnc) 69 77 62 62 63 67 33
148 POL 34091 Ida Młynarczyk UKS AKŻ LESZCZ 13 433,00 41 1000 64 53 (dnc) 60 54 40 bfd bfd
149 CZE 850 Rozálie Bilerová TJ Lanškroun - Yacht Club 52 441,00 1000 108 75 (ufd) 71 58 65 70 50 43
150 POL 1969 Mikołaj Łukasik UKS Żegluj Lublin 12 448,00 1000 109 71 69 49 70 68 (75) 71 50
151 POL 1514 Jagoda Wiśniewska
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
13 459,00 42 1000 73 (75) 73 75 56 69 61 52
152 POL 3636 Igor Kanik UKS Nad Jeziorkiem 13 459,00 1000 110 59 60 55 78 77 (79) 73 57
153 CZE 550 Marie Halouzková MYC 52 462,00 1000 111 79 74 76 (bfd) 64 59 29 dnc
154 POL 3552 Mateusz Bogdziewicz Port Mechelinki 13 462,00 1000 112 73 (ufd) 69 bfd 70 66 68 34
155 POL 3550 Kamila Maziarz KW LOK Garland Gliwice 13 464,00 43 1000 65 71 (74) 70 69 68 64 54
156 POL 2 Zofia Księżniak UKS Żegluj Lublin 14 480,00 44 1000 71 70 65 74 74 (78) 70 56
157 CZE 743 Daniel Zima TL Delfín Jablonec 52 519,00 1000 113 74 73 70 71 71 73 (dnc) dnc
158 POL 2786 Grzegorz Karpiński UKS Nad Jeziorkiem 14 523,00 1000 114 (dnc) dnc dnc 77 76 77 74 55
159 CZE 81 Jan Verl TL Delfín Jablonec 52 524,00 1000 115 74 72 63 (ufd) 75 72 dnc dnc
160 POL 1560 Filip Kowal UKS Żegluj Lublin 13 526,00 1000 116 77 76 (dnc) 72 72 76 72 bfd
161 POL 3777 Tomasz Ignaczewski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 10 560,00 1000 117 (dnc) dnc dnc 72 dnc dnc dnc dnc
Kary punktowe
05 cze 2022 16:41
Oficjalne wyniki regat
05 cze 2022 15:53