ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 57

Klasa Nr żagla Załoga Klub Data Potwierdzenie
Klasa regatowa POL 1104 Jan Tomaszewski UKS Żeglarz Wrocław 2021-06-23 11:02:37
Klasa regatowa POL 1153 Jacopo Saglio UKS Żeglarz Wrocław 2021-06-23 11:02:37
Klasa regatowa POL 153 Julian Bogacz UKS Żeglarz Wrocław 2021-06-23 11:02:37
Klasa regatowa POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław 2021-06-23 11:02:37
Klasa regatowa POL 1893 Miłosz Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 2021-06-23 11:02:37
Klasa regatowa POL 492 Maksymilian Kleszcz UKS Żeglarz Wrocław 2021-06-23 11:02:37
Klasa regatowa POL 1529 Wojciech Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 2021-06-23 11:02:37
Klasa regatowa POL 3964 Anastasiia Semenchenko UKS Żeglarz Wrocław 2021-06-23 11:02:37
Klasa regatowa POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 2021-06-23 11:02:37
Klasa regatowa POL 3483 Julia Turniak UKS Żeglarz Wrocław 2021-06-23 11:02:37
Klasa regatowa POL 1492 Filip Dudziński UKS Żeglarz Wrocław 2021-06-23 11:02:37
Klasa regatowa POL 1735 Bartosz Dynia CHKŻ Chojnice 2021-06-22 15:29:55
Klasa regatowa POL 2220 Bartosz Żmudziński CHKŻ Chojnice 2021-06-22 15:29:55
Klasa regatowa POL 1879 Igor Grzelak CHKŻ Chojnice 2021-06-22 15:29:55
Klasa regatowa POL 2033 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 2021-06-22 15:29:55
Klasa regatowa POL 0000 Mateusz Graczyk CHKŻ Chojnice 2021-06-22 15:29:55
Klasa regatowa POL 2078 Stanisław Ługowski Sailing Legia Warszawa 2021-06-22 15:29:55
Klasa regatowa POL 2200 Kaja Śledzińska CHKŻ Chojnice 2021-06-22 15:29:55
Klasa regatowa POL 3401 Jan Lemański TKŻ Toruń 2021-06-22 15:29:55
Klasa regatowa POL 3411 Filip Nosol CHKŻ Chojnice 2021-06-22 15:29:55
Klasa regatowa POL 1307 Bartosz Peczka CHKŻ Chojnice 2021-06-22 15:29:55
Klasa regatowa POL 2 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 2021-06-22 15:29:55
Klasa regatowa POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 2021-06-22 12:29:47
Klasa regatowa POL 1187 Marek Filipski YK Stal Gdynia 2021-06-22 12:29:47
Klasa regatowa POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia 2021-06-22 12:29:47
Klasa regatowa POL 2117 Piotr Tutkowski YK Stal Gdynia 2021-06-22 12:29:47
Klasa regatowa POL 3515 Szymon Mocarski YK Stal Gdynia 2021-06-22 12:29:47
Klasa regatowa POL 1663 Maria Januszewska YK Stal Gdynia 2021-06-22 12:29:47
Klasa regatowa POL 1802 Lena Bukowska YK Stal Gdynia 2021-06-22 12:29:47
Klasa regatowa POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 2021-06-22 12:29:47
Klasa regatowa POL 2211 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 2021-06-22 12:29:47
Klasa regatowa POL 3520 Lena Herba YK Stal Gdynia 2021-06-22 12:29:47
Klasa regatowa POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 2021-06-22 12:29:47
Klasa regatowa POL 3444 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia 2021-06-22 12:29:47
Klasa regatowa POL 2000 Maksymilian Kuchar YK Stal Gdynia 2021-06-22 12:29:47
Klasa regatowa POL 3535 Maria Stajewska YK Stal Gdynia 2021-06-22 12:29:47
Klasa regatowa POL 1809 Matylda Jankowska YK Stal Gdynia 2021-06-22 12:29:47
Klasa regatowa POL 751 Henryk Lima Klapczyński PKM LOK Poznań 2021-06-22 11:33:12
Klasa regatowa POL 1540 Paweł Kuchowicz PKM LOK Poznań 2021-06-22 11:33:12
Klasa regatowa POL 2142 Lena Kasperczyk PKM LOK Poznań 2021-06-22 11:33:12
Klasa regatowa POL 20801 Krzysztof Knasiecki PKM LOK Poznań 2021-06-22 11:33:12
Klasa regatowa POL 1728 Barbara Łukomska PKM LOK Poznań 2021-06-22 11:33:12
Klasa regatowa POL 1394 Julian Rynkiewicz UKS Barnim Goleniów 2021-06-21 22:06:10
Klasa regatowa POL 1885 Piotr Barcik UKS Barnim Goleniów 2021-06-21 22:06:10
Klasa regatowa POL 1883 Adam Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 2021-06-21 22:06:10
Klasa regatowa POL 1882 Zuzanna Sawicka UKS Barnim Goleniów 2021-06-21 22:06:10
Klasa regatowa POL 1881 Karolina Gajda UKS Barnim Goleniów 2021-06-21 22:06:10
Klasa regatowa POL 1881 Kamil Nadolny UKS Barnim Goleniów 2021-06-21 22:06:10
Klasa regatowa POL 1888 Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów 2021-06-21 22:06:10
Klasa regatowa POL 3533 Zofia Rolbiecka LKS Charzykowy 2021-06-16 12:16:07
Klasa regatowa POL 1779 Dominik Rolbiecki LKS Charzykowy 2021-06-16 12:16:07
Klasa regatowa POL 1489 Maria Wojcieszyńska LKS Charzykowy 2021-06-16 12:16:07
Klasa regatowa POL 1585 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 2021-06-16 12:16:07
Klasa regatowa POL 1930 Stanisław Dullek LKS Charzykowy 2021-06-16 12:16:07
Klasa regatowa POL 1081 Adam Kikmunter LKS Charzykowy 2021-06-16 12:16:07
Klasa regatowa POL 1066 Marcelina Staszków LKS Charzykowy 2021-06-16 12:16:07
Klasa regatowa POL 1018 Maksymilian Kloka LKS Charzykowy 2021-06-16 12:16:07