ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 85

Klasa Nr żagla Zawodnik Klub Data Potwierdzenie
Klasa regatowa POL 2223 Hanna Pawlik KW LOK Garland Gliwice 08 wrz 2023
Klasa regatowa POL 2222 Hanna Jarzycka KW LOK Garland Gliwice 08 wrz 2023
Klasa regatowa POL 5234 Antonina Cymbała KW LOK Garland Gliwice 08 wrz 2023
Klasa regatowa POL 9 Jan Strużyk KW LOK Garland Gliwice 08 wrz 2023
Klasa regatowa POL 6 Eryk Kryweń KW LOK Garland Gliwice 08 wrz 2023
Klasa regatowa POL 5 Stanisław Mikos KW LOK Garland Gliwice 08 wrz 2023
Klasa regatowa POL 13 Gaja Proń-Zawiska TS Kuźnia Rybnik 06 wrz 2023
Klasa regatowa POL 1267 Marta Psiuk TS Kuźnia Rybnik 06 wrz 2023
Klasa regatowa POL 4321 Zuzanna Smołka KW LOK Garland Gliwice 08 wrz 2023
Klasa regatowa POL 1085 Paulina Kaszyca KS Energetyk Jaworzno 06 wrz 2023
Klasa regatowa POL 4 Ignacy Kopuściok KS Energetyk Jaworzno 06 wrz 2023
Klasa regatowa POL 3131 Michalina Bugno KW LOK Garland Gliwice 08 wrz 2023
Klasa regatowa POL 3333 Matylda Kruk KW LOK Garland Gliwice 08 wrz 2023
Klasa regatowa POL 2121 Anna Skorynko KW LOK Garland Gliwice 08 wrz 2023
Klasa regatowa POL 111 Kajetan Zoromin KS Energetyk Jaworzno 06 wrz 2023
Klasa regatowa POL X Lukrecja Besarabczuk KS Energetyk Jaworzno 06 wrz 2023
Klasa regatowa POL 1086 Oskar Szpond KS Energetyk Jaworzno 06 wrz 2023
Klasa regatowa POL 1084 Aleksander Tabor KS Energetyk Jaworzno 06 wrz 2023
Klasa regatowa POL 7 Stanisław Krząkała KW LOK Garland Gliwice 05 wrz 2023
Klasa regatowa POL 8 Rafał Serwach KW LOK Garland Gliwice 06 wrz 2023
Klasa regatowa POL 4111 Mikołaj Dośpiał Stowarzyszenie Marina Poraj 06 wrz 2023
Klasa regatowa GER 8383 Mikołaj Frącisz Stowarzyszenie Marina Poraj 06 wrz 2023
Klasa regatowa POL 1118 Antoni Bodo Stowarzyszenie Marina Poraj 06 wrz 2023
Klasa regatowa POL 1024 Beniamin Roś UKS Pogoria Dąbrowa Górnicza 23 sie 2023
Klasa regatowa POL 1464 Jan Wrzoł KŻ Perkoz Zarzecze 06 wrz 2023
Klasa regatowa POL 1678 Elena Juszczyk KŻ Nysa 31 sie 2023
Klasa regatowa POL 1226 Cezary Budny KŻ Nysa 04 wrz 2023
Klasa regatowa POL 226 Małgorzata Królicka-Twardowska KŻ Nysa 31 sie 2023
Klasa regatowa POL 1249 Ksawery Pietrzak KŻ Nysa 31 sie 2023
Klasa regatowa POL 1982 Hanna Jaros KW LOK Garland Gliwice 22 sie 2023
Klasa regatowa POL 415 Filip Wałach UKS Pogoria Dąbrowa Górnicza 05 wrz 2023
Klasa regatowa POL 698 Jan Łabuś UKS Pogoria Dąbrowa Górnicza 05 wrz 2023
Klasa regatowa POL 1825 Igor Kapica UKS Pogoria Dąbrowa Górnicza 05 wrz 2023
Klasa regatowa POL 12 Kacper Kubica UKS WIKING Zarzecze 29 sie 2023
Klasa regatowa POL 30 Miłosz Hołomek UKS WIKING Zarzecze 29 sie 2023
Klasa regatowa POL 1 Marcel Przywóski UKS Żeglarz Wrocław 28 sie 2023
Klasa regatowa POL 131 Adam Bugdol TS "Kuźnia" Rybnik 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 1241 Mateusz Piszczek KS Energetyk Jaworzno 04 wrz 2023
Klasa regatowa POL 822 Oliwier Krywult KŻ Perkoz Zarzecze 05 wrz 2023
Klasa regatowa POL 397 Antoni Galicki UKS Żeglarz Wrocław 04 wrz 2023
Klasa regatowa POL 1664 Pola Hankiwicz UKS Żeglarz Wrocław 04 wrz 2023
Klasa regatowa POL 1338 Jan Celeban KS Energetyk Jaworzno 04 wrz 2023
Klasa regatowa POL 2104 Zofia Wolańska UKS Żeglarz Wrocław 28 sie 2023
Klasa regatowa POL 1682 Henryk Farana UKŻ MORiS Pszczyna 29 sie 2023
Klasa regatowa POL 1492 Mikołaj Sawicki UKS Żeglarz Wrocław 04 wrz 2023
Klasa regatowa POL 11493 Antoni Milcarz UKS Żeglarz Wrocław 04 wrz 2023
Klasa regatowa POL 2150 Matylda Mrozik Stowarzyszenie Marina Poraj 22 sie 2023
Klasa regatowa POL 204 Władysław Zbierański Stowarzyszenie Marina Poraj 22 sie 2023
Klasa regatowa POL 1775 Maria Zimny Stowarzyszenie Marina Poraj 22 sie 2023
Klasa regatowa POL 3964 Adam Paściak UKS Żeglarz Wrocław 28 sie 2023
Klasa regatowa POL 1493 Ksawery Przywóski UKS Żeglarz Wrocław 28 sie 2023
Klasa regatowa POL 2124 Jan Rusnak UKS Żeglarz Wrocław 28 sie 2023
Klasa regatowa POL 751 Witold Wanot UKS Żeglarz Wrocław 28 sie 2023
Klasa regatowa POL 1750 Jan Winnicki UKS Żeglarz Wrocław 28 sie 2023
Klasa regatowa POL 382 Jakub Wojnar UKS Żeglarz Wrocław 28 sie 2023
Klasa regatowa POL 1208 Franciszek Chwastek KŻ Perkoz Zarzecze 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 1415 Jakub Lichtański KŻ Perkoz Zarzecze 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 3484 Emilia Zoń KŻ Perkoz Zarzecze 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 1040 Tymoteusz Zoń KŻ Perkoz Zarzecze 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 943 Inga Janson KW LOK Garland Gliwice 22 sie 2023
Klasa regatowa POL 1495 Nikodem Adamiec KŻ Perkoz Zarzecze 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 2017 Jakub Błaszczyk Stowarzyszenie Marina Poraj 22 sie 2023
Klasa regatowa POL 1450 Filip Gos Stowarzyszenie Marina Poraj 22 sie 2023
Klasa regatowa POL 1606 Jan Mastalerz Stowarzyszenie Marina Poraj 22 sie 2023
Klasa regatowa POL 3483 Jakub Nowak TS "Kuźnia" Rybnik 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 208 Szymon Stańczyk TS "Kuźnia" Rybnik 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 1975 Kamil Stęclik TS "Kuźnia" Rybnik 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 966 Natalia Zawiła TS "Kuźnia" Rybnik 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 1416 Laura Białek KŻ Perkoz Zarzecze 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 1723 Aurelia Brannan KŻ Perkoz Zarzecze 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 1023 Mikołaj Borek TS "Kuźnia" Rybnik 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 1937 Nicola Darowska TS "Kuźnia" Rybnik 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 1852 Filip Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 1540 Wojciech Kluczniok TS "Kuźnia" Rybnik 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 2173 Krystyna Małek TS "Kuźnia" Rybnik 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 2552 Maja Bochat TS "Kuźnia" Rybnik 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 1417 Maksymilian Badaczewski TS "Kuźnia" Rybnik 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 290 Julia Badaczewska TS "Kuźnia" Rybnik 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 1336 Samuel Bac Cardenas TS "Kuźnia" Rybnik 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 11967 Marcel Kopania KW LOK Garland Gliwice 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 2177 Marcin Janoszek KW LOK Garland Gliwice 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 2051 Oskar Golec KW LOK Garland Gliwice 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 3481 Anastazja Drosik KW LOK Garland Gliwice 21 sie 2023
Klasa regatowa POL 7416 Bartosz Sulowski Stowarzyszenie Marina Poraj 06 wrz 2023
Klasa regatowa GER 9984 Zuzanna Zimny Stowarzyszenie Marina Poraj 06 wrz 2023