ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 57

Klasa Nr żagla Zaloga Klub Data
Klasa regatowa POL 29 Anna Wasielewska SSW MOS Iława 2021-08-30 18:49:17
Klasa regatowa POL 3409 Agata Kowalska SSW MOS Iława 2021-08-30 18:49:17
Klasa regatowa POL 1942 Julia Stawicka Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-04 14:48:06
Klasa regatowa POL 1528 Antoni Żabiński Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-04 14:48:07
Klasa regatowa POL 1255 Kajetan Maksimowski UKS MOS Ełk 2021-09-05 00:10:47
Klasa regatowa POL 1258 Maja Niedźwiecka UKS MOS Ełk 2021-09-05 00:10:47
Klasa regatowa POL 2007 Katarzyna Liedtke SSW MOS Iława 2021-08-30 18:49:17
Klasa regatowa POL 2401 Franciszek Klusek SSW MOS Iława 2021-08-30 18:49:17
Klasa regatowa POL 3476 Natan Dziedziak SSW MOS Iława 2021-08-30 18:49:17
Klasa regatowa POL 3440 Michał Musielak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-04 14:48:07
Klasa regatowa POL 1989 Gabriela Kiewisz Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-04 14:48:07
Klasa regatowa POL 1941 Marta Piesik Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-04 14:48:07
Klasa regatowa POL 1891 Jędrzej Kuleszo OKŻ Olsztyn 2021-09-06 21:07:17
Klasa regatowa POL 445 Marek Nesterowicz OKŻ Olsztyn 2021-09-09 22:46:50
Klasa regatowa POL 127 Paweł Rusak UKŻ Siódemka Białystok 2021-09-01 13:16:45
Klasa regatowa POL 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS Iława 2021-08-30 18:49:17
Klasa regatowa POL 2170 Franciszek Fuk Giżycka Grupa Regatowa 2021-09-08 17:08:15
Klasa regatowa POL 3505 Aleksandra Małkowska KS AZS UWM w Olsztynie 2021-09-07 14:41:19
Klasa regatowa POL 966 Franciszek Kowal Giżycka Grupa Regatowa 2021-09-08 17:08:15
Klasa regatowa POL 3313 Piotr Szkamelski SSW MOS Iława 2021-09-09 20:29:48
Klasa regatowa POL 1831 Kornelia Urzędowska UKŻ Siódemka Białystok 2021-09-01 13:16:45
Klasa regatowa POL 2586 Marysia Felska Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-04 14:48:07
Klasa regatowa POL 2120 Maja Wiszniewska Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-04 14:48:07
Klasa regatowa POL 3443 Barbara Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-04 14:48:07
Klasa regatowa POL 1590 Jekaterina Bianki UKS MOS Ełk 2021-09-05 00:10:47
Klasa regatowa POL 443 Aleksandra Skura OKŻ Olsztyn 2021-09-05 15:50:53
Klasa regatowa POL 441 Lena Rybicka OKŻ Olsztyn 2021-09-06 19:14:10
Klasa regatowa POL 777 Ignacy Sobczak Sailing legia 2021-09-06 22:24:17
Klasa regatowa POL 2091 Aleksandra Szuba OKŻ Olsztyn 2021-09-06 21:16:29
Klasa regatowa POL 192 Lidia Jastrzębska OKŻ Olsztyn 2021-09-07 07:32:38
Klasa regatowa POL 3501 Hanna Lipniewicz KS AZS UWM w Olsztynie 2021-09-07 14:24:15
Klasa regatowa POL 3502 Weronika Szczepańska KS AZS UWM w Olsztynie 2021-09-07 14:28:52
Klasa regatowa POL 3503 Maria Hiszpańska KS AZS UWM w Olsztynie 2021-09-07 14:32:27
Klasa regatowa POL 3504 Maria Żuber KS AZS UWM w Olsztynie 2021-09-07 14:36:23
Klasa regatowa POL 3506 Weronika Siepsiak KS AZS UWM w Olsztynie 2021-09-07 14:44:45
Klasa regatowa POL 2173 Antonina Dziekańska Giżycka Grupa Regatowa 2021-09-08 17:08:15
Klasa regatowa POL 1712 Zofia Kuszewska Giżycka Grupa Regatowa 2021-09-08 17:08:15
Klasa regatowa POL 1363 Helena Fursewicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-09-08 17:08:15
Klasa regatowa POL 1524 Michał Sójka UKS MOS Ełk 2021-09-05 00:10:47
Klasa regatowa POL 2092 Robert Martyn OKŻ Olsztyn 2021-09-06 19:08:46
Klasa regatowa POL 2155 Jan Wilk SSW MOS Iława 2021-08-30 18:49:17
Klasa regatowa POL 3429 Aleksander Nadolski SSW MOS Iława 2021-08-30 18:49:17
Klasa regatowa POL 102 Franciszek Jan Płoński UKŻ Siódemka Białystok 2021-09-01 13:16:45
Klasa regatowa POL 1270 Jakub Podziewski UKŻ Siódemka Białystok 2021-09-01 13:16:45
Klasa regatowa POL 1274 Dominik Łuczak UKŻ Siódemka Białystok 2021-09-01 13:16:46
Klasa regatowa POL 1191 Piotr Dudziński UKŻ Siódemka Białystok 2021-09-01 13:16:46
Klasa regatowa POL 2203 Pascal Kuźmicki Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-04 14:48:07
Klasa regatowa POL 2194 Michał Jerzy Szlaga Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-04 14:48:07
Klasa regatowa POL 2002 Paweł Julian Zabielski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-04 14:48:07
Klasa regatowa POL 2103 Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-04 14:48:06
Klasa regatowa POL 1927 Marceli Grądzki Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-04 14:48:07
Klasa regatowa POL 3434 Ryszard Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-04 14:48:07
Klasa regatowa POL 2210 Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-04 14:48:06
Klasa regatowa POL 3436 Adam Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-04 14:48:06
Klasa regatowa POL 880 Kajetan Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-04 14:48:07
Klasa regatowa POL 987 Aleksander Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-09-07 15:23:34
Klasa regatowa POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-09-08 17:08:15