ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 113

Klasa Nr żagla Zawodnik Klub Data
Klasa regatowa POL 2138 Tomasz Zawadka YKP Gdynia 12 sie 2022
Klasa regatowa POL 111 Aleksandra Wiśniowska YKP Gdynia 12 sie 2022
Klasa regatowa POL 2117 Piotr Tutkowski YKP Gdynia 12 sie 2022
Klasa regatowa POL 1602 Miłosz Szmagliński YKP Gdynia 12 sie 2022
Klasa regatowa POL 3522 Mateusz Piskorz YKP Gdynia 12 sie 2022
Klasa regatowa POL 2139 Jan Mucharski YKP Gdynia 12 sie 2022
Klasa regatowa POL 3482 Natasza Micewicz YKP Gdynia 12 sie 2022
Klasa regatowa POL 122 Kajetan Liszewski YKP Gdynia 12 sie 2022
Klasa regatowa POL 3548 Marta Kupc YKP Gdynia 12 sie 2022
Klasa regatowa POL 3469 Dominika Kluczka YKP Gdynia 12 sie 2022
Klasa regatowa POL 1940 Filip Bil YKP Gdynia 12 sie 2022
Klasa regatowa POL 2201 Staszek Wróblewski KS AZS AWFiS Gdańsk 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 1818 Kalina Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 3650 Blanka Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 3568 Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 3515 Szymon Mocarski YK Stal Gdynia 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 3496 Franciszek Marszałek KS AZS AWFiS Gdańsk 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 3561 Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 3599 Antek Malicki KS AZS AWFiS Gdańsk 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 1932 Marian Kozdryk KS AZS AWFiS Gdańsk 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 936 Maurycy Kosmowski KS AZS AWFiS Gdańsk 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 3651 Jędrzej Głuszyk KS AZS AWFiS Gdańsk 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 3524 Julia Agnieszczak KS AZS AWFiS Gdańsk 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 374 Jeremi Czerniawski YKP Szczecin 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 2124 Agata Koropecka Uczniowski Klub Sportowy OPTI CWM Gdynia 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 1622 Maksymilian Malinowski JKW Poznań 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 2270 Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 3663 Ida Kocięda OPTI Gdynia 11 sie 2022
Klasa regatowa CZE 845 Jiri Tomes Jachtklub Ceska Lipa 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 1514 Jagoda Wiśniewska Centrum Żeglarskie Szczecin 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 3852 Sebastian Wawrzyniak OPTI CWM Gdynia 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 90 Maciej Sitek OPTI CWM Gdynia 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 2084 Weronika Pawlak OPTI CWM Gdynia 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 2124 Agata Koropecka OPTI CWM Gdynia 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 3663 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 3490 Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia 11 sie 2022
Klasa regatowa POL 94 Gustaw Wojcieszak AZS Poznań 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 1120 Witold Prus-Głowacki AZS Poznań 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 1140 Stanisław Olszanowski AZS Poznań 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 1151 Lila Klewenhagen AZS Poznań 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 1198 Kalina Czajkowska AZS Poznań 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 1574 Lena Roszak AZS Poznań 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 920 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 1018 Maksymilian Kloka LKS Charzykowy 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 3596 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 10 sie 2022
Klasa regatowa POL 1888 Julian Rynkiewicz UKS Barnim Goleniów 09 sie 2022
Klasa regatowa POL 1883 Adam Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 09 sie 2022
Klasa regatowa POL 1882 Jagoda Maliszewska UKS Barnim Goleniów 09 sie 2022
Klasa regatowa POL 3503 Karolina Gajda UKS Barnim Goleniów 09 sie 2022
Klasa regatowa POL 1849 Patryk Rataj ŻLKS Poznań 09 sie 2022
Klasa regatowa POL 125 Marcel Haufa ŻLKS Poznań 09 sie 2022
Klasa regatowa POL 3489 Szymon Bach ŻLKS Poznań 09 sie 2022
Klasa regatowa POL 1865 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 09 sie 2022
Klasa regatowa POL 513 Kamila Siewior Centrum Żeglarskie Szczecin 09 sie 2022
Klasa regatowa POL 1404 Nikodem Zacharczuk YKP Szczecin 09 sie 2022
Klasa regatowa POL 3530 Jakub Nowicki YKP Szczecin 09 sie 2022
Klasa regatowa POL 4983 Nadia Kuźma MKŻR Marina Hotele 09 sie 2022
Klasa regatowa POL 3529 Krzysztof Kanclerz YKP Szczecin 09 sie 2022
Klasa regatowa POL 3618 Jan Gwóźdź YKP Szczecin 09 sie 2022
Klasa regatowa POL 1535 Franciszek Dudek YKP Szczecin 09 sie 2022
Klasa regatowa POL 1983 Krystian Białkowski YKP Szczecin 09 sie 2022
Klasa regatowa POL 535 Natalia Barabas YKP Szczecin 09 sie 2022
Klasa regatowa POL 1828 Jan Leciejewski TKŻ Toruń 08 sie 2022
Klasa regatowa POL 3477 Jan Szyksznia Sailing Legia Warszawa 06 sie 2022
Klasa regatowa POL 777 Ignacy Sobczak Sailing Legia Warszawa 06 sie 2022
Klasa regatowa POL 1766 Maria Pater Sailing Legia Warszawa 06 sie 2022
Klasa regatowa POL 1276 Jagoda Klepacka Sailing Legia Warszawa 06 sie 2022
Klasa regatowa POL 1999 Helena Kisiel Sailing Legia Warszawa 06 sie 2022
Klasa regatowa POL 3466 Kamil Czajkowski Sailing Legia Warszawa 06 sie 2022
Klasa regatowa POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 2110 Tomasz Tracz YK Stal Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 3535 Maria Stajewska YK Stal Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 1803 Igor Saj YK Stal Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 1254 Julia Nagórska YK Stal Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 3515 Szymon Mocarski YK Stal Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 3444 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 1809 Matylda Jankowska YK Stal Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 3520 Lena Herba YK Stal Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 1659 Zofia Brzozowicz YK Stal Gdynia 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 513 Kamila Siewior Centrum Żeglarskie Szczecin 01 sie 2022
Klasa regatowa POL 12 Gabriela Sadłowska Centrum Żeglarskie Szczecin 01 sie 2022
Klasa regatowa POL 501 Igor Patalas Centrum Żeglarskie Szczecin 01 sie 2022
Klasa regatowa POL 1367 Adrian Lech Centrum Żeglarskie Szczecin 01 sie 2022
Klasa regatowa POL 3457 Mikołaj Kordyka Centrum Żeglarskie Szczecin 01 sie 2022
Klasa regatowa POL 15141 Antoni Jelonek Centrum Żeglarskie Szczecin 01 sie 2022
Klasa regatowa POL 1209 Ziemowit Gielniak Centrum Żeglarskie Szczecin 01 sie 2022
Klasa regatowa POL 1514 Stefan Geszke Centrum Żeglarskie Szczecin 01 sie 2022
Klasa regatowa CZE 844 František Burda JK Česká Lípa 30 lip 2022
Klasa regatowa POL 12 Gabriela Sadłowska Centrum Żeglarskie Szczecin 30 lip 2022
Klasa regatowa POL 12 Gabriela Sadłowska Centrum Żeglarskie Szczecin 30 lip 2022
Klasa regatowa POL 1775 Mateusz Skowroński UKS Zalew Kielce 29 lip 2022
Klasa regatowa POL 1388 Aleksander Skowroński UKS Zalew Kielce 29 lip 2022
Klasa regatowa POL 105 Barbara Gmurek Ostrowska Akademia Sportu 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 1951 Cyprian Włodarz Centrum Żeglarskie Szczecin 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 1507 Maja Wojciechowska Centrum Żeglarskie Szczecin 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 1514 Jagoda Wiśniewska Centrum Żeglarskie Szczecin 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 1506 Oliwia Piotrowska Centrum Żeglarskie Szczecin 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 1500 Gustaw Olejniczak Centrum Żeglarskie Szczecin 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 922 Jan Nowoświecki Centrum Żeglarskie Szczecin 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 1513 Dawid Mularczyk Centrum Żeglarskie Szczecin 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 1501 Jacek Kordyka Centrum Żeglarskie Szczecin 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 1960 Wojciech Gralak Centrum Żeglarskie Szczecin 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 1507 Małgorzata Buńkiewicz Centrum Żeglarskie Szczecin 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 929 Jagoda Sawicka JKW Poznań 15 lip 2022
Klasa regatowa POL 999 Maria Nycz JKW Poznań 15 lip 2022
Klasa regatowa POL 78 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 15 lip 2022
Klasa regatowa POL 1829 Adam Chojnicki JKW Poznań 15 lip 2022
Klasa regatowa POL 3553 Hanna Chojnicka JKW Poznań 15 lip 2022