ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 174

Klasa Nr żagla Zawodnik Klub Data Potwierdzenie
Klasa regatowa POL 200 Maria Maśkiewicz SSW MOS Iława 01 sie 2022
Klasa regatowa POL 97 Piotr KRZYSTOFORSKI UKŻ Keja Mirosławiec 31 lip 2022
Klasa regatowa POL 2006 Antonina Dziekańska Energa Giżycka Grupa Regatowa 02 sie 2022
Klasa regatowa POL 2125 Nina Krawczyk Klub Żeglarski Mewa Poznań 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 3518 Zofia Kaczmarek Klub Żeglarski Mewa Poznań 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 127 Franciszek Kaczmarek Klub Żeglarski Mewa Poznań 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 49 Radosław Zagdan ŻMKS Orlę Szczecinek 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 19 Tobiasz Życzko UKS Szkwał Złocieniec 29 lip 2022
Klasa regatowa POL 189551 Antoni Jarosz UKS Szkwał Złocieniec 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 3 Nikodem Kowalewski UKS Szkwał Złocieniec 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 2 Hieronim Norkiewicz UKS Szkwał Złocieniec 29 lip 2022
Klasa regatowa POL 25 Sebastian Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 109 Marcin Jarosz UKS Szkwał Złocieniec 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 95 Szymon Jankowski UKS Szkwał Złocieniec 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 99 Matylda Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 7 Mateusz Cogiel UKS Szkwał Złocieniec 29 lip 2022
Klasa regatowa POL 87 Bartosz Polonis UKS Szkwał Złocieniec 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 1793 Iga Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 20 lip 2022
Klasa regatowa POL 3471 Maja Miernik UKS Szkwał Złocieniec 20 lip 2022
Klasa regatowa POL 2156 Marek Kowalewski UKS Szkwał Złocieniec 20 lip 2022
Klasa regatowa POL 21 Kaja Madej UKS YACHT CLUB SŁAWA 23 lip 2022
Klasa regatowa POL 2121 Lena Olejarz UKS YACHT CLUB SŁAWA 23 lip 2022
Klasa regatowa POL 1405 Oliwia Szulczyńska UKS YACHT CLUB SŁAWA 23 lip 2022
Klasa regatowa POL 2102 Leon Mostowski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 29 lip 2022
Klasa regatowa POL 3893 Klara Krzywicka AZS Uniwersytet Warszawski 28 lip 2022
Klasa regatowa POL 1963 Anna Olchowik AZS Uniwersytet Warszawski 28 lip 2022
Klasa regatowa POL 1159 Kajetan Maciejewicz AZS Uniwersytet Warszawski 01 sie 2022
Klasa regatowa POL 3463 Janek Grzonkowski AZS Uniwersytet Warszawski 01 sie 2022
Klasa regatowa POL 1922 Michał Małagocki KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 lip 2022
Klasa regatowa POL 1489 Marcelina Staszków LKS Charzykowy 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 3533 Zofia Rolbiecka LKS Charzykowy 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 3597 Maria Wojcieszyńska LKS Charzykowy 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 585 Agata Dudkiewicz LKS Charzykowy 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 1550 Stanisław Dullek LKS Charzykowy 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 3421 Julian Hrybko CHKŻ Chojnice 03 sie 2022
Klasa regatowa POL 1593 Wiktor Balicki CHKŻ Chojnice 01 sie 2022
Klasa regatowa POL 1931 Wojciech Wolszon KS Zatoka Puck 30 lip 2022
Klasa regatowa POL 1656 Aleksandra Trofimowicz KS Zatoka Puck 30 lip 2022
Klasa regatowa POL 1008 Szymon Wielewicki KS Zatoka Puck 30 lip 2022
Klasa regatowa POL 1991 Gabriela Friedrich KS Zatoka Puck 30 lip 2022
Klasa regatowa POL 1661 Maciej Neubauer KS Zatoka Puck 31 lip 2022
Klasa regatowa POL 1266 Stanisław Robak KS Zatoka Puck 30 lip 2022
Klasa regatowa SUI 1674 Lily Skomska RCN Grand Canaria 30 lip 2022
Klasa regatowa POL 3313 Piotr Szkamelski SSW MOS Iława 13 lip 2022
Klasa regatowa POL 3429 Aleksander Nadolski SSW MOS Iława 13 lip 2022
Klasa regatowa POL 240 Katarzyna Liedtke SSW MOS Iława 13 lip 2022
Klasa regatowa POL 212 Łucja Piesik Nauticus Yacht Club Olsztyn 26 lip 2022
Klasa regatowa POL 2002 Paweł Julian Zabielski Nauticus Yacht Club Olsztyn 26 lip 2022
Klasa regatowa POL 2204 Ryszard Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 26 lip 2022
Klasa regatowa POL 2120 Marceli Grądzki Nauticus Yacht Club Olsztyn 26 lip 2022
Klasa regatowa POL 2586 Marysia Felska Nauticus Yacht Club Olsztyn 26 lip 2022
Klasa regatowa POL 258 Adam Borysewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 26 lip 2022
Klasa regatowa POL 3443 Barbara Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 26 lip 2022
Klasa regatowa POL 1880 Kajetan Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 26 lip 2022
Klasa regatowa POL 1891 Jędrzej Kuleszo Nauticus Yacht Club Olsztyn 26 lip 2022
Klasa regatowa POL 1797 Oskar Zagajewski UKS Szkwał Złocieniec 20 lip 2022
Klasa regatowa POL 1794 Oliwier Zagajewski UKS Szkwał Złocieniec 20 lip 2022
Klasa regatowa POL 2112 Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia 22 lip 2022
Klasa regatowa POL 1578 Oliwier Szpręglewski YCM COLUMBUS Świecie 29 lip 2022
Klasa regatowa POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 19 lip 2022
Klasa regatowa POL 1999 Helena Kisiel Sailing Legia Warszawa 19 lip 2022
Klasa regatowa POL 1151 Lila Klewenhagen AZS Poznań 24 lip 2022
Klasa regatowa POL 3705 Natalia Jasicka OPTI CWM Gdynia 22 lip 2022
Klasa regatowa POL 3479 Aleksandra Kosowska OPTI CWM Gdynia 22 lip 2022
Klasa regatowa POL 3584 Maja Janus OPTI CWM Gdynia 22 lip 2022
Klasa regatowa POL 3478 Stanisław Kalk OPTI CWM Gdynia 22 lip 2022
Klasa regatowa POL 1780 Eryk Krause OPTI CWM Gdynia 22 lip 2022
Klasa regatowa POL 1433 Dawid Małachowski OPTI CWM Gdynia 22 lip 2022
Klasa regatowa POL 1120 Witold Prus-Głowacki AZS Poznań 24 lip 2022
Klasa regatowa POL 941 Alicja Tychmanowicz AZS Poznań 24 lip 2022
Klasa regatowa POL 151 Iwo Kabała AZS Poznań 29 lip 2022
Klasa regatowa POL 94 Gustaw Wojcieszak AZS Poznań 24 lip 2022
Klasa regatowa POL 1283 Anna Niklaus ŻMKS Poznań 17 lip 2022
Klasa regatowa POL 3723 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań 17 lip 2022
Klasa regatowa POL 1460 Stanisław Trojanek ŻMKS Poznań 17 lip 2022
Klasa regatowa POL 3598 Szymon Rowecki ŻMKS Poznań 17 lip 2022
Klasa regatowa POL 1050 Antoni Banach ŻMKS Poznań 17 lip 2022
Klasa regatowa POL 224 Mikołaj Łabanowicz ŻMKS Poznań 17 lip 2022
Klasa regatowa POL 1224 Mikołaj Radomski ŻMKS Poznań 17 lip 2022
Klasa regatowa POL 218304 Adrian Adasiak Czaplineckie Bractwo Żeglarskie 28 lip 2022
Klasa regatowa POL 218305 Kacper Sikorski Czaplineckie Bractwo Żeglarskie 28 lip 2022
Klasa regatowa POL 1919 Maja Sikorska Czaplineckie Bractwo Żeglarskie 28 lip 2022
Klasa regatowa POL 1290 Olaf Nestorowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 20 lip 2022
Klasa regatowa POL 1140 Stanisław Olszanowski AZS Poznań 24 lip 2022
Klasa regatowa POL 1230 Matylda Szafranek AZS Poznań 24 lip 2022
Klasa regatowa POL 1961 Adam Wycinka AZS Poznań 24 lip 2022
Klasa regatowa POL 2087 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 01 sie 2022
Klasa regatowa POL 3593 Jan Wajda JKW Poznań 24 lip 2022
Klasa regatowa POL 1548 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 965 Oliwier Żyła Jkw 24 lip 2022
Klasa regatowa POL 149 Jan Nycz JKW Poznań 22 lip 2022
Klasa regatowa POL 940 Bartłomiej Bil YKP Gdynia 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 1671 Marcel Frydrychowicz TKŻ Toruń 21 lip 2022
Klasa regatowa POL 1226 Szymon Ciechanowski TKŻ Toruń 21 lip 2022
Klasa regatowa POL 1394 Mikołaj Paderewski TKŻ Toruń 21 lip 2022
Klasa regatowa POL 1828 Jan Leciejewski TKŻ Toruń 21 lip 2022
Klasa regatowa POL 105 Barbara Gmurek Ostrowska Akademia Sportu 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 175 Adam Albrecht PKM LOK Poznań 21 lip 2022
Klasa regatowa POL 1636 Paweł Kuchowicz PKM LOK Poznań 21 lip 2022
Klasa regatowa POL 1728 Barbara Łukomska PKM LOK Poznań 21 lip 2022
Klasa regatowa POL 2142 Lena Kasperczyk PKM LOK Poznań 21 lip 2022
Klasa regatowa POL 1474 Adam Gruźlewski PKM LOK Poznań 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 2270 Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów 27 lip 2022
Klasa regatowa CZE 883 Jakub Lojka JK Černá v Pošumaví 22 lip 2022
Klasa regatowa POL 10 Konrad Pachura KSW Bydgoszcz Brdyujście 29 lip 2022
Klasa regatowa POL 106 Adam Jarosz KSW Bydgoszcz Brdyujście 29 lip 2022
Klasa regatowa POL 66 HANNA ŚLUSARZ UKS "KEJA" ŚWINOUJŚCIE 26 lip 2022
Klasa regatowa GER 881 TYMOTEUSZ ROSIAK UKS "KEJA" ŚWINOUJŚCIE 26 lip 2022
Klasa regatowa POL 68 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 28 lip 2022
Klasa regatowa POL 96 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 28 lip 2022
Klasa regatowa POL 191813 Szymon Gotowicz MKŻ Żnin 28 lip 2022
Klasa regatowa POL 5 Tymon Gotowicz MKŻ Żnin 28 lip 2022
Klasa regatowa POL 50 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 28 lip 2022
Klasa regatowa POL 1595 Paulina Sokołowska UKŻ Środa 31 lip 2022
Klasa regatowa POL 1791 Jan Brdulak Sailing Legia Warszawa 18 lip 2022
Klasa regatowa POL 3600 Emilia Brdulak Sailing Legia Warszawa 18 lip 2022
Klasa regatowa POL 191845 Stanisław Osiński KST "Elektryk" Grudziądz 28 lip 2022
Klasa regatowa POL 107 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 26 lip 2022
Klasa regatowa POL 62 Paulina Piotrowska KST "Elektryk" Grudziądz 26 lip 2022
Klasa regatowa POL 69 Oskar Szpręglewski KST "Elektryk" Grudziądz 26 lip 2022
Klasa regatowa POL 103 Zofia Piotrowska Yacht Club Morski Columbus w Świeciu 30 lip 2022
Klasa regatowa POL 3459 Olaf Banasiak Centrum Żeglarskie Szczecin 01 sie 2022
Klasa regatowa POL 501 Igor Patalas Centrum Żeglarskie Szczecin 31 lip 2022
Klasa regatowa POL 3457 Mikołaj Kordyka Centrum Żeglarskie Szczecin 31 lip 2022
Klasa regatowa POL 1514 Stefan Geszke Centrum Żeglarskie Szczecin 31 lip 2022
Klasa regatowa POL 15141 Adrian Lech Centrum Żeglarskie Szczecin 29 lip 2022
Klasa regatowa POL 1957 Gabriela Sadłowska Centrum Żeglarskie Szczecin 31 lip 2022
Klasa regatowa POL 1209 Ziemowit Gielniak Centrum Żeglarskie Szczecin 28 lip 2022
Klasa regatowa POL 513 Kamila Siewior Centrum Żeglarskie Szczecin 28 lip 2022
Klasa regatowa POL 1513 Dawid Mularczyk Centrum Żeglarskie Szczecin 01 sie 2022
Klasa regatowa POL 1951 Cyprian Włodarz Centrum Żeglarskie Szczecin 31 lip 2022
Klasa regatowa POL 1960 Wojciech Gralak Centrum Żeglarskie Szczecin 29 lip 2022
Klasa regatowa POL 922 Jan Nowoświecki Centrum Żeglarskie Szczecin 30 lip 2022
Klasa regatowa POL 1506 Oliwia Piotrowska Centrum Żeglarskie Szczecin 29 lip 2022
Klasa regatowa POL 150 Małgorzata Buńkiewicz Centrum Żeglarskie Szczecin 29 lip 2022
Klasa regatowa POL 3444 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 1663 Maria Januszewska YK Stal Gdynia 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 2110 Tomasz Tracz YK Stal Gdynia 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 3639 Tomasz Fedorowicz YK Stal Gdynia 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 3616 Maciej Stajewski YK Stal Gdynia 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 3520 Lena Herba YK Stal Gdynia 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 3535 Maria Stajewska YK Stal Gdynia 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 1551 Aleksander Chlebowski YKP Gdynia 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 1926 Stanisław Czerwiak YKP Gdynia 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 2073 Urszula Lewandowska YKP Gdynia 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 3638 Mikołaj Turek YKP Gdynia 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 3546 Nina Sildatke YKP Gdynia 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 3541 Adam Zawadka YKP Gdynia 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 3534 Ksawery Chlebowski YKP Gdynia 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 3540 Julia Żórawska YKP Gdynia 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 3491 Zofia Hucińska YKP Gdynia 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 3407 Piotr Neumann YKP Gdynia 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 2108 Julian Hinz YKP Gdynia 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 2140 Zofia Czucha YKP Gdynia 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 1363 Helena Fursewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 02 sie 2022
Klasa regatowa POL 1614 Emily Śnihur SSW MOS Iława 01 sie 2022
Klasa regatowa POL 1746 Natalia Gąsienica-Wawrytko Klub Sportowy Wiaterni 29 lip 2022
Klasa regatowa POL 2787 Franciszek Grygorczuk UKS Nad Jeziorkiem 28 lip 2022
Klasa regatowa POL 220 Franciszek Brzostowski AZS Uniwersytet Warszawski 28 lip 2022
Klasa regatowa POL 191813 Szmon Gotowicz MKŻ Żnin 28 lip 2022
Klasa regatowa POL 1376 Filip Tucholski MKŻ Żnin 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 3664 Szymon Tucholski MKŻ Żnin 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 1945 Jacek Tucholski MKŻ Żnin 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 2625 Jakub Szwajnoch MKŻ Żnin 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 2634 Wojciech Krasoń MKŻ Żnin 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 489 Jan Wieczorek LKS Charzykowy 27 lip 2022
Klasa regatowa POL 343 Hubert Kasztelan Nauticus Yacht Club Olsztyn 26 lip 2022
Klasa regatowa POL 20801 Piotr Jankowski PKM LOK Poznań 25 lip 2022
Klasa regatowa POL 139 Ida Siekierczak AZS Poznań 24 lip 2022
Klasa regatowa POL 777 Ignacy Sobczak SailingLegia 24 lip 2022
Klasa regatowa POL 212 Kuba Szulczyński UKS YACHT CLUB SŁAWA 23 lip 2022
Klasa regatowa POL 211 Julian Jankowiak UKS YACHT CLUB SŁAWA 23 lip 2022
Klasa regatowa POL 2034 Larysa Królasik OPTI CWM Gdynia 22 lip 2022
Klasa regatowa POL 1996 Zuzanna Kolasińska SSW MOS Iława 13 lip 2022