ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 116

Klasa Nr żagla Zawodnik Rocznik Klub Data
Klasa regatowa POL 1750 Jan Winnicki 2011 UKS Żeglarz Wrocław 15 lip 2024
Klasa regatowa POL 3541 Adam Zawadka 2011 YKP Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3685 Tomasz Zawadka 2009 YKP Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3740 Bartłomiej Wróblewski 2011 YKP Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 4015 Aleksandra Wiśniowska 2009 YKP Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3741 Marcin Winiszewski 2010 YKP Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3577 Piotr Tutkowski 2011 YKP Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3770 Mikołaj Turek 2012 YKP Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3535 Maria Stajewska 2011 YKP Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3407 Piotr Neumann 2011 YKP Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 4040 Julia Nagórska 2010 YKP Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3521 Antoine Mouton 2011 YKP Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 122 Kajetan Liszewski 2010 YKP Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 2136 Ida Krzemińska 2012 YKP Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3444 Wiktor Kruszyński 2012 YKP Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3469 Dominika Kluczka 2010 YKP Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 2403 Igor Iljin 2010 YKP Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3735 Stanisław Czerwiak 2011 YKP Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3746 Ksawery Chlebowski 2011 YKP Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 2244 Piotr Żurek 2010 OPTI CWM Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 2112 Olivier Wyżychowski 2011 OPTI CWM Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3852 Sebastian Wawrzyniak 2010 OPTI CWM Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 2110 Tomasz Tracz 2011 OPTI CWM Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3217 Julia Rytel-Lemańczyk 2012 OPTI CWM Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1433 Dawid Małachowski 2011 OPTI CWM Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 2220 Maksymilian Lewandowski 2010 OPTI CWM Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3500 Dawid Kowalik 2011 OPTI CWM Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 221 Aleksandra Kosowska 2012 OPTI CWM Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3478 Stanisław Kalk 2011 OPTI CWM Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3705 Natalia Jasicka 2011 OPTI CWM Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3584 Maja Janus 2011 OPTI CWM Gdynia 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 1667 Marcel Waszkiewicz 2011 Jacht Klub NISKO 13 lip 2024
Klasa regatowa POL 3964 Adam Paściak 2011 UKS Żeglarz Wrocław 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 2201 Staszek Wróblewski 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 3494 Michał Tobijański 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 3950 Kalina Sójkowska 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 3650 Blanka Sójkowska 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 3800 Jerzy Rułka 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 910 Jan Piechociński 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 1921 Daria Nosenko 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 3496 Stanisław Najmowicz 2012 KS AZS AWFiS Gdańsk 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 1922 Michał Małagocki 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 3732 Franciszek Marszałek 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 3567 Jan Marjański 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 3528 Gabriel Kowalik 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 936 Maurycy Kosmowski 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 3669 Ida Kocięda 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 1835 Paweł Głuszyk 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 3657 Jędrzej Głuszyk 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 2118 Radosław Grześ 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 1312 Paulina Gryniewicz 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 12 lip 2024
Klasa regatowa POL 1951 Cyprian Włodarz 2011 Centrum Żeglarskie Szczecin 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 1501 Kuba Szulczyński 2010 Centrum Żeglarskie Szczecin 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 1506 Oliwia Piotrowska 2011 Centrum Żeglarskie Szczecin 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 3460 Jan Nowoświecki 2011 Centrum Żeglarskie Szczecin 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 1954 Jacek Kordyka 2010 Centrum Żeglarskie Szczecin 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 1960 Antoni Jelonek 2011 Centrum Żeglarskie Szczecin 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 3461 Wojciech Gralak 2011 Centrum Żeglarskie Szczecin 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 3458 Stefan Geszke 2012 Centrum Żeglarskie Szczecin 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 3686 Gabriela Pietrzak 2009 KŻ Nysa 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 3802 Filip Mazur 2010 Klub Żeglarski Mewa Poznań 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 3451 Bruno Szafrański-Mądry 2011 UKS Fir Warszawa 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 3454 Borys Szafrański-Mądry 2011 UKS Fir Warszawa 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 3637 Leon Mostowski 2012 UKS Fir Warszawa 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 959 Antoni Koterba 2012 UKS Fir Warszawa 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 3450 Maksymilian Kajdy 2010 UKS Fir Warszawa 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 2202 Magdalena Kaczyńska 2010 UKS Fir Warszawa 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 1927 Kalina Wasilewska 2012 JKW Poznań 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 3549 Krystyna Wasilewska 2010 JKW Poznań 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 3565 Jolanta Siwek 2010 JKW Poznań 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 3725 Jan Nycz 2011 JKW Poznań 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 1452 Tymon Kozłowski 2011 JKW Poznań 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 3553 Jadwiga Czwojdrak 2011 JKW Poznań 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 1547 Antonina Czwojdrak 2009 JKW Poznań 11 lip 2024
Klasa regatowa POL 1967 Konstanty Koziarski 2010 KW LOK Garland Gliwice 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 3551 Pola Wojcik 2012 Energa Giżycka Grupa Regatowa 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 1518 Zofia Szczypka 2012 Energa Giżycka Grupa Regatowa 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 3487 Aleksander Szczepara 2009 Energa Giżycka Grupa Regatowa 10 lip 2024
Klasa regatowa CZE 444 Patrick Štafa 2010 Energa Giżycka Grupa Regatowa 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 2163 Helena Fursewicz 2012 Energa Giżycka Grupa Regatowa 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 2170 Franciszek Fuk 2011 Energa Giżycka Grupa Regatowa 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 2006 Antonina Dziekańska 2011 Energa Giżycka Grupa Regatowa 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 2168 Miłosz Ciechanowicz 2010 Energa Giżycka Grupa Regatowa 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 3600 Emilia Brdulak 2011 Energa Giżycka Grupa Regatowa 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 3601 Zofia Brdulak 2009 Energa Giżycka Grupa Regatowa 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 3687 Piotr Malitowski 2011 KW LOK Garland Gliwice 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 1862 Martyna Musik 2010 KW LOK Garland Gliwice 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 1750 Jan Winnicki 2011 UKS Żeglarz Wrocław 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 3964 Adam Paściak 2011 UKS Żeglarz Wrocław 10 lip 2024
Klasa regatowa POL 2002 Paweł Julian Zabielski 2011 Nauticus Yacht Club Olsztyn 05 lip 2024
Klasa regatowa POL 3756 Michał Szlaga 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 05 lip 2024
Klasa regatowa POL 3443 Barbara Maruszczak 2012 Nauticus Yacht Club Olsztyn 05 lip 2024
Klasa regatowa POL 3947 Pascal Kuźmicki 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 05 lip 2024
Klasa regatowa POL 3640 Ryszard Krawczyk 2011 Nauticus Yacht Club Olsztyn 05 lip 2024
Klasa regatowa POL 2586 Marysia Felska 2012 Nauticus Yacht Club Olsztyn 05 lip 2024
Klasa regatowa POL 3551 Pola Wojcik 2012 Energa Giżycka Grupa Regatowa 05 lip 2024
Klasa regatowa POL 460 Anna Niklaus 2011 PKM LOK Poznań 04 lip 2024
Klasa regatowa POL 1728 Barbara Łukomska 2011 PKM LOK Poznań 03 lip 2024
Klasa regatowa POL 1268 Sofia Pushkareva 2011 PKM LOK Poznań 03 lip 2024
Klasa regatowa POL 1636 Paweł Kuchowicz 2011 PKM LOK Poznań 03 lip 2024
Klasa regatowa POL 2142 Lena Kasperczyk 2011 PKM LOK Poznań 03 lip 2024
Klasa regatowa POL 978 Maja Dębicka 2010 PKM LOK Poznań 03 lip 2024
Klasa regatowa POL 1399 Mateusz Albrecht 2010 PKM LOK Poznań 03 lip 2024
Klasa regatowa POL 3956 Julian Rynkiewicz 2011 KSW BALTIC Dziwnów 27 cze 2024
Klasa regatowa POL 3953 Lena Olejarz 2011 KSW BALTIC Dziwnów 27 cze 2024
Klasa regatowa POL 3527 Piotr Kozłowski 2011 KSW BALTIC Dziwnów 27 cze 2024
Klasa regatowa POL 3952 Maja Harasimowicz-Krysztofiak 2009 KSW BALTIC Dziwnów 27 cze 2024
Klasa regatowa POL 3954 Jan Gwóźdź 2010 KSW BALTIC Dziwnów 27 cze 2024
Klasa regatowa POL 3404 Hanna Świtulska 2011 MKS Dwójka Warszawa 27 cze 2024
Klasa regatowa POL 3439 Stanisław Krawczyk 2012 MKS Dwójka Warszawa 27 cze 2024
Klasa regatowa POL 3488 Katarzyna Biały 2010 MKS Dwójka Warszawa 27 cze 2024
Klasa regatowa POL 3626 Gustaw Wojcieszak 2011 OŚ AZS Poznań 26 cze 2024
Klasa regatowa POL 1428 Witold Prus-Głowacki 2011 OŚ AZS Poznań 26 cze 2024
Klasa regatowa POL 1390 Iwo Kabała 2012 OŚ AZS Poznań 26 cze 2024
Klasa regatowa POL 1427 Kalina Czajkowska 2010 OŚ AZS Poznań 26 cze 2024
Klasa regatowa POL 1576 Łucja Borkowska 2010 OŚ AZS Poznań 26 cze 2024