ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 158

Klasa Nr żagla Zawodnik Klub Data Potwierdzenie
Klasa regatowa POL 36561 Antonina Puchowska CHKŻ Chojnice 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 4983 Olivier Kuźma MKŻR Marina Hotele 22 lip 2023
Klasa regatowa POL 4707 Antoni Zając Gdański Klub Żeglarski 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 4015 Aleksandra Wiśniowska YKP Gdynia 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 4000 Adam Chojnicki JKW Poznań 09 lip 2023
Klasa regatowa POL 3958 Stanisław Trojanek ŻMKS Poznań 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 3954 Jan Gwóźdź YKP Szczecin 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 3953 Amelia Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 3952 Maja Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 3950 Kalina Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3852 Sebastian Wawrzyniak OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3741 Marcin Winiszewski YKP Gdynia 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 3739 Jan Mucharski Nauticus Yacht Club Olsztyn 10 lip 2023
Klasa regatowa POL 3732 Franciszek Marszałek KS AZS AWFiS Gdańsk 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3725 Maria Nycz JKW Poznań 09 lip 2023
Klasa regatowa POL 3723 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 3705 Natalia Jasicka OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3698 Jan Szyksznia Sailing Legia Warszawa 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 3697 Piotr Kowalewski Sailing Legia Warszawa 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 3696 Antoni Brzozowski Sailing Legia Warszawa 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 3669 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3657 Jędrzej Głuszyk KS AZS AWFiS Gdańsk 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3656 Bartosz Żmudziński CHKŻ Chojnice 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 3650 Blanka Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3646 Pascal Kuźmicki Nauticus Yacht Club Olsztyn 10 lip 2023
Klasa regatowa POL 3640 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 10 lip 2023
Klasa regatowa POL 3615 Maciej Paderewski TKŻ Toruń 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 3614 Jakub Pawlikowski TKŻ Toruń 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 3613 Jan Narębski TKŻ Toruń 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 3612 Witold Zegarski TKŻ Toruń 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 3611 Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 3601 Zofia Brdulak Energa Giżycka Grupa Regatowa 08 lip 2023
Klasa regatowa POL 3600 Emilia Brdulak Energa Giżycka Grupa Regatowa 08 lip 2023
Klasa regatowa POL 3598 Szymon Rowecki ŻMKS Poznań 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 3584 Maja Janus OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3577 Piotr Tutkowski YKP Gdynia 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 3568 Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3567 Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3565 Jolanta Siwek JKW Poznań 09 lip 2023
Klasa regatowa POL 3553 Hanna Chojnicka JKW Poznań 09 lip 2023
Klasa regatowa POL 3550 Kamila Maziarz KW LOK Garland Gliwice 09 lip 2023
Klasa regatowa POL 3549 Krystyna Wasilewska YK Stal Gdynia 27 lip 2023
Klasa regatowa POL 3548 Marta Kupc YKP Gdynia 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 3547 Antoni Kugacz Sailing Legia Warszawa 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 3542 Łucja Gabriel OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3528 Gabriel Kowalik KS AZS AWFiS Gdańsk 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3524 Julia Agnieszczak KS AZS AWFiS Gdańsk 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3522 Mateusz Piskorz YKP Gdynia 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 3515 Szymon Mocarski KS AZS AWFiS Gdańsk 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3511 Piotr Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 3487 Aleksander Szczepara Energa Giżycka Grupa Regatowa 08 lip 2023
Klasa regatowa POL 3482 Natasza Micewicz YKP Gdynia 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 3481 Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 3478 Stanisław Kalk OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3469 Dominika Kluczka YKP Gdynia 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 3466 Kamil Czajkowski Sailing Legia Warszawa 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 3463 Stanisław Grzonkowski AZS Uniwersytet Warszawski 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 3462 Maja Wojciechowska Centrum Żeglarskie Szczecin 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 3453 Hubert Łabędzki UKS Fir Warszawa 05 lip 2023
Klasa regatowa POL 3452 Maksymilian Kajdy UKS Fir Warszawa 05 lip 2023
Klasa regatowa POL 3435 Łukasz Zaleski Nauticus Yacht Club Olsztyn 10 lip 2023
Klasa regatowa POL 3434 Aleksander Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 10 lip 2023
Klasa regatowa POL 3409 Agata Kowalska SSW MOS Iława 10 lip 2023
Klasa regatowa POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 2787 Franciszek Grygorczuk UKS Nad Jeziorkiem 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 2709 Natan Dziedziak SSW MOS Iława 10 lip 2023
Klasa regatowa POL 2606 Gabriela Kłys UKS Zalew Kielce 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 2403 Igor Iljin YKP Gdynia 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 2209 Michał Szlaga Nauticus Yacht Club Olsztyn 10 lip 2023
Klasa regatowa POL 2202 Magdalena Kaczyńska UKS Fir Warszawa 05 lip 2023
Klasa regatowa POL 2201 Staszek Wróblewski KS AZS AWFiS Gdańsk 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 08 lip 2023
Klasa regatowa POL 2151 Marianna Bednarz UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 17 lip 2023
Klasa regatowa POL 2138 Tomasz Zawadka YKP Gdynia 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 2124 Agata Koropecka OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 2119 Gustaw Kowalski TS "Kuźnia" Rybnik 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 2118 Radosław Grześ KS AZS AWFiS Gdańsk 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 2116 Alicja Saj KS AZS AWFiS Gdańsk 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 2112 Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 2108 Julian Hinz YKP Gdynia 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 2087 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 2078 Stanisław Ługowski Sailing Legia Warszawa 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 09 lip 2023
Klasa regatowa POL 2072 Aleksander Nadolski SSW MOS Iława 10 lip 2023
Klasa regatowa ESP 2039 Lili Skomska RCN Gran Canaria 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 2032 Maciej Kundzier Gdański Klub Żeglarski 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 2010 Zofia Gil CHKŻ Chojnice 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 2006 Antonina Dziekańska Energa Giżycka Grupa Regatowa 08 lip 2023
Klasa regatowa POL 1999 Helena Kisiel Sailing Legia Warszawa 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 1982 Gabriela Pietrzak KŻ Nysa 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 1979 Leopold Perczyński Gdański Klub Żeglarski 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 1969 Zofia Kuszewska Energa Giżycka Grupa Regatowa 08 lip 2023
Klasa regatowa POL 1965 Michał Johan KW LOK Garland Gliwice 09 lip 2023
Klasa regatowa POL 1964 Zuzanna Strużyk KW LOK Garland Gliwice 09 lip 2023
Klasa regatowa POL 1963 Anna Olchowik AZS Uniwersytet Warszawski 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 1960 Wojciech Gralak Centrum Żeglarskie Szczecin 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 1922 Michał Małagocki KS AZS AWFiS Gdańsk 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 1910 Pola Wdowiak Sailing Legia Warszawa 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 1908 Andrzej Kozłowski AZS Uniwersytet Warszawski 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 1878 Konrad Nawrot SSW MOS Iława 10 lip 2023
Klasa regatowa POL 1871 Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 1867 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława 10 lip 2023
Klasa regatowa POL 1865 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 1862 Martyna Musik KW LOK Garland Gliwice 09 lip 2023
Klasa regatowa POL 1852 Piotr Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 1835 Paweł Głuszyk KS AZS AWFiS Gdańsk 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 1829 Tytus Sautycz JKW Poznań 09 lip 2023
Klasa regatowa POL 1809 Matylda Jankowska YKP Gdynia 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 1804 Miłosz Prewencki KSW BALTIC Dziwnów 23 lip 2023
Klasa regatowa POL 1780 Eryk Krause OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 1659 Zofia Brzozowicz YKP Gdynia 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 1580 Filip Mazur Klub Żeglarski Mewa Poznań 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 1548 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 09 lip 2023
Klasa regatowa POL 1522 Ignacy Kościelak PKM LOK Poznań 07 lip 2023
Klasa regatowa POL 1504 Jan Nowoświecki Centrum Żeglarskie Szczecin 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 1501 Jacek Kordyka Centrum Żeglarskie Szczecin 14 lip 2023
Klasa regatowa POL 1498 Aleksandra Pupek Gdański Klub Żeglarski 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 1497 Łucja Borkowska OŚ AZS Poznań 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 1492 Antonina Czwojdrak UKS Żeglarz Wrocław 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 1473 Mikołaj Kościelak PKM LOK Poznań 07 lip 2023
Klasa regatowa POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 1460 Anna Niklaus ŻMKS Poznań 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 1433 Dawid Małachowski OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 1428 Maksymilian Czarnecki OŚ AZS Poznań 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 1427 Kalina Czajkowska OŚ AZS Poznań 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 1399 Mateusz Albrecht PKM LOK Poznań 07 lip 2023
Klasa regatowa POL 1388 Aleksander Skowroński CHKŻ Chojnice 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 09 lip 2023
Klasa regatowa POL 1340 Zuzanna Siergiej KW LOK Garland Gliwice 09 lip 2023
Klasa regatowa POL 1300 Eva Trybusheuskaya Gdański Klub Żeglarski 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 1272 Maciej Urbaniak OŚ AZS Poznań 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 1254 Julia Nagórska YKP Gdynia 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 1240 Adam Jakubowski PKM LOK Poznań 07 lip 2023
Klasa regatowa POL 1153 Jacopo Saglio UKS Żeglarz Wrocław 13 lip 2023
Klasa regatowa POL 1140 Lena Roszak OŚ AZS Poznań 18 lip 2023
Klasa regatowa POL 1079 Grzegorz Górecki TS "Kuźnia" Rybnik 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 1050 Antoni Banach ŻMKS Poznań 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 999 Jan Nycz JKW Poznań 09 lip 2023
Klasa regatowa POL 978 Maja Dębicka PKM LOK Poznań 07 lip 2023
Klasa regatowa POL 938 Nina Bułtowicz UKS Żegluj Lublin 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 936 Maurycy Kosmowski KS AZS AWFiS Gdańsk 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 836 Janka Gawor KN Lider Kraków 13 lip 2023
Klasa regatowa CZE 444 Patrick Štafa Energa Giżycka Grupa Regatowa 08 lip 2023
Klasa regatowa POL 345 Ignacy Moritz UKS Fir Warszawa 05 lip 2023
Klasa regatowa POL 133 Elżbieta Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 122 Kajetan Liszewski YKP Gdynia 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 109 Bartosz Dynia CHKŻ Chojnice 15 lip 2023
Klasa regatowa POL 36 Maciej Misiuk UKS Żegluj Lublin 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 21 Ada Bułtowicz UKS Żegluj Lublin 19 lip 2023
Klasa regatowa POL 1967 Konstanty Koziarski KW LOK Garland Gliwice 09 lip 2023
Klasa regatowa POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3494 Michał Tobijański KS AZS AWFiS Gdańsk 16 lip 2023
Klasa regatowa POL 3546 Nina Sildatke YKP Gdynia 12 lip 2023
Klasa regatowa POL 2163 Adam Szalewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 08 lip 2023
Klasa regatowa POL 2203 Tomasz Guzik Stowarzyszenie Marina Poraj 07 lip 2023