ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 270

Klasa Nr żagla Zawodnik Klub Data
Klasa regatowa POL 1480 Piotr Ginko Mrągowska Grupa Regatowa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1873 Gabriela Kłys UKS Zalew Kielce 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1830 Irma Widomska UKS Żegluj Lublin 13 cze 2023
Klasa regatowa POL 1557 Witold Rakowski UKS Żegluj Lublin 13 cze 2023
Klasa regatowa POL 930 Filip Podsiadły UKS Żegluj Lublin 13 cze 2023
Klasa regatowa POL 1939 Bartek Pawluk UKS Żegluj Lublin 13 cze 2023
Klasa regatowa POL 2170 Bartosz Miszczuk UKS Żegluj Lublin 13 cze 2023
Klasa regatowa POL 36 Maciej Misiuk UKS Żegluj Lublin 13 cze 2023
Klasa regatowa POL 1349 Aleksander Kosowski UKS Żegluj Lublin 13 cze 2023
Klasa regatowa POL 1482 Vincent Drożdż UKS Żegluj Lublin 13 cze 2023
Klasa regatowa POL 111 Miłosz Dąbrowski UKS Żegluj Lublin 13 cze 2023
Klasa regatowa POL 11867 Michał Czuluk UKS Żegluj Lublin 13 cze 2023
Klasa regatowa POL 938 Nina Bułtowicz UKS Żegluj Lublin 13 cze 2023
Klasa regatowa POL 21 Ada Bułtowicz UKS Żegluj Lublin 13 cze 2023
Klasa regatowa POL 3420 Adam Aljabali UKS Żegluj Lublin 13 cze 2023
Klasa regatowa POL 3709 Adam Wojcieszak OŚ AZS Poznań 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3960 Maja Szklarz JK Kotwica Tarnobrzeg 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1972 Wiktoria Tylus JK Kotwica Tarnobrzeg 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3576 Julia Szczepanek JK Kotwica Tarnobrzeg 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 2888 Łukasz Ślączka JK Kotwica Tarnobrzeg 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1973 Miłosz Ślączka JK Kotwica Tarnobrzeg 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3961 Alicja Czerpak JK Kotwica Tarnobrzeg 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1971 Radosław Bargieł JK Kotwica Tarnobrzeg 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1837 Adriana Horrocks UKŻ MICHAŁOWO 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1505 Łukasz Sakowicz UKŻ MICHAŁOWO 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1645 Wiktoria Poskrobko UKŻ MICHAŁOWO 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1840 Natasza Poskrobko UKŻ MICHAŁOWO 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1838 Zuzanna Ostaszewska UKŻ MICHAŁOWO 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1839 Miłosz Dworakowski UKŻ MICHAŁOWO 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 11193 Piotr Opoczka KN Lider Kraków 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1255 Kajetan Maksimowski UKS MOS Ełk 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 52 Jan Kmita UKS MOS Ełk 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 11193 Jan Guzik KN Lider Kraków 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1878 Konrad Nawrot SSW MOS Iława 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3672 Julian Żabiński KN Lider Kraków 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 121 Paweł Sitko KN Lider Kraków 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 22 Bruno Możejko KN Lider Kraków 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1418 Karolina Mendyk KN Lider Kraków 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 836 Janka Gawor KN Lider Kraków 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3415 Maksymilian Bartnik KN Lider Kraków 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3454 Borys Szafrański-Mądry UKS Fir Warszawa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3625 Magdalena Urzędowska UKŻ Siódemka Białystok 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3590 Franciszek Jan Płoński UKŻ Siódemka Białystok 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1270 Antonina Podziewska UKŻ Siódemka Białystok 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 127 Arkadiusz Murawski UKŻ Siódemka Białystok 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1832 Bartłomiej Grygorczuk UKŻ Siódemka Białystok 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1219 Kalina Bekiesz UKŻ Siódemka Białystok 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1887 Zofia Bekiesz UKŻ Siódemka Białystok 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1596 Alicja Wajda Port Mechelinki 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 2035 Maja Szczepaniak Port Mechelinki 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3441 Zuzanna Mokrzan Port Mechelinki 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1561 Joanna Kaczmarska Port Mechelinki 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 2141 Aleksander Formela Port Mechelinki 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1803 Matylda Czaplińska Port Mechelinki 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1518 Zofia Szczypka UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1504 Jan Nowoświecki Centrum Żeglarskie Szczecin 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1757 Aleksandra Zawadowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1644 Borys Zajączkowski KS AZS AWFiS Gdańsk 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3495 Tymoteusz Tobijański KS AZS AWFiS Gdańsk 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3479 Laura Szczęsna KS AZS AWFiS Gdańsk 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 910 Jan Piechociński KS AZS AWFiS Gdańsk 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3496 Stanisław Najmowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1806 Hanna Kucharska KS AZS AWFiS Gdańsk 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1932 Julian Kozdryk KS AZS AWFiS Gdańsk 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 2043 Andrzej Kowalczyk KS AZS AWFiS Gdańsk 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 2042 Ewa Jędrzejczak KS AZS AWFiS Gdańsk 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1312 Paulina Gryniewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1506 Oliwia Piotrowska Centrum Żeglarskie Szczecin 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1507 Jakub Nowoświecki Centrum Żeglarskie Szczecin 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1 Kornelia Studzińska Mrągowska Grupa Regatowa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1937 Zuzanna Polewaczyk Mrągowska Grupa Regatowa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 17 Michał Patejuk Mrągowska Grupa Regatowa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1298 Marcel Parda Mrągowska Grupa Regatowa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 937 Tomasz Orzołek Mrągowska Grupa Regatowa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1946 Kamil Musik Mrągowska Grupa Regatowa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 12971 Blanka Lubowidzka Mrągowska Grupa Regatowa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3712 Krzysztof Lachman Mrągowska Grupa Regatowa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 8 Zofia Kurant Mrągowska Grupa Regatowa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 129 Antoni Klincewicz Mrągowska Grupa Regatowa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 18 Bruno Doraczyński Mrągowska Grupa Regatowa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1467 Jeremi Burcz Mrągowska Grupa Regatowa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3453 Hubert Łabędzki UKS Fir Warszawa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3451 Bruno Szafrański-Mądry UKS Fir Warszawa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3637 Leon Mostowski UKS Fir Warszawa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 345 Ignacy Moritz UKS Fir Warszawa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 959 Antoni Koterba UKS Fir Warszawa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1424 Xawery Kasprzak UKS Fir Warszawa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3450 Maksymilian Kajdy UKS Fir Warszawa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 2202 Magdalena Kaczyńska UKS Fir Warszawa 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1937 Maciej Szawkowski KS Baza Mrągowo 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3712 Eryk Majewski KS Baza Mrągowo 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3511 Piotr Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 2048 Patrycja Pazik AZS Uniwersytet Warszawski 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1963 Anna Olchowik AZS Uniwersytet Warszawski 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 1908 Andrzej Kozłowski AZS Uniwersytet Warszawski 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3463 Stanisław Grzonkowski AZS Uniwersytet Warszawski 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 2787 Franciszek Grygorczuk UKS Nad Jeziorkiem 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3708 Kacper Musialski UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 2606 Lena Musialska UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 12 cze 2023
Klasa regatowa POL 3706 Anna Żurek OPTI CWM Gdynia 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 3738 Paweł Wrzesień OPTI CWM Gdynia 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 3217 Julia Rytel-Lemańczyk OPTI CWM Gdynia 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 3730 Filip Pleśniar OPTI CWM Gdynia 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 2040 Franciszek Kucharski OPTI CWM Gdynia 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 1471 Antoni Kucharski OPTI CWM Gdynia 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 221 Aleksandra Kosowska OPTI CWM Gdynia 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 1203 Leo Illes OPTI CWM Gdynia 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 3999 Tymoteusz Dobrzyński OPTI CWM Gdynia 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 1931 Wojciech Wolszon KS Zatoka Puck 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 1008 Szymon Wielewicki KS Zatoka Puck 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 1656 Aleksandra Trofimowicz KS Zatoka Puck 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 1266 Stanisław Robak KS Zatoka Puck 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 1661 Maciej Neubauer KS Zatoka Puck 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 16561 Igor Neubauer KS Zatoka Puck 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 1991 Gabriela Friedrich KS Zatoka Puck 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 2201 Staszek Wróblewski KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 1753 Michał Trawicki KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 3950 Kalina Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 3650 Blanka Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 3568 Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 3515 Szymon Mocarski KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 3732 Franciszek Marszałek KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 3528 Gabriel Kowalik KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 936 Maurycy Kosmowski KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 1835 Paweł Głuszyk KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 3657 Jędrzej Głuszyk KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 2118 Radosław Grześ KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 3524 Julia Agnieszczak KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 1591 Jakub Rejterada UKŻ GROT Suwałki 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 1209 Stefan Geszke Centrum Żeglarskie Szczecin 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 1801 Anna Ślusarska AZS Uniwersytet Warszawski 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 1628 Róża Nowaczewska AZS Uniwersytet Warszawski 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 1159 Kajetan Maciejewicz AZS Uniwersytet Warszawski 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 2193 Bianka Kulik Kowalik AZS Uniwersytet Warszawski 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 1525 Adam Karakulski AZS Uniwersytet Warszawski 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 2200 Filip Karakulski AZS Uniwersytet Warszawski 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 170 Adam Grzonkowski AZS Uniwersytet Warszawski 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 220 Franciszek Brzostowski AZS Uniwersytet Warszawski 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 2057 Pawel Brabander AZS Uniwersytet Warszawski 11 cze 2023
Klasa regatowa POL 2138 Tomasz Zawadka YKP Gdynia 10 cze 2023
Klasa regatowa POL 111 Aleksandra Wiśniowska YKP Gdynia 10 cze 2023
Klasa regatowa POL 3482 Natasza Micewicz YKP Gdynia 10 cze 2023
Klasa regatowa POL 122 Kajetan Liszewski YKP Gdynia 10 cze 2023
Klasa regatowa POL 3434 Aleksander Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 09 cze 2023
Klasa regatowa POL 3698 Jan Szyksznia Sailing Legia Warszawa 09 cze 2023
Klasa regatowa POL 1999 Helena Kisiel Sailing Legia Warszawa 09 cze 2023
Klasa regatowa POL 1927 Kalina Wasilewska YK Stal Gdynia 07 cze 2023
Klasa regatowa POL 3549 Krystyna Wasilewska YK Stal Gdynia 07 cze 2023
Klasa regatowa POL 2110 Tomasz Tracz YK Stal Gdynia 07 cze 2023
Klasa regatowa POL 3444 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia 07 cze 2023
Klasa regatowa POL 1663 Maria Januszewska YK Stal Gdynia 07 cze 2023
Klasa regatowa POL 3520 Lena Herba YK Stal Gdynia 07 cze 2023
Klasa regatowa POL 3468 Zofia Czucha YK Stal Gdynia 07 cze 2023
Klasa regatowa POL 2027 Pola Woszczak KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 07 cze 2023
Klasa regatowa POL 2157 Filip Werpachowski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 07 cze 2023
Klasa regatowa POL 2191 Amelia Szewczak KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 07 cze 2023
Klasa regatowa POL 1999 Stanisław Stocki KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 07 cze 2023
Klasa regatowa POL 2102 Julia Rola KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 07 cze 2023
Klasa regatowa POL 2158 Barbara Maciejewska KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 07 cze 2023
Klasa regatowa POL 1851 Emilia Grędziak KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 07 cze 2023
Klasa regatowa POL 2244 Piotr Żurek OPTI CWM Gdynia 07 cze 2023
Klasa regatowa POL 3736 Wiktor Łukasiak Szkółka Żegalrska im. Leonida Teligi Płock 07 cze 2023
Klasa regatowa POL 2086 Stanisław Manecki UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 06 cze 2023
Klasa regatowa POL 3425 Zofia Manecka UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 06 cze 2023
Klasa regatowa POL 1667 Marcel Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 06 cze 2023
Klasa regatowa POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 06 cze 2023
Klasa regatowa POL 1703 Marianna Jasińska UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 3587 Lena Houda UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 3487 Aleksander Szczepara UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 2219 Igor Mazurkiewicz UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 2210 Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 2209 Michał Szlaga Nauticus Yacht Club Olsztyn 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 3646 Pascal Kuźmicki Nauticus Yacht Club Olsztyn 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 920 Stanisław Olszanowski OŚ AZS Poznań 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 3626 Gustaw Wojcieszak OŚ AZS Poznań 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 139 Gabriela Wiśniewska OŚ AZS Poznań 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 99 Alicja Tychmanowicz OŚ AZS Poznań 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 1230 Matylda Szafranek OŚ AZS Poznań 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 1120 Witold Prus-Głowacki OŚ AZS Poznań 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 991 Lila Klewenhagen OŚ AZS Poznań 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 1959 Aleksandra Kazana OŚ AZS Poznań 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 1975 Kamil Stęclik TS "Kuźnia" Rybnik 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 133 Elżbieta Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 1852 Piotr Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 1079 Grzegorz Górecki TS "Kuźnia" Rybnik 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 131 Adam Bugdol TS "Kuźnia" Rybnik 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 1417 Maksymilian Badaczewski TS "Kuźnia" Rybnik 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 1336 Samuel Bac Cardenas TS "Kuźnia" Rybnik 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 3612 Witold Zegarski TKŻ Toruń 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 3614 Jakub Pawlikowski TKŻ Toruń 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 3615 Maciej Paderewski TKŻ Toruń 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 3613 Jan Narębski TKŻ Toruń 05 cze 2023
Klasa regatowa POL 3313 Piotr Szkamelski SSW MOS Iława 04 cze 2023
Klasa regatowa POL 1867 Katarzyna Liedtke SSW MOS Iława 04 cze 2023
Klasa regatowa POL 1167 Maria Szlachta Energa Giżycka Grupa Regatowa 03 cze 2023
Klasa regatowa POL 11364 Aleksander Szewczak Energa Giżycka Grupa Regatowa 03 cze 2023
Klasa regatowa POL 2171 Julia Skawińska Energa Giżycka Grupa Regatowa 03 cze 2023
Klasa regatowa POL 2168 Stanisław Ramotowski Energa Giżycka Grupa Regatowa 03 cze 2023
Klasa regatowa POL 2176 Zofia Kupiec Energa Giżycka Grupa Regatowa 03 cze 2023
Klasa regatowa POL 2184 Maja Kostrzewa Energa Giżycka Grupa Regatowa 03 cze 2023
Klasa regatowa POL 1365 Laura Kondracka Energa Giżycka Grupa Regatowa 03 cze 2023
Klasa regatowa POL 11363 Jacek Grygianiec Energa Giżycka Grupa Regatowa 03 cze 2023
Klasa regatowa POL 1363 Jerzy Fursewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 03 cze 2023
Klasa regatowa POL 2170 Franciszek Fuk Energa Giżycka Grupa Regatowa 03 cze 2023
Klasa regatowa POL 1364 Maksymilian Czetyrbok Energa Giżycka Grupa Regatowa 03 cze 2023
Klasa regatowa POL 570 Andrzej Bieńkowski Energa Giżycka Grupa Regatowa 03 cze 2023
Klasa regatowa POL 2104 Zofia Wolańska UKS Żeglarz Wrocław 02 cze 2023
Klasa regatowa POL 382 Jakub Wojnar UKS Żeglarz Wrocław 02 cze 2023
Klasa regatowa POL 751 Witold Wanot UKS Żeglarz Wrocław 02 cze 2023
Klasa regatowa POL 2124 Jan Rusnak UKS Żeglarz Wrocław 02 cze 2023
Klasa regatowa POL 1 Marcel Przywóski UKS Żeglarz Wrocław 02 cze 2023
Klasa regatowa POL 1493 Ksawery Przywóski UKS Żeglarz Wrocław 02 cze 2023
Klasa regatowa POL 3964 Adam Paściak UKS Żeglarz Wrocław 02 cze 2023
Klasa regatowa POL 1751 Jadwiga Czwojdrak UKS Żeglarz Wrocław 02 cze 2023
Klasa regatowa POL 971 Jakub Pisarek UKS Sindbad Legionowo 31 maj 2023
Klasa regatowa POL 1586 Ignacy Koterski UKS Sindbad Legionowo 31 maj 2023
Klasa regatowa POL 3582 Eryk Kazimierczyk UKS Sindbad Legionowo 31 maj 2023
Klasa regatowa POL 1909 Michał Guszcza UKS Sindbad Legionowo 31 maj 2023
Klasa regatowa POL 1435 Katarzyna Biernacka UKS Sindbad Legionowo 31 maj 2023
Klasa regatowa POL 2026 Teodor Baliński UKS Sindbad Legionowo 31 maj 2023
Klasa regatowa POL 3540 Julia Żórawska YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 3541 Adam Zawadka YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 1798 Jan Zahuta YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 3740 Bartłomiej Wróblewski YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 2133 Iga Wójcicka YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 3728 Stanisław Urbanowicz YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 3638 Mikołaj Turek YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 1799 Kacper Święcki YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 3535 Maria Stajewska YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 3407 Piotr Neumann YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 3521 Antoine Mouton YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 2073 Urszula Lewandowska YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 2000 Maksymilian Kuchar YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 3671 Antoni Kubik YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 2136 Ida Krzemińska YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 3577 Jan Kęsik YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 3012 Piotr Kęsik YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 3561 Tomasz Jakubiak YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 2442 Mateusz Ganske YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 3735 Stanisław Czerwiak YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 3534 Aleksander Chlebowski YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 3746 Ksawery Chlebowski YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 1940 Bartłomiej Bil YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 2140 Maksymilian Adamiak YKP Gdynia 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 11828 Jerzy Zawada TKŻ Toruń 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 182 Antonina Radomska TKŻ Toruń 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 1394 Mikołaj Paderewski TKŻ Toruń 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 1200 Blanka Ordak TKŻ Toruń 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 3401 Wojciech Mączka TKŻ Toruń 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 3747 Oskar Lipiński TKŻ Toruń 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 1828 Jan Leciejewski TKŻ Toruń 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 1671 Marcel Frydrychowicz TKŻ Toruń 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 1226 Szymon Ciechanowski TKŻ Toruń 30 maj 2023
Klasa regatowa POL 2002 Paweł Julian Zabielski Nauticus Yacht Club Olsztyn 22 maj 2023
Klasa regatowa POL 2211 Natan Ptaszek Nauticus Yacht Club Olsztyn 22 maj 2023
Klasa regatowa POL 212 Łucja Piesik Nauticus Yacht Club Olsztyn 22 maj 2023
Klasa regatowa POL 3443 Barbara Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 22 maj 2023
Klasa regatowa POL 2120 Jędrzej Kuleszo Nauticus Yacht Club Olsztyn 22 maj 2023
Klasa regatowa POL 2204 Ryszard Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 22 maj 2023
Klasa regatowa POL 3731 Hubert Kasztelan Nauticus Yacht Club Olsztyn 22 maj 2023
Klasa regatowa POL 586 Aleksandra Grochowska Nauticus Yacht Club Olsztyn 22 maj 2023
Klasa regatowa POL 2207 Marceli Grądzki Nauticus Yacht Club Olsztyn 22 maj 2023
Klasa regatowa POL 2586 Marysia Felska Nauticus Yacht Club Olsztyn 22 maj 2023
Klasa regatowa POL 1880 Kajetan Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 22 maj 2023
Klasa regatowa POL 258 Adam Borysewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 22 maj 2023
Klasa regatowa POL 2155 Jan Wilk SSW MOS Iława 19 maj 2023
Klasa regatowa POL 2072 Aleksander Nadolski SSW MOS Iława 19 maj 2023
Klasa regatowa POL 1867 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława 19 maj 2023
Klasa regatowa POL 1791 Jan Brdulak Sailing Legia Warszawa 19 maj 2023