ENTRIES Entries count 294

Class Sail number Crew Date Confirmed
Klasa regatowa POL 34091 Ida Młynarczyk UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 20681 Paulina Szczepa KŻ Horn Kraków 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 19691 Pola Pacewicz UKS Żegluj Lublin 10 wrz 2022
Klasa regatowa GER 13487 Jasper Porthun Schweriner Segler-Verein von 1894 e.V. 01 sie 2022
Klasa regatowa GER 12716 Jacob Ottmann MSC 04 lip 2022
Klasa regatowa POL 12170 Bartosz Miszczuk UKS Żegluj Lublin 10 wrz 2022
Klasa regatowa POL 11926 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin 10 wrz 2022
Klasa regatowa POL 11911 Filip Słomka-Polonis KŻ Horn Kraków 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 11586 Zofia Manecka UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 08 wrz 2022
Klasa regatowa SWE 4887 Oliver Josefsson KSSS 27 cze 2022
Klasa regatowa SWE 4882 Hilda Wallström KKKK 23 kwi 2022
Klasa regatowa SWE 4869 Maja Larsson-Bergqvist LommaBuktens Seglarklubb LBSK 26 kwi 2022
Klasa regatowa SWE 4867 Oscar Wetter KSSS 04 lip 2022
Klasa regatowa SWE 4860 Filip Carselid LBSK 04 wrz 2022
Klasa regatowa SWE 4857 Leo Florèn KKKK 22 lip 2022
Klasa regatowa SWE 4852 Hugo Flygare Skanörs BK 26 maj 2022
Klasa regatowa SWE 4840 Lisa Sward KSSS 25 lip 2022
Klasa regatowa SWE 4839 Oskar Annwall LDSS 07 wrz 2022
Klasa regatowa SWE 4832 Oskar Netterlid LommaBuktens Seglarklubb LBSK 02 sie 2022
Klasa regatowa SWE 4826 Stina Westberg Kullavik KKK 22 kwi 2022
Klasa regatowa SWE 4825 Adele Ramm-Ericson KSSS 15 maj 2022
Klasa regatowa SWE 4824 Casper Ramm-Ericson KSSS 15 maj 2022
Klasa regatowa SWE 4803 Lovisa Arnell KSSS 03 maj 2022
Klasa regatowa SWE 4800 Nils Netterlid LommaBuktens Seglarklubb LBSK 02 sie 2022
Klasa regatowa SWE 4780 Otto Pierrou KSSS 23 sie 2022
Klasa regatowa NZL 4774 Mark Mains Glendowie Boating Club Auckland 27 sie 2022
Klasa regatowa SWE 4727 Alice Preisler Lidingö jolleseglare 30 sie 2022
Klasa regatowa SWE 4724 William Drakenberg Lidingö Jolleseglare 03 maj 2022
Klasa regatowa SWE 4709 Björn Knox Jönsson MSS 09 sie 2022
Klasa regatowa SWE 4673 Axel Byström LESS 08 wrz 2022
Klasa regatowa SWE 4643 Elin Cederbom Lerums SS 25 kwi 2022
Klasa regatowa SWE 4642 Saga Bondjers LESS 07 sie 2022
Klasa regatowa SWE 4627 Klara Lanje Lerum segelsällskap 28 lip 2022
Klasa regatowa SWE 4554 Vendela Green Lerum sailing club 15 lip 2022
Klasa regatowa NOR 4071 Milla Sandmo Birkeland Ran Sailing club 22 sie 2022
Klasa regatowa NOR 4063 Maja Giak RAN Seiling Club 07 wrz 2022
Klasa regatowa NOR 4062 Ulrik Strøm Fredrikstad Sailing Club 24 sie 2022
Klasa regatowa NOR 4059 Ada Elise Berg Gilbo ASF 21 sie 2022
Klasa regatowa NOR 4058 Sigurd Melleby Royal Norwegian Yacht Club 22 sie 2022
Klasa regatowa NOR 4054 Ferdinand Toll-Kjaer Tonsberg 18 sie 2022
Klasa regatowa NOR 4052 Elle Charlotte Tan Almas Arendals Seilforening 31 lip 2022
Klasa regatowa NOR 4049 Marcus Murstad-Mordt Bærum Seilforening 12 wrz 2022
Klasa regatowa NOR 4048 Hanna Marie Tvete Fredrikstad Sailing Club 18 sie 2022
Klasa regatowa NOR 4044 Leonas Sillmann Bærum Seilforening 12 wrz 2022
Klasa regatowa NOR 4043 Martinius Hopstock ASF 18 sie 2022
Klasa regatowa POL 4015 Aleksandra Wiśniowska YKP Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa NOR 3924 Sol Kopperud Fredrikstad Sailing Club 18 sie 2022
Klasa regatowa POL 3893 Klara Krzywicka AZS Uniwersytet Warszawski 12 wrz 2022
Klasa regatowa NOR 3860 Lasse Greidung Strohhammer Bærum 12 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3852 Sebastian Wawrzyniak OPTI CWM Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa NOR 3773 August Strøm Fredrikstad Sailing Club 19 sie 2022
Klasa regatowa POL 3723 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań 29 sie 2022
Klasa regatowa POL 3712 Eryk Majewski KS Baza Mrągowo 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3708 Kacper Musialski UKS AKŻ Leszcz 09 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3663 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3658 Szymon Kolka YKP Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3656 Bartosz Żmudziński CHKŻ Chojnice 08 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3655 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 09 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3654 Bartosz Peczka CHKŻ Chojnice 09 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3653 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 09 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3651 Jędrzej Głuszyk KS AZS AWFiS Gdańsk 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3650 Blanka Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3646 Pascal Kuźmicki Nauticus Yacht Club Olsztyn 05 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3640 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 31 sie 2022
Klasa regatowa POL 3638 Mikołaj Turek YKP Gdynia 12 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3637 Antoni Wyroba KN Lider Kraków 09 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3636 Igor Kanik UKS Nad Jeziorkiem 12 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3630 Stanisław Mars UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 05 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3618 Jan Gwóźdź YKP Szczecin 08 sie 2022
Klasa regatowa POL 3611 Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice 09 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3601 Zofia Brdulak Sailing Legia Warszawa 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3600 Emilia Brdulak Sailing Legia Warszawa 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3599 Antek Malicki KS AZS AWFiS Gdańsk 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3598 Szymon Rowecki ŻMKS Poznań 29 sie 2022
Klasa regatowa POL 3597 Maria Wojcieszyńska LKS Charzykowy 02 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3596 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 02 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3577 Alicja Tutkowska YKP Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3568 Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3567 Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3566 Maja Horoszkiewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 02 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3565 Jolanta Siwek KN Lider Kraków 09 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3563 Ian Kurtysh Sailing Legia Warszawa 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3562 Antoni Brzozowski Sailing Legia Warszawa 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3561 Maksymilian Krella YKP Gdynia 12 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3553 Hanna Chojnicka JKW Poznań 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3549 Krystyna Wasilewska YK Stal Gdynia 08 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3548 Marta Kupc YKP Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3546 Nina Sildatke YKP Gdynia 12 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3535 Maria Stajewska YK Stal Gdynia 08 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3534 Ksawery Chlebowski YKP Gdynia 12 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3533 Zofia Rolbiecka LKS Charzykowy 02 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3528 Gabriel Kowalik AZS Uniwersytet Warszawski 12 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3527 Maja Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3526 Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3524 Julia Agnieszczak KS AZS AWFiS Gdańsk 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3522 Mateusz Piskorz YKP Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3515 Szymon Mocarski YK Stal Gdynia 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3496 Franciszek Marszałek KS AZS AWFiS Gdańsk 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3487 Aleksander Szczepara UKS AKŻ LESZCZ 05 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3482 Natasza Micewicz YKP Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3481 Aleksandra Bobrowska KSW BALTIC Dziwnów 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3477 Jan Szyksznia Sailing Legia Warszawa 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3476 Natan Dziedziak SSW MOS Iława 29 sie 2022
Klasa regatowa POL 3470 Piotr Grendziak TS "Kuźnia" Rybnik 02 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3469 Dominika Kluczka YKP Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3466 Kamil Czajkowski Sailing Legia Warszawa 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3465 Piotr Kowalewski Sailing Legia Warszawa 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3454 Borys Szafrański-Mądry UKS Fir Warszawa 29 sie 2022
Klasa regatowa POL 3453 Hubert Łabędzki UKS Fir Warszawa 29 sie 2022
Klasa regatowa POL 3452 Konstanty Belina-Brzozowski UKS Fir Warszawa 29 sie 2022
Klasa regatowa POL 3451 Bruno Szafrański-Mądry UKS Fir Warszawa 29 sie 2022
Klasa regatowa POL 3450 Maksymilian Kajdy UKS Fir Warszawa 29 sie 2022
Klasa regatowa POL 3431 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3417 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 09 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2709 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 22 kwi 2022
Klasa regatowa POL 2403 Igor Iljin YKP Gdynia 12 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2401 Franciszek Klusek SSW MOS Iława 12 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2270 Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2244 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2219 Igor Mazurkiewicz UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 09 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2211 Antonina Puchowska OPTI CWM Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2210 Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 31 sie 2022
Klasa regatowa POL 2209 Michał Jerzy Szlaga Nauticus Yacht Club Olsztyn 05 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2205 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 31 sie 2022
Klasa regatowa POL 2202 Magdalena Kaczyńska UKS Fir Warszawa 29 sie 2022
Klasa regatowa POL 2201 Staszek Wróblewski KS AZS AWFiS Gdańsk 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2163 Adam Szalewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 02 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2155 Jan Wilk SSW MOS Iława 29 sie 2022
Klasa regatowa POL 2154 Zosia Bamburek KSW BALTIC Dziwnów 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2153 Michał Kozłowski KSW BALTIC Dziwnów 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2152 Maja Stormann KSW BALTIC Dziwnów 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2151 Marianna Bednarz UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2139 Jan Mucharski YKP Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2138 Tomasz Zawadka YKP Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2124 Agata Koropecka OPTI CWM Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2121 Joanna Michalska UKS YACHT CLUB SŁAWA 03 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2119 Gustaw Kowalski TS "Kuźnia" Rybnik 02 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2117 Piotr Tutkowski YKP Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 08 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2108 Julian Hinz YKP Gdynia 12 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2078 Stanisław Ługowski Sailing Legia Warszawa 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2072 Aleksander Nadolski SSW MOS Iława 19 lip 2022
Klasa regatowa POL 2064 Helena Radziwon KŻ Horn Kraków 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2036 Amelia Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2024 Filip Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2023 Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 2006 Antonina Dziekańska Energa Giżycka Grupa Regatowa 02 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1999 Helena Kisiel Sailing Legia Warszawa 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1981 Ada Bułtowicz UKS Żegluj Lublin 10 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1969 Zofia Kuszewska Energa Giżycka Grupa Regatowa 02 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1963 Anna Olchowik AZS Uniwersytet Warszawski 12 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1959 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1940 Filip Bil YKP Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1939 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin 10 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1937 Maciej Szawkowski KS Baza Mrągowo 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1924 Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 09 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1910 Pola Wdowiak Sailing Legia Warszawa 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1878 Konrad Nawrot SSW MOS Iława 22 kwi 2022
Klasa regatowa POL 1871 Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań 29 sie 2022
Klasa regatowa POL 1870 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań 08 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1867 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława 22 kwi 2022
Klasa regatowa POL 1829 Adam Chojnicki JKW Poznań 06 wrz 2022
Klasa regatowa GER 1811 Maximilian Reuner mreuner@t-online.de 27 sie 2022
Klasa regatowa GER 1810 Hanno Rix kYC 23 kwi 2022
Klasa regatowa POL 1809 Matylda Jankowska YK Stal Gdynia 08 wrz 2022
Klasa regatowa GER 1807 Maiken Fromm Kieler Yachtclub 24 lip 2022
Klasa regatowa POL 1805 Maja Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1804 Miłosz Prewencki KSW BALTIC Dziwnów 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1799 Marcin Winiszewski YKP Gdynia 12 wrz 2022
Klasa regatowa GER 1761 Levian Büscher Düsseldorfer Yachtclub 13 cze 2022
Klasa regatowa GER 1760 Amelie Roepke SGS Schwielochsee 07 sie 2022
Klasa regatowa GER 1723 Gustav Grünbaum Yachtclub Warnow e.V. 01 sie 2022
Klasa regatowa GER 1719 Paul Lepa PYC 13 cze 2022
Klasa regatowa GER 1711 Matty Urban SYC 08 sie 2022
Klasa regatowa GER 1690 Theda-Marieke Bruhns Mühlenberger Segel-Club 22 sie 2022
Klasa regatowa POL 1667 Marcel Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 06 wrz 2022
Klasa regatowa GER 1666 Noah Schweichler MSC 05 lip 2022
Klasa regatowa POL 1659 Zofia Brzozowicz YK Stal Gdynia 08 wrz 2022
Klasa regatowa GER 1639 Greta Pöschke Lwf 26 sie 2022
Klasa regatowa GER 1638 Gustav Pöschke Lwf 26 sie 2022
Klasa regatowa POL 1636 Paweł Kuchowicz PKM LOK Poznań 08 wrz 2022
Klasa regatowa GER 1630 Timeon Rieckhof Schweriner- Segler.Verein v. 1894 e.V. 02 sie 2022
Klasa regatowa GER 1629 Malea Hochbaum SSV von 1894 e.V. 01 sie 2022
Klasa regatowa POL 1608 Weronika Grala Energa Giżycka Grupa Regatowa 02 wrz 2022
Klasa regatowa GER 1591 Ferdinand Harberg BYCUE 15 sie 2022
Klasa regatowa POL 1574 Lena Roszak AZS Poznań 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1557 Witold Rakowski UKS Żegluj Lublin 10 wrz 2022
Klasa regatowa GER 1553 Filipa Hoffmann SSVLG 16 maj 2022
Klasa regatowa GER 1549 Maximilian Kießling ASV Greifswald 06 wrz 2022
Klasa regatowa GER 1548 Jan Mattis Busch YCW Greifswald 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1541 Mateusz Kuchowicz PKM LOK Poznań 08 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1522 Ignacy Kościelak PKM LOK Poznań 08 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1518 Zofia Szczypka UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 07 wrz 2022
Klasa regatowa GER 1515 Nicolas Troeger Bodensee-Yacht-Club Überlingeb 15 sie 2022
Klasa regatowa POL 1507 Maja Wojciechowska Centrum Żeglarskie Szczecin 08 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1497 Łucja Borkowska AZS Poznań 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1482 Vincent Drożdż UKS Żegluj Lublin 10 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1473 Mikołaj Kościelak PKM LOK Poznań 08 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków 09 wrz 2022
Klasa regatowa GER 1466 Lily Säbel KYC 23 kwi 2022
Klasa regatowa POL 1460 Stanisław Trojanek ŻMKS Poznań 29 sie 2022
Klasa regatowa GER 1415 Jaro Hoffmann SSVLG 15 maj 2022
Klasa regatowa GER 1414 Tristen Ottmann MSC 04 lip 2022
Klasa regatowa POL 1363 Helena Fursewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 02 wrz 2022
Klasa regatowa GER 1314 Liam Bernstein Greifswalder Yacht Club 21 sie 2022
Klasa regatowa GER 1313 Edda Sperling Schweriner Yachtclub 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1305 Adam Kamzelski UKS YACHT CLUB SŁAWA 09 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1283 Anna Niklaus ŻMKS Poznań 29 sie 2022
Klasa regatowa POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1272 Maciej Urbaniak AZS Poznań 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1261 Piotr Kozłowski KSW BALTIC Dziwnów 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1254 Julia Nagórska YK Stal Gdynia 08 wrz 2022
Klasa regatowa GER 1212 Lukas Breitsprecher ASVG 01 sie 2022
Klasa regatowa POL 1198 Kalina Czajkowska AZS Poznań 07 wrz 2022
Klasa regatowa GER 1164 Hannah Welker Wuerttembergischer Yacht-Club (WYC) 29 lip 2022
Klasa regatowa POL 1133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 02 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1111 Miłosz Ciechanowicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 02 wrz 2022
Klasa regatowa GER 1065 Benjamin Möller MSC 26 sie 2022
Klasa regatowa POL 1018 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 09 wrz 2022
Klasa regatowa POL 959 Antoni Koterba UKS Fir Warszawa 29 sie 2022
Klasa regatowa CZE 954 Emma Mahr Yacht Clubu Velke Darko 11 lip 2022
Klasa regatowa POL 936 Maurycy Kosmowski KS AZS AWFiS Gdańsk 06 wrz 2022
Klasa regatowa CZE 934 Julie Caganova CSJ 29 sie 2022
Klasa regatowa CZE 930 Daniel Beroun Jachtklub Brno 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 929 Jagoda Sawicka JKW Poznań 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 920 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 07 wrz 2022
Klasa regatowa CZE 888 Liliana Dymáková ČSJ 24 sie 2022
Klasa regatowa CZE 867 Mariana Balzerova YC Brno 06 wrz 2022
Klasa regatowa CZE 866 David Dáda Hrubý YCN 18 sie 2022
Klasa regatowa CZE 859 Tomas Peterka Cesky Yacht Klub 22 sie 2022
Klasa regatowa CZE 846 Ondřej Šercl TJ Delfín Jablonec 31 sie 2022
Klasa regatowa POL 836 Janka Gawor KN Lider Kraków 09 wrz 2022
Klasa regatowa CZE 828 Tomáš Grodl YCVD 01 wrz 2022
Klasa regatowa CZE 819 Beáta Dokoupilová ČSJ 29 sie 2022
Klasa regatowa CZE 811 Vojtěch Verl TJ Delfín Jablonec 31 sie 2022
Klasa regatowa CZE 810 Richard Kovac CSJ 31 sie 2022
Klasa regatowa CZE 772 Vladimir Kovac CSJ 31 sie 2022
Klasa regatowa CZE 633 Daniel Michalík TJ Delfín Jablonec 31 sie 2022
Klasa regatowa CZE 550 Marie Halouzková --- 17 sie 2022
Klasa regatowa POL 547 Maria Nycz JKW Poznań 06 wrz 2022
Klasa regatowa SWE 486 Isak Kaplan Royal Swedish Yacht Club 03 maj 2022
Klasa regatowa CZE 444 Patrick Štafa Energa Giżycka Grupa Regatowa 02 wrz 2022
Klasa regatowa EST 352 Rahe Uudam KJK 10 wrz 2022
Klasa regatowa EST 350 Alexander Eberle KJK 05 wrz 2022
Klasa regatowa POL 306 Nina Bułtowicz UKS Żegluj Lublin 10 wrz 2022
Klasa regatowa EST 285 Anna Altrov ROPK 11 wrz 2022
Klasa regatowa POL 209 Łukasz Zaleski Nauticus Yacht Club Olsztyn 31 sie 2022
Klasa regatowa POL 200 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin 10 wrz 2022
Klasa regatowa POL 131 Piotr Słomka TS "Kuźnia" Rybnik 02 wrz 2022
Klasa regatowa POL 122 Kajetan Liszewski YKP Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 109 Bartosz Dynia CHKŻ Chojnice 09 wrz 2022
Klasa regatowa CZE 81 Jan Verl TJ Delfín Jablonec 31 sie 2022
Klasa regatowa UKR 74 Olha Lubianska Obolon Sailing Club 31 sie 2022
Klasa regatowa CZE 74 Marek Michalík TJ Delfín Jablonec 31 sie 2022
Klasa regatowa CZE 66 Marek Beroun Jachtklub Brno 07 wrz 2022
Klasa regatowa POL 36 Maciej Misiuk UKS Żegluj Lublin 10 wrz 2022
Klasa regatowa POL 16 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 07 wrz 2022
Klasa regatowa SWE 8 Alexander Forssén RSYC - KSSS 04 lip 2022
Klasa regatowa POL 1 Mateusz Graczyk CHKŻ Chojnice 09 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 09 wrz 2022
Klasa regatowa POL 78 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 06 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 1403 Kacper Kibiersza OPTI CWM Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa POL 3490 Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia 04 wrz 2022
Klasa regatowa NOR 3970 Ole Johan Stokke-Olsen Arendals Seilforening 20 sie 2022
Klasa regatowa POL 1424 Wojciech Wołczyk UKS Sindbad Legionowo 23 sie 2022
Klasa regatowa POL 1445 Jerzy Parchimowicz UKS Sindbad Legionowo 23 sie 2022
Klasa regatowa POL 2026 Jakub Parchimowicz UKS Sindbad Legionowo 23 sie 2022
Klasa regatowa POL 1586 Ignacy Koterski UKS Sindbad Legionowo 23 sie 2022
Klasa regatowa POL 3582 Eryk Kazimierczyk UKS Sindbad Legionowo 23 sie 2022
Klasa regatowa POL 1909 Michał Guszcza UKS Sindbad Legionowo 23 sie 2022
Klasa regatowa POL 1950 Marcelina Drescher UKS Sindbad Legionowo 23 sie 2022
Klasa regatowa POL 9 KATARZYNA BIERNACKA UKS Sindbad Legionowo 23 sie 2022
Klasa regatowa SWE 4659 Cornelia Baldock Frost KKKK 23 lip 2022
Klasa regatowa CZE 845 Jiri Tomes Jachtklub Ceska Lipa 17 sie 2022
Klasa regatowa CZE 863 Filip Záchvěj YCBM 25 sie 2022
Klasa regatowa GER 1610 Jasper Winter NRV 24 sie 2022
Klasa regatowa DEN 8740 Liva Vinding Beck Hellerup Sejlklub 23 sie 2022
Klasa regatowa UKR 278 Oleksandr Bolsunovskyi KPDY 15 sie 2022
Klasa regatowa LAT 11 Artis Kristers Graudums SA/club360 15 sie 2022
Klasa regatowa CZE 908 Max Valenta YC CERE 31 lip 2022
Klasa regatowa SWE 4632 Ella Fagerberg KKKK 29 lip 2022
Klasa regatowa SWE 4778 Johan Barregren HjBK 28 lip 2022
Klasa regatowa SWE 4718 Ella Kristensen KSSS 04 lip 2022
Klasa regatowa GER 1099 Charlotte Frobenius BSV 28 cze 2022
Klasa regatowa GER 1320 Amelia Kutz WYC 17 cze 2022
Klasa regatowa GER 1782 Sydney-Kanoa Kampa BSCF 09 maj 2022
Klasa regatowa SWE 4875 Jonathan Hammarström KSSS 03 maj 2022
Klasa regatowa GER 1533 Jonas Belau NSV 23 kwi 2022
Klasa regatowa GER 1725 Victoria Helene Loeck Flensburger Segel Club 23 kwi 2022