Fleet assignment for: 2022-09-18 Entries count: 263

Search competitor
Classification
Update: 18 wrz 2022 07:51:54 SailingNet
Fleet Sail number Crew Club
Emerald CZE 550 Marie Halouzková ---
Gold NOR 4052 Elle Charlotte Tan Almas Arendals Seilforening
Gold NOR 4043 Martinius Hopstock ASF
Bronze NOR 4059 Ada Elise Berg Gilbo ASF
Silver GER 1549 Maximilian Kießling ASV Greifswald
Silver GER 1212 Lukas Breitsprecher ASVG
Emerald POL 1198 Kalina Czajkowska AZS Poznań
Bronze POL 1272 Maciej Urbaniak AZS Poznań
Emerald POL 1497 Łucja Borkowska AZS Poznań
Bronze POL 1574 Lena Roszak AZS Poznań
Bronze POL 1959 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań
Silver POL 920 Ignacy Pospieszny AZS Poznań
Emerald POL 1963 Anna Olchowik AZS Uniwersytet Warszawski
Bronze POL 3528 Gabriel Kowalik AZS Uniwersytet Warszawski
Emerald POL 3893 Klara Krzywicka AZS Uniwersytet Warszawski
Silver NOR 3860 Lasse Greidung Strohhammer Bærum
Bronze NOR 4044 Leonas Sillmann Bærum Seilforening
Bronze NOR 4049 Marcus Murstad-Mordt Bærum Seilforening
Bronze GER 1515 Nicolas Troeger Bodensee-Yacht-Club Überlingeb
Bronze GER 1591 Ferdinand Harberg BYCUE
Silver POL 1507 Maja Wojciechowska Centrum Żeglarskie Szczecin
Gold CZE 859 Tomas Peterka Cesky Yacht Klub
Gold POL 1 Mateusz Graczyk CHKŻ Chojnice
Bronze POL 1018 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice
Gold POL 109 Bartosz Dynia CHKŻ Chojnice
Gold POL 3611 Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice
Gold POL 3653 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice
Gold POL 3654 Bartosz Peczka CHKŻ Chojnice
Gold POL 3655 January Szczukowski CHKŻ Chojnice
Gold POL 3656 Bartosz Żmudziński CHKŻ Chojnice
Gold CZE 772 Vladimir Kovac CSJ
Bronze CZE 810 Richard Kovac CSJ
Silver CZE 934 Julie Caganova CSJ
Gold CZE 819 Beáta Dokoupilová ČSJ
Silver CZE 888 Liliana Dymáková ČSJ
Gold GER 1761 Levian Büscher Düsseldorfer Yachtclub
Gold CZE 444 Patrick Štafa Energa Giżycka Grupa Regatowa
Gold POL 1111 Miłosz Ciechanowicz Energa Giżycka Grupa Regatowa
Emerald POL 1363 Helena Fursewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa
Gold POL 1608 Weronika Grala Energa Giżycka Grupa Regatowa
Bronze POL 1969 Zofia Kuszewska Energa Giżycka Grupa Regatowa
Silver POL 2006 Antonina Dziekańska Energa Giżycka Grupa Regatowa
Silver POL 2163 Adam Szalewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa
Bronze POL 3566 Maja Horoszkiewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa
Bronze NOR 3773 August Strøm Fredrikstad Sailing Club
Silver NOR 3924 Sol Kopperud Fredrikstad Sailing Club
Silver NOR 4048 Hanna Marie Tvete Fredrikstad Sailing Club
Gold NOR 4062 Ulrik Strøm Fredrikstad Sailing Club
Gold NZL 4774 Mark Mains Glendowie Boating Club Auckland
Silver GER 1314 Liam Bernstein Greifswalder Yacht Club
Emerald POL 1667 Marcel Waszkiewicz Jacht Klub NISKO
Bronze POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO
Emerald CZE 66 Marek Beroun Jachtklub Brno
Emerald CZE 930 Daniel Beroun Jachtklub Brno
Silver POL 1829 Adam Chojnicki JKW Poznań
Silver POL 3553 Hanna Chojnicka JKW Poznań
Silver POL 547 Maria Nycz JKW Poznań
Emerald POL 929 Jagoda Sawicka JKW Poznań
Gold GER 1807 Maiken Fromm Kieler Yachtclub
Silver EST 350 Alexander Eberle KJK
Silver EST 352 Rahe Uudam KJK
Gold SWE 4857 Leo Florèn KKKK
Gold SWE 4882 Hilda Wallström KKKK
Silver POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków
Bronze POL 3417 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków
Bronze POL 3565 Jolanta Siwek KN Lider Kraków
Bronze POL 3637 Antoni Wyroba KN Lider Kraków
Bronze POL 836 Janka Gawor KN Lider Kraków
Silver POL 2201 Staszek Wróblewski KS AZS AWFiS Gdańsk
Silver POL 3496 Franciszek Marszałek KS AZS AWFiS Gdańsk
Silver POL 3524 Julia Agnieszczak KS AZS AWFiS Gdańsk
Gold POL 3567 Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk
Gold POL 3568 Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk
Bronze POL 3599 Antek Malicki KS AZS AWFiS Gdańsk
Gold POL 3650 Blanka Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk
Silver POL 3651 Jędrzej Głuszyk KS AZS AWFiS Gdańsk
Gold POL 936 Maurycy Kosmowski KS AZS AWFiS Gdańsk
Gold POL 1937 Maciej Szawkowski KS Baza Mrągowo
Gold POL 3712 Eryk Majewski KS Baza Mrągowo
Bronze SWE 4780 Otto Pierrou KSSS
Silver SWE 4803 Lovisa Arnell KSSS
Bronze SWE 4824 Casper Ramm-Ericson KSSS
Gold SWE 4825 Adele Ramm-Ericson KSSS
Emerald SWE 4840 Lisa Sward KSSS
Gold SWE 4867 Oscar Wetter KSSS
Bronze SWE 4887 Oliver Josefsson KSSS
Emerald POL 1261 Piotr Kozłowski KSW BALTIC Dziwnów
Emerald POL 1804 Miłosz Prewencki KSW BALTIC Dziwnów
Emerald POL 1805 Maja Ferenc KSW BALTIC Dziwnów
Silver POL 2023 Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów
Gold POL 2024 Filip Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów
Emerald POL 2036 Amelia Ferenc KSW BALTIC Dziwnów
Silver POL 2152 Maja Stormann KSW BALTIC Dziwnów
Emerald POL 2153 Michał Kozłowski KSW BALTIC Dziwnów
Emerald POL 2154 Zosia Bamburek KSW BALTIC Dziwnów
Bronze POL 2270 Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów
Gold POL 3481 Aleksandra Bobrowska KSW BALTIC Dziwnów
Bronze POL 3526 Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów
Silver POL 3527 Maja Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów
Silver SWE 4826 Stina Westberg Kullavik KKK
Gold GER 1810 Hanno Rix kYC
Silver GER 1466 Lily Säbel KYC
Emerald POL 11911 Filip Słomka-Polonis KŻ Horn Kraków
Gold POL 16 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków
Emerald POL 2064 Helena Radziwon KŻ Horn Kraków
Silver POL 20681 Paulina Szczepa KŻ Horn Kraków
Silver SWE 4860 Filip Carselid LBSK
Silver SWE 4839 Oskar Annwall LDSS
Bronze SWE 4554 Vendela Green Lerum sailing club
Silver SWE 4627 Klara Lanje Lerum segelsällskap
Bronze SWE 4643 Elin Cederbom Lerums SS
Bronze SWE 4642 Saga Bondjers LESS
Emerald SWE 4673 Axel Byström LESS
Bronze SWE 4727 Alice Preisler Lidingö jolleseglare
Gold SWE 4724 William Drakenberg Lidingö Jolleseglare
Emerald POL 3533 Zofia Rolbiecka LKS Charzykowy
Silver POL 3596 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy
Emerald POL 3597 Maria Wojcieszyńska LKS Charzykowy
Silver SWE 4800 Nils Netterlid LommaBuktens Seglarklubb LBSK
Silver SWE 4832 Oskar Netterlid LommaBuktens Seglarklubb LBSK
Gold SWE 4869 Maja Larsson-Bergqvist LommaBuktens Seglarklubb LBSK
Bronze GER 1638 Gustav Pöschke Lwf
Emerald GER 1639 Greta Pöschke Lwf
Gold POL 3431 Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia
Gold GER 1811 Maximilian Reuner mreuner@t-online.de
Bronze GER 1065 Benjamin Möller MSC
Bronze GER 12716 Jacob Ottmann MSC
Gold GER 1414 Tristen Ottmann MSC
Gold GER 1666 Noah Schweichler MSC
Bronze SWE 4709 Björn Knox Jönsson MSS
Silver GER 1690 Theda-Marieke Bruhns Mühlenberger Segel-Club
Gold POL 1924 Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn
Bronze POL 209 Łukasz Zaleski Nauticus Yacht Club Olsztyn
Bronze POL 2205 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn
Emerald POL 2209 Michał Jerzy Szlaga Nauticus Yacht Club Olsztyn
Silver POL 2210 Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn
Gold POL 3640 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn
Silver POL 3646 Pascal Kuźmicki Nauticus Yacht Club Olsztyn
Gold UKR 74 Olha Lubianska Obolon Sailing Club
Bronze POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia
Silver POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia
Gold POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia
Gold POL 2124 Agata Koropecka OPTI CWM Gdynia
Silver POL 2211 Antonina Puchowska OPTI CWM Gdynia
Gold POL 2244 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia
Gold POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia
Silver POL 3663 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia
Silver POL 3852 Sebastian Wawrzyniak OPTI CWM Gdynia
Emerald POL 1473 Mikołaj Kościelak PKM LOK Poznań
Bronze POL 1522 Ignacy Kościelak PKM LOK Poznań
Bronze POL 1541 Mateusz Kuchowicz PKM LOK Poznań
Bronze POL 1636 Paweł Kuchowicz PKM LOK Poznań
Bronze POL 1870 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań
Silver GER 1719 Paul Lepa PYC
Gold NOR 4071 Milla Sandmo Birkeland Ran Sailing club
Bronze NOR 4063 Maja Giak RAN Seiling Club
Silver EST 285 Anna Altrov ROPK
Gold NOR 4058 Sigurd Melleby Royal Norwegian Yacht Club
Gold SWE 486 Isak Kaplan Royal Swedish Yacht Club
Gold SWE 8 Alexander Forssén RSYC - KSSS
Gold POL 1910 Pola Wdowiak Sailing Legia Warszawa
Emerald POL 1999 Helena Kisiel Sailing Legia Warszawa
Gold POL 2078 Stanisław Ługowski Sailing Legia Warszawa
Silver POL 3465 Piotr Kowalewski Sailing Legia Warszawa
Emerald POL 3466 Kamil Czajkowski Sailing Legia Warszawa
Emerald POL 3477 Jan Szyksznia Sailing Legia Warszawa
Gold POL 3562 Antoni Brzozowski Sailing Legia Warszawa
Gold POL 3563 Ian Kurtysh Sailing Legia Warszawa
Bronze POL 3600 Emilia Brdulak Sailing Legia Warszawa
Gold POL 3601 Zofia Brdulak Sailing Legia Warszawa
Silver GER 1630 Timeon Rieckhof Schweriner- Segler.Verein v. 1894 e.V.
Gold GER 13487 Jasper Porthun Schweriner Segler-Verein von 1894 e.V.
Silver GER 1313 Edda Sperling Schweriner Yachtclub
Gold GER 1760 Amelie Roepke SGS Schwielochsee
Gold SWE 4852 Hugo Flygare Skanörs BK
Emerald GER 1629 Malea Hochbaum SSV von 1894 e.V.
Silver GER 1415 Jaro Hoffmann SSVLG
Bronze GER 1553 Filipa Hoffmann SSVLG
Bronze POL 1867 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława
Silver POL 1878 Konrad Nawrot SSW MOS Iława
Emerald POL 2072 Aleksander Nadolski SSW MOS Iława
Bronze POL 2155 Jan Wilk SSW MOS Iława
Emerald POL 2401 Franciszek Klusek SSW MOS Iława
Bronze POL 2709 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława
Bronze POL 3476 Natan Dziedziak SSW MOS Iława
Silver GER 1711 Matty Urban SYC
Emerald CZE 633 Daniel Michalík TJ Delfín Jablonec
Emerald CZE 74 Marek Michalík TJ Delfín Jablonec
Emerald CZE 81 Jan Verl TJ Delfín Jablonec
Emerald CZE 811 Vojtěch Verl TJ Delfín Jablonec
Emerald CZE 846 Ondřej Šercl TJ Delfín Jablonec
Gold NOR 4054 Ferdinand Toll-Kjaer Tonsberg
Gold POL 1133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik
Bronze POL 131 Piotr Słomka TS "Kuźnia" Rybnik
Silver POL 2119 Gustaw Kowalski TS "Kuźnia" Rybnik
Silver POL 3470 Piotr Grendziak TS "Kuźnia" Rybnik
Bronze POL 3708 Kacper Musialski UKS AKŻ Leszcz
Gold POL 3487 Aleksander Szczepara UKS AKŻ LESZCZ
Bronze POL 11586 Zofia Manecka UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW
Emerald POL 1518 Zofia Szczypka UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW
Bronze POL 2151 Marianna Bednarz UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW
Bronze POL 2219 Igor Mazurkiewicz UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW
Emerald POL 34091 Ida Młynarczyk UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW
Emerald POL 3630 Stanisław Mars UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW
Bronze POL 2202 Magdalena Kaczyńska UKS Fir Warszawa
Silver POL 3450 Maksymilian Kajdy UKS Fir Warszawa
Emerald POL 3451 Bruno Szafrański-Mądry UKS Fir Warszawa
Emerald POL 3452 Konstanty Belina-Brzozowski UKS Fir Warszawa
Emerald POL 3453 Hubert Łabędzki UKS Fir Warszawa
Emerald POL 3454 Borys Szafrański-Mądry UKS Fir Warszawa
Bronze POL 959 Antoni Koterba UKS Fir Warszawa
Bronze POL 3636 Igor Kanik UKS Nad Jeziorkiem
Emerald POL 1305 Adam Kamzelski UKS YACHT CLUB SŁAWA
Bronze POL 2121 Joanna Michalska UKS YACHT CLUB SŁAWA
Silver POL 11926 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin
Emerald POL 12170 Bartosz Miszczuk UKS Żegluj Lublin
Emerald POL 1482 Vincent Drożdż UKS Żegluj Lublin
Emerald POL 1557 Witold Rakowski UKS Żegluj Lublin
Silver POL 1939 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin
Emerald POL 19691 Pola Pacewicz UKS Żegluj Lublin
Emerald POL 1981 Ada Bułtowicz UKS Żegluj Lublin
Silver POL 200 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin
Emerald POL 306 Nina Bułtowicz UKS Żegluj Lublin
Emerald POL 36 Maciej Misiuk UKS Żegluj Lublin
Silver GER 1164 Hannah Welker Wuerttembergischer Yacht-Club (WYC)
Emerald CZE 954 Emma Mahr Yacht Clubu Velke Darko
Silver GER 1723 Gustav Grünbaum Yachtclub Warnow e.V.
Emerald CZE 867 Mariana Balzerova YC Brno
Silver CZE 866 David Dáda Hrubý YCN
Bronze CZE 828 Tomáš Grodl YCVD
Bronze GER 1548 Jan Mattis Busch YCW Greifswald
Bronze POL 1254 Julia Nagórska YK Stal Gdynia
Bronze POL 1659 Zofia Brzozowicz YK Stal Gdynia
Bronze POL 1809 Matylda Jankowska YK Stal Gdynia
Gold POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia
Silver POL 3515 Szymon Mocarski YK Stal Gdynia
Emerald POL 3535 Maria Stajewska YK Stal Gdynia
Emerald POL 3549 Krystyna Wasilewska YK Stal Gdynia
Silver POL 122 Kajetan Liszewski YKP Gdynia
Bronze POL 1799 Marcin Winiszewski YKP Gdynia
Silver POL 1940 Filip Bil YKP Gdynia
Emerald POL 2108 Julian Hinz YKP Gdynia
Silver POL 2117 Piotr Tutkowski YKP Gdynia
Silver POL 2138 Tomasz Zawadka YKP Gdynia
Silver POL 2139 Jan Mucharski YKP Gdynia
Emerald POL 2403 Igor Iljin YKP Gdynia
Silver POL 3469 Dominika Kluczka YKP Gdynia
Gold POL 3482 Natasza Micewicz YKP Gdynia
Gold POL 3522 Mateusz Piskorz YKP Gdynia
Emerald POL 3534 Ksawery Chlebowski YKP Gdynia
Emerald POL 3546 Nina Sildatke YKP Gdynia
Bronze POL 3548 Marta Kupc YKP Gdynia
Emerald POL 3561 Maksymilian Krella YKP Gdynia
Gold POL 3577 Alicja Tutkowska YKP Gdynia
Emerald POL 3638 Mikołaj Turek YKP Gdynia
Gold POL 3658 Szymon Kolka YKP Gdynia
Bronze POL 4015 Aleksandra Wiśniowska YKP Gdynia
Bronze POL 3618 Jan Gwóźdź YKP Szczecin
Emerald POL 1283 Anna Niklaus ŻMKS Poznań
Emerald POL 1460 Stanisław Trojanek ŻMKS Poznań
Emerald POL 1871 Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań
Emerald POL 3598 Szymon Rowecki ŻMKS Poznań
Bronze POL 3723 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań