ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 31

Klasa Nr żagla Zawodnik Rocznik Klub Data
Klasa regatowa POL 3313 Piotr Szkamelski 2013 SSW MOS Iława 04 lip 2024
Klasa regatowa POL 2155 Emily Śnihur 2014 SSW MOS Iława 04 lip 2024
Klasa regatowa POL 1763 Zuzanna Romanowska 2013 SSW MOS Iława 04 lip 2024
Klasa regatowa POL 1614 Antoni Radzioch 2014 SSW MOS Iława 04 lip 2024
Klasa regatowa POL 763 Zofia Patelska 2013 SSW MOS Iława 04 lip 2024
Klasa regatowa POL 200 Maria Maśkiewicz 2014 SSW MOS Iława 04 lip 2024
Klasa regatowa POL 2139 Zuzanna Gawińska 2013 SSW MOS Iława 04 lip 2024
Klasa regatowa GER 1807 KIRA Gremlitza 2006 BYC 14 lip 2024
Klasa regatowa SWE 4825 Casper Ramm-Ericson 2012 KSSS 13 lip 2024
Klasa regatowa SWE 4905 Adele Ramm-Ericson 2009 KSSS 13 lip 2024
Klasa regatowa SWE 4921 Alexander Forssen 2010 RSYC KSSS 12 lip 2024
Klasa regatowa SWE 4921 Alexander Forssen 2010 RSYC KSSS 11 lip 2024
Klasa regatowa SWE 4921 Alexander Forssen 2010 RSYC KSSS 11 lip 2024
Klasa regatowa SWE 4921 Alexander Forssen 2010 RSYC KSSS 11 lip 2024
Klasa regatowa SWE 4920 Cornelia Baldock Frost 2009 LDSS 11 lip 2024
Klasa regatowa SWE 4906 Isak Kaplan 2010 KSSS 10 lip 2024
Klasa regatowa GER 1823 Ida Marie Claussen 2023 Mühlenberger Segel Club 28 cze 2024
Klasa regatowa GER 1970 Jacob Ottmann 2010 MSC 27 cze 2024
Klasa regatowa GER 1973 Jasper Porthun 2010 Schweriner Segler Verein von 1894 e.V. 27 cze 2024
Klasa regatowa GER 13487 Linus Harder 2012 Schweriner Segelverein von 1894.ͥe.V. 26 cze 2024
Klasa regatowa GER 1658 Mila Weniger 2011 SC Turbine Bleiloch e.V. 26 cze 2024
Klasa regatowa GER 13487 Linus Harder 2012 Schweriner Segelverein von 1894.ͥe.V. 26 cze 2024
Klasa regatowa GER 13478 Ulf Harder 2012 Schweriner Segelverein von 1894 26 cze 2024
Klasa regatowa GER 1835 Tobias Janew 2030 Schweriner Segler-Verein von 1894 e.V. 26 cze 2024
Klasa regatowa GER 1890 Jonas Krüger 2010 Schweriner Segler Verein von 1894 e.V. 26 cze 2024
Klasa regatowa CZE 858 Emily Lejhancova 2010 Yachtclub Pardubice 26 cze 2024
Klasa regatowa GER 1901 Sarah Krupp 2011 MSC 26 cze 2024
Klasa regatowa GER 13227 Konrad Schmidt 2010 SGW 26 cze 2024
Klasa regatowa GER 1374 Max Rogowski 2008 Segelgemeinschaft Wendenschloß 26 cze 2024
Klasa regatowa GER 1960 Hanno Gewinn 2012 MSC 26 cze 2024
Klasa regatowa GER 1880 Paul Jeschonnek 2015 MSC 26 cze 2024