ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 257

Wyślij zgłoszenie
Klasa Nr żagla Zawodnik Rocznik Klub Data
Klasa regatowa POL 3697 Piotr Kowalewski 2010 Sailing Legia Warszawa 20 cze 2024
Klasa regatowa POL 1518 Zofia Szczypka 2012 Energa Giżycka Grupa Regatowa 20 cze 2024
Klasa regatowa POL 3658 Anastazja Drosik 2014 KW LOK Garland Gliwice 12 cze 2024
Klasa regatowa POL 3736 Wiktor Łukasiak 2013 Szkółka Żeglarska im. Leonida Teligi Płock 19 cze 2024
Klasa regatowa POL 1394 Zofia Klimek 2012 TKŻ Toruń 19 cze 2024
Klasa regatowa POL 1999 Stanisław Stocki 2014 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3610 Oskar Kozłowski 2014 UKS Navigo Sopot 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1672 Tatiana Hrycyna 2012 UKS Navigo Sopot 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3009 Karol Reguła 2013 UKS Navigo Sopot 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3009 Karol Reguła 2013 UKS Navigo Sopot 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1185 Vivienne Jankowska 2012 UKS Navigo Sopot 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1040 Tymoteusz Zoń 2015 KŻ Perkoz Zarzecze 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3484 Emilia Zoń 2013 KŻ Perkoz Zarzecze 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1415 Jakub Lichtański 2014 KŻ Perkoz Zarzecze 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1208 Franciszek Chwastek 2011 KŻ Perkoz Zarzecze 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1723 Aurelia Brannan 2011 KŻ Perkoz Zarzecze 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1416 Laura Białek 2011 KŻ Perkoz Zarzecze 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1495 Nikodem Adamiec 2013 KŻ Perkoz Zarzecze 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1916 Anastazja Radomska 2013 UKS Navigo Sopot 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 2034 Ksawery Perendyk 2013 UKS Navigo Sopot 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3589 Władysław Zadrożny 2013 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 2158 Janina Zadrożna 2015 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3620 Pola Woszczak 2013 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3621 Filip Werpachowski 2014 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 2084 Wojciech Sadurski 2013 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 2027 Maksymilian Rotkiewicz 2011 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3588 Julia Rola 2012 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1551 Ida Orłowska 2013 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3665 Mikołaj Nagas 2012 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 2157 Zoja Myszczyńska 2014 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3619 Barbara Maciejewska 2014 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1966 Piotr Krajewski 2015 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 2102 Antonina Kowalska 2014 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1851 Emilia Grędziak 2011 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1791 Jan Brdulak 2015 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 2057 Pawel Krzysztof Brabander 2013 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 2055 Jan Bakiera 2012 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 2191 Tadeusz Adamczyk 2014 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3002 Tadeusz Chojnacki 2013 UKS Navigo Sopot 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 757 Antonina Wiatrowska 2012 CHKŻ Chojnice 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3428 Maksymilian Turowski 2012 CHKŻ Chojnice 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 728 Anna Sobieraj 2012 CHKŻ Chojnice 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1408 Lena Półczyńska 2013 CHKŻ Chojnice 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 2113 Mila Pawłowska 2012 CHKŻ Chojnice 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3656 Alex Miętkowski 2013 CHKŻ Chojnice 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1911 Jan Waśkiewicz 2012 KŻ Horn Kraków 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 101 Emilia Słomka-Polonis 2015 KŻ Horn Kraków 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 2069 Franciszek Sowa 2013 KŻ Horn Kraków 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 432 Paweł Sitko 2012 KŻ Horn Kraków 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 16 Helena Radziwon 2012 KŻ Horn Kraków 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 2063 Maksymilian Półtorak 2012 KŻ Horn Kraków 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 11394 Tomasz Legwand 2012 KŻ Horn Kraków 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1912 Kajetan Kolegowicz 2013 KŻ Horn Kraków 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 191 Mikolaj Dydo Radziunas 2012 KŻ Horn Kraków 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1916 Marcel Całek 2013 KŻ Horn Kraków 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1329 Jakub Burnus 2012 KŻ Horn Kraków 18 cze 2024
Klasa regatowa CZE 444 Patrick Štafa 2010 Energa Giżycka Grupa Regatowa 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1518 Zofia Szczypka 2012 Energa Giżycka Grupa Regatowa 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3487 Aleksander Szczepara 2009 Energa Giżycka Grupa Regatowa 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 2163 Helena Fursewicz 2012 Energa Giżycka Grupa Regatowa 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 2170 Franciszek Fuk 2011 Energa Giżycka Grupa Regatowa 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 2168 Miłosz Ciechanowicz 2010 Energa Giżycka Grupa Regatowa 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3600 Emilia Brdulak 2011 Energa Giżycka Grupa Regatowa 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3601 Zofia Brdulak 2009 Energa Giżycka Grupa Regatowa 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 2078 Milan Puskar 2012 Sailing Legia Warszawa 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 1300 Paweł Frydrychowicz 2016 Gdański Klub Żeglarski 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3468 Zofia Czucha 2012 YK Stal Gdynia 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3541 Adam Zawadka 2011 YKP Gdynia 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3685 Tomasz Zawadka 2009 YKP Gdynia 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3740 Bartłomiej Wróblewski 2011 YKP Gdynia 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 4015 Aleksandra Wiśniowska 2009 YKP Gdynia 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3770 Mikołaj Turek 2012 YKP Gdynia 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3535 Maria Stajewska 2011 YKP Gdynia 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3407 Piotr Neumann 2011 YKP Gdynia 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 4040 Julia Nagórska 2010 YKP Gdynia 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3521 Antoine Mouton 2011 YKP Gdynia 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 122 Kajetan Liszewski 2010 YKP Gdynia 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 2136 Ida Krzemińska 2012 YKP Gdynia 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3444 Wiktor Kruszyński 2012 YKP Gdynia 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3469 Dominika Kluczka 2010 YKP Gdynia 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 2403 Igor Iljin 2010 YKP Gdynia 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3735 Stanisław Czerwiak 2011 YKP Gdynia 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 3746 Ksawery Chlebowski 2011 YKP Gdynia 18 cze 2024
Klasa regatowa POL 222 Dawid Górecki 2012 Gdański Klub Żeglarski 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1760 Michał Ślusarski 2016 AZS Uniwersytet Warszawski 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1801 Anna Ślusarska 2014 AZS Uniwersytet Warszawski 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 3589 Aleksandra Pazik 2011 AZS Uniwersytet Warszawski 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1963 Anna Olchowik 2012 AZS Uniwersytet Warszawski 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 2193 Bianka Kulik Kowalik 2011 AZS Uniwersytet Warszawski 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1908 Andrzej Kozłowski 2010 AZS Uniwersytet Warszawski 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 220 Franciszek Brzostowski 2013 AZS Uniwersytet Warszawski 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 3587 Lena Houda 2011 UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 2606 Lena Musialska 2012 UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 3458 Stefan Geszke 2012 Centrum Żeglarskie Szczecin 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1951 Oliwia Szulczyńska 2012 Centrum Żeglarskie Szczecin 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1958 Jakub Nowoświecki 2014 Centrum Żeglarskie Szczecin 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1953 Dawid Mularczyk 2012 Centrum Żeglarskie Szczecin 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1954 Adrian Lech 2012 Centrum Żeglarskie Szczecin 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1955 Mikołaj Kordyka 2012 Centrum Żeglarskie Szczecin 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1507 Julian Jurys 2012 Centrum Żeglarskie Szczecin 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 2039 Małgorzata Buńkiewicz 2012 Centrum Żeglarskie Szczecin 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1671 Blanka Ordak 2013 TKŻ Toruń 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1951 Cyprian Włodarz 2011 Centrum Żeglarskie Szczecin 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1501 Kuba Szulczyński 2010 Centrum Żeglarskie Szczecin 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1506 Oliwia Piotrowska 2011 Centrum Żeglarskie Szczecin 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 3460 Jan Nowoświecki 2011 Centrum Żeglarskie Szczecin 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1954 Jacek Kordyka 2010 Centrum Żeglarskie Szczecin 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1960 Antoni Jelonek 2011 Centrum Żeglarskie Szczecin 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 3461 Wojciech Gralak 2011 Centrum Żeglarskie Szczecin 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1757 Aleksandra Zawadowicz 2012 KS AZS AWFiS Gdańsk 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1644 Borys Zajączkowski 2012 KS AZS AWFiS Gdańsk 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 3479 Laura Szczęsna 2012 KS AZS AWFiS Gdańsk 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1932 Julian Kozdryk 2013 KS AZS AWFiS Gdańsk 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 2042 Ewa Jędrzejczak 2012 KS AZS AWFiS Gdańsk 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1753 Igor Falkowski 2012 KS AZS AWFiS Gdańsk 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 3548 Leni Choszcz 2014 KS AZS AWFiS Gdańsk 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 3652 Maja Banaś 2015 KS AZS AWFiS Gdańsk 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 2043 Kornelia Bądkowska 2013 KS AZS AWFiS Gdańsk 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1999 Helena Kisiel 2011 Sailing Legia Warszawa 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1141 Olgierd Łuczak 2013 TKŻ Toruń 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1225 Jerzy Zawada 2012 TKŻ Toruń 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1828 Antonina Radomska 2012 TKŻ Toruń 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 3615 Mikołaj Paderewski 2013 TKŻ Toruń 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 3401 Wojciech Mączka 2014 TKŻ Toruń 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1206 Zofia Kolasińska 2013 TKŻ Toruń 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 3614 Kajetan Kerner 2014 TKŻ Toruń 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1271 Gustaw Jankowski 2014 TKŻ Toruń 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 3883 Karol Grześ 2016 TKŻ Toruń 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 3772 Marcel Frydrychowicz 2012 TKŻ Toruń 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 3612 Szymon Ciechanowski 2012 TKŻ Toruń 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1706 Piotr Biały 2012 TKŻ Toruń 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1865 Piotr Sołtysiak 2010 CHKŻ Chojnice 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 3402 Patryk Sałata 2009 CHKŻ Chojnice 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 3698 Hubert Półczyński 2011 CHKŻ Chojnice 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 3611 Stanisław Nosol 2010 CHKŻ Chojnice 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 3692 Barbara Gmurek 2011 Ostrowska Akademia Sportu 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 2010 Zofia Gil 2010 CHKŻ Chojnice 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 950 Jan Wrzoł 2012 KŻ Perkoz Zarzecze 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1798 Jan Zahuta 2013 YKP Gdynia 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1728 Barbara Łukomska 2011 PKM LOK Poznań 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1268 Sofia Pushkareva 2011 PKM LOK Poznań 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 460 Anna Niklaus 2011 PKM LOK Poznań 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1636 Paweł Kuchowicz 2011 PKM LOK Poznań 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 2142 Lena Kasperczyk 2011 PKM LOK Poznań 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1474 Adam Gruźlewski 2014 PKM LOK Poznań 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1438 Jan Glaza 2013 PKM LOK Poznań 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 978 Maja Dębicka 2010 PKM LOK Poznań 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1024 Beniamin Roś 2014 UKS POGORIA 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1825 Igor Kapica 2013 UKS POGORIA 17 cze 2024
Klasa regatowa POL 1975 Kamil Stęclik 2011 TS "Kuźnia" Rybnik 16 cze 2024
Klasa regatowa POL 3483 Jakub Nowak 2014 TS "Kuźnia" Rybnik 16 cze 2024
Klasa regatowa POL 1540 Wojciech Kluczniok 2011 TS "Kuźnia" Rybnik 16 cze 2024
Klasa regatowa POL 131 Adam Bugdol 2013 TS "Kuźnia" Rybnik 16 cze 2024
Klasa regatowa POL 2124 Mikołaj Borek 2014 TS "Kuźnia" Rybnik 16 cze 2024
Klasa regatowa POL 1417 Maksymilian Badaczewski 2012 TS "Kuźnia" Rybnik 16 cze 2024
Klasa regatowa POL 1336 Samuel Bac Cardenas 2012 TS "Kuźnia" Rybnik 16 cze 2024
Klasa regatowa POL 1663 Maria Januszewska 2012 YK Stal Gdynia 16 cze 2024
Klasa regatowa POL 3520 Lena Herba 2013 YK Stal Gdynia 16 cze 2024
Klasa regatowa POL 2153 Michalina Zając 2012 KSW BALTIC Dziwnów 16 cze 2024
Klasa regatowa POL 2154 Karina Senczyszyn 2014 KSW BALTIC Dziwnów 16 cze 2024
Klasa regatowa POL 3675 Patryk Marcinkiewicz 2013 KSW BALTIC Dziwnów 16 cze 2024
Klasa regatowa POL 3481 Julian Jankowiak 2012 KSW BALTIC Dziwnów 16 cze 2024
Klasa regatowa POL 3955 Maja Ferenc 2013 KSW BALTIC Dziwnów 16 cze 2024
Klasa regatowa POL 1611 Ksawery Zieliński 2013 JKW Poznań 15 cze 2024
Klasa regatowa POL 1739 Tymon Woźniak 2014 ŻMKS Poznań 14 cze 2024
Klasa regatowa POL 1283 Agata Trojanek 2013 ŻMKS Poznań 14 cze 2024
Klasa regatowa POL 111 Zofia Szrejbrowska 2013 ŻMKS Poznań 14 cze 2024
Klasa regatowa POL 2036 Matylda Szrejbrowska 2013 ŻMKS Poznań 14 cze 2024
Klasa regatowa POL 3403 Oskar Pluciśnki 2013 ŻMKS Poznań 14 cze 2024
Klasa regatowa POL 3779 Michał Krysztofiak 2014 ŻMKS Poznań 14 cze 2024
Klasa regatowa POL 3780 Aleksandra Krysztofiak 2014 ŻMKS Poznań 14 cze 2024
Klasa regatowa POL 11871 Julia Grzelczak 2014 ŻMKS Poznań 14 cze 2024
Klasa regatowa POL 3726 Antonina Goszczyńska 2013 ŻMKS Poznań 14 cze 2024
Klasa regatowa POL 1926 Bartosz Bochra 2013 ŻMKS Poznań 14 cze 2024
Klasa regatowa POL 1278 Grzegorz Andruszko 2014 ŻMKS Poznań 14 cze 2024
Klasa regatowa POL 3437 Maksymilian Ambroziak 2012 Sailing Legia Warszawa 14 cze 2024
Klasa regatowa POL 3956 Julian Rynkiewicz 2011 KSW BALTIC Dziwnów 13 cze 2024
Klasa regatowa POL 3953 Lena Olejarz 2011 KSW BALTIC Dziwnów 13 cze 2024
Klasa regatowa POL 3527 Piotr Kozłowski 2011 KSW BALTIC Dziwnów 13 cze 2024
Klasa regatowa POL 3952 Maja Harasimowicz-Krysztofiak 2009 KSW BALTIC Dziwnów 13 cze 2024
Klasa regatowa POL 3954 Jan Gwóźdź 2010 KSW BALTIC Dziwnów 13 cze 2024
Klasa regatowa POL 971 Kornelia Domin 2012 JKW Poznań 13 cze 2024
Klasa regatowa POL 1207 Robert Borowski 2011 JKW Poznań 13 cze 2024
Klasa regatowa POL 382 Jakub Wojnar 2012 UKS Żeglarz Wrocław 13 cze 2024
Klasa regatowa POL 751 Witold Wanot 2013 UKS Żeglarz Wrocław 13 cze 2024
Klasa regatowa POL 3693 Jan Rusnak 2014 UKS Żeglarz Wrocław 13 cze 2024
Klasa regatowa POL 1906 Hubert Przywóski 2014 UKS Żeglarz Wrocław 13 cze 2024
Klasa regatowa POL 28 Marcel Przywóski 2012 UKS Żeglarz Wrocław 13 cze 2024
Klasa regatowa POL 1493 Ksawery Przywóski 2012 UKS Żeglarz Wrocław 13 cze 2024
Klasa regatowa POL 3964 Adam Paściak 2011 UKS Żeglarz Wrocław 13 cze 2024
Klasa regatowa POL 1421 Antoni Milcarz 2012 UKS Żeglarz Wrocław 13 cze 2024
Klasa regatowa POL 3435 Kamil Kulka 2010 UKS Żeglarz Wrocław 13 cze 2024
Klasa regatowa POL 2076 Martyna Śmiglak 2015 JKW Poznań 13 cze 2024
Klasa regatowa POL 1875 Mikołaj Buchowski 2015 JKW Poznań 12 cze 2024
Klasa regatowa POL 3687 Piotr Malitowski 2011 KW LOK Garland Gliwice 12 cze 2024
Klasa regatowa POL 1967 Konstanty Koziarski 2010 KW LOK Garland Gliwice 12 cze 2024
Klasa regatowa POL 1965 Michał Johan 2009 KW LOK Garland Gliwice 12 cze 2024
Klasa regatowa POL 1966 Hanna Jaros 2011 KW LOK Garland Gliwice 12 cze 2024
Klasa regatowa POL 2177 Marcin Janoszek 2012 KW LOK Garland Gliwice 12 cze 2024
Klasa regatowa POL 3751 Oskar Golec 2013 KW LOK Garland Gliwice 12 cze 2024
Klasa regatowa POL 3962 Krzysztof Wajda 2015 JKW Poznań 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 3593 Jan Wajda 2013 JKW Poznań 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 2201 Staszek Wróblewski 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 3494 Michał Tobijański 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 3666 Alicja Saj 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 3800 Jerzy Rułka 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 910 Jan Piechociński 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 1921 Daria Nosenko 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 3496 Stanisław Najmowicz 2012 KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 1922 Michał Małagocki 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 3732 Franciszek Marszałek 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 3528 Gabriel Kowalik 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 3669 Ida Kocięda 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 1835 Paweł Głuszyk 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 3657 Jędrzej Głuszyk 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 2118 Radosław Grześ 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 1312 Paulina Gryniewicz 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 3524 Julia Agnieszczak 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 927 Natalia Bagińska 2013 JKW Poznań 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 22 Bruno Możejko 2015 KN Lider Kraków 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 1468 Marcin Małota 2009 KN Lider Kraków 11 cze 2024
Klasa regatowa POL 3626 Gustaw Wojcieszak 2011 OŚ AZS Poznań 07 cze 2024
Klasa regatowa POL 1428 Witold Prus-Głowacki 2011 OŚ AZS Poznań 07 cze 2024
Klasa regatowa POL 1390 Iwo Kabała 2012 OŚ AZS Poznań 07 cze 2024
Klasa regatowa POL 1427 Kalina Czajkowska 2010 OŚ AZS Poznań 07 cze 2024
Klasa regatowa POL 1576 Łucja Borkowska 2010 OŚ AZS Poznań 07 cze 2024
Klasa regatowa POL 1229 Adam Wycinka 2012 OŚ AZS Poznań 07 cze 2024
Klasa regatowa POL 3709 Adam Wojcieszak 2013 OŚ AZS Poznań 07 cze 2024
Klasa regatowa POL 1228 Gabriela Wiśniewska 2012 OŚ AZS Poznań 07 cze 2024
Klasa regatowa POL 1140 Alicja Tychmanowicz 2012 OŚ AZS Poznań 07 cze 2024
Klasa regatowa POL 1230 Matylda Szafranek 2012 OŚ AZS Poznań 07 cze 2024
Klasa regatowa POL 1120 Emilia Rogalińska 2013 OŚ AZS Poznań 07 cze 2024
Klasa regatowa POL 920 Stanisław Olszanowski 2012 OŚ AZS Poznań 07 cze 2024
Klasa regatowa POL 991 Lila Klewenhagen 2012 OŚ AZS Poznań 07 cze 2024
Klasa regatowa POL 1959 Aleksandra Kazana 2012 OŚ AZS Poznań 07 cze 2024
Klasa regatowa POL 1961 Leo Kabała 2014 OŚ AZS Poznań 07 cze 2024
Klasa regatowa POL 1927 Kalina Wasilewska 2012 JKW Poznań 06 cze 2024
Klasa regatowa POL 3549 Krystyna Wasilewska 2010 JKW Poznań 06 cze 2024
Klasa regatowa POL 3565 Jolanta Siwek 2010 JKW Poznań 06 cze 2024
Klasa regatowa POL 3725 Jan Nycz 2011 JKW Poznań 06 cze 2024
Klasa regatowa POL 1452 Tymon Kozłowski 2011 JKW Poznań 06 cze 2024
Klasa regatowa POL 3553 Jadwiga Czwojdrak 2011 JKW Poznań 06 cze 2024
Klasa regatowa POL 1547 Antonina Czwojdrak 2009 JKW Poznań 06 cze 2024
Klasa regatowa POL 3681 Jakub Sokołowski 2014 UKŻ Środa 22 maj 2024
Klasa regatowa POL 3655 Paulina Sokołowska 2012 UKŻ Środa 22 maj 2024
Klasa regatowa POL 3695 Stanisław Cwojdziński 2012 UKŻ Środa 22 maj 2024
Klasa regatowa POL 2002 Paweł Julian Zabielski 2011 Nauticus Yacht Club Olsztyn 09 maj 2024
Klasa regatowa POL 3756 Michał Szlaga 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 09 maj 2024
Klasa regatowa POL 3443 Barbara Maruszczak 2012 Nauticus Yacht Club Olsztyn 09 maj 2024
Klasa regatowa POL 3947 Pascal Kuźmicki 2010 Nauticus Yacht Club Olsztyn 09 maj 2024
Klasa regatowa POL 3640 Ryszard Krawczyk 2011 Nauticus Yacht Club Olsztyn 09 maj 2024
Klasa regatowa POL 2586 Marysia Felska 2012 Nauticus Yacht Club Olsztyn 09 maj 2024
Klasa regatowa POL 3958 Stanisław Trojanek 2011 ŻMKS Poznań 18 kwi 2024
Klasa regatowa POL 3723 Adam Szymankiewicz 2011 ŻMKS Poznań 18 kwi 2024
Klasa regatowa POL 11050 Mikołaj Radomski 2011 ŻMKS Poznań 18 kwi 2024
Klasa regatowa POL 1060 Oskar Pluciśnki 2013 ŻMKS Poznań 18 kwi 2024
Klasa regatowa POL 1050 Antoni Banach 2012 ŻMKS Poznań 18 kwi 2024