Wyszukaj zawodnika
Klasyfikacja
Mc Nr żagla Zawodnik Klub Wiek Punkty K M R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 3611 Stanisław Nosol
Logo
CHKŻ Chojnice
14 27,00 1000 1 3 1 38* 5 13 2 3
2 POL 3528 Gabriel Kowalik
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
15 31,00 1000 2 1 1 3 4 15 42* 7
3 POL 3487 Aleksander Szczepara Energa Giżycka Grupa Regatowa 15 43,00 1000 3 33* 10 7 6 7 1 12
4 POL 122 Kajetan Liszewski
Logo
YKP Gdynia
14 43,00 1000 4 9 6 2 4 16 6 UFD*
5 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 14 45,00 1000 5 17 6 8 32* 6 4 4
6 POL 3657 Jędrzej Głuszyk
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
15 47,00 1000 6 7 12 11 3 54* 13 1
7 POL 3800 Jerzy Rułka
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 48,00 1000 7 1 23 1 1 8 49* 14
8 POL 3601 Zofia Brdulak Energa Giżycka Grupa Regatowa 15 49,00 1 1000 6 3 5 20* 17 10 8
9 POL 3952 Maja Harasimowicz-Krysztofiak
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
15 56,00 2 1000 19* 17 5 9 11 12 2
10 POL 3954 Jan Gwóźdź
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
14 58,00 1000 8 4 2 19* 8 18 8 18
11 POL 3685 Tomasz Zawadka
Logo
YKP Gdynia
15 66,00 1000 9 22 11 4 2 10 17 UFD*
12 POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków 15 66,00 1000 10 8 10 6 12 9 28* 21
13 POL 3669 Ida Kocięda
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
14 69,00 3 1000 2 5 22 15 36* 3 22
14 POL 3640 Ryszard Krawczyk Team
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13 72,00 1000 11 7 40* 36 10 3 11 5
15 POL 3947 Pascal Kuźmicki
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14 83,00 1000 12 21 35* 13 13 4 5 27
16 POL 4015 Aleksandra Wiśniowska
Logo
YKP Gdynia
15 92,00 4 1000 25 14 12 23 29* 9 9
17 CZE 444 Patrick Štafa Energa Giżycka Grupa Regatowa 14 101,00 1000 13 26 27* 4 16 19 19 17
18 POL 1540 Wojciech Kluczniok TS "Kuźnia" Rybnik 13 106,00 1000 14 32 18 9 7 12 59* 28
19 POL 3461 Wojciech Gralak
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
13 106,00 1000 15 11 18 14 17 23 39* 23
20 POL 4040 Julia Nagórska
Logo
YKP Gdynia
14 108,00 5 1000 20 7 UFD* 1 32 16 32
21 POL 3956 Julian Rynkiewicz
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
13 111,00 1000 16 39* 15 36 2 14 15 29
22 POL 3423 Mikołaj Radomski
Logo
ŻMKS Poznań
13 113,00 1000 17 3 20 1 26 48* 47 16
23 POL 1369 Krzysztof Zawadzki Stowarzyszenie Marina Poraj 15 114,00 1000 18 26 26 15 3 55* 34 10
24 POL 3723 Adam Szymankiewicz
Logo
ŻMKS Poznań
13 114,00 1000 19 14 13 27 14 53* 22 24
25 POL 3494 Michał Tobijański
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
15 115,00 1000 20 2 5 UFD* 22 34 7 45
26 POL 3469 Dominika Kluczka
Logo
YKP Gdynia
14 115,00 6 1000 8 UFD* 6 27 41 18 15
27 POL 1865 Piotr Sołtysiak
Logo
CHKŻ Chojnice
14 117,00 1000 21 28 DSQ* 32 8 1 23 25
28 POL 3524 Julia Agnieszczak
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
14 117,00 7 1000 23 8 3 23 33 27 UFD*
29 POL 2403 Igor Iljin
Logo
YKP Gdynia
14 117,00 1000 22 12 4 23 30 28 41* 20
30 POL 1636 Paweł Kuchowicz PKM LOK Poznań 13 119,00 1000 23 45 7 15 7 39 56* 6
31 POL 2078 Milan Puskar
Logo
Sailing Legia Warszawa
12 122,00 1000 24 31 43* 2 15 5 35 34
32 POL 3697 Piotr Kowalewski
Logo
Sailing Legia Warszawa
14 125,00 1000 25 40* 15 21 30 2 24 33
33 POL 3732 Franciszek Marszałek
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
14 125,00 1000 26 4 4 7 45 51 14 UFD*
34 POL 3686 Gabriela Pietrzak KŻ Nysa 15 133,00 8 1000 43 30 10 6 57* 31 13
35 POL 1518 Zofia Szczypka Energa Giżycka Grupa Regatowa 12 135,00 9 1000 14 8 25 37 26 25 40*
36 POL 1427 Kalina Czajkowska OŚ AZS Poznań 14 137,00 10 1000 24 23 13 20 37 20 52*
37 POL 3444 Wiktor Kruszyński
Logo
YKP Gdynia
12 139,00 1000 27 5 9 20 29 40 36 41*
38 POL 3541 Adam Zawadka
Logo
YKP Gdynia
13 140,00 1000 28 6 9 19 31 46 29 UFD*
39 POL 2201 Staszek Wróblewski
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
14 140,00 1000 29 40 21 9 42* 27 32 11
40 POL 1268 Sofia Pushkareva PKM LOK Poznań 13 143,00 11 1000 5 32 11 14 43 53* 38
41 POL 3549 Krystyna Wasilewska
Logo
JKW Poznań
14 143,00 12 1000 15 31 27 5 44* 21 44
42 POL 1922 Michał Małagocki
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 147,00 1000 30 10 41 10 21 20 45 46*
43 POL 1999 Helena Kisiel
Logo
Sailing Legia Warszawa
13 153,00 13 1000 29 19 UFD* 13 21 52 19
44 POL 3692 Barbara Gmurek Ostrowska Akademia Sportu 13 153,00 14 1000 13 28 21 44* 35 26 30
45 POL 3402 Patryk Sałata
Logo
CHKŻ Chojnice
15 156,00 1000 31 16 22 43* 32 22 38 26
46 POL 3460 Jan Nowoświecki
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
13 163,00 1000 32 41 22 17 11 24 58* 48
47 POL 3770 Mikołaj Turek
Logo
YKP Gdynia
12 163,00 1000 33 23 27 20 33 25 37* 35
48 POL 3600 Emilia Brdulak Energa Giżycka Grupa Regatowa 13 166,00 15 1000 42 30 8 9 47 30 UFD*
49 POL 3725 Jan Nycz
Logo
JKW Poznań
13 166,00 1000 34 36 11 18 28 31 50* 42
50 POL 1954 Jacek Kordyka
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
14 166,00 1000 35 18 52* 16 19 42 40 31
51 POL 1576 Łucja Borkowska OŚ AZS Poznań 14 169,00 16 1000 17 25 28 33 30 43* 36
52 POL 1428 Witold Prus-Głowacki OŚ AZS Poznań 13 177,00 1000 36 9 3 34 18 56 57 DNF*
53 POL 1050 Antoni Banach
Logo
ŻMKS Poznań
12 179,00 1000 37 32 31 34 10 52* 33 39
54 POL 3458 Stefan Geszke
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
12 182,00 1000 38 33 12 31 24 45 54* 37
55 POL 2170 Franciszek Fuk Energa Giżycka Grupa Regatowa 13 182,00 1000 39 38 21 16 16 50* 44 47
56 POL 1960 Antoni Jelonek
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
13 190,00 1000 40 28 19 42 12 38 55* 51
57 POL 2142 Lena Kasperczyk PKM LOK Poznań 13 192,00 17 1000 12 16 30 39 60* 46 49
58 POL 3437 Maksymilian Ambroziak
Logo
Sailing Legia Warszawa
12 203,00 1000 41 11 44 28 21 49 60* 50
59 POL 3687 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 13 211,00 1000 42 35 36 25 11 58* 51 53
60 POL 1835 Paweł Głuszyk
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 220,00 1000 43 RET* 2 14 54 59 48 43
61 POL 1336 Samuel Bac Cardenas TS "Kuźnia" Rybnik 12 100,00 1000 44 34 32 41* 18 1 2 13
62 POL 2606 Lena Musialska UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 12 104,00 18 1000 35* 35 23 25 6 8 7
63 POL 1506 Oliwia Piotrowska
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
13 111,00 19 1000 22 37* 26 35 8 4 16
64 POL 4707 Antoni Zając Gdański Klub Żeglarski 12 113,00 1000 45 38* 26 33 37 3 10 4
65 POL 2193 Bianka Kulik Kowalik AZS Uniwersytet Warszawski 13 116,00 20 1000 36 24 38 UFD* 2 7 9
66 POL 3521 Antoine Mouton
Logo
YKP Gdynia
13 138,00 1000 46 31 39 12 31 UFD* 6 19
67 POL 3407 Piotr Neumann
Logo
YKP Gdynia
13 139,00 1000 47 25 20 46 47* 4 16 28
68 POL 2136 Ida Krzemińska
Logo
YKP Gdynia
12 141,00 21 1000 34 28 41 UFD* 7 11 20
69 POL 3535 Maria Stajewska
Logo
YKP Gdynia
13 143,00 22 1000 49 16 37 52* 14 17 10
70 POL 1967 Konstanty Koziarski KW LOK Garland Gliwice 14 146,00 1000 48 44 17 29 46* 9 1 46
71 POL 460 Anna Niklaus
Logo
ŻMKS Poznań
13 146,00 23 1000 50 14 32 54* 12 23 15
72 POL 1312 Paulina Gryniewicz
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 146,00 24 1000 15 34 30 45* 16 13 38
73 POL 1547 Antonina Czwojdrak
Logo
JKW Poznań
15 148,00 25 1000 27 37 42 44* 17 20 5
74 POL 3565 Jolanta Siwek
Logo
JKW Poznań
14 153,00 26 1000 27 42 44* 22 40 19 3
75 POL 2087 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 13 158,00 1000 49 47* 29 35 41 5 18 30
76 POL 2118 Radosław Grześ
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
14 159,00 1000 50 20 RET* 24 38 UFD 5 11
77 POL 910 Jan Piechociński
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 160,00 1000 51 48 38 17 53* 23 12 22
78 POL 978 Maja Dębicka PKM LOK Poznań 14 161,00 27 1000 10 45 22 UFD* 39 22 23
79 POL 2163 Helena Fursewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 12 167,00 28 1000 37 24 45* 25 21 29 31
80 POL 3953 Lena Olejarz
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
13 168,00 29 1000 47* 39 37 38 13 15 26
81 POL 3698 Hubert Półczyński
Logo
CHKŻ Chojnice
13 168,00 1000 52 45 29 49* 34 15 27 18
82 POL 1501 Kuba Szulczyński
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
14 175,00 1000 53 43 33 48 50* 18 31 2
83 POL 3553 Jadwiga Czwojdrak
Logo
JKW Poznań
13 176,00 30 1000 30 38 46* 29 36 35 8
84 POL 3735 Stanisław Czerwiak
Logo
YKP Gdynia
13 176,00 1000 54 37 46* 44 42 10 14 29
85 POL 1927 Kalina Wasilewska
Logo
JKW Poznań
12 177,00 31 1000 16 52 40 41 11 UFD* 17
86 POL 3496 Stanisław Najmowicz
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 184,00 1000 55 19 45 51* 39 37 9 35
87 POL 1951 Cyprian Włodarz
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
13 185,00 1000 56 42 RET* 35 17 28 30 33
88 POL 3740 Bartłomiej Wróblewski
Logo
YKP Gdynia
13 188,00 1000 57 41 UFD* 39 26 20 UFD 1
89 POL 3746 Ksawery Chlebowski
Logo
YKP Gdynia
13 189,00 1000 58 29 44 40 BFD* UFD 3 12
90 POL 1908 Andrzej Kozłowski AZS Uniwersytet Warszawski 14 193,00 1000 59 54* 40 31 43 24 21 34
91 POL 1963 Anna Olchowik AZS Uniwersytet Warszawski 12 194,00 32 1000 50* 42 18 49 19 34 32
92 POL 36561 Maja Szklarz JK Kotwica Tarnobrzeg 14 195,00 33 1000 56 36 UFD* 36 25 28 14
93 POL 1452 Tymon Kozłowski
Logo
JKW Poznań
13 198,00 1000 60 55* 47 47 24 48 26 6
94 POL 1975 Kamil Stęclik TS "Kuźnia" Rybnik 13 208,00 1000 61 49* 25 26 46 26 45 40
95 POL 3964 Adam Paściak
Logo
UKS Żeglarz Wrocław
13 211,00 1000 62 48* 33 43 19 31 48 37
96 POL 1728 Barbara Łukomska PKM LOK Poznań 13 212,00 34 1000 13 41 47* 40 38 44 36
97 POL 3587 Lena Houda UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW 13 217,00 35 1000 56* 48 54 36 30 25 24
98 POL 2044 Anna Zaczkowska Stowarzyszenie Marina Poraj 14 217,00 36 1000 53* 49 50 28 32 33 25
99 POL 2586 Marysia Felska
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12 227,00 37 1000 21 55* 52 53 42 32 27
100 POL 1207 Robert Borowski
Logo
JKW Poznań
13 236,00 1000 63 24 43 50 SCP* (34) 51 24 44
101 POL 3527 Piotr Kozłowski
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
13 238,00 1000 64 39 13 29 35 DNC* DNC DNC
102 POL 1965 Michał Johan KW LOK Garland Gliwice 15 241,00 1000 65 55* 54 24 51 33 36 43
103 POL 1775 Maria Zimny Stowarzyszenie Marina Poraj 13 244,00 38 1000 46 49 53* 48 43 37 21
104 POL 2002 Paweł Julian Zabielski
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13 253,00 1000 66 44 51 45 43 27 43 52*
105 POL 3626 Gustaw Wojcieszak OŚ AZS Poznań 13 256,00 1000 67 46 47 48* 47 35 40 41
106 POL 1390 Iwo Kabała OŚ AZS Poznań 12 261,00 1000 68 57* 50 49 56 29 38 39
107 POL 1208 Franciszek Chwastek KŻ Perkoz Zarzecze 13 270,00 1000 69 51 53 55* 27 44 41 54
108 POL 3589 Aleksandra Pazik AZS Uniwersytet Warszawski 13 271,00 39 1000 54* 34 53 52 41 49 42
109 POL 1723 Aurelia Brannan KŻ Perkoz Zarzecze 13 272,00 40 1000 30 54 DNF* 55 47 39 47
110 POL 2027 Maksymilian Rotkiewicz KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 13 276,00 1000 70 52* 46 52 51 SCP (22) 42 45
111 POL 1416 Laura Białek KŻ Perkoz Zarzecze 13 283,00 41 1000 51 53 55* 40 45 46 48
112 POL 3756 Michał Szlaga
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14 288,00 1000 71 18 48 39 UFD* DNF DNF DNF
113 POL 1966 Hanna Jaros KW LOK Garland Gliwice 13 303,00 42 1000 DNF* 55 56 49 46 47 50
114 POL 101 Aleksander Rościszewski KŻ Horn Kraków 13 303,00 1000 72 52 50 51 50 49 51 53*
115 POL 2032 Maciej Kundzier Gdański Klub Żeglarski 12 309,00 1000 73 53 51 DNC* DNF 34 DNF 49
116 POL 1368 Bartosz Sulowski Stowarzyszenie Marina Poraj 13 310,00 1000 74 57* 57 54 48 50 50 51
117 POL 3435 Kamil Kulka
Logo
UKS Żeglarz Wrocław
14 324,00 1000 75 RET* 56 33 DNF 52 RET RET