Wyszukaj zawodnika
Klasyfikacja
Mc Nr żagla Zawodnik Klub Wiek Punkty K M R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
1 POL 3658 Szymon Kolka
Logo
YKP Gdynia
14 14,00 1000 1 1 2 3* 1 1 3 2 1 3
2 POL 3577 Alicja Tutkowska
Logo
YKP Gdynia
15 27,00 1 1000 2 1 1 2 3 7 6 24* 5
3 POL 3481 Aleksandra Bobrowska Team
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
15 29,00 2 1000 2 9 2 1 2 17* 4 4 DPI , (2)
4 POL 1 Mateusz Graczyk Team
Logo
CHKŻ Chojnice
14 38,00 1000 2 3 6 5 3 3 8 9 26* 1
5 POL 3431 Piotr Trella Team MKŻ Arka Gdynia 14 41,00 1000 3 4 2 3 10 1 4 1 16 18*
6 POL 3650 Blanka Sójkowska
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 46,00 3 1000 7 3 4 4 4 1 12 23* 11
7 POL 1221 Julia Padzik Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
13 47,00 4 1000 5 7 7 3 6 12 3 29* 4
8 POL 1817 Emilia Paszek
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 52,00 5 1000 3 3 2 5 5 15* 13 13 8
9 POL 1608 Weronika Grala Energa Giżycka Grupa Regatowa 12 55,00 6 1000 6 7 UFD* 4 7 9 5 11 6
10 POL 1924 Tomasz Pakulski Team
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14 80,00 1000 4 10 12 6 14 6 12 17 3 56*
11 POL 1801 Oskar Wielczyk Team
Logo
SSW MOS Iława
15 86,00 1000 5 5 10 9 9 11 6 7 35* 29
12 POL 1940 Filip Bil
Logo
YKP Gdynia
13 88,00 1000 6 8 13 4 5 12 24 8 27* 14
13 POL 3611 Stanisław Nosol Team
Logo
CHKŻ Chojnice
12 91,00 1000 7 9 1 17 9 20 5 20 10 50*
14 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 12 94,00 1000 8 19 20 10 8 18 2 21* 7 10
15 POL 16 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 14 99,00 1000 9 13 12 15 16 11 1 11 34* 20
16 POL 936 Maurycy Kosmowski Team
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 103,00 1000 10 4 5 11 15 8 3 46* 25 32
17 POL 3527 Maja Harasimowicz-Krysztofiak
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
13 104,00 7 1000 15 8 5 13 10 5 30* 19 DPI , (26)
18 POL 3487 Aleksander Szczepara UKS AKŻ LESZCZ 13 108,00 1000 11 11 31* 12 25 4 14 23 2 17
19 POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 12 111,00 8 1000 12 9 8 8 17 29* 16 22 19
20 POL 1937 Maciej Szawkowski KS Baza Mrągowo 14 112,00 1000 12 44 4 6 11 15 2 14 47* 16
21 POL 3621 Eryk Kąkolewski KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 13 117,00 1000 13 34* 18 21 6 17 11 25 6 13
22 POL 3524 Julia Agnieszczak
Logo
SSW MOS Iława
12 122,00 9 1000 15 8 UFD* 7 10 10 24 39 9
23 POL 2139 Jan Mucharski
Logo
YKP Gdynia
13 125,00 1000 14 19 29 22 12 5 11 22 5 35*
24 CZE 888 Liliana Dymáková YC Vysoké Mýto 52 125,00 1000 15 8 16 8 6 16 18 UFD* 38 15
25 CZE 444 Patrick Stafa Energa Giżycka Grupa Regatowa 52 126,00 1000 16 13 15 14 11 12 4 UFD* 50 7
26 POL 3521 Michał Piskorz
Logo
YKP Gdynia
14 126,00 1000 17 14 22 18 7 7 43* 19 14 25
27 POL 920 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 13 128,00 1000 18 21 21 7 14 9 25 10 21 40*
28 POL 2116 Alicja Saj Team
Logo
YK Stal Gdynia
12 150,00 10 1000 9 17 DPI , (12) 18 14 16 29 32 41*
29 POL 3596 Radosław Dudkiewicz
Logo
LKS Charzykowy
13 155,00 1000 19 7 6 21 21 14 31 31 55* 24
30 POL 2024 Filip Harasimowicz-Krysztofiak Team
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
15 161,00 1000 20 SCP , (1) 4 1 2 2 9 DNF* DNF DNF
31 POL 2117 Piotr Tutkowski
Logo
YKP Gdynia
11 166,00 1000 21 16 24 13 16 15 19 26 37 51*
32 POL 2205 Marcin Krawczyk
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15 170,00 1000 22 20 25 19 13 21 27 15 41* 30
33 POL 2219 Igor Mazurkiewicz UKS AKŻ LESZCZ 14 184,00 1000 23 18 10 34 23 29 28 37* 30 12
34 POL 2104 Łukasz Zaleski
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14 185,00 1000 24 38 18 27 31 18 13 51* 12 28
35 POL 1862 Michał Trzpis KW LOK Garland Gliwice 14 186,00 1000 25 17 16 24 19 29 30 45* 28 23
36 POL 2709 Wit Dmuchowski
Logo
SSW MOS Iława
13 187,00 1000 26 44 14 10 18 13 27 18 52* 43
37 POL 2210 Mateusz Walczak
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13 188,00 1000 27 20 36* 19 29 19 18 35 17 31
38 POL 2023 Jakub Szurko
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
14 194,00 1000 28 12 13 11 10 8 16 DNF* DNF DNF
39 POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 13 196,00 1000 29 43* 27 27 17 24 19 38 8 36
40 POL 3651 Jędrzej Głuszyk
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 199,00 1000 30 46 11 25 33 19 8 UFD* 36 21
41 POL 2063 Paulina Szczepa KŻ Horn Kraków 12 203,00 11 1000 17 17 24 33 24 29 28 31 37*
42 POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków 13 206,00 1000 31 22 24 41* 37 35 6 40 9 33
43 POL 3470 Piotr Grendziak TS "Kuźnia" Rybnik 14 206,00 1000 32 18 23 15 21 22 20 49* 48 39
44 POL 3515 Szymon Mocarski Team
Logo
YK Stal Gdynia
12 209,00 1000 33 14 15 DPI , (16) 22 25 21 50 43 52*
45 POL 3522 Mateusz Piskorz
Logo
YKP Gdynia
12 210,00 1000 34 10 23 UFD* 15 36 21 34 44 27
46 POL 2119 Gustaw Kowalski TS "Kuźnia" Rybnik 13 213,00 1000 35 24 32 22 20 28 43* 32 33 22
47 POL 2138 Tomasz Zawadka
Logo
YKP Gdynia
13 231,00 1000 36 24 34 42 20 30 14 47 20 48*
48 POL 1878 Konrad Nawrot
Logo
SSW MOS Iława
14 233,00 1000 37 35 31 18 42 20 7 42 53* 38
49 POL 3469 Dominika Kluczka
Logo
YKP Gdynia
12 235,00 12 1000 26 20 28 22 23 35 39 45* 42
50 POL 2103 Jakub Dębiński
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13 243,00 1000 38 6 35 40 43 40 13 48 18 57*
51 POL 3550 Kamila Maziarz KW LOK Garland Gliwice 13 244,00 13 1000 30 28 17 39 23 49* 33 40 34
52 POL 3496 Franciszek Marszałek
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 246,00 1000 39 21 14 42 29 37 32 27 49* 44
53 POL 1867 Zuzanna Liedtke
Logo
SSW MOS Iława
14 249,00 14 1000 36 26 14 19 28 44 36 54* 46
54 POL 2141 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 13 251,00 1000 40 42 21 29 DNS* 13 15 UFD 15 54
55 POL 3566 Maja Horoszkiewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 14 259,00 15 1000 11 UFD* 9 12 9 32 DNF DNF DNF
56 POL 3588 Marianna Dryja KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 12 261,00 16 1000 16 29 20 27 39 45 43 42 49*
57 POL 3526 Jakub Chudyk
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
13 264,00 1000 41 23 19 13 24 35 26 DNF* DNF DNF
58 POL 3417 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 13 274,00 1000 42 25 19 26 30 40 40 41 DNF* 53
59 POL 3511 Piotr Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 13 275,00 1000 43 29 32 23 47 27 22 44 51 55*
60 POL 3599 Antek Malicki
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 278,00 1000 44 23 5 16 34 41 56 UFD* 56 47
61 POL 131 Piotr Słomka TS "Kuźnia" Rybnik 13 286,00 1000 45 22 37 32 28 26 50 DNF* 46 45
62 POL 1825 Tymoteusz Breitkopf TS "Kuźnia" Rybnik 13 170,00 1000 46 31 33 35* 24 30 28 2 10 12
63 POL 111 Aleksandra Wiśniowska
Logo
YKP Gdynia
13 172,00 17 1000 28 34 43* 28 42 20 1 4 15
64 POL 3482 Natasza Micewicz
Logo
YKP Gdynia
13 174,00 18 1000 DNS* 38 33 17 22 39 10 14 1
65 POL 1852 Piotr Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 13 182,00 1000 47 30 41 43* 30 34 17 13 9 8
66 POL 1079 Grzegorz Górecki TS "Kuźnia" Rybnik 12 192,00 1000 48 26 41 44* 43 34 36 5 1 6
67 POL 1272 Maciej Urbaniak AZS Poznań 13 200,00 1000 49 40* 30 29 25 37 40 17 13 9
68 POL 1574 Lena Roszak AZS Poznań 13 202,00 19 1000 33 11 20 45 49 53* 25 16 3
69 POL 3401 Jan Lemański
Logo
TKŻ Toruń
14 202,00 1000 50 28 36 25 35 26 47* 4 27 21
70 POL 2089 Norbert Herba
Logo
YK Stal Gdynia
12 204,00 1000 51 32 40 DPI , (37) 26 47* 34 3 7 22
71 POL 2006 Antonina Dziekańska Team Energa Giżycka Grupa Regatowa 11 206,00 20 1000 33 38 28 39 33 25 BFD* 8 2
72 POL 2019 Zofia Matyszkiewicz TS "Kuźnia" Rybnik 14 209,00 21 1000 48* 45 38 37 25 36 19 5 4
73 POL 3476 Natan Dziedziak
Logo
SSW MOS Iława
12 214,00 1000 52 36 46* 34 23 27 38 16 33 7
74 POL 3708 Kacper Musialski KŻ Horn Kraków 13 226,00 1000 53 29 30 30 50 DNF* 50 7 2 28
75 POL 11608 Zofia Kuszewska Energa Giżycka Grupa Regatowa 12 231,00 22 1000 46* 42 35 27 39 33 28 22 5
76 POL 2163 Adam Szalewicz Energa Giżycka Grupa Regatowa 14 235,00 1000 54 47 SCP , (27) 33 32 31 33 11 3 UFD*
77 POL 1271 Leon Jankowski
Logo
TKŻ Toruń
13 236,00 1000 55 47* 35 36 38 46 24 32 15 10
78 POL 3467 Tomasz Krzysztof Rysz KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 12 244,00 1000 56 27 39 36 40 31 34 43* 17 20
79 POL 1602 Miłosz Szmagliński
Logo
YKP Gdynia
13 251,00 1000 57 39 51* 45 41 42 35 24 11 14
80 POL 1959 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 13 252,00 1000 58 40 42 26 34 44 46* 26 23 17
81 POL 3589 Ewelina Michulec KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 13 252,00 23 1000 41 43* 31 36 43 42 20 21 18
82 POL 1913 Michał Tobijański
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 254,00 1000 59 54 26 DNF* 40 43 10 9 38 34
83 POL 1811 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 14 256,00 1000 60 35 39 30 DNF* 33 39 37 24 19
84 POL 1450 Franciszek Kumor Stowarzyszenie Marina Poraj 14 257,00 1000 61 42 57* 53 42 50 47 6 6 11
85 POL 1970 Timothy Melentyev
Logo
YKP Gdynia
15 266,00 1000 62 25 37 38 41 32 52* 23 41 29
86 POL 34091 Ida Młynarczyk UKS AKŻ LESZCZ 13 272,00 24 1000 43 47 31 48 38 26 BFD* 26 13
87 POL 1390 Ada Wilińska AZS Poznań 14 272,00 25 1000 37 40 23 26 47 52 18 29 UFD*
88 POL 3636 Igor Kanik UKS Nad Jeziorkiem 13 275,00 1000 63 32 25 39 52 55 DNF* 36 20 16
89 POL 2201 Stanisław Wróblewski
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 276,00 1000 64 38 SCP , (28) 50* 49 36 22 39 19 27
90 POL 1340 Zuzanna Siergiej KW LOK Garland Gliwice 13 277,00 26 1000 49* 44 37 35 32 41 30 35 23
91 POL 2100 Aleksandra Matz KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 12 290,00 27 1000 52* 47 39 36 21 48 21 45 33
92 POL 1818 Kalina Sójkowska
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
11 296,00 28 1000 45 49 50* 48 45 38 8 25 38
93 POL 1932 Marian Kozdryk
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 303,00 1000 65 DNF* 56 52 45 16 51 14 43 26
94 POL 1803 Igor Saj
Logo
YK Stal Gdynia
13 308,00 1000 66 27 44 DPI , (45) 46 50 53 22 18 UFD*
95 POL 3528 Gabriel Kowalik AZS Uniwersytet Warszawski 13 311,00 1000 67 DNF* 58 DNF 46 41 31 12 31 30
96 POL 2151 Marianna Bednarz UKS AKŻ LESZCZ 13 311,00 29 1000 41 22 32 54 55* 49 33 37 43
97 POL 1334 Antoni Marcinkiewicz KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 12 317,00 1000 68 37 49 40 31 DNF* 55 29 32 44
98 CZE 828 Tomáš Grodl YCVD 52 319,00 1000 69 DPI , (31) 33 41 44 44 23 38 BFD* UFD
99 POL 1497 Łucja Borkowska AZS Poznań 12 322,00 30 1000 51 52 47 47 57* 23 27 40 35
100 POL 4983 Olivier Kuźma MKŻR Marina Hotele 14 327,00 1000 70 34 46 49 51* 51 51 15 34 47
101 POL 1965 Michał Johan KW LOK Garland Gliwice 13 328,00 1000 71 51 48 48 56* 53 41 34 12 41
102 POL 3552 Mateusz Bogdziewicz Port Mechelinki 13 329,00 1000 72 50 51 44 32 46 UFD* 31 30 45
103 POL 2155 Jan Wilk
Logo
SSW MOS Iława
12 346,00 1000 73 DNF* 50 48 38 45 37 42 BFD 24
104 POL 15 Jan Wiśniowski
Logo
YKP Gdynia
14 347,00 1000 74 55 DNF* 51 51 48 30 35 46 31
105 POL 3548 Marta Kupc
Logo
YKP Gdynia
13 349,00 31 1000 49 48 49 DNF* 53 45 45 28 32
106 POL 1103 Paweł Wiliński AZS Poznań 12 355,00 1000 75 45 53* 46 44 48 48 49 50 25
107 POL 90 Ignacy Rzeźnik Gdański Klub Żeglarski 14 362,00 1000 76 52 43 DNF* 53 51 37 47 39 40
108 POL 836 Janka Gawor KN Lider Kraków 13 362,00 32 1000 53 45 46 49 38 54* 41 44 46
109 POL 1622 Maksymilian Malinowski
Logo
JKW Poznań
13 377,00 1000 77 39 54* 51 53 54 54 40 47 39
110 POL 2148 Filip Modzelewski AZS Poznań 13 383,00 1000 78 54 50 52 55* 52 42 48 48 37
111 POL 2051 Miłosz Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 13 384,00 1000 79 53 55 54 50 56* 44 50 36 42
112 POL 2786 Grzegorz Karpiński UKS Nad Jeziorkiem 14 396,00 1000 80 50 52 47 57* 54 57 46 42 48
113 POL 1227 Krzysztof Zawadzki Stowarzyszenie Marina Poraj 13 397,00 1000 81 DNF* 59 RET 52 49 46 44 49 36
114 POL 1250 Oskar Furgalski yk pogoria dąbrowa górnicza 2022 461,00 1000 82 DNF* RET RET DNF DNF DNF 51 51 49
115 POL 1494 Zuzanna Zygmunt yk pogoria dąbrowa górnicza 2022 472,00 1000 83 48 DNF* DNF DNF 52 DNF DNF DNF DNF
116 POL 1158 Antonina Dołoszycka KN Lider Kraków 14 482,00 33 1000 RET* DNC DNF 58 DNF DNF DNF 52 DNF