ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 232

Klasa Nr żagla Zaloga Klub Data
Klasa regatowa POL 1497 Łucja Borkowska AZS Poznań 2021-06-21 08:19:26
Klasa regatowa POL 1659 Zofia Brzozowicz Port Mechelinki 2021-06-21 08:11:00
Klasa regatowa POL 1712 Zofia Kuszewska Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-22 21:48:46
Klasa regatowa POL 941 Wojciech Sygnet AZS Poznań 2021-06-21 08:19:26
Klasa regatowa POL 1540 Wojciech Kluczniok TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-22 11:35:48
Klasa regatowa POL 229 Witold Prus-Głowacki AZS Poznań 2021-06-20 18:27:41
Klasa regatowa POL 3444 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia 2021-06-14 19:21:37
Klasa regatowa POL 1548 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 2021-06-17 18:57:39
Klasa regatowa POL 849 Tomasz Tęcza Jacht Klub NISKO 2021-07-01 06:30:24
Klasa regatowa POL 3610 Tomasz Tracz Port Mechelinki 2021-06-21 08:11:00
Klasa regatowa POL 3467 Tomasz Rysz KS Spójnia Warszawa 2021-06-21 11:39:45
Klasa regatowa POL 3999 Tomasz Ignaczewski KS Spójnia Warszawa 2021-06-21 11:39:45
Klasa regatowa POL 1224 Szymon Rowecki ŻMKS Poznań 2021-06-24 21:55:34
Klasa regatowa POL 3515 Szymon Mocarski YK Stal Gdynia 2021-06-14 19:21:37
Klasa regatowa POL 2201 Stanisław Wróblewski AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-30 12:14:35
Klasa regatowa POL 2201 Stanisław Wróblewski AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-28 12:58:37
Klasa regatowa POL 1140 Stanisław Olszanowski AZS Poznań 2021-06-21 08:18:09
Klasa regatowa POL 2552 Sebastian Wawrzyniak Port Mechelinki 2021-06-21 08:11:00
Klasa regatowa POL 1585 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 2021-06-22 14:44:39
Klasa regatowa ITA 9024 Pola Wójcik AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-28 16:19:02
Klasa regatowa POL 3465 Piotr Kowalewski Sailing Legia Warszawa 2021-06-21 10:49:20
Klasa regatowa POL 3511 Piotr Szklarski AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-28 16:19:02
Klasa regatowa POL 131 Piotr Słomka TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-22 11:35:48
Klasa regatowa POL 2117 Piotr Tutkowski YK Stal Gdynia 2021-06-14 19:21:37
Klasa regatowa POL 1230 Paweł Wiliński AZS Poznań 2021-06-21 08:18:09
Klasa regatowa CZE 444 Patrick Štafa MYK 2021-06-20 16:02:39
Klasa regatowa POL 2203 Pascal Kuźmicki Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-15 13:50:43
Klasa regatowa POL 1300 Olga Baranowska Gdański Klub Żeglarski 2021-06-23 19:02:21
Klasa regatowa POL 9369 Olaf Krupa Port Mechelinki 2021-06-21 08:11:00
Klasa regatowa POL 2075 Olaf Nestorowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:35
Klasa regatowa POL 2075 Olaf Nestorowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-28 12:58:37
Klasa regatowa POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 2021-06-14 19:21:37
Klasa regatowa POL 3476 Natan Dziedziak SSW MOS Iława 2021-06-16 09:06:46
Klasa regatowa POL 1608 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-22 21:48:47
Klasa regatowa POL 2194 Michał Jerzy Szlaga Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-15 13:50:43
Klasa regatowa POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 2021-06-23 19:02:21
Klasa regatowa POL 3440 Michał Musielak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-15 13:50:43
Klasa regatowa POL 1753 Michał Trawicki KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-28 12:58:37
Klasa regatowa POL 1922 Michał Małagocki KS Spójnia Warszawa 2021-06-21 11:39:45
Klasa regatowa POL 8 Michalina Klimczak Port Mechelinki 2021-06-21 08:11:00
Klasa regatowa POL 1050 Mia Wuster ŻMKS Poznań 2021-06-24 21:55:34
Klasa regatowa POL 140 Matylda Szafranek AZS Poznań 2021-06-22 11:41:29
Klasa regatowa POL 1809 Matylda Jankowska YK Stal Gdynia 2021-06-14 19:21:37
Klasa regatowa POL 3007 Mateusz Bogdziewicz Port Mechelinki 2021-06-21 08:11:00
Klasa regatowa POL 2210 Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-15 13:50:42
Klasa regatowa POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 2021-06-21 08:19:26
Klasa regatowa POL 1906 Marta Wójciak TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-22 11:35:48
Klasa regatowa POL 1765 Marianna Dryja KS Spójnia Warszawa 2021-06-21 11:39:45
Klasa regatowa POL 1932 Marian Kozdryk KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:35
Klasa regatowa POL 1932 Marian Kozdryk KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-28 12:58:37
Klasa regatowa POL 1663 Maria Januszewska YK Stal Gdynia 2021-06-14 19:21:37
Klasa regatowa POL 3535 Maria Stajewska YK Stal Gdynia 2021-06-14 19:21:37
Klasa regatowa POL 999 Maria Olejniczak JKW Poznań 2021-06-17 18:57:39
Klasa regatowa POL 162 Maria Nycz JKW Poznań 2021-06-17 18:57:39
Klasa regatowa POL 1187 Marek Filipski YK Stal Gdynia 2021-06-14 19:21:37
Klasa regatowa POL 1950 Marcelina Drescher AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-28 16:19:02
Klasa regatowa POL 1667 Marcel Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 2021-07-01 06:30:24
Klasa regatowa POL 1671 Marcel Frydrychowicz TKŻ Toruń 2021-06-22 11:34:52
Klasa regatowa POL 1975 Maksymilian Ambroziak Sailing Legia Warszawa 2021-06-21 10:49:20
Klasa regatowa POL 224 Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań 2021-06-24 21:55:34
Klasa regatowa POL 1283 Maksymilian Pluciński ŻMKS Poznań 2021-06-24 21:55:34
Klasa regatowa POL 1959 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 2021-06-21 08:18:09
Klasa regatowa POL 2141 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 2021-06-21 08:11:00
Klasa regatowa POL 2000 Maksymilian Kuchar YK Stal Gdynia 2021-06-14 19:21:37
Klasa regatowa POL 1622 Maksymilian Malinowski JKW Poznań 2021-06-17 18:57:39
Klasa regatowa POL 1363 Maja Leśniewska Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-22 21:48:47
Klasa regatowa POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia 2021-06-14 19:21:37
Klasa regatowa POL 1805 Maja Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 2021-06-21 21:47:43
Klasa regatowa POL 3527 Maja Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 2021-06-21 21:47:43
Klasa regatowa POL 2120 Maja Wiszniewska Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-07-04 20:59:49
Klasa regatowa POL 1284 Magdalena Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-22 11:35:48
Klasa regatowa POL 2032 Maciej Kundzier Gdański Klub Żeglarski 2021-06-23 19:02:21
Klasa regatowa POL 1394 Maciej Paderewski TKŻ Toruń 2021-06-22 11:34:52
Klasa regatowa POL 108 Maciej Urbaniak JKW Poznań 2021-06-18 08:53:13
Klasa regatowa CZE 714 Liliana Dymákova YC Vysoké Mýto 2021-07-02 15:48:59
Klasa regatowa POL 139 Lila Klewenhagen AZS Poznań 2021-06-20 18:27:40
Klasa regatowa POL 1271 Leon Jankowski TKŻ Toruń 2021-06-22 11:34:52
Klasa regatowa POL 2102 Leon Mostowski KS Spójnia Warszawa 2021-06-21 11:39:45
Klasa regatowa POL 1428 Lena Roszak AZS Poznań 2021-06-21 08:19:26
Klasa regatowa POL 1802 Lena Bukowska YK Stal Gdynia 2021-06-14 19:21:37
Klasa regatowa POL 3520 Lena Herba YK Stal Gdynia 2021-06-14 19:21:37
Klasa regatowa POL 1965 Laura Urbańska JKW Poznań 2021-06-17 18:57:39
Klasa regatowa POL 182 Krzysztof Szkudlarek Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-22 21:48:46
Klasa regatowa POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań 2021-06-17 18:57:39
Klasa regatowa POL 893 Klara Krzywicka AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-28 16:19:02
Klasa regatowa POL 2007 Katarzyna Liedtke SSW MOS Iława 2021-06-16 09:06:46
Klasa regatowa POL 3466 Kamil Czajkowski Sailing Legia Warszawa 2021-06-21 10:49:20
Klasa regatowa POL 2087 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 2021-06-23 19:02:21
Klasa regatowa POL 657 Kalina Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:34
Klasa regatowa POL 657 Kalina Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-28 12:58:37
Klasa regatowa POL 1254 Julia Nagórska Port Mechelinki 2021-06-21 08:11:00
Klasa regatowa POL 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS Iława 2021-06-16 09:06:46
Klasa regatowa POL 1942 Julia Stawicka Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-15 13:50:42
Klasa regatowa POL 182 Jolanta Siwek KN Lider Kraków 2021-06-22 01:43:48
Klasa regatowa POL 1469 Jerzy Toliński KN Lider Kraków 2021-06-22 01:43:48
Klasa regatowa POL 1835 Jędrzej Głuszyk KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:35
Klasa regatowa POL 1835 Jędrzej Głuszyk KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-28 12:58:37
Klasa regatowa POL 1798 Jan Zahuta KN Lider Kraków 2021-06-22 01:43:48
Klasa regatowa POL 1200 Jan Narębski TKŻ Toruń 2021-06-29 21:18:39
Klasa regatowa POL 2155 Jan Wilk SSW MOS Iława 2021-06-16 09:06:46
Klasa regatowa POL 149 Jan Nycz JKW Poznań 2021-06-17 18:57:39
Klasa regatowa POL 1206 Jakub Pawlikowski TKŻ Toruń 2021-06-22 11:34:52
Klasa regatowa POL 3526 Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów 2021-06-21 21:47:43
Klasa regatowa POL 2103 Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-15 13:50:42
Klasa regatowa POL 1961 Iwo Kabała AZS Poznań 2021-06-21 08:18:09
Klasa regatowa POL 1290 Ilia Gushchin Gdański Klub Żeglarski 2021-06-23 19:02:21
Klasa regatowa POL 428 Igor Tarajkowicz AZS Poznań 2021-06-20 18:27:40
Klasa regatowa POL 1803 Igor Saj Port Mechelinki 2021-06-21 08:11:00
Klasa regatowa POL 777 Ignacy sobczak Sailing Legia Warszawa 2021-06-23 23:55:06
Klasa regatowa POL 1991 Ignacy Sobczak Sailing Legia Warszawa 2021-06-21 10:49:20
Klasa regatowa POL 920 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 2021-06-21 08:18:09
Klasa regatowa POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 2021-06-17 18:57:39
Klasa regatowa POL 497 Ida Siekierczak AZS Poznań 2021-06-20 18:27:40
Klasa regatowa POL 3441 Hubert Kunc Port Mechelinki 2021-06-21 08:11:00
Klasa regatowa POL 177 Helena Fursewicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-22 21:48:47
Klasa regatowa POL 941 Gustaw Wojcieszak AZS Poznań 2021-06-21 08:18:09
Klasa regatowa POL 2021 Gustaw Kowalski TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-22 11:35:48
Klasa regatowa POL 1079 Grzegorz Górecki TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-22 11:35:48
Klasa regatowa POL 1989 Gabriela Kiewisz Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-15 13:50:43
Klasa regatowa POL 966 Franciszek Kowal Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-22 21:48:47
Klasa regatowa POL 1364 Franciszek Fuk Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-22 21:48:47
Klasa regatowa POL 2401 Franciszek Klusek SSW MOS Iława 2021-06-16 09:06:46
Klasa regatowa POL 1499 Franciszek Kamola KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:35
Klasa regatowa POL 3496 Franciszek Marszałek KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:34
Klasa regatowa POL 1499 Franciszek Kamola KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-28 12:58:37
Klasa regatowa POL 3496 Franciszek Marszałek KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-28 12:58:37
Klasa regatowa POL 938 Filip Modzelewski AZS Poznań 2021-06-21 08:19:26
Klasa regatowa POL 570 Filip Leśniewski Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-22 21:48:47
Klasa regatowa POL 2191 Eryk Kąkolewski KS Spójnia Warszawa 2021-06-21 11:39:45
Klasa regatowa POL 1791 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 2021-06-21 11:39:45
Klasa regatowa POL 1267 Elżbieta Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-22 11:35:48
Klasa regatowa POL 1193 Dawid Pachuta KN Lider Kraków 2021-06-22 01:43:48
Klasa regatowa POL 1784 Blanka Mrugalska TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-22 11:35:48
Klasa regatowa POL 1818 Blanka Sójkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:34
Klasa regatowa POL 2027 Bartosz Nurowski KS Spójnia Warszawa 2021-06-21 11:39:45
Klasa regatowa POL 2173 Antonina Dziekańska Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-22 21:48:46
Klasa regatowa POL 2270 Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów 2021-06-21 21:47:43
Klasa regatowa POL 3547 Antoni Kugacz AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-28 16:19:03
Klasa regatowa POL 1879 Antoni Malicki AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-28 16:19:02
Klasa regatowa POL 4707 Antoni Zając Gdański Klub Żeglarski 2021-06-23 19:02:21
Klasa regatowa POL 1963 Anna Olchowik AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-28 16:19:02
Klasa regatowa POL 1739 Anna Niklaus ŻMKS Poznań 2021-06-24 21:55:34
Klasa regatowa POL 1669 Anna Wasielewska SSW MOS Iława 2021-06-16 09:06:46
Klasa regatowa POL 196 Amelia Bac Cardenas TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-22 11:35:48
Klasa regatowa POL 1804 Amelia Ferenc KSW BALTIC Dziwnów 2021-06-21 21:47:43
Klasa regatowa POL 91 Alicja Tychmanowicz AZS Poznań 2021-06-20 18:27:41
Klasa regatowa POL 1596 Alicja Wajda Port Mechelinki 2021-06-21 08:11:00
Klasa regatowa POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 2021-06-14 19:21:37
Klasa regatowa POL 1498 Aleksandra Pupek Gdański Klub Żeglarski 2021-06-23 19:02:21
Klasa regatowa POL 2100 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa 2021-06-21 11:39:45
Klasa regatowa POL 3481 Aleksander Lenart KSW BALTIC Dziwnów 2021-06-21 21:47:43
Klasa regatowa POL 3429 Aleksander Nadolski SSW MOS Iława 2021-06-16 09:06:46
Klasa regatowa POL 2158 Aleksander Franczyk KS Spójnia Warszawa 2021-06-21 11:39:45
Klasa regatowa POL 3409 Agata Kowalska SSW MOS Iława 2021-06-16 09:06:46
Klasa regatowa POL 1460 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań 2021-06-24 21:55:34
Klasa regatowa POL 1229 Adam Wycinka AZS Poznań 2021-06-21 08:18:09
Klasa regatowa POL 99 Adam Wojcieszak AZS Poznań 2021-06-20 18:27:40
Klasa regatowa POL 3436 Adam Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-15 13:50:43
Klasa regatowa POL 1867 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława 2021-06-21 19:17:27
Klasa regatowa POL 1819 Zofia Szotyńska AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-17 15:08:32
Klasa regatowa POL 133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-22 11:35:48
Klasa regatowa POL 2709 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 2021-06-21 19:17:27
Klasa regatowa POL 1923 Wiktor Weselak KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:34
Klasa regatowa POL 1608 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-22 21:48:47
Klasa regatowa POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:34
Klasa regatowa POL 1924 Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-11 15:57:23
Klasa regatowa POL 2207 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-11 15:57:23
Klasa regatowa POL 2072 Stanisław Nadolski SSW MOS Iława 2021-06-21 19:17:27
Klasa regatowa POL 170 Saturnin Smółka AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-17 15:08:32
Klasa regatowa POL 3470 Piotr Grendziak TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-22 11:35:48
Klasa regatowa POL 222 Piotr Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-22 11:35:48
Klasa regatowa POL 2170 Piotr Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 2021-06-22 21:48:47
Klasa regatowa POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS Iława 2021-06-21 19:17:27
Klasa regatowa POL 2048 Nina Mirowska AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-17 15:08:32
Klasa regatowa POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 2021-07-01 06:30:24
Klasa regatowa POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-11 15:57:23
Klasa regatowa POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-11 15:57:23
Klasa regatowa POL 3434 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-11 15:57:23
Klasa regatowa POL 1862 Michał Trzpis KW LOK Garland Gliwice 2021-06-28 12:04:01
Klasa regatowa POL 2171 Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-01 16:46:50
Klasa regatowa POL 910 Michał Banasiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:35
Klasa regatowa POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 2021-06-14 19:21:37
Klasa regatowa POL 936 Maurycy Kosmowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:34
Klasa regatowa POL 3422 Mateusz Kozłowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-11 15:57:23
Klasa regatowa POL 1644 Martyna Grzegorczyk KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:35
Klasa regatowa POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków 2021-06-22 01:43:48
Klasa regatowa POL 2205 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-11 15:57:23
Klasa regatowa POL 2041 Maja Szotyńska AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-17 15:08:32
Klasa regatowa POL 2176 Maja Horoszkiewicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-01 16:46:50
Klasa regatowa POL 2036 Maja Wójcik KSW BALTIC Dziwnów 2021-06-23 23:10:42
Klasa regatowa POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS Iława 2021-06-21 19:17:27
Klasa regatowa POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:35
Klasa regatowa POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 2021-06-22 01:43:48
Klasa regatowa POL 1878 Konrad Nawrot SSW MOS Iława 2021-06-21 19:17:27
Klasa regatowa POL 1978 Kinga Furmanek SSW MOS Iława 2021-06-21 22:42:55
Klasa regatowa POL 2119 Karol Gaj TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-22 11:35:48
Klasa regatowa POL 2184 Karol Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-01 16:46:50
Klasa regatowa POL 2222 Karol Stachowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:34
Klasa regatowa POL 2222 Karol Stachowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-29 12:45:23
Klasa regatowa POL 3417 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 2021-06-22 01:43:48
Klasa regatowa POL 3401 Jan Lemański TKŻ Toruń 2021-06-22 11:34:52
Klasa regatowa POL 1417 Jan Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-22 11:35:48
Klasa regatowa POL 2151 Jan Rohde SSW MOS Iława 2021-06-21 19:17:27
Klasa regatowa POL 1921 Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:35
Klasa regatowa POL 3525 Jan Żyła KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:34
Klasa regatowa POL 2023 Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów 2021-06-23 23:10:42
Klasa regatowa POL 90 Ignacy Rzeźnik Gdański Klub Żeglarski 2021-06-23 21:09:33
Klasa regatowa POL 3528 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS Uniwersytet Warszawski 2021-06-17 15:08:32
Klasa regatowa POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS Iława 2021-06-21 19:17:27
Klasa regatowa POL 1979 Hubert Nowicki KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:35
Klasa regatowa POL 3403 Hieronim Hendler KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:34
Klasa regatowa POL 3488 Hanna Gębicka MKS Dwójka Warszawa 2021-06-17 11:34:19
Klasa regatowa POL 3402 Hanna Rogowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:34
Klasa regatowa POL 1811 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 2021-06-23 19:02:21
Klasa regatowa POL 1806 Filip Szymanek KSW BALTIC Dziwnów 2021-06-23 23:10:42
Klasa regatowa POL 2209 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-11 15:57:23
Klasa regatowa POL 917 Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:35
Klasa regatowa POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:35
Klasa regatowa POL 1574 Emilia Siekierczak AZS Poznań 2021-06-21 08:19:26
Klasa regatowa POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-30 12:14:35
Klasa regatowa POL 1991 August Sobczak Sailing Legia Warszawa 2021-06-23 23:56:54
Klasa regatowa POL 2211 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 2021-06-14 19:21:37
Klasa regatowa POL 1865 Andrzej Grochal KSW BALTIC Dziwnów 2021-06-23 23:10:42
Klasa regatowa POL 2107 Alicja Kurpiewska MKS Dwójka Warszawa 2021-06-17 11:34:19
Klasa regatowa POL 3435 Alicja Żuber Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-11 15:57:23
Klasa regatowa POL 2154 Aleksandra Bobrowska KSW BALTIC Dziwnów 2021-06-23 23:10:42
Klasa regatowa POL 2204 Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn 2021-06-11 15:57:23
Klasa regatowa POL 1336 Aleksander Łukanowski TS "Kuźnia" Rybnik 2021-06-22 11:35:48
Klasa regatowa POL 2166 Aleksander Zajączkowski Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-01 16:46:50
Klasa regatowa POL 3442 Adrianna Komosińska SSW MOS Iława 2021-06-21 19:17:27
Klasa regatowa POL 1981 Adam Szalewicz Giżycka Grupa Regatowa 2021-07-01 16:46:50
Klasa regatowa POL 1390 Ada Wilińska AZS Poznań 2021-06-21 08:19:26