|
POL 202
|
Julian Rynkiewicz
|
2011
|
KSW BALTIC Dziwnów
|
16 cze 2023
|
|
POL 1495
|
Krzysztof Błachut
|
2012
|
KŻ Perkoz Zarzecze
|
21 cze 2023
|
|
POL 1335
|
Piotr Bystrowski
|
2010
|
KŻ Horn Kraków
|
01 lip 2023
|
|
POL 191
|
Mikolaj Dydo Radziunas
|
2012
|
KŻ Horn Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POR 535
|
Nadia Kuźma
|
2012
|
MKŻRMH
|
28 cze 2023
|
|
POL 3618
|
Karina Senczyszyn
|
2014
|
YKP Szczecin
|
28 cze 2023
|
|
POL 3530
|
Igor Patalas
|
2013
|
YKP Szczecin
|
28 cze 2023
|
|
POL 4983
|
Olivier Kuźma
|
2008
|
MKŻR Marina Hotele
|
28 cze 2023
|
|
POL 3529
|
Krzysztof Kanclerz
|
2012
|
YKP Szczecin
|
28 cze 2023
|
|
POL 1535
|
Jeremi Czerniawski
|
2011
|
YKP Szczecin
|
28 cze 2023
|
|
POL 1983
|
Krystian Białkowski
|
2012
|
YKP Szczecin
|
28 cze 2023
|
|
POL 3617
|
Natalia Barabas
|
2011
|
YKP Szczecin
|
28 cze 2023
|
|
POL 3535
|
Maria Stajewska
|
2011
|
YKP Gdynia
|
26 cze 2023
|
|
POL 2078
|
Stanisław Ługowski
|
2008
|
Sailing Legia Warszawa
|
25 cze 2023
|
|
POL 1494
|
Zuzanna Zygmunt
|
2008
|
JKP III Dąbrowa Górnicza
|
24 cze 2023
|
|
POL 1513
|
Dawid Mularczyk
|
2012
|
Centrum Żeglarskie Szczecin
|
21 cze 2023
|
|
POL 950
|
Franciszek Chwastek
|
2011
|
KŻ Perkoz Zarzecze
|
21 cze 2023
|
|
POL 1040
|
Tymoteusz Zoń
|
2015
|
KŻ Perkoz Zarzecze
|
21 cze 2023
|
|
POL 1416
|
Laura Białek
|
2011
|
KŻ Perkoz Zarzecze
|
21 cze 2023
|
|
POL 3511
|
Piotr Szklarski
|
2009
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
21 cze 2023
|
|
POL 2048
|
Patrycja Pazik
|
2010
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
21 cze 2023
|
|
POL 1963
|
Anna Olchowik
|
2012
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
21 cze 2023
|
|
POL 1908
|
Andrzej Kozłowski
|
2010
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
21 cze 2023
|
|
POL 3463
|
Stanisław Grzonkowski
|
2010
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
21 cze 2023
|
|
POL 2787
|
Franciszek Grygorczuk
|
2010
|
UKS Nad Jeziorkiem
|
21 cze 2023
|
|
POL 1331
|
Nikodem Adamiec
|
2013
|
KŻ Perkoz Zarzecze
|
21 cze 2023
|
|
POL 2154
|
Urszula Plewa
|
2012
|
KSW BALTIC Dziwnów
|
20 cze 2023
|
|
POL 2023
|
Leon Plewa
|
2010
|
KSW BALTIC Dziwnów
|
20 cze 2023
|
|
POL 3484
|
Emilia Zoń
|
2013
|
KŻ Perkoz Zarzecze
|
20 cze 2023
|
|
POL 1723
|
Aurelia Brannan
|
2011
|
KŻ Perkoz Zarzecze
|
20 cze 2023
|
|
POL 1939
|
Bartek Pawluk
|
2009
|
UKS Żegluj Lublin
|
20 cze 2023
|
|
POL 608
|
Pola Pacewicz
|
2010
|
UKS Żegluj Lublin
|
20 cze 2023
|
|
POL 2170
|
Bartosz Miszczuk
|
2009
|
UKS Żegluj Lublin
|
20 cze 2023
|
|
POL 1482
|
Vincent Drożdż
|
2011
|
UKS Żegluj Lublin
|
20 cze 2023
|
|
POL 938
|
Nina Bułtowicz
|
2010
|
UKS Żegluj Lublin
|
20 cze 2023
|
|
POL 21
|
Ada Bułtowicz
|
2010
|
UKS Żegluj Lublin
|
20 cze 2023
|
|
POL 75
|
Michał Kostoń
|
2013
|
JKP III Dąbrowa Górnicza
|
20 cze 2023
|
|
POL 1019
|
Adam Kostoń
|
2011
|
JKP III Dąbrowa Górnicza
|
20 cze 2023
|
|
POL 1911
|
Jan Waśkiewicz
|
2012
|
KŻ Horn Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 101
|
Emilia Słomka-Polonis
|
2015
|
KŻ Horn Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 2060
|
Filip Słomka-Polonis
|
2011
|
KŻ Horn Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 11915
|
Martyna Szczepa
|
2013
|
KŻ Horn Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 20681
|
Paulina Szczepa
|
2010
|
KŻ Horn Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 16
|
Hubert Staroń
|
2008
|
KŻ Horn Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 2069
|
Franciszek Sowa
|
2013
|
KŻ Horn Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 1916
|
Natasza Solarz
|
2011
|
KŻ Horn Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 2063
|
Maksymilian Półtorak
|
2012
|
KŻ Horn Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 1011
|
Marika Kurczyna-Motyka
|
2011
|
KŻ Horn Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 1913
|
Juliusz Koźbiał
|
2011
|
KŻ Horn Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 19151
|
Barbara Jaworowska
|
2011
|
KŻ Horn Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 2068
|
Mikołaj Głowa
|
2010
|
KŻ Horn Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 1746
|
Natalia Gąsienica-Wawrytko
|
2011
|
KŻ Horn Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 11394
|
Marcel Całek
|
2013
|
KŻ Horn Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 2065
|
Franciszek Całek
|
2011
|
KŻ Horn Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 12
|
Jakub Burnus
|
2012
|
KŻ Horn Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 2151
|
Marianna Bednarz
|
2009
|
UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW
|
20 cze 2023
|
|
POL 999
|
Jan Nycz
|
2011
|
JKW Poznań
|
20 cze 2023
|
|
POL 3725
|
Maria Nycz
|
2009
|
JKW Poznań
|
20 cze 2023
|
|
POL 3675
|
Patryk Marcinkiewicz
|
2013
|
KSW BALTIC Dziwnów
|
20 cze 2023
|
|
POL 163
|
Robert Borowski
|
2011
|
JKW Poznań
|
20 cze 2023
|
|
POL 1622
|
Krzysztof Woś
|
2011
|
JKW Poznań
|
20 cze 2023
|
|
POL 1927
|
Kalina Wasilewska
|
2012
|
YK Stal Gdynia
|
20 cze 2023
|
|
POL 3549
|
Krystyna Wasilewska
|
2010
|
YK Stal Gdynia
|
20 cze 2023
|
|
POL 2110
|
Tomasz Tracz
|
2011
|
YK Stal Gdynia
|
20 cze 2023
|
|
POL 3444
|
Wiktor Kruszyński
|
2012
|
YK Stal Gdynia
|
20 cze 2023
|
|
POL 1663
|
Maria Januszewska
|
2012
|
YK Stal Gdynia
|
20 cze 2023
|
|
POL 3520
|
Lena Herba
|
2013
|
YK Stal Gdynia
|
20 cze 2023
|
|
POL 3468
|
Zofia Czucha
|
2012
|
YK Stal Gdynia
|
20 cze 2023
|
|
POL 359
|
Tomił Hawrylewicz Czarnowski
|
2010
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
20 cze 2023
|
|
POL 1982
|
Gabriela Pietrzak
|
2009
|
KŻ Nysa
|
20 cze 2023
|
|
POL 3601
|
Zofia Brdulak
|
2009
|
Energa Giżycka Grupa Regatowa
|
20 cze 2023
|
|
POL 1388
|
Aleksander Skowroński
|
2009
|
UKS Zalew Kielce
|
20 cze 2023
|
|
POL 1207
|
Tadeusz Kowalczyk
|
2012
|
JKW Poznań
|
20 cze 2023
|
|
POL 3672
|
Julian Żabiński
|
2010
|
KN Lider Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 22
|
Bruno Możejko
|
2015
|
KN Lider Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 1468
|
Marcin Małota
|
2009
|
KN Lider Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 11193
|
Jan Guzik
|
2010
|
KN Lider Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 836
|
Janka Gawor
|
2009
|
KN Lider Kraków
|
20 cze 2023
|
|
POL 1504
|
Jan Nowoświecki
|
2011
|
Centrum Żeglarskie Szczecin
|
19 cze 2023
|
|
POL 2086
|
Stanisław Manecki
|
2012
|
UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW
|
19 cze 2023
|
|
POL 3425
|
Zofia Manecka
|
2010
|
UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW
|
19 cze 2023
|
|
POL 919
|
Oliwier Żyła
|
2013
|
JKW Poznań
|
19 cze 2023
|
|
POL 919
|
Oliwier Żyła
|
2013
|
JKW Poznań
|
19 cze 2023
|
|
POL 1548
|
Wiktor Kalinowski
|
2011
|
JKW Poznań
|
19 cze 2023
|
|
POL 2076
|
Ignacy Kalinowski
|
2009
|
JKW Poznań
|
19 cze 2023
|
|
POL 751
|
Witold Wanot
|
2013
|
UKS Żeglarz Wrocław
|
19 cze 2023
|
|
POL 1611
|
Ksawery Zieliński
|
2013
|
JKW Poznań
|
19 cze 2023
|
|
POL 1159
|
Kajetan Maciejewicz
|
2011
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
19 cze 2023
|
|
POL 2193
|
Bianka Kulik Kowalik
|
2011
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
19 cze 2023
|
|
POL 2057
|
Pawel Brabander
|
2013
|
AZS Uniwersytet Warszawski
|
19 cze 2023
|
|
POL 3593
|
Jan Wajda
|
2013
|
JKW Poznań
|
19 cze 2023
|
|
POL 1757
|
Aleksandra Zawadowicz
|
2012
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 1644
|
Borys Zajączkowski
|
2012
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 3495
|
Tymoteusz Tobijański
|
2013
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 3479
|
Laura Szczęsna
|
2012
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 3800
|
Jerzy Rułka
|
2011
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 910
|
Jan Piechociński
|
2011
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 1921
|
Daria Nosenko
|
2011
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 3496
|
Stanisław Najmowicz
|
2012
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 1806
|
Hanna Kucharska
|
2013
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 1932
|
Julian Kozdryk
|
2013
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 2043
|
Andrzej Kowalczyk
|
2011
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 2042
|
Ewa Jędrzejczak
|
2012
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 1312
|
Paulina Gryniewicz
|
2011
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 1953
|
Antoni Jelonek
|
2011
|
Centrum Żeglarskie Szczecin
|
19 cze 2023
|
|
POL 1960
|
Wojciech Gralak
|
2011
|
Centrum Żeglarskie Szczecin
|
19 cze 2023
|
|
POL 3518
|
Zofia Kaczmarek
|
2013
|
Klub Żeglarski Mewa Poznań
|
19 cze 2023
|
|
POL 127
|
Franciszek Kaczmarek
|
2013
|
Klub Żeglarski Mewa Poznań
|
19 cze 2023
|
|
POL 2039
|
Małgorzata Buńkiewicz
|
2012
|
Centrum Żeglarskie Szczecin
|
19 cze 2023
|
|
POL 3460
|
Mikołaj Kordyka
|
2012
|
Centrum Żeglarskie Szczecin
|
19 cze 2023
|
|
POL 1501
|
Jacek Kordyka
|
2010
|
Centrum Żeglarskie Szczecin
|
19 cze 2023
|
|
POL 3547
|
Antoni Kugacz
|
2010
|
Sailing Legia Warszawa
|
19 cze 2023
|
|
POL 3964
|
Adam Paściak
|
2011
|
UKS Żeglarz Wrocław
|
19 cze 2023
|
|
POL 1506
|
Oliwia Piotrowska
|
2011
|
Centrum Żeglarskie Szczecin
|
19 cze 2023
|
|
POL 1518
|
Zofia Szczypka
|
2012
|
UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW
|
19 cze 2023
|
|
POL 1507
|
Maja Wojciechowska
|
2009
|
Centrum Żeglarskie Szczecin
|
19 cze 2023
|
|
POL 1751
|
Jadwiga Czwojdrak
|
2011
|
UKS Żeglarz Wrocław
|
19 cze 2023
|
|
POL 1492
|
Antonina Czwojdrak
|
2009
|
UKS Żeglarz Wrocław
|
19 cze 2023
|
|
POL 1153
|
Jacopo Saglio
|
2010
|
UKS Żeglarz Wrocław
|
19 cze 2023
|
|
CZE 828
|
Tomáš Grodl
|
2010
|
YC Velké Dářko
|
19 cze 2023
|
|
CZE 888
|
Liliana Dymakova
|
2010
|
YC Vysoké Mýto
|
19 cze 2023
|
|
POL 2211
|
Antonina Puchowska
|
2008
|
CHKŻ Chojnice
|
19 cze 2023
|
|
POL 3656
|
Bartosz Żmudziński
|
2008
|
CHKŻ Chojnice
|
19 cze 2023
|
|
POL 1865
|
Piotr Sołtysiak
|
2010
|
CHKŻ Chojnice
|
19 cze 2023
|
|
POL 3611
|
Stanisław Nosol
|
2010
|
CHKŻ Chojnice
|
19 cze 2023
|
|
POL 2010
|
Zofia Gil
|
2010
|
CHKŻ Chojnice
|
19 cze 2023
|
|
POL 109
|
Bartosz Dynia
|
2009
|
CHKŻ Chojnice
|
19 cze 2023
|
|
POL 3852
|
Sebastian Wawrzyniak
|
2010
|
OPTI CWM Gdynia
|
19 cze 2023
|
|
POL 1221
|
Julia Padzik
|
2009
|
OPTI CWM Gdynia
|
19 cze 2023
|
|
POL 2124
|
Agata Koropecka
|
2009
|
OPTI CWM Gdynia
|
19 cze 2023
|
|
POL 3333
|
Maja Komorowska
|
2009
|
OPTI CWM Gdynia
|
19 cze 2023
|
|
POL 3477
|
Ida Kocięda
|
2010
|
OPTI CWM Gdynia
|
19 cze 2023
|
|
POL 2081
|
Zofia Glaza
|
2008
|
OPTI CWM Gdynia
|
19 cze 2023
|
|
POL 3708
|
Kacper Musialski
|
2009
|
UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW
|
19 cze 2023
|
|
POL 2606
|
Lena Musialska
|
2012
|
UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW
|
19 cze 2023
|
|
POL 2219
|
Igor Mazurkiewicz
|
2008
|
UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW
|
19 cze 2023
|
|
POL 2086
|
Stanisław Manecki
|
2012
|
UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW
|
19 cze 2023
|
|
POL 3425
|
Zofia Manecka
|
2010
|
UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW
|
19 cze 2023
|
|
POL 1703
|
Marianna Jasińska
|
2012
|
UKS AKŻ LESZCZ KRAKÓW
|
19 cze 2023
|
|
POL 2081
|
Zofia Glaza
|
2008
|
OPTI CWM Gdynia
|
19 cze 2023
|
|
POL 1221
|
Julia Padzik
|
2009
|
OPTI CWM Gdynia
|
19 cze 2023
|
|
POL 3852
|
Sebastian Wawrzyniak
|
2010
|
OPTI CWM Gdynia
|
19 cze 2023
|
|
POL 1300
|
Eva Trybusheuskaya
|
2009
|
Gdański Klub Żeglarski
|
19 cze 2023
|
|
POL 2116
|
Alicja Saj
|
2010
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 2201
|
Staszek Wróblewski
|
2010
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 1753
|
Michał Trawicki
|
2010
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 3494
|
Michał Tobijański
|
2009
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 3950
|
Kalina Sójkowska
|
2011
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 3650
|
Blanka Sójkowska
|
2009
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 2116
|
Alicja Saj
|
2010
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 3568
|
Emilia Paszek
|
2010
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 3515
|
Szymon Mocarski
|
2010
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 1922
|
Michał Małagocki
|
2011
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 3732
|
Franciszek Marszałek
|
2010
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 3567
|
Jan Marjański
|
2009
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 3528
|
Gabriel Kowalik
|
2009
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 936
|
Maurycy Kosmowski
|
2009
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 1835
|
Paweł Głuszyk
|
2011
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 3657
|
Jędrzej Głuszyk
|
2009
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 2118
|
Radosław Grześ
|
2010
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 3524
|
Julia Agnieszczak
|
2010
|
KS AZS AWFiS Gdańsk
|
19 cze 2023
|
|
POL 1667
|
Marcel Waszkiewicz
|
2011
|
Jacht Klub NISKO
|
19 cze 2023
|
|
POL 2213
|
Mikołaj Waszkiewicz
|
2009
|
Jacht Klub NISKO
|
19 cze 2023
|
|
POL 278
|
Mikołaj Łabanowicz
|
2012
|
ŻMKS Poznań
|
19 cze 2023
|
|
POL 11050
|
Mikołaj Radomski
|
2011
|
ŻMKS Poznań
|
19 cze 2023
|
|
POL 1060
|
Oskar Pluciśnki
|
2013
|
ŻMKS Poznań
|
19 cze 2023
|
|
POL 4114
|
Maciej Szawkowski
|
2008
|
KS Baza Mrągowo
|
18 cze 2023
|
|
POL 1804
|
Miłosz Prewencki
|
2010
|
KSW BALTIC Dziwnów
|
18 cze 2023
|
|
POL 3952
|
Maja Harasimowicz-Krysztofiak
|
2009
|
KSW BALTIC Dziwnów
|
18 cze 2023
|
|
POL 3954
|
Jan Gwóźdź
|
2010
|
YKP Szczecin
|
18 cze 2023
|
|
POL 3953
|
Amelia Ferenc
|
2010
|
KSW BALTIC Dziwnów
|
18 cze 2023
|
|
POL 3481
|
Jakub Chudyk
|
2009
|
KSW BALTIC Dziwnów
|
18 cze 2023
|
|
POL 2709
|
Natan Dziedziak
|
2010
|
SSW MOS Iława
|
16 cze 2023
|
|
POL 1763
|
Zuzanna Romanowska
|
2013
|
SSW MOS Iława
|
18 cze 2023
|
|
POL 3313
|
Piotr Szkamelski
|
2013
|
SSW MOS Iława
|
18 cze 2023
|
|
POL 1867
|
Katarzyna Liedtke
|
2012
|
SSW MOS Iława
|
18 cze 2023
|
|
POL 1951
|
Cyprian Włodarz
|
2011
|
Centrum Żeglarskie Szczecin
|
18 cze 2023
|
|
POL 4707
|
Antoni Zając
|
2012
|
Gdański Klub Żeglarski
|
17 cze 2023
|
|
POL 1300
|
Eva Trybusheuskaya
|
2009
|
Gdański Klub Żeglarski
|
17 cze 2023
|
|
POL 2087
|
Kamil Roman
|
2011
|
Gdański Klub Żeglarski
|
17 cze 2023
|
|
POL 1993
|
Michał Roman
|
2009
|
Gdański Klub Żeglarski
|
17 cze 2023
|
|
POL 1498
|
Aleksandra Pupek
|
2010
|
Gdański Klub Żeglarski
|
17 cze 2023
|
|
POL 1979
|
Leopold Perczyński
|
2009
|
Gdański Klub Żeglarski
|
17 cze 2023
|
|
POL 2032
|
Maciej Kundzier
|
2012
|
Gdański Klub Żeglarski
|
17 cze 2023
|
|
POL 3736
|
Wiktor Łukasiak
|
2013
|
Szkółka Żegalrska im. Leonida Teligi Płock
|
17 cze 2023
|
|
POL 3630
|
Stanisław Mars
|
2011
|
KSW BALTIC Dziwnów
|
16 cze 2023
|
|
POL 2153
|
Piotr Kozłowski
|
2011
|
KSW BALTIC Dziwnów
|
16 cze 2023
|
|
POL 3526
|
Maja Ferenc
|
2013
|
KSW BALTIC Dziwnów
|
16 cze 2023
|
|
POL 3955
|
Antonina Chomont
|
2011
|
KSW BALTIC Dziwnów
|
16 cze 2023
|
|
POL 966
|
Natalia Zawiła
|
2011
|
TS "Kuźnia" Rybnik
|
16 cze 2023
|
|
POL 1975
|
Kamil Stęclik
|
2011
|
TS "Kuźnia" Rybnik
|
16 cze 2023
|
|
POL 133
|
Elżbieta Psiuk
|
2011
|
TS "Kuźnia" Rybnik
|
16 cze 2023
|
|
POL 2119
|
Gustaw Kowalski
|
2009
|
TS "Kuźnia" Rybnik
|
16 cze 2023
|
|
POL 1540
|
Wojciech Kluczniok
|
2011
|
TS "Kuźnia" Rybnik
|
16 cze 2023
|
|
POL 1852
|
Piotr Harnasz
|
2009
|
TS "Kuźnia" Rybnik
|
16 cze 2023
|
|
POL 1079
|
Grzegorz Górecki
|
2010
|
TS "Kuźnia" Rybnik
|
16 cze 2023
|
|
POL 1937
|
Nicola Darowska
|
2012
|
TS "Kuźnia" Rybnik
|
16 cze 2023
|
|
POL 131
|
Adam Bugdol
|
2013
|
TS "Kuźnia" Rybnik
|
16 cze 2023
|
|
POL 2552
|
Maja Bochat
|
2013
|
TS "Kuźnia" Rybnik
|
16 cze 2023
|
|
POL 1417
|
Maksymilian Badaczewski
|
2012
|
TS "Kuźnia" Rybnik
|
16 cze 2023
|
|
POL 1336
|
Samuel Bac Cardenas
|
2012
|
TS "Kuźnia" Rybnik
|
16 cze 2023
|
|
POL 1967
|
Marcel Kopania
|
2012
|
KW LOK Garland Gliwice
|
16 cze 2023
|
|
POL 1878
|
Konrad Nawrot
|
2008
|
SSW MOS Iława
|
16 cze 2023
|
|
POL 2072
|
Aleksander Nadolski
|
2011
|
SSW MOS Iława
|
16 cze 2023
|
|
POL 1867
|
Zuzanna Liedtke
|
2008
|
SSW MOS Iława
|
16 cze 2023
|
|
POL 3409
|
Agata Kowalska
|
2010
|
SSW MOS Iława
|
16 cze 2023
|
|
POL 2401
|
Franciszek Klusek
|
2010
|
SSW MOS Iława
|
16 cze 2023
|
|
POL 4000
|
Adam Chojnicki
|
2009
|
JKW Poznań
|
15 cze 2023
|
|
POL 3553
|
Hanna Chojnicka
|
2010
|
JKW Poznań
|
15 cze 2023
|
|
POL 3565
|
Jolanta Siwek
|
2010
|
JKW Poznań
|
15 cze 2023
|
|
POL 1964
|
Zuzanna Strużyk
|
2010
|
KW LOK Garland Gliwice
|
15 cze 2023
|
|
POL 1340
|
Zuzanna Siergiej
|
2009
|
KW LOK Garland Gliwice
|
15 cze 2023
|
|
POL 1862
|
Martyna Musik
|
2010
|
KW LOK Garland Gliwice
|
15 cze 2023
|
|
POL 3550
|
Kamila Maziarz
|
2009
|
KW LOK Garland Gliwice
|
15 cze 2023
|
|
POL 1387
|
Piotr Malitowski
|
2011
|
KW LOK Garland Gliwice
|
15 cze 2023
|
|
POL 1967
|
Konstanty Koziarski
|
2010
|
KW LOK Garland Gliwice
|
15 cze 2023
|
|
POL 1965
|
Michał Johan
|
2009
|
KW LOK Garland Gliwice
|
15 cze 2023
|
|
POL 2177
|
Marcin Janoszek
|
2012
|
KW LOK Garland Gliwice
|
15 cze 2023
|
|
POL 2051
|
Oskar Golec
|
2013
|
KW LOK Garland Gliwice
|
15 cze 2023
|
|
POL 1982
|
Anastazja Drosik
|
2014
|
KW LOK Garland Gliwice
|
15 cze 2023
|
|
POL 1999
|
Helena Kisiel
|
2011
|
Sailing Legia Warszawa
|
14 cze 2023
|
|
POL 3551
|
Pola Wojcik
|
2012
|
Energa Giżycka Grupa Regatowa
|
14 cze 2023
|
|
POL 3487
|
Aleksander Szczepara
|
2009
|
Energa Giżycka Grupa Regatowa
|
14 cze 2023
|
|
POL 2163
|
Adam Szalewicz
|
2008
|
Energa Giżycka Grupa Regatowa
|
14 cze 2023
|
|
CZE 444
|
Patrick Štafa
|
2010
|
Energa Giżycka Grupa Regatowa
|
14 cze 2023
|
|
POL 1969
|
Zofia Kuszewska
|
2010
|
Energa Giżycka Grupa Regatowa
|
14 cze 2023
|
|
POL 1608
|
Weronika Grala
|
2010
|
Energa Giżycka Grupa Regatowa
|
14 cze 2023
|
|
POL 2173
|
Helena Fursewicz
|
2012
|
Energa Giżycka Grupa Regatowa
|
14 cze 2023
|
|
POL 2006
|
Antonina Dziekańska
|
2011
|
Energa Giżycka Grupa Regatowa
|
14 cze 2023
|
|
POL 2168
|
Miłosz Ciechanowicz
|
2010
|
Energa Giżycka Grupa Regatowa
|
14 cze 2023
|
|
POL 3600
|
Emilia Brdulak
|
2011
|
Energa Giżycka Grupa Regatowa
|
14 cze 2023
|
|
POL 1798
|
Jan Zahuta
|
2013
|
YKP Gdynia
|
13 cze 2023
|
|
POL 1387
|
Piotr Malitowski
|
2011
|
KW LOK Garland Gliwice
|
13 cze 2023
|
|
POL 3537
|
Barbara Łukomska
|
2011
|
PKM LOK Poznań
|
13 cze 2023
|
|
POL 402
|
Martyna Trawczyńska
|
2008
|
PKM LOK Poznań
|
13 cze 2023
|
|
POL 522
|
Sofia Pushkareva
|
2011
|
PKM LOK Poznań
|
13 cze 2023
|
|
POL 1636
|
Paweł Kuchowicz
|
2011
|
PKM LOK Poznań
|
13 cze 2023
|
|
POL 1522
|
Ignacy Kościelak
|
2008
|
PKM LOK Poznań
|
13 cze 2023
|
|
POL 1473
|
Mikołaj Kościelak
|
2008
|
PKM LOK Poznań
|
13 cze 2023
|
|
POL 2142
|
Lena Kasperczyk
|
2011
|
PKM LOK Poznań
|
13 cze 2023
|
|
POL 1474
|
Adam Gruźlewski
|
2014
|
PKM LOK Poznań
|
13 cze 2023
|
|
POL 978
|
Maja Dębicka
|
2010
|
PKM LOK Poznań
|
13 cze 2023
|
|
POL 3435
|
Łukasz Zaleski
|
2008
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
11 cze 2023
|
|
POL 2210
|
Mateusz Walczak
|
2009
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
11 cze 2023
|
|
POL 2209
|
Michał Szlaga
|
2010
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
11 cze 2023
|
|
POL 3739
|
Jan Mucharski
|
2009
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
11 cze 2023
|
|
POL 3646
|
Pascal Kuźmicki
|
2010
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
11 cze 2023
|
|
POL 3434
|
Aleksander Głąb
|
2010
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
11 cze 2023
|
|
POL 3640
|
Mikołaj Głąb
|
2008
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
11 cze 2023
|
|
POL 2138
|
Tomasz Zawadka
|
2009
|
YKP Gdynia
|
10 cze 2023
|
|
POL 111
|
Aleksandra Wiśniowska
|
2009
|
YKP Gdynia
|
10 cze 2023
|
|
POL 3741
|
Marcin Winiszewski
|
2010
|
YKP Gdynia
|
10 cze 2023
|
|
POL 3577
|
Piotr Tutkowski
|
2011
|
YKP Gdynia
|
10 cze 2023
|
|
POL 3546
|
Nina Sildatke
|
2011
|
YKP Gdynia
|
10 cze 2023
|
|
POL 3522
|
Mateusz Piskorz
|
2010
|
YKP Gdynia
|
10 cze 2023
|
|
POL 1254
|
Julia Nagórska
|
2010
|
YKP Gdynia
|
10 cze 2023
|
|
POL 3482
|
Natasza Micewicz
|
2009
|
YKP Gdynia
|
10 cze 2023
|
|
POL 122
|
Kajetan Liszewski
|
2010
|
YKP Gdynia
|
10 cze 2023
|
|
POL 3548
|
Marta Kupc
|
2009
|
YKP Gdynia
|
10 cze 2023
|
|
POL 3469
|
Dominika Kluczka
|
2010
|
YKP Gdynia
|
10 cze 2023
|
|
POL 1809
|
Matylda Jankowska
|
2010
|
YKP Gdynia
|
10 cze 2023
|
|
POL 2403
|
Igor Iljin
|
2010
|
YKP Gdynia
|
10 cze 2023
|
|
POL 2108
|
Julian Hinz
|
2011
|
YKP Gdynia
|
10 cze 2023
|
|
POL 1659
|
Zofia Brzozowicz
|
2010
|
YKP Gdynia
|
10 cze 2023
|
|
POL 1739
|
Stanisław Trojanek
|
2011
|
ŻMKS Poznań
|
09 cze 2023
|
|
POL 3723
|
Adam Szymankiewicz
|
2011
|
ŻMKS Poznań
|
09 cze 2023
|
|
POL 3598
|
Szymon Rowecki
|
2011
|
ŻMKS Poznań
|
09 cze 2023
|
|
POL 1283
|
Anna Niklaus
|
2011
|
ŻMKS Poznań
|
09 cze 2023
|
|
POL 1871
|
Maksymilian Flaczyński
|
2010
|
ŻMKS Poznań
|
09 cze 2023
|
|
POL 1050
|
Antoni Banach
|
2012
|
ŻMKS Poznań
|
09 cze 2023
|
|
POL 1272
|
Maciej Urbaniak
|
2009
|
OŚ AZS Poznań
|
09 cze 2023
|
|
POL 920
|
Stanisław Olszanowski
|
2012
|
OŚ AZS Poznań
|
09 cze 2023
|
|
POL 1428
|
Maksymilian Czarnecki
|
2009
|
OŚ AZS Poznań
|
09 cze 2023
|
|
POL 1427
|
Kalina Czajkowska
|
2010
|
OŚ AZS Poznań
|
09 cze 2023
|
|
POL 1497
|
Łucja Borkowska
|
2010
|
OŚ AZS Poznań
|
09 cze 2023
|
|
POL 1775
|
Maria Zimny
|
2011
|
Stowarzyszenie Marina Poraj
|
05 cze 2023
|
|
POL 1227
|
Krzysztof Zawadzki
|
2009
|
Stowarzyszenie Marina Poraj
|
05 cze 2023
|
|
POL 2044
|
Anna Zaczkowska
|
2010
|
Stowarzyszenie Marina Poraj
|
05 cze 2023
|
|
POL 2203
|
Tomasz Guzik
|
2010
|
Stowarzyszenie Marina Poraj
|
05 cze 2023
|
|
POL 1118
|
Dobromiła Czerniak
|
2011
|
Stowarzyszenie Marina Poraj
|
05 cze 2023
|
|
POL 2017
|
Jakub Błaszczyk
|
2011
|
Stowarzyszenie Marina Poraj
|
05 cze 2023
|
|
POL 3626
|
Gustaw Wojcieszak
|
2011
|
OŚ AZS Poznań
|
05 cze 2023
|
|
POL 3709
|
Adam Wojcieszak
|
2013
|
OŚ AZS Poznań
|
05 cze 2023
|
|
POL 139
|
Gabriela Wiśniewska
|
2012
|
OŚ AZS Poznań
|
05 cze 2023
|
|
POL 99
|
Alicja Tychmanowicz
|
2012
|
OŚ AZS Poznań
|
05 cze 2023
|
|
POL 1230
|
Matylda Szafranek
|
2012
|
OŚ AZS Poznań
|
05 cze 2023
|
|
POL 1574
|
Lena Roszak
|
2009
|
OŚ AZS Poznań
|
05 cze 2023
|
|
POL 1120
|
Witold Prus-Głowacki
|
2011
|
OŚ AZS Poznań
|
05 cze 2023
|
|
POL 991
|
Lila Klewenhagen
|
2012
|
OŚ AZS Poznań
|
05 cze 2023
|
|
POL 1959
|
Aleksandra Kazana
|
2012
|
OŚ AZS Poznań
|
05 cze 2023
|
|
POL 1961
|
Leo Kabała
|
2014
|
OŚ AZS Poznań
|
05 cze 2023
|
|
POL 151
|
Iwo Kabała
|
2012
|
OŚ AZS Poznań
|
05 cze 2023
|
|
POL 1229
|
Adam Wycinka
|
2012
|
OŚ AZS Poznań
|
05 cze 2023
|
|
POL 3709
|
Adam Wojcieszak
|
2013
|
OŚ AZS Poznań
|
05 cze 2023
|
|
POL 1272
|
Maciej Urbaniak
|
2009
|
OŚ AZS Poznań
|
05 cze 2023
|
|
POL 920
|
Stanisław Olszanowski
|
2012
|
OŚ AZS Poznań
|
05 cze 2023
|
|
POL 1428
|
Maksymilian Czarnecki
|
2009
|
OŚ AZS Poznań
|
05 cze 2023
|
|
POL 1427
|
Kalina Czajkowska
|
2010
|
OŚ AZS Poznań
|
05 cze 2023
|
|
POL 1497
|
Łucja Borkowska
|
2010
|
OŚ AZS Poznań
|
05 cze 2023
|
|
POL 1167
|
Maria Szlachta
|
2011
|
Energa Giżycka Grupa Regatowa
|
03 cze 2023
|
|
POL 2171
|
Julia Skawińska
|
2011
|
Energa Giżycka Grupa Regatowa
|
03 cze 2023
|
|
POL 2176
|
Zofia Kupiec
|
2012
|
Energa Giżycka Grupa Regatowa
|
03 cze 2023
|
|
POL 2184
|
Maja Kostrzewa
|
2014
|
Energa Giżycka Grupa Regatowa
|
03 cze 2023
|
|
POL 1365
|
Laura Kondracka
|
2012
|
Energa Giżycka Grupa Regatowa
|
03 cze 2023
|
|
POL 11363
|
Jacek Grygianiec
|
2013
|
Energa Giżycka Grupa Regatowa
|
03 cze 2023
|
|
POL 2170
|
Franciszek Fuk
|
2011
|
Energa Giżycka Grupa Regatowa
|
03 cze 2023
|
|
POL 2002
|
Paweł Julian Zabielski
|
2011
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
29 maj 2023
|
|
POL 2211
|
Natan Ptaszek
|
2012
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
29 maj 2023
|
|
POL 212
|
Łucja Piesik
|
2011
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
29 maj 2023
|
|
POL 3443
|
Barbara Maruszczak
|
2012
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
29 maj 2023
|
|
POL 2120
|
Jędrzej Kuleszo
|
2012
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
29 maj 2023
|
|
POL 2204
|
Ryszard Krawczyk
|
2011
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
29 maj 2023
|
|
POL 2207
|
Marceli Grądzki
|
2011
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
29 maj 2023
|
|
POL 2586
|
Marysia Felska
|
2012
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
29 maj 2023
|
|
POL 1880
|
Kajetan Bujalski
|
2012
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
29 maj 2023
|
|
POL 258
|
Adam Borysewicz
|
2012
|
Nauticus Yacht Club Olsztyn
|
29 maj 2023
|
|
POL 3612
|
Witold Zegarski
|
2010
|
TKŻ Toruń
|
24 maj 2023
|
|
POL 3614
|
Jakub Pawlikowski
|
2010
|
TKŻ Toruń
|
24 maj 2023
|
|
POL 1394
|
Mikołaj Paderewski
|
2013
|
TKŻ Toruń
|
24 maj 2023
|
|
POL 3615
|
Maciej Paderewski
|
2010
|
TKŻ Toruń
|
24 maj 2023
|
|
POL 1200
|
Blanka Ordak
|
2013
|
TKŻ Toruń
|
24 maj 2023
|
|
POL 3613
|
Jan Narębski
|
2010
|
TKŻ Toruń
|
24 maj 2023
|
|
POL 1828
|
Jan Leciejewski
|
2011
|
TKŻ Toruń
|
24 maj 2023
|
|
POL 1671
|
Marcel Frydrychowicz
|
2012
|
TKŻ Toruń
|
24 maj 2023
|
|
POL 1226
|
Szymon Ciechanowski
|
2012
|
TKŻ Toruń
|
24 maj 2023
|