Wyszukaj zawodnika
Klasyfikacja
Mc Nr żagla Zawodnik Klub Wiek Punkty K M R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8
1 POL 1937 Maciej Szawkowski KS Baza Mrągowo 14 20,00 1000 1 4 3 (24) 1 2 2 2 6
2 POL 16 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 14 26,00 1000 2 1 9 2 1 1 1 (19) 11
3 POL 2124 Agata Koropecka Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
13 45,00 1 1000 6 6 5 4 (19) 18 3 3
4 POL 2141 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 13 47,00 1000 3 13 (15) 1 4 10 4 11 4
5 POL 3656 Bartosz Żmudziński Team
Logo
CHKŻ Chojnice
14 53,00 1000 4 5 8 11 5 2 (17) 7 15
6 POL 1936 Eryk Majewski KS Baza Mrągowo 14 54,00 1000 5 2 5 1 3 9 14 20 (ufd)
7 POL 3596 Radosław Dudkiewicz
Logo
LKS Charzykowy
13 54,00 1000 6 3 4 7 6 8 13 13 (22)
8 POL 2116 Alicja Saj Team
Logo
YK Stal Gdynia
12 56,00 2 1000 1 12 (17) 5 7 9 5 17
9 POL 2244 Igor Kawałko
Logo
OPTI CWM Gdynia
15 58,00 1000 7 17 1 5 (24) 5 6 17 7
10 POL 3640 Mikołaj Głąb Team
Logo
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14 58,00 1000 8 (23) 2 6 2 4 3 21 20
11 POL 936 Maurycy Kosmowski Team
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 67,00 1000 9 19 1 6 12 1 16 12 (26)
12 POL 1207 Maksymilian Koschel
Logo
JKW Poznań
15 67,00 1000 10 7 7 4 12 11 12 (28) 14
13 POL 1468 Marcin Małota KN Lider Kraków 13 73,00 1000 11 16 4 15 17 11 (23) 9 1
14 POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 13 73,00 1000 12 8 (39) 14 8 6 7 18 12
15 POL 1829 Adam Chojnicki
Logo
JKW Poznań
13 81,00 1000 13 12 11 3 2 6 20 27 (35)
16 POL 1133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 14 83,00 1000 14 16 10 12 8 3 5 29 (41)
17 POL 122 Kajetan Liszewski
Logo
YKP Gdynia
12 87,00 1000 15 9 24 8 9 13 19 (39) 5
18 POL 1281 Klara Malec Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 88,00 3 1000 3 25 12 (29) 24 8 8 8
19 POL 1 Mateusz Graczyk Team
Logo
CHKŻ Chojnice
14 89,00 1000 16 (34) 13 15 3 3 10 22 23
20 POL 920 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 13 97,00 1000 17 18 5 2 11 14 (29) 23 24
21 POL 2081 Zofia Glaza Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
14 100,00 4 1000 2 3 3 (dsq) 29 25 4 34
22 POL 1870 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań 14 101,00 5 1000 5 10 14 30 17 24 1 (32)
23 POL 1929 Jan Makowski
Logo
JKW Poznań
15 102,00 1000 18 9 8 7 25 26 21 6 (36)
24 POL 3663 Ida Kocięda Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 111,00 6 1000 20 20 10 (21) 21 15 15 10
25 POL 1852 Piotr Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 13 112,00 1000 19 11 25 21 10 4 31 10 (33)
26 POL 2139 Jan Mucharski
Logo
YKP Gdynia
13 117,00 1000 20 8 9 27 (dsq) 22 11 31 9
27 POL 3482 Natasza Micewicz
Logo
YKP Gdynia
13 126,00 7 1000 22 11 8 32 25 (36) 26 2
28 POL 3553 Hanna Chojnicka
Logo
JKW Poznań
12 126,00 8 1000 10 14 18 11 16 28 (34) 29
29 POL 2117 Piotr Tutkowski
Logo
YKP Gdynia
11 132,00 1000 21 7 21 (ret) 6 8 37 32 21
30 POL 2037 Paweł Łoboda Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
14 133,00 1000 22 15 21 (25) 16 9 22 25 25
31 POL 3417 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 13 135,00 1000 23 4 26 20 9 (37) 30 33 13
32 POL 3460 Magdalena Luśnia
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
15 135,00 9 1000 14 12 13 28 14 26 (36) 28
33 POL 125 Marcel Haufa ŻLKS Poznań 13 137,00 1000 24 11 27 23 15 15 27 (35) 19
34 POL 1271 Leon Jankowski
Logo
TKŻ Toruń
13 138,00 1000 25 21 2 24 17 7 (41) 37 30
35 POL 999 Maria Nycz
Logo
JKW Poznań
13 141,00 10 1000 10 16 11 14 5 (dnc) dnc 39
36 POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 13 141,00 1000 26 13 7 29 14 15 39 24 (40)
37 POL 3406 Małgorzata Wyrębska Team
Logo
YK Stal Gdynia
13 147,00 11 1000 28 15 4 7 12 40 41 (42)
38 POL 1825 Tymoteusz Breitkopf TS "Kuźnia" Rybnik 13 147,00 1000 27 18 16 26 7 26 (38) 38 16
39 POL 3711 Oliwia Kaczyńska KS Baza Mrągowo 14 147,00 12 1000 30 26 9 10 23 33 16 (38)
40 POL 15 Jan Wiśniowski
Logo
YKP Gdynia
14 150,00 1000 28 25 32 10 25 13 (43) 14 31
41 POL 1497 Łucja Borkowska AZS Poznań 12 150,00 13 1000 27 24 16 21 12 32 (40) 18
42 POL 1450 Franciszek Kumor Stowarzyszenie Marina Poraj 14 159,00 1000 29 14 17 27 19 18 34 30 (37)
43 POL 3486 Hubert Kruczyński AKŻ Nakielno 14 167,00 1000 30 26 14 31 15 19 35 (43) 27
44 POL 78 Ignacy Kalinowski
Logo
JKW Poznań
13 180,00 1000 31 15 13 22 13 29 (44) 44 44
45 POL 1079 Grzegorz Górecki TS "Kuźnia" Rybnik 12 192,00 1000 32 6 32 20 28 22 42 42 (43)
46 POL 3852 Sebastian Wawrzyniak
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 86,00 1000 33 12 23 13 29 (30) 1 6 2
47 POL 3550 Kamila Maziarz KW LOK Garland Gliwice 13 89,00 14 1000 20 20 16 23 (28) 2 7 1
48 POL 1982 Gabriela Pietrzak KŻ Nysa 13 95,00 15 1000 19 18 23 18 (34) 3 10 4
49 POL 2138 Tomasz Zawadka
Logo
YKP Gdynia
13 113,00 1000 34 25 (43) 19 18 16 18 3 14
50 POL 3521 Michał Piskorz
Logo
YKP Gdynia
14 113,00 1000 35 29 22 17 (31) 17 16 4 8
51 POL 1005 Maja Filipska
Logo
YK Stal Gdynia
13 118,00 16 1000 (37) 27 9 24 32 11 9 6
52 POL 2211 Antonina Puchowska
Logo
OPTI CWM Gdynia
14 120,00 17 1000 26 19 18 22 20 13 2 (ufd)
53 POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 12 122,00 18 1000 22 17 22 19 18 15 (24) 9
54 POL 131 Piotr Słomka TS "Kuźnia" Rybnik 13 125,00 1000 36 (32) 19 32 27 24 7 5 11
55 POL 1940 Filip Bil
Logo
YKP Gdynia
13 126,00 1000 37 (38) 22 25 20 23 19 14 3
56 POL 1507 Maja Wojciechowska
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
13 130,00 19 1000 35 6 (36) 34 36 5 1 13
57 POL 1959 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań 13 151,00 1000 38 24 18 (34) 23 31 20 11 24
58 POL 1544 Paweł Friedrich KS Zatoka Puck 13 156,00 1000 39 21 28 29 (34) 33 14 16 15
59 POL 929 Jagoda Sawicka
Logo
JKW Poznań
12 157,00 20 1000 31 33 (39) 20 20 4 32 17
60 POL 1622 Maksymilian Malinowski
Logo
JKW Poznań
13 162,00 1000 40 24 (40) 19 13 40 17 26 23
61 POL 1272 Maciej Urbaniak AZS Poznań 13 163,00 1000 41 (41) 23 33 33 35 21 13 5
62 POL 1103 Paweł Wiliński AZS Poznań 12 175,00 1000 42 27 33 (37) 26 31 26 12 20
63 POL 1627 Lena Tomikowska ŻLKS Poznań 13 179,00 21 1000 17 (35) 31 31 27 30 31 12
64 POL 1522 Ignacy Kościelak PKM LOK Poznań 14 180,00 1000 43 29 34 26 32 10 12 37 (ufd)
65 POL 1340 Zuzanna Siergiej KW LOK Garland Gliwice 13 180,00 22 1000 31 30 37 30 (39) 10 21 21
66 POL 2051 Miłosz Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 13 180,00 1000 44 23 29 28 36 25 (ufd) 23 16
67 POL 1883 Adam Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 13 182,00 1000 45 30 36 30 (37) 34 25 8 19
68 POL 1803 Igor Saj
Logo
YK Stal Gdynia
13 188,00 1000 46 34 36 36 (41) 39 6 30 7
69 POL 1965 Michał Johan KW LOK Garland Gliwice 13 188,00 1000 47 (39) 31 28 22 32 28 19 28
70 POL 1390 Ada Wilińska AZS Poznań 14 189,00 23 1000 28 (37) 35 37 33 9 25 22
71 POL 1424 Wojciech Wołczyk UKS Sindbad Legionowo 13 197,00 1000 48 33 42 21 (dsq) 28 27 15 31
72 POL 3548 Marta Kupc
Logo
YKP Gdynia
13 199,00 24 1000 40 30 30 27 42 8 22 (ufd)
73 POL 12691 Małgorzata Wolszon KS Zatoka Puck 15 200,00 25 1000 32 29 38 (39) 27 32 17 25
74 POL 1574 Lena Roszak AZS Poznań 13 202,00 26 1000 35 28 38 16 38 29 (ret) 18
75 POL 3414 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań 13 202,00 1000 49 37 37 (41) 26 21 35 20 26
76 POL 3545 Igor Piechota UKS YACHT CLUB SŁAWA 13 225,00 1000 50 36 34 33 (43) 36 38 18 30
77 POL 1554 Tymon Przyjemczak KS Zatoka Puck 14 231,00 1000 51 40 (42) 42 39 41 31 28 10
78 POL 1648 Stanisław Urbańczyk UKŻ Środa 14 235,00 1000 52 (42) 38 40 35 40 23 27 32
79 POL 1784 Kamil Marczak PKM LOK Poznań 15 237,00 1000 53 33 31 34 33 37 36 (38) 33
80 POL 1473 Mikołaj Kościelak PKM LOK Poznań 14 238,00 1000 54 36 39 35 (42) 35 24 35 34
81 POL 849 Tomasz Tęcza Jacht Klub NISKO 13 247,00 1000 55 38 (41) 40 35 30 39 29 36
82 POL 1500 Gustaw Olejniczak
Logo
Centrum Żeglarskie Szczecin
13 249,00 1000 56 39 38 (42) 38 38 22 36 38
83 POL 1438 Antoni Poniecki PKM LOK Poznań 14 262,00 1000 57 (42) 35 39 40 42 33 34 39
84 POL 2071 Małgorzata Jerzmanowska ŻLKS Poznań 13 263,00 27 1000 (43) 41 43 36 41 34 39 29
85 POL 1595 Antonina Prymas UKŻ Środa 13 274,00 28 1000 41 (44) 43 38 44 41 40 27
86 POL 971 Martyna Latusek
Logo
JKW Poznań
13 275,00 29 1000 44 40 32 41 (dnc) 42 41 35
87 POL 1849 Patryk Rataj ŻLKS Poznań 13 283,00 1000 58 43 43 41 (44) 43 40 33 40
88 POL 1657 Zofia Milej
Logo
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
52 287,00 1000 59 (44) 44 44 40 43 37 42 37
Wyniki OPTIMIST A
01 sie 2022 11:39
Wyniki OPTIMIST B
01 sie 2022 11:38