Wyszukaj zawodnika
Klasyfikacja
Mc Nr żagla Zawodnik Klub Wiek Punkty K M K9 M9 R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2116 Alicja Saj Team
Logo
YK Stal Gdynia
11 15,00 1 1000 1000 1000 1 2 3 3 2 (5) 4
2 POL 2141 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 12 20,00 1000 1 1000 1000 1 3 2 2 6 (18) 6
3 POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 12 23,00 1000 2 1000 1000 3 6 (8) 6 4 1 3
4 POL 1865 Piotr Sołtysiak
Logo
CHKŻ Chojnice
11 27,00 1000 3 1000 1000 6 1 (14) 4 3 8 5
5 POL 13479 Ida Kocięda Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 34,00 2 1000 1000 1000 5 7 11 (13) 7 3 1
6 POL 3522 Mateusz Piskorz
Logo
YKP Gdynia
11 35,00 1000 4 1000 1000 (dsq) 4 3 8 1 17 2
7 POL 2139 Jan Mucharski
Logo
YKP Gdynia
12 40,00 1000 5 1000 1000 4 3 6 1 (17) 15 11
8 POL 1271 Leon Jankowski
Logo
TKŻ Toruń
12 45,00 1000 6 1000 1000 8 2 6 12 8 9 (16)
9 POL 1394 Maciej Paderewski
Logo
TKŻ Toruń
11 46,00 1000 7 1000 1000 2 5 1 14 10 14 (23)
10 POL 3482 Natasza Micewicz
Logo
YKP Gdynia
12 47,00 3 1000 1000 1000 19 1 7 3 15 2 (21)
11 POL 122 Kajetan Liszewski
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 53,00 1000 8 1000 1000 10 (31) 4 11 5 10 13
12 POL 2087 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 10 53,00 1000 9 1000 1000 9 9 (15) 13 11 4 7
13 POL 2010 Zofia Gil
Logo
CHKŻ Chojnice
11 58,00 4 1000 1000 1000 3 10 8 5 9 23 (26)
14 POL 1281 Klara Malec Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 60,00 5 1000 1000 1000 5 13 11 5 (16) 11 15
15 POL 3515 Szymon Mocarski Team
Logo
YK Stal Gdynia
11 64,00 1000 10 1000 1000 12 14 5 8 (23) 7 18
16 POL 11 Aleksandra Wiśniowska
Logo
YKP Gdynia
12 74,00 6 1000 1000 1000 9 9 17 9 (20) 20 10
17 POL 1283 Maksymilian Pluciński ŻMKS Poznań 11 82,00 1000 11 1000 1000 6 8 10 21 21 16 (33)
18 POL 1882 Karolina Gajda UKS Barnim Goleniów 12 83,00 7 1000 1000 1000 21 11 1 14 12 (35) 24
19 POL 1665 Dominika Kluczka
Logo
YKP Gdynia
11 83,00 8 1000 1000 1000 16 5 (34) 10 25 19 8
20 POL 1991 Gabriela Friedrich KS Zatoka Puck 10 85,00 9 1000 1000 1000 (18) 14 17 15 14 13 12
21 POL 1544 Paweł Friedrich KS Zatoka Puck 12 88,00 1000 12 1000 1000 (24) 11 14 16 13 12 22
22 POL 3444 Wiktor Kruszyński Team
Logo
YK Stal Gdynia
9 105,00 1000 13 1000 1 7 7 5 30 28 28 (40)
23 POL 8023 Konrad Czech
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 110,00 1000 14 1000 1000 (29) 24 15 22 29 6 14
24 POL 2138 Tomasz Zawadka
Logo
YKP Gdynia
12 112,00 1000 15 1000 1000 14 6 20 2 (41) 41 29
25 POL 1060 Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań 11 118,00 1000 16 1000 1000 8 8 26 15 (33) 30 31
26 POL 1206 Jakub Pawlikowski
Logo
TKŻ Toruń
11 119,00 1000 17 1000 1000 7 18 (39) 30 24 21 19
27 POL 3534 Ksawery Chlebowski
Logo
YKP Gdynia
10 119,00 1000 18 1000 1000 17 20 9 10 27 (44) 36
28 POL 1224 Szymon Rowecki ŻMKS Poznań 10 123,00 1000 19 1000 1000 23 10 12 26 26 26 (32)
29 POL 3546 Nina Sildatke
Logo
YKP Gdynia
10 124,00 10 1000 1000 1000 34 30 13 12 18 (51) 17
30 POL 1883 Adam Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 12 128,00 1000 20 1000 1000 4 15 18 20 37 (46) 34
31 POL 1005 Maja Filipska
Logo
YK Stal Gdynia
12 128,00 11 1000 1000 1000 15 17 7 33 (34) 29 27
32 POL 1799 Marcin Winiszewski
Logo
YKP Gdynia
11 133,00 1000 21 1000 1000 10 27 28 24 19 25 (44)
33 POL 1930 Maria Wojcieszyńska
Logo
LKS Charzykowy
10 141,00 12 1000 1000 1000 12 26 24 17 31 31 (37)
34 POL 2089 Norbert Herba
Logo
YK Stal Gdynia
11 148,00 1000 22 1000 1000 13 18 26 22 (44) 39 30
35 POL 1671 Marcel Frydrychowicz
Logo
TKŻ Toruń
9 156,00 1000 23 1000 2 11 20 37 23 (43) 37 28
36 POL 180 Jan Matysiak
Logo
CHKŻ Chojnice
11 164,00 1000 24 1000 1000 15 16 25 32 38 (52) 38
37 POL 1602 Miłosz Szmagliński
Logo
YKP Gdynia
12 167,00 1000 25 1000 1000 18 23 33 16 (dnc) 42 35
38 POL 4707 Antoni Zając Gdański Klub Żeglarski 9 169,00 1000 26 1000 3 16 21 37 18 (57) 36 41
39 POL 1050 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań 10 170,00 1000 27 1000 1000 2 4 18 24 (dnc) dnc dnc
40 POL 2140 Marta Józkowicz
Logo
YKP Gdynia
11 170,00 13 1000 1000 1000 (47) 31 29 11 47 27 25
41 POL 3610 Tomasz Tracz Port Mechelinki 10 171,00 1000 28 1000 1000 13 38 25 32 30 33 (54)
42 POL 1200 Jan Narębski
Logo
TKŻ Toruń
11 173,00 1000 29 1000 1000 39 17 16 35 32 34 (45)
43 POL 2118 Radosław Grześ
Logo
TKŻ Toruń
11 176,00 1000 30 1000 1000 14 36 4 34 (53) 38 50
44 POL 1931 Wojciech Wolszon KS Zatoka Puck 10 179,00 1000 31 1000 1000 24 35 10 25 (45) 43 42
45 POL 1663 Maria Januszewska
Logo
YK Stal Gdynia
9 182,00 14 1000 1 1000 20 27 22 27 46 40 (58)
46 POL 1940 Bartłomiej Bil
Logo
YKP Gdynia
9 188,00 1000 32 1000 4 25 33 48 1 36 45 (52)
47 POL 1266 Stanisław Robak KS Zatoka Puck 10 193,00 1000 33 1000 1000 37 29 13 7 (54) 54 53
48 POL 3542 Łucja Gabriel
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 195,00 15 1000 1000 1000 34 28 31 4 (55) 47 51
49 POL 1141 Mikołaj Paderewski
Logo
TKŻ Toruń
8 197,00 1000 34 1000 5 38 12 19 40 39 (50) 49
50 POL 1660 Aleksandra Kosowska
Logo
OPTI CWM Gdynia
9 200,00 16 1000 2 1000 26 26 42 7 (58) 53 46
51 POL 2035 Julia Żórawska
Logo
YKP Gdynia
8 204,00 17 1000 3 1000 35 44 23 6 (52) 48 48
52 POL 3520 Lena Herba
Logo
YK Stal Gdynia
8 206,00 18 1000 4 1000 19 45 9 29 49 55 (56)
53 POL 2403 Igor Iljin
Logo
YKP Gdynia
11 210,00 1000 35 1000 1000 38 24 23 19 50 56 (57)
54 POL 757 Antonina Wiatrowska
Logo
CHKŻ Chojnice
9 224,00 19 1000 5 1000 21 30 19 43 56 (58) 55
55 POL 1828 Jan Leciejewski KS Zjednoczeni Bydgoszcz 10 95,00 1000 36 1000 1000 25 34 (46) 17 8 4 7
56 POL 1187 Marek Filipski
Logo
YK Stal Gdynia
9 100,00 1000 37 1000 6 32 (41) 12 34 3 7 12
57 POL 963 Remigiusz Kużel KS Zatoka Puck 12 109,00 1000 38 1000 1000 32 32 22 (33) 4 8 11
58 POL 2113 Mila Pawłowska
Logo
CHKŻ Chojnice
9 122,00 20 1000 6 1000 20 25 35 (ocs) 7 26 9
59 POL 1771 Barbara Pilarska
Logo
TKŻ Toruń
11 124,00 21 1000 1000 1000 17 19 47 (ufd) 13 5 23
60 POL 3548 Marta Kupc
Logo
YKP Gdynia
12 125,00 22 1000 1000 1000 23 32 (49) 19 16 18 17
61 POL 3549 Krystyna Wasilewska
Logo
YKP Gdynia
11 130,00 23 1000 1000 1000 28 19 40 (41) 9 20 14
62 POL 3533 Zofia Rolbiecka
Logo
LKS Charzykowy
10 137,00 24 1000 1000 1000 45 40 (49) 39 6 3 4
63 POL 1888 Julian Rynkiewicz UKS Barnim Goleniów 10 142,00 1000 39 1000 1000 (45) 29 36 26 29 17 5
64 POL 739 Pola Zelich ŻMKS Poznań 51 148,00 25 1000 1000 1000 28 16 (38) 36 14 27 27
65 POL 1780 Eryk Krause
Logo
OPTI CWM Gdynia
10 151,00 1000 40 1000 1000 (42) 40 35 38 5 11 22
66 POL 1522 Maciej Sitek
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 151,00 1000 41 1000 1000 (48) 36 32 31 10 12 30
67 POL 1515 Daniela Wejher KS Zatoka Puck 12 155,00 26 1000 1000 1000 26 (46) 41 46 2 2 38
68 POL 1300 Olga Baranowska Gdański Klub Żeglarski 12 158,00 27 1000 1000 1000 39 21 (41) 35 19 24 20
69 POL 3491 Zofia Hucińska
Logo
OPTI CWM Gdynia
9 162,00 28 1000 7 1000 (51) 45 43 42 15 14 3
70 POL 871 Antoni Banach ŻMKS Poznań 9 163,00 1000 42 1000 7 (41) 34 33 25 27 25 19
71 POL 3478 Stanisław Kalk
Logo
OPTI CWM Gdynia
10 170,00 1000 43 1000 1000 40 43 (47) 36 28 15 8
72 POL 2108 Julian Hinz
Logo
YKP Gdynia
10 175,00 1000 44 1000 1000 31 38 38 23 21 (48) 24
73 POL 1080 Witold Zegarski
Logo
TKŻ Toruń
11 185,00 1000 45 1000 1000 33 41 42 (49) 23 21 25
74 POL 1498 Aleksandra Pupek Gdański Klub Żeglarski 11 189,00 29 1000 1000 1000 37 49 (54) 43 25 19 16
75 POL 2033 Tymon Dampc
Logo
CHKŻ Chojnice
9 189,00 1000 46 1000 8 27 25 29 (45) 30 36 42
76 POL 1926 Stanisław Czerwiak
Logo
YKP Gdynia
10 196,00 1000 47 1000 1000 36 39 28 (51) 26 28 39
77 POL 2606 Henryk Kalk
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 199,00 1000 48 1000 1000 50 48 27 42 17 (ocs) 15
78 POL 3561 Maksymilian Krella
Logo
YKP Gdynia
11 203,00 1000 49 1000 1000 48 49 (52) 40 22 23 21
79 POL 1008 Szymon Wielewicki KS Zatoka Puck 10 208,00 1000 50 1000 1000 (54) 50 43 52 24 13 26
80 POL 1081 Adam Kikmunter
Logo
LKS Charzykowy
11 213,00 1000 51 1000 1000 43 42 39 (48) 39 22 28
81 POL 2606 Henryk Kalk
Logo
OPTI CWM Gdynia
11 214,00 1000 52 1000 1000 43 42 48 (53) 34 29 18
82 POL 146 Stanisław Trojanek ŻMKS Poznań 51 221,00 1000 53 1000 1000 46 (51) 45 37 32 32 29
83 POL 1728 Anna Sobieraj
Logo
CHKŻ Chojnice
9 221,00 30 1000 8 1000 36 50 (51) 29 38 35 33
84 POL 2032 Maciej Kundzier Gdański Klub Żeglarski 9 222,00 1000 54 1000 9 44 37 36 (47) 35 34 36
85 POL 1290 Ilia Gushchin Gdański Klub Żeglarski 9 224,00 1000 55 1000 10 35 35 (44) 31 44 39 40
86 POL 1018 Maksymilian Kloka
Logo
LKS Charzykowy
11 233,00 1000 56 1000 1000 42 (53) 21 50 36 43 41
87 POL 1471 Antoni Kucharski
Logo
OPTI CWM Gdynia
8 251,00 1000 57 1000 11 22 47 46 45 (dns) 45 46
88 POL 3535 Maria Stajewska
Logo
YK Stal Gdynia
10 258,00 31 1000 1000 1000 47 54 (58) 56 40 30 31
89 POL 1226 Szymon Ciechanowski
Logo
TKŻ Toruń
9 270,00 1000 58 1000 12 49 46 50 (55) 43 38 44
90 POL 1550 Stanisław Dullek
Logo
LKS Charzykowy
9 272,00 1000 59 1000 13 49 48 50 (51) 41 41 43
91 POL 106 Oskar Pluciński ŻMKS Poznań 51 277,00 1000 60 1000 1000 44 37 51 48 50 47 (dnc)
92 POL 1489 Marcelina Staszków
Logo
LKS Charzykowy
9 278,00 32 1000 9 1000 53 (57) 57 37 42 42 47
93 POL 1561 Adam Zawadka
Logo
YKP Gdynia
10 289,00 1000 61 1000 1000 56 56 53 (58) 31 44 49
94 POL 188 Jagoda Maliszewska UKS Barnim Goleniów 11 296,00 33 1000 1000 1000 51 53 (56) 50 48 46 48
95 POL 460 Mikołaj Łabanowicz ŻMKS Poznań 51 304,00 1000 62 1000 1000 58 (59) 55 57 46 53 35
96 POL 2040 Franciszek Kucharski
Logo
OPTI CWM Gdynia
8 305,00 1000 63 1000 14 52 52 53 52 47 49 (ocs)
97 POL 220 Pola Kosiorek Sobolewska
Logo
CHKŻ Chojnice
51 326,00 1000 64 1000 1000 55 58 56 54 52 51 (dnc)
98 POL 1049 Wojciech Antkowiak ŻMKS Poznań 51 328,00 1000 65 1000 1000 (dsq) 56 54 53 53 52 dnc
99 POL 158 Adam Patyński
Logo
CHKŻ Chojnice
9 342,00 1000 66 1000 15 59 55 59 59 (dnc) 50 dnc
100 POL 1593 Wiktor Balicki
Logo
CHKŻ Chojnice
51 342,00 1000 67 1000 1000 53 54 55 (ocs) dnc dnc dnc
101 POL 2111 Kacper Szczodrowski
Logo
CHKŻ Chojnice
10 354,00 1000 68 1000 1000 54 57 (dnc) dnc dnc dnc dnc
102 POL 1669 Iwo Matysiak
Logo
CHKŻ Chojnice
9 355,00 1000 69 1000 16 (dsq) 55 dnc dnc 54 dnc dnc
103 POL 1062 Wojciech Gzubicki
Logo
CHKŻ Chojnice
8 357,00 1000 70 1000 17 57 60 (61) 60 dnc dnc dnc