Wyszukaj zawodnika
Klasyfikacja
Mc Nr żagla Zawodnik Klub Wiek Punkty K M K9 M9 R1 R2
1 POL 1828 Jan Leciejewski
Logo
TKŻ Toruń
11 2,00 1000 1 1000 1000 1 1
2 POL 3615 Maciej Paderewski
Logo
TKŻ Toruń
12 5,00 1000 2 1000 1000 3 2
3 POL 1671 Marcel Frydrychowicz
Logo
TKŻ Toruń
10 9,00 1000 3 1000 1000 6 3
4 POL 3613 Jan Narębski
Logo
TKŻ Toruń
12 11,00 1000 4 1000 1000 7 4
5 POL 1200 Barbara Pilarska
Logo
TKŻ Toruń
12 15,00 1 1000 1000 1000 9 6
6 POL 3614 Jakub Pawlikowski
Logo
TKŻ Toruń
12 15,00 1000 5 1000 1000 8 7
7 POL 2118 Radosław Grześ
Logo
TKŻ Toruń
12 18,00 1000 6 1000 1000 5 13
8 POL 1394 Mikołaj Paderewski
Logo
TKŻ Toruń
9 19,00 1000 7 1000 1 4 15
9 POL 1578 Oliwier Szpręglewski YCM COLUMBUS Świecie 11 20,00 1000 8 1000 1000 12 8
10 POL 1226 Szymon Ciechanowski
Logo
TKŻ Toruń
10 22,00 1000 9 1000 1000 17 5
11 POL 3432 Jakub Musiał KS Zjednoczeni Bydgoszcz 12 23,00 1000 10 1000 1000 2 21
12 POL 3612 Witold Zegarski
Logo
TKŻ Toruń
12 24,00 1000 11 1000 1000 15 9
13 POL 2017 Hubert Pieniążek YCM COLUMBUS Świecie 12 25,00 1000 12 1000 1000 11 14
14 POL 1793 Iga Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 11 32,00 2 1000 1000 1000 16 16
15 POL 3471 Maja Kati Miernik UKS Szkwał Złocieniec 9 35,00 3 1000 1 1000 10 25
16 POL 2625 Jakub Szwajnoch MKŻ Żnin 9 36,00 1000 13 1000 2 26 10
17 POL 1853 Zofia Piotrowska YCM COLUMBUS Świecie 12 36,00 4 1000 1000 1000 14 22
18 POL 2634 Wojciech Krasoń MKŻ Żnin 8 36,00 1000 14 1000 3 18 18
19 POL 165 Nadia Czerska KS Zjednoczeni Bydgoszcz 12 37,00 5 1000 1000 1000 20 17
20 POL 1051 Blanka Daliga KS Zjednoczeni Bydgoszcz 12 41,00 6 1000 1000 1000 13 28
21 POL 1100 Adam Nogalski KST Elektryk Grudziądz 11 43,00 1000 15 1000 1000 24 19
22 POL 164 Józef Grabowski
Logo
TKŻ Toruń
9 45,00 1000 16 1000 4 19 26
23 POL 2013 Bruno Daliga KS Zjednoczeni Bydgoszcz 9 45,00 1000 17 1000 5 25 20
24 POL 11363 Jacek Grygianiec Energa Giżycka Grupa Regatowa 9 46,00 1000 18 1000 6 22 24
25 1389 FILIP JANUSZEWSKI MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KR 52 50,00 1000 19 1000 1000 27 23
26 1097 LIDIA ZDZIERAK MKŻ ŻNIN 52 51,00 1000 20 1000 1000 21 30
27 POL 86 Jerzy Zawada
Logo
TKŻ Toruń
10 52,00 1000 21 1000 1000 23 29
28 1945 JACEK TUCHOLSKI MKŻ ŻNIN 52 58,00 1000 22 1000 1000 UFD 11
29 POL 1376 Filip Tucholski MKŻ Żnin 8 59,00 1000 23 1000 7 UFD 12
30 POL 1610 Blanka Ordak
Logo
TKŻ Toruń
9 62,00 7 1000 2 1000 29 33
31 1651 BRUNO DALIGA KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 52 63,00 1000 24 1000 1000 28 35
32 8455 ANTONI JAMROZIK MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KR 52 65,00 1000 25 1000 1000 33 32
33 POL 1163 Jaśmina Szurnicka
Logo
TKŻ Toruń
10 69,00 8 1000 1000 1000 30 39
34 POL 1919 Agnieszka Król
Logo
TKŻ Toruń
9 70,00 9 1000 3 1000 32 38
35 POL 709 Zofia Klimek
Logo
TKŻ Toruń
10 70,00 10 1000 1000 1000 34 36
36 POL 11828 Oskar Lipiński
Logo
TKŻ Toruń
9 74,00 1000 26 1000 8 DNF 27
37 1771 KAJETAN CZERWIŃSKI TKŻ TORUŃ 52 78,00 1000 27 1000 1000 UFD 31
38 POL 2156 Marek Kowalewski UKS Szkwał Złocieniec 9 78,00 1000 28 1000 9 31 DNC
39 POL 1141 Olgierd Łuczak
Logo
TKŻ Toruń
9 81,00 1000 29 1000 10 RET 34
40 POL 1752 Marta Pochopień MKŻ Żnin 10 84,00 11 1000 1000 1000 UFD 37
41 1462 PIOTR JANUSZEWSKI MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KR 52 87,00 1000 30 1000 1000 UFD 40