Wyszukaj zawodnika
Klasyfikacja
SailingNet
Mc Nr żagla Zawodnik Klub Wiek Punkty K M R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 3656 Bartosz Żmudziński Team
Logo
CHKŻ Chojnice
14 15,00 1000 1 2 3 2 (7) 2 6
2 POL 3431 Piotr Trella Team MKŻ Arka Gdynia 14 22,00 1000 2 1 2 9 (12) 7 3
3 POL 3568 Emilia Paszek
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 24,00 1 1000 (33) 1 4 1 5 13
4 POL 3577 Alicja Tutkowska
Logo
YKP Gdynia
15 28,00 2 1000 (14) 6 11 9 1 1
5 POL 2024 Filip Harasimowicz-Krysztofiak Team
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
15 29,00 1000 3 (26) 13 3 2 6 5
6 POL 3561 Jan Marjański
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 30,00 1000 4 3 5 1 5 (24) 16
7 POL 936 Maurycy Kosmowski Team
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 32,00 1000 5 (17) 4 6 6 12 4
8 POL 1 Mateusz Graczyk Team
Logo
CHKŻ Chojnice
14 35,00 1000 6 (35) 11 5 8 9 2
9 POL 2124 Agata Koropecka Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
13 37,00 3 1000 10 (23) 10 4 4 9
10 POL 2081 Zofia Glaza Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
14 48,00 4 1000 24 8 (27) 3 3 10
11 POL 3650 Blanka Sójkowska
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 50,00 5 1000 4 7 16 (31) 16 7
12 POL 547 Maria Nycz
Logo
JKW Poznań
13 64,00 6 1000 7 21 8 (36) 8 20
13 POL 2116 Alicja Saj Team
Logo
YK Stal Gdynia
12 75,00 7 1000 12 (29) 22 13 14 14
14 POL 2117 Piotr Tutkowski
Logo
YKP Gdynia
11 77,00 1000 7 13 12 7 27 (35) 18
15 POL 3333 Maja Komorowska Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
13 82,00 8 1000 9 14 21 14 (44) 24
16 POL 109 Bartosz Dynia Team
Logo
CHKŻ Chojnice
13 83,00 1000 8 21 (27) 15 19 20 8
17 POL 3527 Maja Harasimowicz-Krysztofiak
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
13 89,00 9 1000 23 (34) 29 10 10 17
18 POL 3515 Szymon Mocarski Team
Logo
YK Stal Gdynia
12 94,00 1000 9 6 15 23 23 27 (41)
19 POL 3406 Małgorzata Wyrębska Team
Logo
YK Stal Gdynia
13 94,00 10 1000 42 9 13 11 (ufd) 19
20 POL 21 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin 14 98,00 1000 10 (47) 20 35 17 15 11
21 POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 13 98,00 1000 11 15 25 14 (40) 22 22
22 POL 3596 Radosław Dudkiewicz
Logo
LKS Charzykowy
13 101,00 1000 12 19 10 24 (45) 19 29
23 POL 2037 Paweł Łoboda Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
14 104,00 1000 13 22 19 17 33 13 (36)
24 POL 1940 Filip Bil
Logo
YKP Gdynia
13 106,00 1000 14 (41) 40 25 15 11 15
25 POL 3482 Natasza Micewicz
Logo
YKP Gdynia
13 106,00 11 1000 (37) 30 12 20 32 12
26 POL 3611 Stanisław Nosol Team
Logo
CHKŻ Chojnice
12 113,00 1000 15 5 38 20 16 (40) 34
27 POL 3522 Mateusz Piskorz
Logo
YKP Gdynia
12 116,00 1000 16 (ufd) 22 19 24 28 23
28 POL 3524 Julia Agnieszczak
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 131,00 12 1000 30 (39) 30 18 25 28
29 POL 122 Kajetan Liszewski
Logo
YKP Gdynia
12 136,00 1000 17 18 32 39 (52) 17 30
30 POL 3663 Ida Kocięda Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 139,00 13 1000 27 26 (46) 25 23 38
31 POL 2201 Stanisław Wróblewski
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 141,00 1000 18 8 17 (55) 51 38 27
32 POL 3496 Franciszek Marszałek
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 146,00 1000 19 36 24 26 42 18 (48)
33 POL 3852 Sebastian Wawrzyniak
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 148,00 1000 20 16 33 40 22 (46) 37
34 POL 1281 Klara Malec Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
12 148,00 14 1000 28 28 32 21 (50) 39
35 POL 3469 Dominika Kluczka
Logo
YKP Gdynia
12 151,00 15 1000 25 (37) 31 37 37 21
36 POL 111 Aleksandra Wiśniowska
Logo
YKP Gdynia
13 157,00 16 1000 43 16 18 39 41 (44)
37 POL 2138 Tomasz Zawadka
Logo
YKP Gdynia
13 157,00 1000 21 34 (41) 28 38 31 26
38 POL 3490 Zuzanna Kapała Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
13 158,00 17 1000 32 36 (49) 32 26 32
39 POL 2023 Jakub Szurko
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
14 159,00 1000 22 40 (43) 34 30 30 25
40 POL 3651 Jędrzej Głuszyk
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 167,00 1000 23 20 31 (48) 34 47 35
41 POL 3526 Jakub Chudyk
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
13 173,00 1000 24 39 (51) 36 44 21 33
42 POL 3548 Marta Kupc
Logo
YKP Gdynia
13 181,00 18 1000 38 47 41 26 29 (49)
43 POL 3494 Michał Tobijański
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 185,00 1000 25 (53) 44 37 28 33 43
44 POL 3599 Antek Malicki
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
13 197,00 1000 26 (56) 49 33 35 34 46
45 POL 1811 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 14 198,00 1000 27 46 35 47 (48) 39 31
46 POL 1970 Timothy Melentyev
Logo
YKP Gdynia
15 202,00 1000 28 (57) 48 38 29 42 45
47 POL 78 Ignacy Kalinowski
Logo
JKW Poznań
13 206,00 1000 29 44 (46) 43 43 36 40
48 POL 1221 Julia Padzik Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
13 209,00 19 1000 11 18 (dnf) dnc dnc dnc
49 POL 2089 Norbert Herba
Logo
YK Stal Gdynia
12 219,00 1000 30 (48) 42 44 41 45 47
50 POL 143 Jagoda Sawicka
Logo
JKW Poznań
12 224,00 20 1000 29 (54) 45 49 48 53
51 POL 2153 Michał Kozłowski
Logo
KSW BALTIC Dziwnów
13 231,00 1000 31 50 50 42 46 43 (54)
52 POL 1818 Kalina Sójkowska
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
11 234,00 21 1000 31 (53) 50 50 52 51
53 POL 2170 Bartosz Miszczuk UKS Żegluj Lublin 13 242,00 1000 32 (55) 45 51 47 49 50
54 POL 1005 Maja Filipska
Logo
YK Stal Gdynia
13 246,00 22 1000 49 52 52 (53) 51 42
55 POL 90 Ignacy Rzeźnik Gdański Klub Żeglarski 14 268,00 1000 33 51 56 53 54 54 (dnc)
56 POL 1753 Michał Trawicki
Logo
KS AZS AWFiS Gdańsk
12 270,00 1000 34 54 (57) 56 55 53 52
57 POL 1979 Leopold Perczyński Gdański Klub Żeglarski 13 280,00 1000 35 (ufd) 55 54 56 55 dnc
58 POL 1403 Kacper Kibiersza Team
Logo
OPTI CWM Gdynia
14 285,00 1000 36 45 (dnc) dnc dnc dnc dnc
59 POL 90 Maciej Sitek
Logo
OPTI CWM Gdynia
13 292,00 1000 37 52 (dnc) dnc dnc dnc dnc
Wyniki OPTIMIST A
12 wrz 2022 08:22
Wyniki OPTIMIST B
12 wrz 2022 08:22