Wyszukaj zawodnika
Klasyfikacja
Mc Nr żagla Zawodnik Klub Wiek Punkty K M K9 M9 R1 R2 R3
1 POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 11 6,00 1000 1 1000 1000 2 2 2
2 POL 133 Elżbieta Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 11 15,00 1 1000 1000 1000 1 10 4
3 POL 997 Wojciech Bortkiewicz
Logo
UKS Żeglarz Wrocław
12 16,00 1000 2 1000 1000 7 3 6
4 POL 1153 Jacopo Saglio
Logo
UKS Żeglarz Wrocław
12 21,00 1000 3 1000 1000 8 4 9
5 POL 825 Wincenty Sanecki KŻ Nysa 12 22,00 1000 4 1000 1000 3 18 1
6 POL 1335 Piotr Bystrowski Klub Sportowy Wiaterni 52 23,00 1000 5 1000 1000 17 1 5
7 POL 1336 Samuel Bac Cardenas TS "Kuźnia" Rybnik 10 23,00 1000 6 1000 1000 6 6 11
8 POL 109 Tomasz Guzik Stowarzyszenie Marina Poraj 12 28,00 1000 7 1000 1000 20 5 3
9 POL 226 Michał Szota KŻ Nysa 12 29,00 1000 8 1000 1000 9 13 7
10 CZE 289 Jindřich Piňos JK Prostějov 52 30,00 1000 9 1000 1000 10 7 13
11 POL 1540 Wojciech Kluczniok TS "Kuźnia" Rybnik 11 35,00 1000 10 1000 1000 5 11 19
12 POL 3565 Jolanta Siwek KN Lider Kraków 12 35,00 2 1000 1000 1000 14 9 12
13 POL 1798 Jan Zahuta UKS AKŻ LESZCZ 9 42,00 1000 11 1000 1 19 8 15
14 POL 3637 Antoni Wyroba KN Lider Kraków 11 48,00 1000 12 1000 1000 16 16 16
15 POL 3964 Adam Paściak
Logo
UKS Żeglarz Wrocław
11 53,00 1000 13 1000 1000 12 14 27
16 POL 1746 Natalia Gąsienica-Wawrytko KS Wiaterni 11 57,00 3 1000 1000 1000 11 28 18
17 POL 1 Aurelia Brannan KŻ Perkoz Zarzecze 11 59,00 4 1000 1000 1000 22 12 25
18 POL 516 Maja Kowalska
Logo
UKS Żeglarz Wrocław
12 60,00 5 1000 1000 1000 25 25 10
19 POL 11662 Michał Legutko Klub Sportowy Wiaterni 12 63,00 1000 14 1000 1000 18 22 23
20 POL 1975 Jan Rusnak
Logo
UKS Żeglarz Wrocław
8 64,00 1000 15 1000 2 13 31 20
21 POL 207 Julian Żabiński KN Lider Kraków 12 70,00 1000 16 1000 1000 27 26 17
22 POL 1495 Laura Białek KŻ Perkoz Zarzecze 11 71,00 6 1000 1000 1000 34 15 22
23 POL 121 Paweł Sitko KN Lider Kraków 10 79,00 1000 17 1000 1000 21 19 39
24 POL 2090 Zofia Porwoł TS "Kuźnia" Rybnik 12 82,00 7 1000 1000 1000 24 37 21
25 POL 1678 Adam Orzeszko KŻ Nysa 12 82,00 1000 18 1000 1000 26 24 32
26 CZE 826 Vojtěch Nováček Jachtklub Brno 52 83,00 1000 19 1000 1000 23 36 24
27 POL 2003 Rafał Bednar Klub Sportowy Wiaterni 10 84,00 1000 20 1000 1000 4 39 41
28 POL 1861 Jakub Stański UKŻ Pirat Bolesławiec 52 87,00 1000 21 1000 1000 41 32 14
29 POL 182 Maksymilian Bartnik KN Lider Kraków 12 89,00 1000 22 1000 1000 32 21 36
30 POL 370 Jan Winnicki
Logo
UKS Żeglarz Wrocław
52 91,00 1000 23 1000 1000 46 17 28
31 POL 1906 Nicola DAROWSKA TS "Kuźnia" Rybnik 10 96,00 8 1000 1000 1000 28 30 38
32 POL 1 Ksawery Przywóski
Logo
UKS Żeglarz Wrocław
10 101,00 1000 24 1000 1000 15 42 44
33 POL 1249 Kazimierz Góras KŻ Nysa 11 104,00 1000 25 1000 1000 33 40 31
34 POL 966 Natalia Zawiła TS "Kuźnia" Rybnik 11 107,00 9 1000 1000 1000 40 38 29
35 POL 1751 Witold Wanot
Logo
UKS Żeglarz Wrocław
52 109,00 1000 26 1000 1000 35 20 54
36 POL 1066 Bogdan Nowak UKŻ Pirat Bolesławiec 52 111,00 1000 27 1000 1000 30 51 30
37 POL 1967 Konstanty Koziarski KW LOK Garland Gliwice 12 112,00 1000 28 1000 1000 37 27 48
38 POL 1417 Maksymilian Badaczewski TS "Kuźnia" Rybnik 10 116,00 1000 29 1000 1000 29 52 35
39 POL 1310 Michał Durniat UKŻ Pirat Bolesławiec 52 119,00 1000 30 1000 1000 39 54 26
40 POL 1338 Stanisław Cygan KS Energetyk Jaworzno 11 125,00 1000 31 1000 1000 57 34 34
41 POL 1893 Miłosz Chybiński
Logo
UKS Żeglarz Wrocław
12 126,00 1000 32 1000 1000 43 46 37
42 POL 1369 Jakub Błaszczyk Stowarzyszenie Marina Poraj 11 127,00 1000 33 1000 1000 49 23 55
43 POL 1960 Ignacy Pasławski
Logo
UKS Żeglarz Wrocław
52 127,00 1000 34 1000 1000 47 29 51
44 POL 1416 Ignacy Jankowski Klub Sportowy Wiaterni 11 129,00 1000 35 1000 1000 55 BFD 8
45 POL 123 Emilia Kabała Stowarzyszenie Marina Poraj 12 130,00 10 1000 1000 1000 31 47 52
46 POL 1682 Henryk Farana UKŻ MORiS Pszczyna 10 131,00 1000 36 1000 1000 45 43 43
47 POL 382 Jakub Wojnar
Logo
UKS Żeglarz Wrocław
52 132,00 1000 37 1000 1000 42 44 46
48 POL 1084 Sergiusz Gromowski KS ENERGETYK 52 138,00 1000 38 1000 1000 56 49 33
49 POL 1040 Emilia Zoń KŻ Perkoz Zarzecze 9 140,00 11 1000 1 1000 50 50 40
50 POL 1420 Małgorzata Królicka-Twardowska KŻ Nysa 10 142,00 12 1000 1000 1000 36 56 50
51 POL 1086 Mateusz Piszczek KS Energetyk Jaworzno 11 145,00 1000 39 1000 1000 52 35 58
52 POL 578 Kamil Kulka
Logo
UKS Żeglarz Wrocław
52 145,00 1000 40 1000 1000 38 41 DNF
53 POL 2044 Anna Zaczkowska Stowarzyszenie Marina Poraj 12 145,00 13 1000 1000 1000 48 48 49
54 POL 1338 Jan Celeban KS Energetyk Jaworzno 10 147,00 1000 41 1000 1000 61 33 53
55 POL 2552 Maja Bochat TS "Kuźnia" Rybnik 9 154,00 14 1000 2 1000 53 59 42
56 POL 1339 Szymon Drobiński KS Energetyk Jaworzno 12 161,00 1000 42 1000 1000 44 60 57
57 POL 1239 Maria Kliś KŻ Perkoz Zarzecze 52 162,00 1000 43 1000 1000 58 45 59
58 POL 1626 Antoni Wasilewski UKŻ Pirat Bolesławiec 52 164,00 1000 44 1000 1000 DNF 53 45
59 POL 1678 Cezary Budny KŻ Nysa 9 167,00 1000 45 1000 3 54 BFD 47
60 POL 1557 Marek Mikutaniec UKŻ Pirat Bolesławiec 52 172,00 1000 46 1000 1000 51 55 DNF
61 POL 695 Jadwiga Czwojdrak
Logo
UKS Żeglarz Wrocław
11 173,00 15 1000 1000 1000 60 57 56
62 POL 1331 Krzysztof Błachut KŻ Perkoz Zarzecze 52 183,00 1000 47 1000 1000 59 58 DNF