ZGŁOSZENIA DO REGAT Liczba zgłoszeń: 143

Klasa Nr żagla Zaloga Klub Data Potwierdzenie
Klasa regatowa POL 53 Zbigniew Nowakowski ? ? PFKK PFKK 2021-05-25 22:37:36
Klasa regatowa POL 57 Tadeusz Jurczak Bartłomiej Jurczak --- --- 2021-05-19 15:01:31
Klasa regatowa POL 34 Robert Kobela Grzegorz Kobela PFKK PFKK 2021-05-31 10:58:32
Klasa regatowa POL 46 Robert Kłakulak Piotr Kamiński LKS Charzykowy LKS Charzykowy 2021-05-21 11:23:50
Klasa regatowa POL 38 Radosław Osuch Magdalena Pelc PFKK PFKK 2021-05-26 19:06:47
Klasa regatowa POL 27 Piotr Łopuchim Marcin Wieremiejczuk PFKK PFKK 2021-05-30 23:52:26
Klasa regatowa POL 66 Milena Maciuszko Mateusz Safijan Sailing Legia Warszawa MKŻ Żnin 2021-05-19 10:15:57
Klasa regatowa POL 32 Michał Dominiak Tomasz Wysocki Port Mechelinki --- 2021-05-19 09:33:21
Klasa regatowa POL 25 Mateusz Reński Przemysław Rezmer --- --- 2021-05-31 20:22:07
Klasa regatowa POL 42 Marek Budzisz Tomasz Gębalski --- --- 2021-06-05 09:58:44
Klasa regatowa POL 61 Artur Pruszyński Piotr Millati Polska Flota Klasy Korsarz Polska Flota Klasy Korsarz 2021-06-01 22:03:30
Klasa regatowa POL 51 Andrzej Hoszko Maciej Czucha Port Mechelinki PFKK 2021-05-19 21:47:22
Klasa regatowa POL 275 Wojciech Wysocki Malwina Walter, Patryk Recław ŻUKS Stężyca 2021-06-05 19:38:39
Klasa regatowa POL 115 Piotr Nowakowski Olaf Kocur, Katarzyna Mielniczek --- 2021-06-05 19:49:56
Klasa regatowa POL 36154 Patrycja Kaszuba Marta Kaszuba UKS Wiking Kamienia Królewska 2021-06-05 19:42:02
Klasa regatowa POL 36154 Patrycja Kaszuba Marta Kaszuba --- 2021-06-05 19:52:03
Klasa regatowa POL 36409 Michał Danps Nikola Rowell UKS Wiking Kamienia Królewska 2021-06-05 19:40:02
Klasa regatowa POL 103 Mateusz Weber Oskar Plichta UKŻ Lamelka 2021-06-05 19:44:02
Klasa regatowa POL 656 Hubert Kurjańczyk Maksymilian Pelowski UKŻ Lamelka 2021-06-05 19:42:54
Klasa regatowa POL 36325 Dariusz Danps Philipp Dieval UKS Wiking Kamienia Królewska 2021-06-05 19:40:56
Klasa regatowa POL 102 Aleksandra Chmielewska Maria Sienkiewicz, Karolina Kulesza --- 2021-06-05 19:50:44
Klasa regatowa POL 53620 Aleksander Hendrych Zuzanna Świtała UKS Wodniacy Garczyn 2021-06-05 19:37:20
Klasa regatowa POL 107 ? ? --- 2021-06-05 19:55:24
Klasa regatowa POL 1351 Zuzanna Zawiślak KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-04 20:20:48
Klasa regatowa POL 771 Zofia Seredyńska GKM Cedrus 2021-06-03 21:48:30
Klasa regatowa POL 4 ZOFIA CZUCHA YKP Gdynia 2021-06-03 14:33:44
Klasa regatowa POL 8 WOJCIECH ŁUBIERZEWSKI Port Mechelinki 2021-06-03 21:52:03
Klasa regatowa POL 101 URSZULA LEWANDOWSKA YKP Gdynia 2021-06-03 14:22:47
Klasa regatowa POL 555 Tomasz Stoltmann UKS Wodniacy Garczyn 2021-06-03 14:09:48
Klasa regatowa POL 15 Tola Sobolew MKŻ Arka Gdynia 2021-06-02 22:37:39
Klasa regatowa POL 88 Pola Bobrowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-04 20:16:12
Klasa regatowa POL 31 PIOTR NEUMANN YKP Gdynia 2021-06-03 14:24:43
Klasa regatowa POL 135 Piotr Malec KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-04 20:21:09
Klasa regatowa POL 265 PATRYCJA JELIŃSKA Port Mechelinki 2021-06-03 21:49:20
Klasa regatowa POL 1300 OLGA BARANOWSKA Gdański Klub Żeglarski 2021-06-04 10:40:48
Klasa regatowa POL 22 Olga Dźwigoń KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-04 20:17:38
Klasa regatowa POL 559 Nina Kucharska UKS Wodniacy Garczyn 2021-06-03 14:16:20
Klasa regatowa POL 808 Nikola Formela UKS Wiking Kamienia Królewska 2021-06-03 00:20:11
Klasa regatowa POL 100 NIKODEM GRABSKI Port Mechelinki 2021-06-03 21:48:11
Klasa regatowa POL 1113 Mikołaj Kacprzak UKS Wiking Kamienia Królewska 2021-06-03 00:23:14
Klasa regatowa POL 81 MIKOŁAJ TUREK YKP Gdynia 2021-06-03 14:26:31
Klasa regatowa POL 362 Michał Pawela UKŻ Lamelka 2021-05-27 23:56:15
Klasa regatowa POL 11660 Maksymilian Lewandowski OPTI CWM Gdynia 2021-06-03 22:13:24
Klasa regatowa POL 111 Maksym Bryńczak KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-04 20:16:51
Klasa regatowa POL 1702 Lucjan Wong MKŻ Arka Gdynia 2021-06-02 22:35:29
Klasa regatowa POL 33 LENA Szczepaniak Port Mechelinki 2021-06-03 21:50:20
Klasa regatowa POL 1 Lena Melon KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-04 20:15:21
Klasa regatowa POL 2034 Larysa Królasik OPTI CWM Gdynia 2021-06-03 22:11:46
Klasa regatowa POL 1719 Kuba Świtalski UKS Wodniacy Garczyn 2021-06-03 14:18:12
Klasa regatowa POL 364 Karolina Pobłocka UKŻ Lamelka 2021-05-28 00:21:23
Klasa regatowa POL 1155 Joanna Roman KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-04 20:19:23
Klasa regatowa POL 2 JAN CZUCHA Port Mechelinki 2021-06-03 21:46:23
Klasa regatowa POL 16601 Jan Iwanowski OPTI CWM Gdynia 2021-06-03 22:09:58
Klasa regatowa POL 800 Jakub Rowell UKS Wiking Kamienia Królewska 2021-06-03 00:17:50
Klasa regatowa POL 6 JAKUB BARANIAK YKP Gdynia 2021-06-03 14:28:34
Klasa regatowa POL 3 igor CISZEWSKI Port Mechelinki 2021-06-03 21:45:06
Klasa regatowa POL 5 IGA WÓJCICKA YKP Gdynia 2021-06-03 14:19:46
Klasa regatowa POL 21 IDA KRZEMIŃSKA YKP Gdynia 2021-06-03 14:30:45
Klasa regatowa POL 103 Helena Pękalska MKŻ Arka Gdynia 2021-06-02 22:40:00
Klasa regatowa POL 1158 HANNA WAWRZYNIAK Port Mechelinki 2021-06-03 21:52:41
Klasa regatowa POL 104 Hanna Osękowska MKŻ Arka Gdynia 2021-06-02 22:42:11
Klasa regatowa POL 61 Gracjan Chabowski KS Damroka Chmielno 2021-05-28 00:15:06
Klasa regatowa POL 91 Gabriel Kubiak KS Damroka Chmielno 2021-05-28 00:11:14
Klasa regatowa POL 1912 Franciszek Wojciechowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-04 20:20:06
Klasa regatowa POL 557 Filip Klebba UKS Wodniacy Garczyn 2021-06-03 14:12:03
Klasa regatowa POL 804 Dawid Wożniak UKS Wiking Kamienia Królewska 2021-06-03 00:14:47
Klasa regatowa POL 10 Bruno Wasąg GKM Cedrus 2021-06-03 22:00:51
Klasa regatowa POL 7 ANTONII PIETRZAK Port Mechelinki 2021-06-03 21:56:06
Klasa regatowa POL 9 Antoni Kuc GKM Cedrus 2021-06-03 21:57:52
Klasa regatowa POL 1007 Anna Pawelczyk Port Mechelinki 2021-06-04 19:43:31
Klasa regatowa POL 1359 Anna Chełchowska KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-04 20:21:42
Klasa regatowa POL 194 Amelia Wica UKŻ Lamelka 2021-05-27 23:53:04
Klasa regatowa POL 71 Alicja Strączyńska KS AZS AWFiS Gdańsk 2021-06-04 20:14:17
Klasa regatowa POL 1498 ALEKSANDRA PUPEK Gdański Klub Żeglarski 2021-06-04 10:38:48
Klasa regatowa POL 1586 Aleksandra Kosowska OPTI CWM Gdynia 2021-06-03 22:07:52
Klasa regatowa POL 558 Aleksander Hinc UKS Wodniacy Garczyn 2021-06-03 14:14:33
Klasa regatowa POL 34 Aleksander Laskowski MKŻ Arka Gdynia 2021-06-02 22:44:24
Klasa regatowa POL 333 Agata Wasąg GKM Cedrus 2021-06-03 22:02:12
Klasa regatowa POL 221 ? ? --- 2021-06-05 18:58:05
Klasa regatowa POL 6 ? ? --- 2021-06-05 18:52:58
Klasa regatowa POL 9463 Zofia Schütz Oliwia Martwicka UKS Wodniacy Garczyn UKS Wodniacy Garczyn 2021-06-03 12:03:15
Klasa regatowa POL 9901 Zofia Wolska Wiktoria Krauza ŻUKS Stężyca ŻUKS Stężyca 2021-06-02 11:43:07
Klasa regatowa POL 9602 Tymoteusz Roszkowski Igor Chabowski UKŻ Lamelka UKŻ Lamelka 2021-06-03 19:59:51
Klasa regatowa POL 9134 Paulina Schütz Zofia Przybyła UKS Wodniacy Garczyn UKS Wodniacy Garczyn 2021-06-03 12:30:29
Klasa regatowa POL 960 Patryk Ulaczyk Maciej Dowbusz UKŻ Lamelka UKŻ Lamelka 2021-06-03 20:03:07
Klasa regatowa POL 9250 Maksymilian Konkel Igor Foltyn UKŻ Lamelka UKŻ Lamelka 2021-06-03 19:36:58
Klasa regatowa POL 9065 Maciej Bicki Jan Cimiengo ŻUKS Stężyca ŻUKS Stężyca 2021-06-02 11:50:00
Klasa regatowa POL 9756 Katarzyna Wolska Oliwer Grabow UKS Wodniacy Garczyn UKS Wodniacy Garczyn 2021-06-03 12:16:34
Klasa regatowa POL 9135 Karola Markowska Blanka Barełkowska UKS Wodniacy Garczyn UKS Wodniacy Garczyn 2021-06-03 12:21:33
Klasa regatowa POL 9606 Jakub Klasa Leon Wróblewski ŻUKS Stężyca ŻUKS Stężyca 2021-06-02 11:58:09
Klasa regatowa POL 602 Hanna Wasilewska Antonina Wasilewska UKŻ Lamelka UKŻ Lamelka 2021-06-03 21:48:40
Klasa regatowa POL 9102 Filip Nowak Olaf Plichta UKŻ Lamelka UKŻ Lamelka 2021-06-03 19:55:33
Klasa regatowa POL 9903 Anna Łyczko Julia Zdrojewska ŻUKS Stężyca ŻUKS Stężyca 2021-06-02 12:05:15
Klasa regatowa POL 9996 Agata Marcinkowska Marika Goliwąs UKS Wodniacy Garczyn --- 2021-06-03 11:51:22
Klasa regatowa POL 3542 Łucja Gabriel OPTI CWM Gdynia 2021-06-04 08:21:54
Klasa regatowa POL 1659 Zofia Brzozowicz Port Mechelinki 2021-05-19 15:25:02
Klasa regatowa POL 1931 Wojciech Wolszon KS Zatoka Puck 2021-05-23 12:10:10
Klasa regatowa POL 3444 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia 2021-05-25 11:39:26
Klasa regatowa POL 2084 Weronika Pawlak OPTI CWM Gdynia 2021-06-04 08:52:32
Klasa regatowa POL 3610 Tomasz Tracz Port Mechelinki 2021-05-19 15:25:01
Klasa regatowa POL 1008 Szymon Wielewicki KS Zatoka Puck 2021-05-23 12:10:10
Klasa regatowa POL 3515 Szymon Mocarski YK Stal Gdynia 2021-05-25 11:39:26
Klasa regatowa POL 1266 Stanisław Robak KS Zatoka Puck 2021-05-23 12:10:10
Klasa regatowa POL 2552 Sebastian Wawrzyniak Port Mechelinki 2021-05-19 15:25:02
Klasa regatowa POL 963 Remigiusz Kużel KS Zatoka Puck 2021-05-23 12:10:10
Klasa regatowa POL 2117 Piotr Tutkowski YK Stal Gdynia 2021-05-25 11:39:26
Klasa regatowa POL 1544 Paweł Friedrich KS Zatoka Puck 2021-05-23 12:10:10
Klasa regatowa POL 2112 Oliwier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia 2021-06-04 08:43:51
Klasa regatowa POL 9369 Olaf Krupa Port Mechelinki 2021-05-19 15:25:02
Klasa regatowa POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 2021-05-25 11:39:26
Klasa regatowa POL 8 Michalina Klimczak Port Mechelinki 2021-05-19 15:25:02
Klasa regatowa POL 1809 Matylda Jankowska YK Stal Gdynia 2021-05-25 11:39:26
Klasa regatowa POL 3007 Mateusz Bogdziewicz Port Mechelinki 2021-05-19 15:25:02
Klasa regatowa POL 1663 Maria Januszewska YK Stal Gdynia 2021-05-25 11:39:26
Klasa regatowa POL 3535 Maria Stajewska YK Stal Gdynia 2021-05-25 11:39:26
Klasa regatowa POL 2141 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 2021-05-19 15:25:02
Klasa regatowa POL 2000 Maksymilian Kuchar YK Stal Gdynia 2021-06-04 12:09:26
Klasa regatowa POL 4704 MACIEJ KUNDZIER Gdański Klub Żeglarski 2021-06-04 10:36:21
Klasa regatowa POL 1522 Maciej Sitek OPTI CWM Gdynia 2021-06-04 08:21:53
Klasa regatowa POL 1802 Lena Bukowska YK Stal Gdynia 2021-05-25 11:39:26
Klasa regatowa POL 3520 Lena Herba YK Stal Gdynia 2021-05-25 11:39:26
Klasa regatowa POL 105 Krzysztof Krauze MKŻ Arka Gdynia 2021-06-02 22:30:58
Klasa regatowa POL 2083 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia 2021-06-04 08:21:54
Klasa regatowa POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 2021-06-04 08:21:53
Klasa regatowa POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia 2021-06-04 08:21:53
Klasa regatowa POL 1254 Julia Nagórska Port Mechelinki 2021-06-03 19:31:25
Klasa regatowa POL 101 Jakub Steinborn MKŻ Arka Gdynia 2021-06-02 22:25:46
Klasa regatowa POL 12 Jacek Paczos MKŻ Arka Gdynia 2021-06-02 22:28:13
Klasa regatowa POL 1290 ILEK GUSHCHIN Gdański Klub Żeglarski 2021-06-04 10:37:34
Klasa regatowa POL 1803 Igor Saj Port Mechelinki 2021-05-19 15:25:02
Klasa regatowa POL 777 Ignacy Sobczak Sailing Legia Warszawa 2021-05-31 16:07:23
Klasa regatowa POL 3479 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 2021-06-04 08:21:53
Klasa regatowa POL 3441 Hubert Kunc Port Mechelinki 2021-05-19 15:25:02
Klasa regatowa POL 1991 Gabriela Friedrich KS Zatoka Puck 2021-05-23 12:10:10
Klasa regatowa POL 704 Fabian Wong MKŻ Arka Gdynia 2021-06-02 22:32:49
Klasa regatowa POL 1780 Eryk Krause OPTI CWM Gdynia 2021-06-04 08:21:53
Klasa regatowa POL 4707 ANTEK ZAJĄC Gdański Klub Żeglarski 2021-06-04 10:34:51
Klasa regatowa POL 1596 ALICJA WAJDA Port Mechelinki 2021-06-03 21:53:28
Klasa regatowa POL 1596 Alicja Wajda Port Mechelinki 2021-05-25 20:44:37
Klasa regatowa POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 2021-05-25 11:39:26
Klasa regatowa POL 3510 ? ? --- 2021-06-05 18:43:33
Klasa regatowa POL 1760 ? ? --- 2021-06-05 18:40:31
Klasa regatowa POL 1811 ? ? --- 2021-06-05 18:39:21